9 najlepších nástrojov video marketingu na zvýšenie predaja a povedomia o značke

Každé podnikanie by malo z videoobchodu urobiť neoddeliteľnú súčasť svojej stratégie, aby zostalo na radare zákazníkov.


Z pohľadu laikov je video marketing jednoducho procesom používania videí na predstavenie vášho produktu alebo služby pred publikom. Môže pomôcť vašej firme mnohými spôsobmi, napríklad:

 • Zvýšte predaj
 • Zvýšte prenos
 • Predĺžte čas zotrvania na webovej stránke
 • Zaujmite publikum
 • Generovanie potenciálnych zákazníkov
 • Vylepšite porozumenie produktu / služby

Vzhľadom na to nie je také ľahké integrovať efektívny marketing videa do vašej stratégie. Stačí iba vytvoriť video a potom ho zdieľať na sociálnych médiách. Je toho oveľa viac a som presvedčený, že nižšie uvedené nástroje vám v tomto smere určite pomôžu.

Ak to znie zaujímavo, skočme rovno.

Animoto

https://d14pr3cu5atb0x.cloudfront.net/cms/business-video-maker-for-marketing-videos-landscape-c9e37187b1.mp4

Animoto umožňuje vytvárať videá, ktoré upútajú pozornosť, ktoré vám pomôžu zvýšiť návštevnosť, zvýšiť predaj a osloviť vaše publikum. Má rozsiahlu knižnicu skladových videí, obrázkov, klipov, hudby a ďalších aktív, ktoré môžete použiť na vytvorenie videí pre akékoľvek odvetvie..

Svoje videá môžete ďalej prispôsobiť, vodoznaky a dokonca ich zdieľať na rôznych platformách sociálnych médií v ich primeranej veľkosti. Jediným predplatným môžete vytvoriť ľubovoľný počet videí a to aj v kvalite HD 1080p. Môžete využiť svoj bezplatný program alebo upgradovať na pouhých 5 dolárov mesačne.

Brightcove

Kompletný balík video marketingu, Brightcove, je jednoduchý, ale veľmi efektívny pre vaše podnikanie. Je to all-in-one video marketingové riešenie, ktoré vám umožní robiť:

 • Strih videa
 • Vysielanie naživo
 • Obsahový management
 • Publikovanie videa
 • prekódovanie
 • Analyzujte výkon

Zostavte si svoj vlastný videoprehrávač a vložte ho kamkoľvek budete chcieť. V skutočnosti v rámci svojho systému môžete zdieľať svoje videá na viacerých platformách naraz, bez toho, aby ste sa k nim museli prihlasovať manuálne. Ak máte zariadenie Brightcove, musíte mimo neho robiť omnoho menej vecí, pretože už majú zabudovanú tonu funkcií súvisiacich s videom..

Môžete začať s ich bezplatnou skúšobnou verziou.

SproutVideo

Skvelé pre získavanie potenciálnych zákazníkov a zvyšovanie návštevnosti prostredníctvom video marketingu, SproutVideo bola založená v roku 2010, ale rýchlo sa stala spoľahlivou možnosťou.

Má veľa nástrojov, ktoré môžete použiť na dobitie vašej videohernej hry, vrátane pokročilého videoprehrávača, ktorý má sociálne zdieľanie a vkladá možnosti zdieľania kódu. Má tiež vstavané CTA a End karty na upútanie záujmu divákov.

musím povedať @sproutvideo má NAJLEPŠIE dokumenty o zákazníckych službách / podpore na akejkoľvek platforme, ktorú som kedy použil. Vždy je potešením používať ich produkt a hovoriť so svojím tímom!

– Kate Goldsmith (@ KGoldsmithMKTG) 15. augusta 2019

Okrem toho môžete do svojho videa pridať formulár na zachytenie olova, ktorý sa integruje s poprednými platformami ako MailChimp a HubSpot.

Existujú aj ďalšie funkcie, napríklad video SEO, sledovanie výkonu a oveľa viac. Môžete začať zadarmo a odtiaľ si ju vziať.

BombBomb

https://content.bombbomb.com/90a48366-3e1c-47e4-b497-9eaf5aa612ac_H264Main.mp4

Ak nie ste odborníkom na e-mail, môže byť ťažké udržať čitateľov prilepených k vašim e-mailom. Avšak s použitím BombBomb, môžete veci vylepšiť aspoň pridaním videí. Je to ako pridanie video marketingu a e-mailového marketingu, aby ste dosiahli efektívny výsledok.

Pomáha vašim e-mailom vyniknúť z davu, pretože väčšina z nich by bola iba obyčajným textom. Jediné, čo musíte urobiť, je nainštalovať rozšírenie BombBomb Chrome a / alebo mobilnú aplikáciu, nahrať prostredníctvom neho svoje video a potom ho vložiť do svojich e-mailov. Môžete si dokonca vybrať ľubovoľné video z knižnice, ak nechcete nahrávať nové.

