9 geriausios vaizdo rinkodaros priemonės pardavimams ir prekės ženklo žinomumui skatinti

Kiekvienas verslas turėtų padaryti vaizdo rinkodarą neatsiejama savo strategijos dalimi, kad išliktų ant klientų radarų.


Neprofiliškai kalbant, vaizdo rinkodara yra tiesiog vaizdo įrašų naudojimo procesas norint parodyti savo produktą ar paslaugą auditorijai. Tai gali padėti jūsų verslui įvairiais būdais, pavyzdžiui:

 • Padidinkite pardavimus
 • Padidinkite srautą
 • Padidinkite viešnagės laiką svetainėje
 • Įtraukite auditoriją
 • Generuokite laidus
 • Gerinkite savo produkto / paslaugos supratimą

Atsižvelgiant į tai, nelengva užduotis integruoti efektyvią vaizdo įrašų rinkodarą į savo strategiją. Pakanka tiesiog sukurti vaizdo įrašą ir paskui dalytis socialine žiniasklaida. Tai dar daug daugiau, ir aš tikiu, kad toliau išvardytos priemonės jums tikrai padės.

Jei tai skamba įdomiai, eikime į dešinę.

Animoto

https://d14pr3cu5atb0x.cloudfront.net/cms/business-video-maker-for-marketing-videos-landscape-c9e37187b1.mp4

Animoto suteikia galimybę kurti dėmesį patraukiančius vaizdo įrašus, kurie gali padėti padidinti srautą, padidinti pardavimus ir sudominti auditoriją. Jame yra didžiulė vertybinių popierių, vaizdų, klipų, muzikos ir kitos informacijos, kurią galite naudoti kurdami bet kurios pramonės šakos vaizdo įrašus, biblioteka..

Galite dar labiau tinkinti savo vaizdo įrašus, žymėti juos vandenženkliais ir netgi dalytis tinkamo dydžio įvairiomis socialinės žiniasklaidos platformomis. Turėdami tik vieną prenumeratą, galite sukurti tiek vaizdo įrašų, kiek norite, ir 1080p HD kokybės. Galite naudoti nemokamą jų planą arba atnaujinti už 5 USD / mėn.

„Brightcove“

Visas vaizdo rinkodaros rinkinys, „Brightcove“, yra paprastas, bet labai efektyvus jūsų verslui. Tai „viskas viename“ vaizdo rinkodaros sprendimas, leidžiantis atlikti:

 • Video montažas
 • Tiesioginis transliavimas
 • Turinio vadyba
 • Vaizdo įrašų leidyba
 • Perkodavimas
 • Išanalizuokite našumą

Galite surinkti savo vaizdo grotuvą ir įdėti jį bet kur, kur jums patinka. Tiesą sakant, jų sistemoje galite dalytis vaizdo įrašais keliose platformose iš karto, neprisijungdami prie jų rankiniu būdu. Jei turite „Brightcove“, tai yra daug mažiau dalykų, kuriuos turite padaryti už jo ribų, nes jie jau turi daugybę su vaizdo įrašais susijusių funkcijų.

Galite pradėti nuo jų nemokamos bandomosios versijos.

„SproutVideo“

Puikiai tinka potencialiems klientams generuoti ir srautui didinti naudojant vaizdo rinkodarą, „SproutVideo“ buvo įkurta 2010 m., tačiau greitai tapo patikimu pasirinkimu.

Jame yra krūva įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami įkrauti savo vaizdo rinkodaros žaidimą, įskaitant patobulintą vaizdo įrašų grotuvą, turintį bendro naudojimo ir įterpimo kodų bendrinimo parinktis. Jame taip pat yra įmontuotų CTA ir „End Cards“, kad patrauktų žiūrovų susidomėjimą.

aš turiu pasakyti @sproutvideo turi geriausius klientų aptarnavimo / palaikymo dokumentus iš visų mano naudojamų platformų. Visada malonu naudotis jų produktu ir kalbėti su savo komanda!

– Kate Goldsmith (@KGoldsmithMKTG) 2019 m. Rugpjūčio 15 d

Be to, prie savo vaizdo įrašo galite pridėti švino surinkimo formą, integruotą su pagrindinėmis platformomis, tokiomis kaip MailChimp ir „Hubspot“.

Yra ir kitų jo bruožų, pvz vaizdo SEO, našumo stebėjimas ir dar daugiau. Galite pradėti nemokamai ir pasiimti iš ten.

„BombBomb“

https://content.bombbomb.com/90a48366-3e1c-47e4-b497-9eaf5aa612ac_H264Main.mp4

Jei nesate profesionalus el. Rinkodaros specialistas, gali būti sunku išlaikyti skaitytojus prie jūsų el. Pašto adresų. Tačiau naudojant „BombBomb“, galite bent jau padaryti viską daug geriau, pridėdami prie jo vaizdo įrašų. Tai panašu į vaizdo rinkodaros ir el. Pašto rinkodaros pridėjimą, kad būtų pasiektas efektyvus rezultatas.

Tai padeda jūsų el. Laiškams išsiskirti iš minios, nes dauguma jų būtų tik paprasto teksto. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra įdiegti „BombBomb Chrome“ plėtinį ir (arba) programą mobiliesiems, per ją įrašyti vaizdo įrašą ir įterpti jį į savo el. Jūs netgi galite pasirinkti bet kurį vaizdo įrašą iš savo bibliotekos, jei nenorite įrašyti naujo vaizdo.

