12 vai vairāk pierādīti veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot WordPress emuāru

Vai jūs meklējat veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē? WordPress ir labākā platforma, kuru varat izmantot, lai nopelnītu naudu.


Visi emuāru autori nopelna naudu no savas WordPress vietnes, veidojot emuārus. Jūs varat būt arī viens no viņiem.

Lasīt arī:

 • WordPress vs Blogger Kura ir labāka?
 • Atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org

Šeit WPressBlog ir uzskaitīti galvenie veidi, kā nopelnīt naudu no jūsu WordPress vietnes.

12+ veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot WordPress emuāru

1. Pievienojieties filiāles mārketinga programmai, lai gūtu peļņu no sava emuāra satura

Filiāļu mārketings ir veids, kā pārdot citu produktus un pakalpojumus, izmantojot savus tīmekļa resursus. Filiāļu tirgotāji var nopelnīt labu filiāļu komisiju. Pārliecinieties, vai jums ir labas kvalitātes saturs un trafiks. Jo vairāk jums būtu trafika uz jūsu emuāru, jo vairāk jūs nopelnītu.

Jūs nopelnīsit filiāles komisiju par katru dabisko klikšķi vai seansu, izmantojot reklāmas. Labākie saistītie tīkli ir Amazon partneri, eBay filiāļu tīkls, Clickbank… utt.

WordPress piedāvā daudzus spraudņus un rīkus, piemēram, “Izslāpuši filiāles”,“Adsanity”,“OptinMonsterUn vairāk par filiāļu mārketingu.

Lasīt arī: Affiliate Marketing padomi iesācējiem

2. Rādīt Google AdSense reklāmas:

Google Adsense ir vispopulārākais MPK (maksa par klikšķi) reklāmas tīkls. Adsense maksā saviem filiālēm par katru klikšķi uz reklāmām, ko jūsu emuārā apmeklējuši dabiski apmeklētāji.

Lai rādītu Google reklāmas, jums jābūt apstiprinātam Google AdSense kontam. Pēc tam jūs varat gūt peļņu no sava WordPress emuāra, vienkārši ievietojot reklāmas kodus vajadzīgajā brīvajā tīmekļa vietu vietā. Tagad jūs esat gatavs naudai, kas novirzīta uz jūsu kontu.

Bet paturiet prātā arī to, ka Adsense ir ļoti stingri noteikumi un noteikumi. Ja tie neizdodas, jūsu kontu var neatgriezeniski aizliegt. Varat arī atsaukties uz mūsu iepriekšējo emuāra ziņu “kā izvairīties no sava Adsense konta darbības aizliegšanas?”

Ja jums ir aizliegts izmantot Adsense, tad varat izmantot šīs labākās Adsense alternatīvas, lai nopelnītu naudu no sava emuāra.

3. Izmantojiet WordPress reklāmas spraudņus:

Adsense ir labākais veids, kā nopelnīt naudu, rādot reklāmas savā vietnē. Bet jūs varat arī rādīt tiešas reklāmas savā vietnē. Par cenu varat vienoties atbilstoši reklāmkaroga izmēram un tā vietnei vietnē. Šādā veidā varat nopelnīt vairāk naudas nekā Adsense.

WordPress spraudņi padara darbu parocīgu filiālēm. Šie spraudņi nodrošina vienkāršus veidus, kā ievietot reklāmas ar īskodiem un logrīkiem. “BuySellAds”Ir ieteicamais WordPress spraudnis vietņu īpašniekiem vai izdevējiem.

4. Pārdodiet sponsorētās emuāra ziņas:

Ja jums nepatīk parādīt reklāmas savā emuārā, jūs varat gūt peļņu no sava emuāra, izmantojot sponsorēšanu. Tieši tāpat kā televīzijas šovos un sportā, daudzi sponsori maksā organizatoriem par viņu produktu un pakalpojumu pārstāvēšanu. Tādā pašā veidā jūs varat pārdot sponsorētas emuāra ziņas, izmantojot savu WordPress emuāru, izmantojot WP spraudņus.

Ja jūsu tīmekļa aktīviem ir satriecoša trafika un lieliska auditorijas demogrāfija, varat vērsties pie reklāmas uzņēmumiem, lai vienotos par sponsorēšanas darījumu.

5. Uzrakstiet atsauksmes, lai saņemtu samaksu:

Tāpat kā sponsorēta emuāra ziņojuma pārdošana, jūs varat arī nopelnīt naudu, rakstot maksas atsauksmes savā vietnē. Šis ir alternatīvs veids, kā gūt peļņu no sava emuāra vai vietnes.

Lai sāktu, labākais veids ir vispirms atlasīt atbilstošo produktu atbilstoši jūsu vietnes nišai un pēc tam publicēt pārskatus. Jūs varat vērsties pie daudziem uzņēmumiem, kuriem vienmēr ir nepieciešami daudzi emuāru īpašnieki, lai par viņiem rakstītu apmaksātus pārskatus.

Jums var patikt arī tādas vietnes kā “PayPerPost”, “SponsoredReviews”, lai sazinātos ar reklāmas uzņēmumiem, kuriem ir jāpārskata sava biznesa reklamēšana..

