Gaukite nepriekaištingus vaizdo įrašus savo produkto reklamai

Jei norite skatinti užimtumą, vaizdo įrašų turinys turėtų būti jūsų prioritetas.


Visame pasaulyje atlikta apklausa teigė, kad vaizdo įrašų turinys gali sudominti žiūrovus 90% daugiau, palyginti su tekstiniu ar grafiniu turiniu. Jau ne paslaptis, kad garso ir vaizdo turinys daro didesnį poveikį žmogaus smegenims, ir žmonės tą informaciją gali saugoti ilgą laiką. Tai paprasčiausiai prilygsta didesniam įsitraukimui ir milžiniškai IG (investicijų grąža)

Tačiau rinkodaros ir verslo savininkams vaizdo įrašų reklaminių kampanijų gamybos išlaidos sukėlė didžiulį susirūpinimą. Na, šią problemą galima lengvai išspręsti naudojant paprastus vaizdo įrašus.

Toliau pateikiami keli geriausi jūsų vaizdo reklamos kampanijos teikėjai.

Pekseliai

Pekseliai yra viena iš populiariausių svetainių, kur galima nemokamai nemokamai įsigyti vaizdo įrašų. Galite ieškoti internetinėje vaizdo įrašų bibliotekoje ir pasirinkti tinkamiausią savo rinkodaros kampanijoms.

Dauguma pardavėjų renkasi „Pexels“, kai reikia įsigyti vaizdo įrašų. Na, šioje svetainėje taip pat yra akcijų vaizdų.

Visi „Pexels“ pasiekiami vaizdo įrašai nėra visiškai autorių teisių saugūs ir juos galite naudoti savo reklamos kampanijoms ar kitiems profesiniams tikslams. Tačiau jei norite paaukoti geros kokybės vaizdų ir vaizdo įrašų, esate daugiau nei laukiami.

„Shutterstock“

Jei esate profesionalus rinkodaros specialistas ir ieškote tik profesionalios kokybės akcijų vaizdo įrašų savo rinkodaros kampanijoms, tada šioje svetainėje turėtumėte apsilankyti.

„Shutterstock“ turi vieną didžiausių aukštos kokybės vaizdo įrašų bibliotekų, skirtų profesionaliems rinkodaros specialistams ir skaitmeninių verslininkų verslui.

Tačiau norėdami atsisiųsti aukštos kokybės vaizdo įrašą, turite sumokėti „Shutterstock“ mėnesinį mokestį. Galite pasirinkti iš jų metinės programos ar mėnesio prenumeratos paketo, kad atitiktų jūsų poreikius.

Priklausomai nuo jūsų naudojimo ir kokybės poreikio, kaina bus nustatyta.

Visi vaizdo įrašai, esantys „Shutterstock“ bibliotekoje, neturi autorių teisių ir juos galite redaguoti pagal savo verslo reikalavimus.

Jie taip pat siūlo platų sprendimų spektrą visiems jūsų turinio rinkodaros poreikiams patenkinti. Mokėdami už nedidelę mėnesinę prenumeratą galite gauti prieigą prie jų atvaizdų ir muzikos bibliotekos. Jei norite sudominti savo auditoriją profesionalios kokybės vaizdo įrašais, vaizdais ar muzika, tada „Shutterstock“ gali pateikti geriausią sprendimą už savo pinigus.

„Envato“ elementai

„Envato“ elementai skirta ne tik filmuotai medžiagai, bet ir daugiau. Jei esate profesionalas, norite sužinoti daugiau apie vaizdo rinkodarą ar socialinės medijos kanalų optimizavimą, tada šioje svetainėje yra jums tinkamas įrankių ir vadovėlių rinkinys..

Jei tik pradedate ir norite reklamuoti savo produktus ar paslaugas naudodami vaizdo turinį, tada šioje platformoje yra didžiulė vertybinių popierių kolekcija, pradedant nuo. 

