20 stránok na získanie licenčných bezplatných obrázkov pre váš web

Ako správne hovorí Fred R. Barnard – Obrázok má hodnotu tisíc slov


Fotografie na webových stránkach, článok pomáhajú lepšie vysvetliť bod. Môžete použiť obrázok pre svoj obľúbený obrázok na blogu, v rámci obsahu článku, sociálnych médií atď.

Zistenie licencované bezplatné obrázky môže byť veľa problémov. Väčšina obrázkov, ktoré sú k dispozícii zadarmo, je buď s rozlíšením par, rozmazané alebo sa objaví pod vodoznakom. Vďaka nasledujúcim miestam online, na ktoré môžete získať bezplatné obrázky na svoje webové stránky.

Pixabay

Všetky obrázky na Pixabay nahráva spoločnosť Creative Commons, americká nezisková organizácia pod vedením Ryana Merkleyho. Má milión fotografií bez poplatkov, ktoré sú široko dostupné pre komerčné použitie. Pixabay je jedným z moje obľúbené, a môžete získať takmer všetky typy obrázkov vrátane:

 • zver
 • ľudia
 • jedlo
 • Miesta
 • technológie
 • vzdelanie
 • obchodné
 • počítačový
 • zdravie

V pixabay nájdete nielen fotografie, ale aj videá, vektorová grafika & ilustrácií. A ak ste vývojár, budete milovať Pixabay API.

Unsplash

Urobte, čo chcete Unsplash fotografie s vysokým rozlíšením ZADARMO. Neskôr spoločnosť Unsplash spustila API, takže ak máte nápad vytvoriť aplikáciu, plagát atď., Vyskúšajte.

Ak sa prihlásite na odber ich zoznamu adries, budete môcť každých desať dní dostávať desať fotografií pod dohľadom rôznych fotografov. Samozrejme, má tradičný vyhľadávací panel, kde nájdete obrázky, ktoré vyhovujú vašim preferenciám.

DeviantArt

Deviant Art má viac ako 3 milióny používateľov a je komunitnou službou. Ich obrázky si môžete prezerať zadarmo, pokiaľ im pripíšete splatné kredity. Zameriava sa hlavne na obsah súvisiaci s animesom.

flickr

flickr je plná viac ako 13 miliárd fotografií. Po zaregistrovaní získate ponorný prístup k svojmu bohatstvu. Poskytuje svojim používateľom 1 000 GB ukladacieho priestoru pre fotografie. Fotografie môžete tiež uložiť pred uložením. Automatické zálohovanie zabezpečuje, že sa nestratia žiadne fotografie.

Je tu však jeden úlovok; nie všetky fotografie sú licencované bezplatne. Takže musíte použiť filter nasledovne.

Gratisography

Grastisography ponúka obrázky vo vysokej kvalite bez akýchkoľvek obmedzení. Klikne na všetky obrázky Ryan McGuire.

Getty Images

Getty Images sú zadarmo pre nekomerčné webové stránky alebo blogy, ale s určitými obmedzeniami. Na svoje stránky nemôžete sťahovať a nahrávať; namiesto toho môžete obrázky vložiť.

Getty Images sú známe kvalitou a môžete získať fotografie takmer zo všetkých kategórií.

Realistické snímky

Realistické strely, licencované spoločnosťou Creative Commons Zero, je ďalšou službou zdieľania fotografií. Každý týždeň pridali sedem nových fotografií.

Život Pix

Životnosť pix je zoradený v chronologických kategóriách v galérii. Môžete si tiež vybrať fotografie zoradené podľa fotografov.

Zadarmo Príroda Stock

Výhradne venované prírode, Zadarmo Príroda Stock je vytvorený používateľom Adrian Pelletier. Aktualizuje sa každý deň.

Magdeleine

Pomáha filtrovať obrázky založené na dominantnej farbe Magdeleine vyniknúť medzi ostatnými.

StockSnap

StockSnap, od spoločnosti Snappa je vynikajúcim skladom fotografií s vysokým rozlíšením s viac ako 100 kategóriami. Všetky fotografie sú zverejnené pod Creative Commons – CC0, čo znamená, že uvedenie nie je povinné.

Kaboompics

Spolu so skromným vyhľadávačom, Kaboompics nám poskytuje farebnú paletu spolu s hex kódmi, ktoré môžeme použiť.

Cestovné Káva Kniha

Spustenie cestovného blogu alebo webovej stránky?

Cestovné Káva Kniha vás ohromí obrázkami z rôznych miest.

ISO republika

ISO republika, založil Tom Eversley, návrhár a fotograf, poskytuje niekoľko obrázkov vo vysokom rozlíšení pre kreatívne osobné a komerčné projekty.

MMT

Moment (MMT), založil Jeffrey Betts a obsahuje obrázky zamerané hlavne na prírodu, mestá a infraštruktúru.

Pexels

Pexels má chvályhodný adresár s obrázkami obrázkov a mesačne pridáva takmer 3 000 fotografií k obohatenému už existujúcemu obsahu.

PicJumbo

PicJumbo, vo vlastníctve Viktora Hanaceka, je dobre organizovaná webová stránka poskytovateľa bezplatných obrázkov. Obsahuje niektoré pekné potravinové zábery.

Burst By Shopify

Výbuch je dcérskou spoločnosťou Shopify, vytvorenou s ohľadom na podnikateľov. Všetky obrázky sú licencované pod Creative Commons Zero.

Skitter Photo

Skitter Photo zahŕňa rôzne žánre a všetky obrázky vytvárajú vlastníci.

iwaria

Zacielenie na Afriku? Budeš milovať iwaria. Špeciálny bezplatný africký fotografický portál pre vaše webové stránky /

Po získaní fotografie nezabudnite komprimovať, čím sa zníži celková veľkosť webovej stránky s rýchlym načítaním. Dúfam, že vám táto časť zápisu pomôže pridať obrázky bez poplatkov do vášho blogu a webových stránok.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map