22 populiariausi „YouTube“ įrankiai, skirti padidinti auditoriją, pajamas ir dar daugiau

Ar gali būti geriau, nei žiūrėti, kaip auga jūsų „YouTube“ kanalas?


Būdama antra didžiausia paieškos sistema pasaulyje, „YouTube“ užplūdo šimtai ir tūkstančiai kanalų. Kai kurie iš jų nuolat generuoja puikų turinį kiekvieną dieną. Todėl konkurencija būti geriausiais „Vlogger“ ar „YouTuber“ žaidėjais auga.

Taigi, jei tik nepadarysite ko nors, jūsų šansai taps susvetimėjimo auka. Tačiau turint tinkamus „YouTube“ įrankius, nieko negali būti neįmanoma.

Norėdami padėti jums išvengti tokios situacijos, mes pateikėme jums išteklių, kurie padės padidinti jūsų auditoriją ir pajamas, sąrašą, kartu pasiūlydami puikių būdų padidinti savo produktyvumą..

Filmora

„Wondershare Filmora“ yra viena iš „YouTube“ vaizdo įrašų redagavimo programinės įrangos, kuri užima tam tikrą padėtį rinkoje. Galimos redagavimo parinktys yra labai įvairios, kur galite apkarpyti, pjaustyti ar padalyti vaizdo įrašą, pakeisti vaizdo įrašo nustatymus, pridėti filtrų, teksto, muzikos ar perėjimų prie vaizdo įrašo..

Patobulinkite savo garsą naudodami tokias priemones kaip raktų įrėmimas, foninio triukšmo pašalinimas ir garso ekvalaizeris. Taip pat galite sukurti naujus pasaulius komponuodami klipus. Naudodami „Filmora“ dabar galite naudoti iki 100 terpės sluoksnių, kad lengvai sukurtumėte sudėtingas, bet unikalias savo istorijas. „Filmora“ taip pat nustato tokias įprastas veiksmo kameros problemas kaip žuvų akis & fotoaparato drebėjimas, pridėkite efektų, pavyzdžiui, sulėtintą judesį & atvirkštinė. Naudodami šį fantastišką įrankį dabar vienu mygtuko paspaudimu galite pakeisti vaizdo įrašo estetiką.

Camtasia

Camtasia „TechSmith“ yra puikus įrankis, padedantis įrašyti ir redaguoti „YouTube“ kanalo vaizdo įrašus kaip profesionalui. Jis veikia tiek MAC, tiek „Windows“. „Camtasia“ leidžia jums lengvai kurti neribotą vaizdo įrašą savo žiūrovams. Galite ne tik kurti savo vaizdo įrašus, bet ir juos redaguoti.

Pridedant efektus, muziką ir garso įrašus, kuriant viktorinas, importuojant pristatymus ir dar daugiau, šis įrankis yra puikus visiems „YouTube“ vartotojams..

gauti pajamų iš „YouTube“, „techsmith“, „YouTube“ įrankio

Prieš pasirinkdami aukščiausios kokybės versiją, galite išbandyti nemokamą versiją. Vieną licenciją galite įdiegti dviejuose kompiuteriuose.

Vidiq

Vidiq yra puikus „YouTube“ naudotojų įrankis, kuriuo galite patobulinti savo kanalą, skirdami daug mažiau laiko ir pastangų, kurių tam prireiktų. Tai yra visas paketas, kuris jums pasiūlys viską, ko jums reikia, kad jūsų kanalas atrodytų populiariausių konkurentų sąraše.

„YouTube“, „vidq“, „YouTube“ įrankis

Nuo našumo, raktinių žodžių tyrimų, analizės ir dar daugiau „Vidiq“ buvo sukurta daugybė nuostabių funkcijų, kurios jums tikrai patiks.

Taip pat galite greitai peržiūrėti savo kanalo našumą socialinėse svetainėse, neprisijungdami prie kitos platformos. „Vidiq“ rūpinasi jūsų SEO ir nuolat teikia atsiliepimus apie kanalo našumą. Taigi dabar jūs galite tai ištaisyti, kai manote, kad yra problema.