Taip pat galite gauti prieigą prie jų atvaizdų bibliotekos ir garso takų bibliotekos, kurios padės jums sukurti aiškų reklaminį vaizdo įrašą. Tačiau naudodami „premium“ paketą taip pat gausite mokomuosius vaizdo įrašus be jokių papildomų išlaidų. Vaizdo įrašų vadovėliai padės jums sužinoti apie vaizdo rinkodaros detales ir tai, kaip optimizuoti akcijų vaizdo įrašus, kad padidintumėte rinkodaros kampanijas..

Vaizdo blokai

Vaizdo blokai yra didžiulis vaizdo vaizdas, vaizdo biblioteka šiuolaikiniams internetiniams verslininkams.

Daugelis laisvai samdomų vertėjų ir socialinės žiniasklaidos atstovų susiduria su iššūkiais, kaip gauti tinkamą muziką savo vaizdo įrašams ir vaizdus kuriant miniatiūras. Net tinklaraštininkams yra labai sudėtinga sukurti tobulą animacinį efektą, kad jų tinklaraščio įrašai atrodytų įdomesni. Įdiegę didžiulę internetinę nemokamų vaizdų, vaizdo įrašų ir animacinių efektų biblioteką, „Videoblocks“ išsprendė visas šias problemas..

Taip pat galite gauti animuotus klipus, po efektus ir įvairių kitų įdomių įrankių, kad sukurtumėte stulbinančius socialinės žiniasklaidos įrašus savo rinkodaros kampanijai.

Vimeo

Vimeo pasirinko kitokį požiūrį, kad vaizdo rinkodaros procesą perkeltų į kitą lygį. Kiekvienoje šioje platformoje esančioje filmuotoje medžiagoje galėsite patirti aukštos kokybės kinematografijos ir videografijos įgūdžius.

„Vimeo“ turi pagrindinį nemokamą planą visiems, kurį gali naudoti pradedantiesiems. Be to, vartotojai gali atnaujinti savo paslaugų paketą pagal poreikį. Jie taip pat siūlo srautinio transliavimo paslaugas, kurios padės jums patirti stulbinančios kokybės vaizdo įrašus tiesiogiai.

Didžiausia išskirtinių kadrų biblioteka, sukurta geriausių kino operatorių, ir šis veiksnys daro šią platformą išskirtinę nuo konkurentų.

„Adobe Stock“

„Adobe“ beveik tapo nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimo programinės įrangos sinonimu, o kai kurie didieji kūrėjai prisiekia šiuo prekės ženklu. Tačiau tik nedaugelis žmonių žino apie „Adobe“ siūlomas vaizdo ir vaizdų paslaugas. 

„Adobe“ siūlo platų redagavimo programinės įrangos paslaugų spektrą, kuris naudojamas paveikslėliams, vaizdo įrašams, vektoriniams vaizdams redaguoti. Be to, „Adobe“ siūlo keletą aukščiausios klasės įrankių, tokių kaip „Adobe Illustrator“, kad sukurtų stulbinančią grafiką.

„Adobe“ naudoja kreditų sistemą, ir jūs turite nusipirkti tuos kreditus, kad galėtumėte naudoti vaizdus ar vaizdo medžiagą. Skirtingi akcijų vaizdai ir vaizdo įrašai turi skirtingą kredito reitingą ir, atsižvelgiant į turimą paketą, galite įsigyti. „Adobe Stock“ puikiai tinka tiems rinkodaros specialistams, kuriems reikia sukurti pritrenkiančią reklamos kampaniją su mažu biudžetu.

Videvo 

Jei jūs ieškote stulbinančios aukštos kokybės filmuotos medžiagos nemokamai Videvo yra ideali vieta jums. Didžiulės nemokamos filmuotos medžiagos, vaizdų ir muzikos kolekcija yra pakankama, kad sustiprintumėte savo įrašus socialinėje žiniasklaidoje.

