20 svetainių, kur galite gauti nemokamus licencijuotus savo svetainės vaizdus

Kaip teisingai sako Fredis R. Barnardas – paveikslėlis vertas tūkstančio žodžių


Nuotraukos svetainėje, straipsnis padeda geriau paaiškinti tašką. Galite naudoti paveikslėlį savo dienoraščio įrašo vaizde, straipsnio turinyje, socialinėje žiniasklaidoje ir kt.

Tačiau radimas licencijuoti nemokami vaizdai gali būti daug vargo. Dauguma nuotraukų, kurias galima nemokamai gauti, yra paryškintos, neryškios arba pakabintos po vandens ženklu. Tačiau dėka šių internetinių vietų, kur galite gauti licencijuotus nemokamus vaizdus, ​​kuriuos galite įdėti į savo svetainę.

„Pixabay“

Visos nuotraukos yra „Pixabay“ yra įkelta „Creative Commons“, Amerikos ne pelno organizacijos, vadovaujamos Ryano Merkley. Jame yra milijonas be honoraro suteiktų nuotraukų, kurias galima plačiai naudoti komerciniais tikslais. „Pixabay“ yra viena iš Mano mėgstamiausi, ir galite gauti beveik visų tipų vaizdus, ​​įskaitant:

 • Gyvūnai
 • Žmonės
 • Maistas
 • Vietos
 • Technologija
 • Išsilavinimas
 • Verslas
 • Kompiuteris
 • Sveikata

„Pixabay“ rasite ne tik nuotraukas, bet ir vaizdo įrašai, vektorinė grafika & iliustracijos. O jei esate kūrėjas, jums patiks „Pixabay“ API.

Unsplash

Daryk viską, ką nori Unsplash aukštos raiškos nuotraukos NEMOKAMAI. Pastaruoju metu „Unsplash“ paleido API, taigi, jei turite idėją sukurti programą, plakatą ir kt.10, išbandykite.

Jei užsiprenumeruotumėte jų adresų sąrašą, galėtumėte gauti dešimt nuotraukų kas dešimt dienų, kurias prižiūri įvairūs fotografai. Be abejo, jame yra tradicinė paieškos juosta, kurioje galite rasti norimus vaizdus.

„DeviantArt“

Deviant menas turi daugiau nei 3 milijonus vartotojų ir yra bendruomenės teikiama paslauga. Galite nemokamai peržiūrėti jų atvaizdus, ​​jei suteiksite jiems reikiamus kreditus. Daugiausia dėmesio skiriama turiniui, susijusiam su anime.

Flickr

Flickr yra daugiau nei 13 milijardų nuotraukų. Po to, kai prisiregistruojate, gausite puikią prieigą prie jo turtų. Savo vartotojams ji suteikia 1000 GB nuotraukų saugyklos. Prieš išsaugodami nuotraukas taip pat galite redaguoti. Automatinis atsarginių kopijų kūrimo įrenginys užtikrina, kad nė viena iš nuotraukų nebus pamesta.

Tačiau yra vienas laimikis; ne visos nuotraukos licencijuojamos nemokamai. Taigi jūs turite pritaikyti filtrą taip.

Gratisografija

Grastisografija siūlo aukštos kokybės vaizdus be jokių apribojimų. Visos nuotraukos spustelėtos Ryanas McGuire’as.

„Getty“ vaizdai

„Getty“ vaizdai yra nemokamos nekomercinėms svetainėms ar tinklaraščiams, tačiau su tam tikrais apribojimais. Negalite atsisiųsti ir įkelti savo svetainės; vietoj to galite įterpti vaizdus.

„Getty“ vaizdai yra žinomi dėl kokybės, todėl nuotraukas galite gauti iš visų kategorijų.

Realistiški kadrai

Realistiški kadrai, licencijuota „Creative Commons Zero“, yra dar viena nuotraukų bendro naudojimo paslauga. Jie kiekvieną savaitę pridėjo septynias naujas nuotraukas.

„Pix“ gyvenimas

Pix gyvenimas yra rūšiuojamas chronologinėmis kategorijomis galerijoje. Taip pat galite pasirinkti nuotraukas, surūšiuotas pagal fotografus.

Nemokami gamtos ištekliai

Išskirtinai skirta gamtai, Nemokami gamtos ištekliai yra sukurtas Adrianas Pelletjė. Jis atnaujinamas kasdien.

Magdeleine

Padeda filtruoti paveikslėlius pagal dominuojančią spalvą Magdeleine išsiskirti iš kitų.

„StockSnap“

„StockSnap“, pagamintas „Snappa“, yra puikus didelės raiškos nuotraukų, kuriose yra daugiau nei 100 kategorijų, sandėlis. Visos nuotraukos yra išleistos naudojant „Creative Commons – CC0“, tai reiškia, kad priskyrimas nėra privalomas.

Kaboompics

Kartu su kuklia paieškos sistema, Kaboompics pateikia mums spalvų paletę kartu su šešioliktainiais kodais, kuriuos galime naudoti.

Kelionių kavos knyga

Veikia kelionių tinklaraštį ar svetainę?

Kelionių kavos knyga nustebins jus įvairių vietų vaizdais.

ISO Respublika

ISO Respublika, įkūrė dizaineris ir fotografas Tomas Eversley, pateikia keletą aukštos raiškos vaizdų kūrybiniams asmeniniams ir komerciniams projektams.

MMT

Akimirka (MMT), įkūrė Jeffrey Betts, jame yra vaizdai, nukreipti daugiausia į gamtą, miestus ir infrastruktūrą.

Pekseliai

Pekseliai turi pagirtiną akcijų nuotraukų katalogą ir kas mėnesį prideda beveik 3000 nuotraukų prie jau praturtinto turinio.

„PicJumbo“

„PicJumbo“, priklauso Viktorui Hanacekui, yra gerai organizuota nemokamų paveikslėlių teikėjo svetainė. Jame yra keletas gražių, akiai malonių, maisto kadrų.

„Burst By Shopify“

Sprogo yra „Shopify“ dukterinė įmonė, sukurta nepamirštant verslininkų. Visi vaizdai yra licencijuoti pagal „Creative Commons Zero“.

Skitter nuotrauka

Skitter nuotrauka apima įvairius žanrus, o visas nuotraukas sukuria savininkai.

iwarija

Taikymas Afrikoje? Jums patiks iwarija. Specialus nemokamas afrikietiškų nuotraukų portalas jūsų svetainei /

Kai gausite savo nuotrauką, nepamirškite suspausti, kad sumažintumėte bendrą greitai įkeliamo tinklalapio dydį. Tikiuosi, kad šis rašymas padės jums pridėti nemokamų vaizdų į savo tinklaraštį ir svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map