Jis ne tik analizuoja jūsų vaizdo įrašą ir nurodo balus, kuriuos gauna jūsų žyma. Be to, ji taip pat pasiūlys žymas, kurias galite naudoti savo vaizdo įrašuose, kad būtų geriau matoma.

Tubebuddy

Tubebuddy yra puikus naršyklės plėtinys, padedantis lengvai valdyti „YouTube“ kanalą. Geriausia yra tai, kad jis sumažina visas jūsų pastangas valdant kanalą, nes jums siūloma viskas viename sprendimas po vienu stogu. Nuo jūsų produktyvumo valdymo, masinio reklamavimo, vaizdo įrašų SEO, duomenų & tyrimų ir dar daugiau, šis įrankis yra puikus šaltinis visiems „YouTubers“ dalyviams.

„YouTube“, „vidq“, „tubebuddy“, „YouTube“ įrankis

Produktą iki šiol naudojo ir mėgo daugiau nei milijonas vartotojų, o tai savaime yra nemažas skaičius. Pirmiausia galite išbandyti nemokamą versiją ir, jei esate patenkinti, atnaujinti ją į aukštesnę. Mokamos versijos yra prieinamos už labai gerą kišenę ir, žinoma, siūlo daugybę funkcijų, kurių nėra nemokamame variante.

Šias versijas galite įsigyti nuo 9 iki 49 USD per mėnesį, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Semrash

Semrash yra geriausiai vertinamas įrankis, kurio skaitmeniniai rinkodaros specialistai negali sustabdyti. Tai yra vieno langelio sprendimas SEO, PPC, konkurencingiems tyrimams, socialinei žiniasklaidai ir turiniui. Taip pat galite naudoti analizės įrankį, kad peržiūrėtumėte savo svetainės našumą.

Produktas pateiktas su daugybe papildomų įrankių, kuriuos galima naudoti norint palyginti konkurencingą domeną, įvertinti raktinių žodžių sunkumus ir dar daugiau.

užsidirbti iš „YouTube“, gauti pusiau

Galite naudoti ją raktinių žodžių analizei, sugrupuodami raktinį žodį segmentuose taip pat pagal jūsų temas. Taip pat galite pasirinkti geriausius raktinius žodžius ir išsaugoti juos raktinių žodžių analizatoriuje. Ne tik tai. „Semrush“ leidžia atlikti išsamų svetainės auditą, sekti socialinės žiniasklaidos veikimą, atsekti nuorodas, turėti natūralaus eismo įžvalgą ir nuveikti daug daugiau.

Raktinių žodžių įrankis

Išbandykite tai „YouTube“ raktinių žodžių įrankis ir patikrinkite, kuris raktinis žodis gali suteikti jums daugiau naujų vaizdo įrašų peržiūrų. Galite išbandyti frazes ir žodžius keliomis kalbomis ir identifikuoti raktinių žodžių idėjas, kurias sunku išsiaiškinti be SEO įrankio.

Naudodamiesi šiuo įrankiu, galite atsisveikinti su visomis spėlionėmis, kai reikia dirbti su jūsų raktiniais žodžiais. Raktinių žodžių įrankis yra puiki platforma, padėsianti būti tikslesniems ir dirbti teisinga linkme. Geros žinios yra tai, kad ši priemonė yra nemokama.

„Headliner“

Dabar kurkite savo vaizdo įrašus efektyviau naudodami nuostabius „Headliner“ įrankis.  Tai siūlo jums paprasčiausią būdą konvertuoti savo idėjas į vaizdo įrašus, pridėti animacijas, gifus, muziką ar bet ką kitą, ko tik norite. Dabar eksportuokite ir bendrinkite savo vaizdo įrašus su pasauliu tik vienu pelės paspaudimu.

gauti pajamų iš „YouTube“, „headliner“, „YouTube“ įrankio

Galite paskelbti visą savo epizodą, kuris gali trukti iki 2 valandų, ir pranešti žmonėms apie muziką naudojant papildomas bangos formas. Tai puikus būdas pritraukti žmones ir išlaikyti jų susidomėjimą jūsų turiniu. Įrankis buvo gerai optimizuotas, kad būtų suderinamas su įvairiomis socialinės žiniasklaidos platformomis, tokiomis kaip Facebook, Twitter, Instagram, Snap chat ir kt.