Vyond

Su šimtais šablonų, tūkstančiais išteklių ir daugybe tinkinimo parinkčių, Vyond gali prisiimti naštą kuriant nuostabius vaizdo įrašus. Nuo nulio iki pabaigos, jūs galite visiškai valdyti vaizdus, ​​šriftus, garso įrašą ir visus failus. Iš tikrųjų šis įrankis yra sukurtas taip, kad padėtų jums paversti savo idėjas įdomiais vaizdo įrašais.

Čia pateiktas vaizdo įrašo, sukurto naudojant „Vyond“, pavyzdys:

Tai, kad vaizdo įrašai bus animuoti, daro viską daug geresnį, nes jo paklausa yra didelė. Jums net nereikia turėti jokių „animacijos“ žinių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti šabloną ir žaisti su elementais bei funkcijomis, kad sukurtumėte savo profesionalų aiškintojo tipo vaizdo įrašą.

Šakr

Galite sukurti puikias savo prekės ženklo vaizdo įrašų kampanijas naudodami Šakr. Norėdami pasiekti gerų rezultatų iš socialinės žiniasklaidos platformų, turite nuolat skelbti šviežią turinį, daugiausia vaizdo įrašus. Turint tai omenyje, „Shakr“ yra sukurtas tokiu būdu, kuris leidžia kur kas greičiau ir efektyviau kurti vaizdo įrašų partijas..

Galite atkurti vaizdo įrašus ypač greitai, kad per tam tikrą laiką būtų galima atkurti daugiau nei 500 vaizdo įrašų. Ir po to tą pačią dieną galite suaktyvinti savo kampanijas, kad viskas vyktų toliau.

Vidyard

Viskas viename rinkodaros sprendimas, Vidyard turi viską, ko jums reikia. Greičiausiai jums nereikės rizikuoti dėl kitų įrankių, jei griebsitės šio.

Ir kodėl aš tai sakau?

Taip yra todėl, kad šis įrankis leidžia:

 • Pagrindiniai vaizdo įrašai
 • Integruokite vaizdo įrašus į el. Laiškus ir turinį
 • Pridėkite CTA, pabaigos korteles ir formas prie savo vaizdo grotuvo
 • Optimizuokite vaizdo įrašus SEO
 • Sukurkite geriausių vaizdo įrašų centrą
 • Į vaizdo grotuvą įtraukite asmeniniams poreikiams pritaikytas funkcijas
 • Analizuokite veiklą internete

Kaip @HubSpot Rinkodara Pro & „Sales Pro“ vartotojas, turiu prieigą prie „Vidyard“. Kol kas viskas gerai.

– �� Randy Milanovic (@ kayak360) 2020 m. Kovo 25 d

„Vidyard“ pasitiki ir giria vieni didžiausių vardų, tokių kaip „LinkedIn“, „Microsoft“ ir S&P globalus. Nepamirškite paprašyti nemokamos demonstracinės versijos, kad galėtumėte jas išbandyti.

Wistia

Jei jums sunku užmegzti ryšį su savo žiūrovais, Wistia tikrai gali tai išspręsti už jus. Visų pirma, tai leidžia talpinti vaizdo įrašus jų platformoje, kurios atkūrimai yra aukščiausios kokybės. Galite pridėti logotipą, pakeisti spalvas ir net surinkti formas, nuorodas ir CTA.

Savo žiūrovams galite pateikti patirtį be skelbimų ir netgi sukurti mažą kanalą, kuriame rodomi jūsų pasirinkti vaizdo įrašai. Išskyrus tai, kad galite prailginti laiką, galite automatiškai leisti vieną vaizdo įrašą po kito.

Kalbėdami apie ryšio su auditorija užmezgimą, jie leidžia naudoti žiūrovo duomenis, kad pasiektumėte naujus žmones, ir taip pat nukreipkite esamus žmones į skirtingas platformas. Galite užfiksuoti jų el. Pašto adresus ir pranešti jiems, kai tik pasirodys naujas vaizdo įrašas.

Nerimaujate dėl SEO?

Nereikia.

„Wistia“ optimizuoja vaizdo įrašus paieškos sistemai, pridėdama schemos žymėjimą (JSON + LD) ir visą sunkų darbą atlieka fone.

Galiausiai galite integruoti CRM, kad galėtumėte visiškai valdyti dalykus.

Vimeo

Vimeo pastaruoju metu tikrai pagerino jų žaidimą ir tapo daug geresniu nei jie buvo anksčiau. Tiesą sakant, dabar daugeliui žmonių tai tapo vaizdo įrašų laikymo pasirinkimu. Ir kodėl gi nebūtų visų šių neįtikėtinų savybių?

Naudodami „Vimeo“ galite:

 • Pagrindiniai vaizdo įrašai
 • Bendradarbiauti su komandos nariais
 • Vykdykite reikalingas rinkodaros strategijas
 • Įvertinkite našumą giliame lygyje

Gaunate 7 TB atminties, kad galėtumėte įkelti vaizdo įrašus ir suskirstyti juos taip, kaip jums patinka. Vaizdo grotuvas leidžia pridėti CTA, įterpti bet kur, užfiksuoti el. Pašto adresus ir integruoti su mėgstama el. Pašto rinkodaros programine įranga. Yra daug daugiau funkcijų, kurias norėtumėte ištirti, todėl galite pradėti nuo 20 USD / mėn.

Išvada

Pasirinkite bet kurį iš aukščiau paminėtų vaizdo įrašų rinkodaros įrankių, kad sukurtumėte nuostabius vaizdo įrašus, generuotumėte potencialius klientus, palaikytumėte susižadėjimą ir padidintumėte IG.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map