Zoznam poskytovateľov bezplatných transakčných, hostovaných a marketingových e-mailových služieb

Ak ste bloger, prevádzkujete malú až strednú firmu, možno budete chcieť ušetriť náklady všade, kde je to možné. A e-mail by bol jednou z položiek, kde môžete ušetriť pár stoviek dolárov za rok.


Ako vlastník blogu / webu potrebujete tri druhy e-mailových služieb.

 1. transakčné – zasielať e-maily o udalostiach, transakciách, oznamovaní objednávok, digitálnych aktívach atď.
 2. Marketingové e-maily – informačný bulletin, promo, blogový príspevok atď.
 3. Hosťované e-maily – na odosielanie a prijímanie e-mailov. (potrebujete, ak ste na VPS alebo Cloud.

ZADARMO Poskytovateľ transakčných e-mailov

Spoľahlivosť transakčných e-mailov je nevyhnutná, pretože chcete zaistiť, aby váš návštevník, zákazník dostal prioritne zamýšľané e-maily. Môže to byť čokoľvek, vrátane nasledujúcich.

 • Digitálne diela – ak ponúkate súbory PDF, eKnihy, dokumenty alebo akékoľvek súbory prostredníctvom e-mailu tak, ako ich používam Prospieva potenciálnych zákazníkov.
 • Aktivita stránok – ak by ste chceli upozorniť svojich používateľov na zmenu hesla, zaregistrovať účet alebo upozorniť na komentáre.
 • objednať – upozorniť na dokončenie objednávky, faktúru, ďakujem list.

Teraz môžete mať predstavu, prečo to potrebujete, takže sa pozrime na zoznam poskytovateľa bezplatných transakčných e-mailových služieb.

Mailgun

dostať 10,000 e-maily každý mesiac ZADARMO bez poskytnutia kreditnej karty. Môžete sa integrovať Mailgun s vašou obľúbenou aplikáciou / framework ako PHP, Java, Net, Python, Node.js, Ruby atď.

Pred odoslaním e-mailu musíte overiť vlastníctvo domény a celé nastavenie mi trvalo menej ako 15 minút.

Má všetky nasledujúce základné funkcie, ktoré potrebujete, a vynikajúce správy.

 • Overenie e-mailu
 • Dávkové zasielanie
 • Prispôsobenie pomocou premenných príjemcu
 • Plánované dodanie
 • SMTP alebo API
 • Vybavovanie sťažností na spam
 • Manipulácia s odrazom
 • Podrobné záznamy & analytika

mailgun-report-graf

SendGrid

SendGrid je jednou z najobľúbenejších e-mailových platforiem, ktoré používa gigant ako UBER, Spotify, Yelp atď. V bezplatnom pláne získate 12,000 e-maily za mesiac.

Svoje e-maily môžete integrovať a doručovať prostredníctvom SMTP alebo API a podporuje všetky primárne programovacie platformy, ako sú curl, node.js, ruby, python, go, PHP, Java & c #.

sendgrid

Mailjet

Mailjet je jedným z riešení transakčných & marketingové e-maily a poskytujú ich 6000 e-maily za mesiac. Štandardne môžete integrovať Mailjet s SMTP alebo API a má rozsiahle sledovacie správy, kde môžete analyzovať výkonnosť vašich e-mailov vrátane stavu doručenia a miery otvorenia / kliknutia.

Sendinblue

dostať 9000 e-maily zadarmo každý mesiac, ale nezabudnite Sendinblue logo sa zobrazuje v rámci bezplatného plánu. Sendinblue poskytuje štatistiku v reálnom čase na analýzu výkonnosti vášho e-mailu vrátane doručených, odskokových, otvorených a kliknutých kliknutí.

Môžete tiež integrovať Sendinblue s WordPress, PrestaShop, Magento & Drupal.

sendinblue

Dúfam, že jeden z vyššie uvedených transakčných e-mailov vyhovuje vašim požiadavkám.

BEZPLATNÝ poskytovateľ marketingových e-mailov

Máte v úmysle poslať svojmu publiku bulletin? E-mail je jedným z najlepších spôsobov, ako zaistiť stálu návštevnosť vašich webových stránok. Ak e-maily nezhromažďujete, mali by ste o tom premýšľať..

Ak hľadáte hru s marketingovou e-mailovou platformou alebo máte menej predplatiteľov, potom by nasledovanie bolo dobré ZADARMO.