Kaip ir aukščiau pateiktą įrankį, šį taip pat galima nemokamai įsigyti. Taigi, ko laukiate, pradėkite dabar.

Smartzer

Kurkite įtraukiančius vaizdo įrašus, gaukite pajamų iš savo platformos, padidinkite įsitraukimą, rinkite nuodugnią analizę ir nuveikite daug daugiau Smartzer. Ši platforma įgijo didžiulį populiarumą tarp elektroninės komercijos platformų, nes siūlo daugybę paprastų ir praktiškų būdų, kaip padidinti pardavimus.

gauti pajamų iš „YouTube“, išmaniojo telefono, „YouTube“ įrankio

„Smartzer“ kūrėjai visada laikė paprastą vartotojo sąsają ir dizainą kaip pagrindinius produkto elementus. Tai garantuoja, kad niekada neliksite nusivylę abiem šiais elementais. Naudodami „Smartzer“ galite ne tik padaryti visus savo vaizdo įrašus interaktyvius, bet ir užsidirbti pinigų iš savo svetainės turinio.

Tai galima padaryti visose platformose, nes įrankis automatiškai optimizuoja jūsų vaizdo įrašus, kad tilptų į ekraną, kuriame jie buvo grojami.

Drobė

Drobė yra geriausias įrankis, skirtas kurti reklamjuostes, pristatymus, plakatus ir kt. „YouTube“ reklamjuostės kūrimas nėra išimtis.

Komplekte yra daugybė nuostabių iš anksto pastatytų šablonų, kuriuos galima lengvai naudoti arba pritaikyti jūsų kanalui. Šių šablonų yra tiek nemokamos, tiek aukščiausios kokybės versijų, todėl jums lengviau juos naudoti, jei nenorite per daug išleisti kurdami šias reklamjuostes..

gauti pajamų iš „YouTube“, drobės

Nors galite pamanyti, kad mokamos versijos yra geresnio dizaino, tiesa, kad nemokamos versijos yra vienodai patrauklios. Taip pat galite sukurti reklamjuostę nuo nulio ir, jei norite, pridėti savo atvaizdus. Jis siūlo daugybę pritaikymo galimybių, taigi, jei gerai panaudosite savo kūrybingumą, galite sugalvoti ką nors patrauklaus ir patrauklaus..

„JTV Digital“

Jei esate muzikos srityje, yra keletas gerų naujienų. Dabar galite parduoti savo muziką tiesiai iš savo namų ir užsidirbti pinigų kiekvieną kartą, kai ji buvo naudojama įkeliant „YouTube“. Tai padarė įmanoma „JTV Digital“ – fantastiškas įrankis, leidžiantis užsidirbti pinigų iš savo dainų iškart po jų išleidimo.

gauti pajamų iš „YouTube“,

Ne tik tai. Jūs netgi galite uždirbti autorinį atlyginimą už kiekvieną įkeltą vaizdo įrašą „YouTube“. Turite pasirinkti takelį, iš kurio norite gauti pajamų naudodami savo turinio ID. Tuomet įrankis naudoja šį ID, kad nustatytų jūsų takelį kiekvieną kartą, kai jis įpranta. Tada jums bus priteistas autorinis atlyginimas, kuris atsispindės jūsų pardavimo balanse.

Adrevas

Ar kiti pasinaudojo jūsų muzika be jūsų leidimo ar galiojančios licencijos? Na, daugiau nesijaudink. Adrevas yra čia, kad padėtų jums sumokėti už visą sunkų darbą. Šis įrankis padeda muzikos autorių teisių savininkams uždirbti pinigų iš savo muzikos, kai jis naudojamas bet kuriame „YouTube“ vaizdo įraše be leidimo ar galiojančios licencijos.