6. Pelniet naudu tiešsaistē, pārdodot vietnes:

Daudzi reklāmdevēji vēlas iegādāties jau izveidotas WordPress vietnes ar lielu trafiku, lai reklamētu savu biznesu. Ja jūs zināt, kā izveidot WordPress emuāru un iegūt lielu trafiku, varat pārdot savus tīmekļa aktīvus un nopelnīt naudu par jūsu lielajiem centieniem.

Flippa piemēram, ir slavenais tīmekļa portāls, kas kalpo kā izsoļu vietnes un brokeri, lai vietne tiktu pārdota.

Lasīt arī: Kā sākt WordPress emuāru, izmantojot vietni

7. Izveidojiet dalības vietni:

Ja jums ir aizraušanās rakstīt un liels ventilators savai lielajai auditorijai, ir pienācis laiks gatavoties nopelnīt. Jūs varat izveidot dalības zonu savai auditorijai, kas vēlas jums maksāt par augstākā līmeņa satura iegūšanu.

Tomēr tas prasa lielu laika ieguldījumu. Bet, izmantojot WordPress, jūs varat iegūt dažādus spraudņus, piemēram, “Rainmaker”, lai viegli izveidotu dalības vietni.

8. Izveidojiet privātu forumu:

Šī var būt otrā alternatīva, lai izveidotu apmaksātu dalības vietni. Izmantojot forumus, jūs varat palīdzēt auditorijai atrast visu veidu risinājumus viņu vajadzībām.

Forumi ir lieliskas platformas izglītojamajiem un ekspertiem. Lielai daļai jūsu auditorijas varētu patikt piedalīties, lai paustu savu viedokli caur jūsu forumu. WordPress palīdzēs izveidot foruma vietni, nodrošinot daudzus spraudņus, piemēram, “bbPress”, “BuddyPress” un “CM atbildes”..

9. Iestatiet apmaksātu uzņēmumu direktoriju:

WordPress nodrošina daudzus spraudņus, piemēram, “Biznesa direktorija spraudnis”, “Savienojumu spraudnis” un citus, lai izveidotu apmaksātu biznesa direktoriju. Katalogi ir platforma, kas apkopo vietējā biznesa pārskatus, apraidi un nepieciešamo nišu produktu sarakstu.

Vietējie vai nišu katalogi ir ārkārtīgi noderīgi, lai iegūtu trafiku. Tāpēc daudzi digitālie tirgotāji var vērsties pie jums, lai samaksātu nepieciešamo abonēšanas maksu par direktoriju iesniegšanu.

10. Izveidojiet algota darba iesniegšanas vietni, izmantojot WordPress:

WordPress piedāvā arī daudzus spraudņus, piemēram, “WP Job Manager”, lai izveidotu algotu darbu iesniegšanas vietnes. Uzņēmumi var reklamēt savas vakances šāda veida tīmekļa portālos un labprāt maksā nepieciešamo abonēšanas summu.

Izmantojot WordPress, tagad ir vieglāk izveidot veiksmīgu darba tabulu. Drīz jūs kļūsit par darba meklētāju, kā arī vervētāju vietni. ProBlogger piemēram ir visredzamākā vietne viņu darba padomē, kas paredzēta profesionāliem emuāru autoriem.

11. Izveidojiet pasākumu kalendāru, izmantojot WordPress:

WordPress piedāvā arī tādus spraudņus kā “Viss vienā notikumu kalendārā”, “MyCalender”, “SimpleCalender” un citus, lai izveidotu pasākumu kalendārus, lai gūtu peļņu no vietējām vai nozares nišu vietnēm..

Daudzi pasākumu organizatori ir gatavi maksāt abonēšanas maksu par vietējās pilsētas reklāmas pasākumiem, konferencēm, vebināriem un daudziem tiešraides straumēšanas pasākumiem. Ja jūs nevēlaties, lai būtu apmaksāta darba iesniegšanas vietne, varat izmēģināt šo veidu, kā nopelnīt, izmantojot WordPress.

12. Pārdodiet grāmatas par WordPress:

E-grāmatas ir lieliska izvēle digitālu produktu izveidošanai. WordPress ļauj instalēt daudzus noderīgus spraudņus, piemēram, “WooCommerce”, “Easy Digital Downloads” un daudz ko citu, lai pārdotu savas e-grāmatas WordPress vietnēs. Visus šos spraudņus ir salīdzinoši viegli izmantot, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu.

Pārbaudiet šos labākos emuāru veidošanas rīkus, kas palīdzēs jums optimizēt jūsu WordPress vietni.

Secinājums

Šie ir pārbaudīti veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot savu WordPress emuāru. Lai gan, lai sāktu pelnīt naudu, izmantojot iepriekšminētās metodes, jums ir smagi jāstrādā.

Ja esat emuāru autors un zināt kādu citu stratēģiju, kā nopelnīt tiešsaistē, lūdzu, paziņojiet mūsu lasītājiem, komentējot zemāk.

Lasīt arī,

 • 5 labākie vietņu mārketinga emuāru veidi
 • 10 iemesli, kāpēc jūs neesat veiksmīgs emuāru autors
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map