Tačiau, jei norite vaizdo įrašus naudoti profesionaliais tikslais, tuomet taip pat galite pasirinkti jų aukščiausios kokybės filmuotos medžiagos serijas. „Videvo“ turi didžiulę aukščiausios kokybės filmuotos medžiagos kolekciją, kurią galima naudoti rinkodaros kampanijoms beveik kiekvienoje nišoje. Prieš pirkdami, taip pat galėsite peržiūrėti visą filmuotą medžiagą, kuri yra puiki savybė. Paprasta, lengvai naudojama sąsaja padarė šią svetainę labai populiarią tarp rinkodaros ir verslo savininkų. 

„Pixabay“

„Pixabay“ yra labai populiarus atvaizdas, kuriam netaikomas honoraras tarp socialinės žiniasklaidos influencerių. Bet ar žinojai, jie siūlo ir akcijų vaizdo įrašų?

Geriausia „Pixabay“ dalis yra ta, kad norint prisijungti prie šios platformos nereikia jokių pinigų. Be to, visi vaizdai ir filmuota medžiaga, esanti filmuotos medžiagos bibliotekoje, yra „Pixabay“ licencija ir kiekvienas gali naudoti tuos vaizdus ir vaizdo įrašus bet kuriame socialinės medijos kanale.. 

Jei norite sukurti nuostabų vaizdo įrašą, kuris taip pat yra nemokamas, tada „Pixabay“ gali būti idealus pasirinkimas. Taip pat galite įsigyti muzikos, be autorių teisių, iliustratorių ir vektorių. 

Videezy

Jei norite padaryti aiškų reklaminį vaizdo įrašą savo klientams, tada Videezy gali būti geriausias sprendimas visiems jūsų poreikiams patenkinti. Ši svetainė žinoma kaip vieno langelio sprendimas prekybininkams visame pasaulyje.

Socialinės žiniasklaidos influenceriams yra daugybė nemokamų vaizdo įrašų, kuriuos taip pat galima įsigyti, ir šie vaizdo įrašai yra geresni, palyginti su visais kitais nemokamais vaizdo įrašų filmais. Bet kurioje nišoje galite lengvai sukurti aiškų reklaminį vaizdo įrašą.

Taip pat galite prisijungti prie profesionalios programos, kurią siūlo „Videezy“, kad galėtumėte naudotis visais didžiulės filmuotos medžiagos ir „po efekto“ bibliotekos privalumais.

„Mixkit“

„Mixkit“ yra nemokama vaizdo ir muzikos paslaugų teikėja. Ši svetainė turi visus išteklius, kurie gali padėti per kelias minutes padaryti aukštos klasės reklaminį vaizdo įrašą. Šias nuotraukas lengva redaguoti ir jos puikiai tinka pradedantiesiems. 

Coverr

Coverr yra vienas iš geriausių filmuotos medžiagos paslaugų teikėjų, o ši svetainė siūlo savo turinį nemokamai. Skirtingai nuo kitų nemokamų filmuotos medžiagos tiekėjų, ši svetainė reguliariai atnaujina savo vaizdo įrašų biblioteką, o visas turinys pateikiamas su 4K raiškos variantu.. 

Galite lengvai sukurti aiškų ir aiškų vaizdo įrašą versle naudodamiesi šioje svetainėje pateiktomis įrašų įrašais, nes šioje svetainėje esančių vaizdo įrašų įrašai yra pakankamai ilgi, kad būtų galima eksperimentuoti su redagavimu. Filmuotos medžiagos atsisiuntimas neribojamas, todėl galite atsisiųsti visus reikalingus išteklius, kad sukurtumėte nuostabų reklaminį vaizdo įrašą.

Išvada

Vaizdo įrašų turinys yra visame internete, ir kiekvienas legendinis rinkodaros specialistas prognozuoja augančią reklaminio vaizdo apimtį. Jei norite padidinti savo kliento įsitraukimo procentą, galite pasitelkti šiuos akcijų vaizdo teikėjus norėdami sukurti nuostabų vaizdo įrašą savo produktams ir paslaugoms..

Reklaminio vaizdo įrašo gamybos kaina gali sunaudoti didžiulę dalį jūsų pelno maržos, o pinigus galite sutaupyti tiesiog pasirinkę akcijų vaizdo įrašus iš aukščiau pateiktų svetainių..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map