„Adrev“ agentai dirba 24 * 7, kad saugotųsi jūsų turinys. Aptikęs plagiatą, jis nustato šaltinį ir padeda susigrąžinti teises. Ne tik tai. Tai taip pat suteikia galimybę strateguoti ir valdyti „YouTube“ kanalą, kad galėtumėte valdyti sėkmingą ir pelningą kanalą.

Laisvė

Spartinkite „YouTube“ kanalo plėtrą ir uždirbkite iš savo turinio, kad pasiektumėte finansinę laisvę. Su Laisvės įrankis, galite paskelbti „YouTube“ vaizdo įrašus socialinėse platformose ir prisijungti bei sukurti stiprią auditorijos bazę.

gauti pajamų iš „YouTube“, laisvė

Ne tik tai, bet ir jų paslaugas galite naudoti kurdami pasirinktinius mobiliuosius žaidimus, pasirinktinę muziką ir pan. Taigi išbandykite šį įrankį dabar.

CDbaby

Tai yra dar vienas „YouTube“ įrankis, padedantis užsidirbti pinigų kiekvieną kartą, kai muzika priprantama prie kito vaizdo įrašo.

gauti pajamų iš „YouTube“, „cdbaby“

Tai įmanoma, net jei jūsų muzika grojama 5 sekundes. Tai taip pat padeda uždirbti per socialinės žiniasklaidos platformas. Su Cdbaby galite padidinti savo auditoriją, pritraukti daugiau įsitraukimo, optimizuoti savo turinį ir tada iš to uždirbti.

Skamba nuostabiai?

„Youtube“ studija

„YouTube“ studija yra oficiali „YouTube“ vaizdo įrašų redagavimo ir daugiakanalio valdymo programinė įranga. „YouTube“ studija leidžia stebėti kanalo ir vaizdo įrašų našumą naudojant lengvai naudojamą analizę, filtrą ir atsakymus į komentarus. Gaukite pranešimą apie svarbų vaizdo įrašo turinio įvykį.

gauti pajamų iš „YouTube“, hippo vaizdo įrašo, „trint“, „YouTube“ studijos, „YouTube“ įrankio

Atnaujinkite vaizdo įrašo informaciją, įskaitant miniatiūras, pajamų gavimo nustatymus ir tvarkaraščio datas, tvarkykite grojaraščius ir dar daugiau.

„Vigo“ vaizdo įrašas

„Vigo“ vaizdo įrašas yra vaizdo įrašų socialinio tinklo platforma, skirta pasidalyti savo kasdieniu gyvenimu su draugais, šeima ir kitais iš viso pasaulio. Galite įrašyti savo juokingus trumpus vaizdo įrašus naudodami specialiųjų efektų kamerą ir sukurti unikalų turinį su daugybe mielų lipdukų.

gaukite pajamų iš „YouTube“, hippo vaizdo įrašo, gudrybės

Atraskite ir susisiekite su įdomiais vartotojais, turinčiais panašių pomėgių, tuo pat metu dalindamiesi savo gyvenimo akimirkomis. Naudodami „Vigo“ galite parodyti savo talentus pasauliui, nepriklausomai nuo to, kurioje srityje jis yra. Tai gali būti šokiai, maisto gaminimas, grožis, menas, komedijos, muzika, augintiniai ir dar daugiau.

„Vigo Video“ realaus laiko grožio kamera išlygina jūsų odą, naudodama vidinius efektus, atsikrato dėmių, išlygina jūsų odos tonus ir padidina akis įrašydami ir tiesiogiai transliuodami. Pateikite savo trumpą vaizdo įrašą nepriekaištingą & tobula išvaizda.

Trintukas

Trintukas yra ekspertas, kai kalbama apie nuorašus. Jis turi galimybę analizuoti ir sustiprinti jūsų garso ir vaizdo turinį ieškomuose duomenyse, o tai taip pat vaidina didžiulį vaidmenį jūsų turinio SEO tobulinime..