Vyond

So stovkami šablón, tisíckami podkladov a množstvom možností prispôsobenia, Vyond môže mať bremeno vytvárania úžasných videí. Od nuly po dokončenie máte plnú kontrolu nad vizuálmi, fontmi, zvukom a všetkými súbormi. Tento nástroj je v skutočnosti navrhnutý tak, aby vám pomohol zmeniť vaše nápady na zaujímavé videá.

Tu je príklad videa vytvoreného pomocou aplikácie Vyond:

Skutočnosť, že videá budú animované, robí celú vec oveľa lepšou, pretože je vysoký dopyt. Nepotrebujete ani žiadne „animačné“ znalosti. Jediné, čo urobíte, je vybrať šablónu a hrať sa s prvkami a funkciami, aby ste prišli s vašim vlastným profesionálnym videom s inštruktorom.

Shakr

Môžete vytvoriť vynikajúce videokampane pre svoju značku Shakr. Ak chcete dosiahnuť dobré výsledky z platforiem sociálnych médií, musíte neustále uverejňovať čerstvý obsah a najmä videá. S ohľadom na to je Shakr postavený takým spôsobom, ktorý vám umožňuje vytvárať série videí oveľa rýchlejšie a účinnejšie..

Videá môžete vykresliť veľmi rýchlo, a to do tej miery, že v priebehu zlomku času bude možné vykresliť viac ako 500 videí. A potom môžete svoje kampane aktivovať v ten istý deň, aby ste udržali všetko v pohybe.

Vidyard

Riešenie video marketingu typu všetko v jednom, Vidyard má doslova všetko, čo potrebujete. Ak by ste ho chytili, pravdepodobne by ste sa nemuseli púšťať na iné nástroje.

A prečo to hovorím?

Je to preto, že vám tento nástroj umožňuje:

 • Hostujte videá
 • Integrujte videá do e-mailov a obsahu
 • Pridajte do svojho prehrávača videa CTA, karty s ukončením a formuláre
 • Optimalizujte videá pre SEO
 • Vytvorte rozbočovač pre svoje najlepšie videá
 • Zahrňte do prehrávača videa prispôsobené funkcie
 • Analyzujte výkonnosť na internete

Ako @HubSpot Marketing Pro & Používateľ Sales Pro, mám prístup do Vidyardu. Zatiaľ je všetko dobré.

– �� Randy Milanovic (@ kayak360) 25. marca 2020

Vidyardovi dôverujú a oceňujú ho niektoré z najväčších mien, ako napríklad LinkedIn, Microsoft a S&P Global. Nezabudnite požiadať o bezplatné demo na vyskúšanie.

Wistia

Ak máte problémy s nadviazaním spojenia s vašimi divákmi, Wistia to určite vyrieši za vás. Po prvé, umožňuje vám hosťovať videá na svojej platforme, ktorá má jedno z najkvalitnejších prehrávaní. Môžete pridať logo, zmeniť farby a dokonca zostaviť formuláre, odkazy a CTA.

Svojim divákom môžete sprostredkovať zážitok bez reklám a dokonca si môžete vytvoriť mini kanál, ktorý predstaví vaše vybrané videá. Okrem toho môžete automaticky prehrať jedno video za druhým, aby ste predĺžili čas zotrvania.

Keď už hovoríme o vytvorení spojenia s publikom, umožňujú vám pomocou údajov diváka osloviť nových ľudí a tiež presmerovať existujúce na rôznych platformách. Môžete zachytiť ich e-mailové adresy a nechať si ich upozorňovať vždy, keď nové video klesne.

Znepokojuje sa SEO?

nenechajte.

Wistia optimalizuje videá pre vyhľadávací nástroj pridaním označenia schémy (JSON + LD) a robí všetku tvrdú prácu na pozadí.

Nakoniec môžete integrovať CRM, aby ste mali úplnú kontrolu nad vecami.

Vimeo

Vimeo Spoločnosť nedávno zvýšila svoju hru a stala sa oveľa lepšou ako predtým. V skutočnosti sa stalo pre mnohých ľudí voľbou hosťovania videa. A prečo by to nebolo so všetkými týmito neuveriteľnými vlastnosťami?

S Vimeo môžete:

 • Hostujte videá
 • Spolupracujte s členmi tímu
 • Vykonajte požadované marketingové stratégie
 • Merajte výkon na hlbokej úrovni

Získate 7TB úložný priestor na nahrávanie videí a ich usporiadanie podľa vlastného uváženia. Prehrávač videa umožňuje pridávať CTA, vkladať kamkoľvek, zachytávať e-mailové adresy a integrovať sa do vášho obľúbeného softvéru pre e-mailový marketing. Existuje mnoho ďalších funkcií, ktoré by ste radi preskúmali, takže môžete začať už od 20 dolárov mesačne.

záver

Vyberte si akékoľvek vyššie uvedené nástroje marketingu videa, aby ste vytvorili úžasné videá, generovali potenciálnych zákazníkov, budovali zapojenie a zvýšili návratnosť investícií.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map