MailChimp

Jedna z najobľúbenejších platforiem na odoslanie krásneho e-mailu až 2000 predplatiteľom a 12,000 e-maily mesačne zadarmo. MailChimp ponúka všetky funkcie, ktoré môžete potrebovať pri navrhovaní e-mailov, sledovaní výkonu a integrácii do vášho obľúbeného obchodu, ako je Shopify, woo commerce, Magento atď..

MailChimp-email-editor

E-mailový editor je drag-n-drop, takže sa nemusíte dotýkať kódu.

Mailerlite

send neobmedzený e-maily až pre 1000 účastníkov s Mailerlite vo voľnom pláne. Navrhnite svoj e-mail v priebehu niekoľkých minút pomocou editora drag-n-drop alebo si vyberte z existujúcich šablón. Plán zadarmo vám poskytuje všetky funkcie vrátane správ o sledovaní, kliknutí, máp, automatických odpovedí, kampaní RSS, testovania rozdelenia A / B atď..

mailerlite

Campayn

Campayn ponúka poslať e-mail 500 kontaktom s 20 000 limitmi odoslania v bezplatnom pláne. Bezplatný plán dostal základné prehľady, ale nebolo na začiatku dobré. Zoznam môžete importovať z iného e-mailového zoznamu a odpovedajúcich e-mailov za pár minút.

TinyLetter

TinyLetter je platforma osobného spravodajcu pre tých, ktorí nepotrebujú všetky obchodné funkcie, ako je MailChimp. Je to úplne bezplatná služba od MailChimp a bude sa vám páčiť, ak hľadáte jednoduchú e-mailovú spravodajskú službu.

Sendinblue

Sendinblue by bola vynikajúcou alternatívou k službe MailChimp, kde môžete ukladať neobmedzené kontakty a odosielať ich 9000 e-maily mesačne zadarmo. Môžete navrhnúť e-mail vhodný pre mobilné zariadenia a získať prehľady o tom, kto sa otvára, kliká na ne, odkladá atď.

Omnisend

send 15,000 e-maily zadarmo každý mesiac s Omnisend.

Začatie kampane je jednoduché vďaka ich jednoduchému editoru, responzívnym e-mailom, stieracej karte & personalizácie. Môžete integrovať Soundest s Privy, Justuno, OptiMonk, Nosto, Shopify, Magento, Prestashop, atď..

Mailjet

Mailjet by bola dobrá alternatíva k Sendin Blue, ktorá vám umožňuje odosielať 6000 e-maily mesačne zadarmo. Mailjet je univerzálne riešenie, kde môžete vytvárať krásne e-maily, posielať publiku a optimalizovať pomocou prehľadov & analytika.

mailjet

FreshMail

FreshMail každý mesiac ponúka až 2 000 e-mailov približne 500 odberateľom. FreshMail vám umožňuje vytvárať rôzne typy kampaní podľa vašich potrieb. Niektoré funkcie zahŕňajú;

 • autoresponders
 • Test A / B
 • Textové správy
 • Len raz
 • URL na báze
 • Naplánovaný
 • Pripravené šablóny
 • analytika

ZDARMA Poskytovateľ hostovaného e-mailu

Možno to nebudete potrebovať, ak ste na zdieľanom hostení ako SiteGround pretože spravujú e-mail. Avšak, ak ste na VPS rád Linode, DO, potom potrebujete niekoho, kto môže hosťovať vaše e-maily.

Zoho Mail

Hostujte svoje e-maily s Zoho poslať a prijať na adresu @ yourdomain.com. Na účet ZDARMA získate 5 GB na poštovú schránku používateľa & ukladanie dokumentov. Môžete hostiť jednu doménu a skvelé správy sú žiadne reklamy.

K e-mailom môžete pristupovať na svojich mobilných zariadeniach (IOS & Android) a majú niektoré z nasledujúcich funkcií.

 • Viacúrovňové priečinky
 • Rozhranie typu drop-n-drop
 • pravidlá & filtre
 • Závitový pohľad
 • Anti-spam a antivírus
 • Integrácia CRM

zohomail

Pawlmail

Hostujte svoj e-mail s vlastnou doménou pomocou Pawnmail a získajte 2 GB úložného priestoru ZADARMO. K svojim e-mailom môžete pristupovať z webového, stolného alebo mobilného e-mailového klienta.

Dúfam, že vyššie uvedené e-mailové riešenia vám ušetria pár dolárov. Dajte mi vedieť, ktorý z nich používate a aké sú vaše skúsenosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map