Tiksliems nuorašams generuoti „Trint“ naudoja geriausius pasaulyje automatizuotus kalbos į tekstą algoritmus. Paprastas naudoti spausdinimo rengyklė prideda tekstą prie originalaus garso ir vaizdo įrašo, kad galėtumėte ieškoti, patikrinti ir prireikus pataisyti nuorašą neišeidami iš spausdinimo rengyklės.

gaukite pajamų iš „YouTube“, „gudrybės“, „YouTube“ įrankio

Patarimas suderinamas su anglų (visi akcentai), Europos ispanų, Europos prancūzų, vokiečių, italų, portugalų, rusų, lenkų, suomių, vengrų, olandų, danų ir švedų kalbų modeliais..

Hippo video

Hippo video yra įrankis, leidžiantis jums maksimaliai išnaudoti savo vaizdo įrašų turinį teikiant vaizdo įrašų prieglobą, individualizuotas vaizdo kampanijas, parduodant vaizdo įrašus ir pan. Naudodami „Hippo Video“, galite susisiekti su savo vartotojais ir klientais ir surinkti daugiau savo prekės ženklo. tiksli žinia.

gauti pajamų iš „YouTube“, hippo vaizdo įrašo, „YouTube“ įrankio

Surinkite informatyvius ir vertinamus vaizdo įrašus iš savo vartotojų ir paskelbkite juos savo svetainėje. Tai taip pat padeda atkreipti vartotojų dėmesį. Taip pat galite stebėti vaizdo įrašo našumą ir stengtis uždirbti gerą investicijų grąžą, užtikrinti spartesnį potencialių klientų generavimą per vaizdo įrašus, taip pat galite pasirinkti savo produktų ar paslaugų pardavimą..

„Premium Beat“

„PremiumBeat“, „Shutterstock“ įmonė teikia specialius, aukštos kokybės takelius ir garso efektus, skirtus naudoti naujuose ir tradiciniuose žiniasklaidos projektuose, įskaitant vaizdo įrašus, filmus, programas, žaidimus ir televizijos programas.

gauti pajamų iš „YouTube“, „premium beat“, „YouTube“ įrankis

Taigi, jei jums reikia vaizdo įrašo muzikos partitūros, tai yra durys, kuriomis turėtumėte pasibelsti. „PremiumBeat“ bibliotekoje yra nemokama muzikos muzika, suteikianti sklandų didžiųjų namų įspūdį. Prieigos prie takelių procesas yra paprastas. Naršykite takelius, peržiūrėkite ir įsigykite licenciją internetu naudodami kreditinę kortelę arba „Paypal“ sąskaitą. Tada nedelsdami atsisiųskite savo muziką. Licencijos gerbiamos visame pasaulyje ir galioja nuolat.

Kai pasirinksite „PremiumBeat“, ne tik jūsų projektas skambės nepaprastai, bet ir galėsite įžvelgti autorių teisių problemas. Pasirinkite sau tinkamą licenciją ir jums gera eiti.

Vidooly

Vidooly yra vaizdo įrašų našumo matavimo įrankis, leidžiantis stebėti auditorijos elgesį pagrindinėse vaizdo įrašų platformose. „Vidooly“ pateikia tikslią analizę įvairiais aspektais, tokiais kaip žanrai, auditorijos pomėgiai ir turinio tendencijos. Galite naudoti tai norėdami sukurti geresnį turinį, kad galėtumėte susisiekti su savo žiūrovais. Mūsų mėnesinės ataskaitos & reitingai taip pat plačiai priimami žiniasklaidos ir reklamos pramonėje.

gauti pajamų iš „YouTube“, „vidooly“, „YouTube“ įrankių

Daugelis pasaulyje gerai žinomų vardų, įskaitant TVF, OML, „Fine Brothers“, „VideoGyan“, „GroupM“, „Mindshare“, „Mąstanti žiniasklaida“, „WebTV Asia“ ir kt., Pasikliauja „Vidooly“ ir pasinaudojo mūsų „end-to-end“ sprendimais, norėdami sėkmingai naudoti internetinius vaizdo įrašus. , suprask & auginti savo auditoriją ir kurti turinį & žiniasklaidos strategija.

„YouTube“ kūrėjai

Tai dar vienas vaizdo įrašų paskelbimas ir redagavimas programinė įranga tai daro puikų darbą padedant parodyti pasauliui iš savo akių.

gauti pajamų iš „YouTube“, „YouTube“ kūrėjų, „YouTube“ įrankis

Sužinokite apie sudėtingus, pažangiausius, turinio reikalaujančius, linksmus vaizdo įrašus kuriančius procesus, kurie pritraukia auditoriją ir sužavi visą vaizdo įrašo trukmę. Kurkite vaizdo įrašus, kurie atitinka „YouTube“ standartą ir gaires, tuo pačiu išreikšdami jausmus, nuomones, dalindamiesi dialogais, turėdami absoliučią laisvę reikšti ir būti kūrybingiems.

Tai taip pat leidžia dalintis informacija, kuri gali būti pelninga kitam žiūrinčiajam. Taip pat galite sustiprinti savo buvimą tam tikrame žanro vaizdo įraše ir užmegzti ryšį su bendraminčiais bei tobulėti žinių ir įgūdžių srityje..

Hootsuite

Hootsuite yra kitas „YouTube“ įrankis, kuris padeda taupyti laiką, kai dirbate „YouTube“ kanale, ir daro jus produktyvesnį, nes spaudžiate nuo savo pečių..

gauti pajamų iš „YouTube“, „Hootsuite“,

„Hootsuite“ leidžia lengvai suplanuoti tvarkaraštį & bendrinkite „YouTube“ vaizdo įrašus visuose savo socialiniuose tinkluose. Taip pat galite naudoti saugią „Hootsuite“ platformą, kad dirbtumėte kaip komanda, padėdami tvarkyti kelias „YouTube“ paskyras nerizikuodami dalytis slaptažodžiais. Ne tik tai, kad kartu su komandos draugais galite stebėti „YouTube“ veiklą, komentuoti komentarus ir dalytis aukščiausiais penketukais.

„Hootsuite“ taip pat leidžia įvertinti abonentų skaičių, analizuoti įsitraukimo lygius ir tiksliai nustatyti srauto šaltinius naudojant „Channelview Insights“ programą. Naudodami „Hootsuite“ galite lengvai augti ir sudominti „YouTube“ auditoriją bet kur ir bet kada. Naudodami „Hootsuite“ mobiliąją programą galite atsakyti į komentarus ir būti savo klientais.

Cameleon Live

Cameleon Live stumia jus į netrukdomą galimybę tiesiogiai transliuoti „Facebook“ ir „Youtube“. Jūs netgi galite pradėti tiesioginį srautą ir įjungti / išjungti savo tinklus tiesioginiu būdu. Galite transliuoti į pagrindinius socialinius tinklus, RTMP laikmenų serverius su bet kokia konfigūracija ir komplikacijomis per „iOS“, „MacOS“ ir „Windows“ įrenginius..

Cameleon, gaukite pajamų iš „YouTube“,

Taip pat galite atlikti tiesioginį daugiakamerį srautinį transliavimą ir susisiekti su beveik visomis kameromis, nepriklausomai nuo gamintojo ar modelio. „Apple“ įrenginiams „Cameleon Live“ yra nemokama. Jei jums reikia įrankio, skirto „Windows“ ir „RTMP Live Streaming“, tai yra tik 10 dolerių..

Išvada

Tai buvo vieni geriausių „Youtube“ įrankių, kurie padės tobulinti „YouTube“ kanalą. Visi šiame sąraše esantys įrankiai yra lengvai naudojami ir suteikia labai efektyvų rezultatą. Taigi išbandykite juos ir pateikite komentarus, kurie jums patiko labiausiai.

Ir jei jums reikia pagalbos pradedant kanalą ir jį auginant, tada patikrinkite tai „YouTube“ pagrindinė klasė.

ŽENKLAI:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map