7 labākās vislabāk apmaksātās Google Adsense alternatīvas 2020. gadā

Ikviens, īpaši emuāru autors, vēlas gūt ieņēmumus no sava emuāra. Pēc daudzām pūlēm un ievērojot jauku satura stratēģiju, emuāri sāk iegūt trafiku un tādējādi uzlabojas lietotāju iesaiste Google Ads.


Tas ilgst galvenokārt gadu vai vairāk. Tad iedomājieties AdSense e-pastu, kurā teikts: “Jūsu AdSense konts ir uz laiku aizliegts”. Tas ir kā lāsts. Tas notiek ne tikai ar vienu personu, 30K – 50K lietotājiem AdSense ir aizliegts katru dienu.

Lasīt arī: Kā novērst jūsu AdSense konta aizliegšanu

Bet jums nav jāuztraucas. Šai pasaulei ir bezgalīgas alternatīvas. Mēs vietnē WPressBlog šajā emuāra ierakstā esam publicējuši 7 labākās vislabāk apmaksātās Google AdSense alternatīvas. Ieņēmumi var sasniegt katru dienu un katru stundu no sava emuāra vai vietnes.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir WordPress emuārs vai cita tehnoloģija, šīs reklāmas atbalsta visa veida platformas. Būtu labāk, ja jums ir WordPress, jo tas nodrošina jūs ar dažādiem spraudņiem, lai analizētu arī reklāmu veiktspēju.

Labākās Google AdSense alternatīvas 2020. gadā

1. Amazon Associates

Nesen Amazon ir lielākais tiešsaistes veikals, kas piedāvā no virtuves piederumiem līdz mājas dekorēšanas izstrādājumiem, grāmatām, e-grāmatām, elektriskiem sīkrīkiem, modei un vēl daudz vairāk. Izmantojot šo saiti, varat viegli izveidot filiāles kontu: https://affiliate-program.amazon.com.

Amazon nodrošina visu veidu dinamiskas reklāmas ar visām formām un izmēriem, logrīku reklāmas un saites ar tekstu un attēliem. Viss, kas jums nepieciešams, vienkārši kopējiet un ielīmējiet JS kodu savā vietnē, kur kādreiz vēlaties parādīt Amazon reklāmas.

Tūlīt, ja kāds iegādājas produktu 20 ASV dolāru apmērā, jūs nopelnīsit dažus centus, bet, ja kāds pērk produktu 2000 ASV dolāru, jūs nopelnīsit 200 ASV dolāru..

Amazon nodrošina augstāko filiāles komisiju par katru veiksmīgu pirkumu, izmantojot jūsu filiāles saiti. Interesantākais ir tas, ka tos varat vienlaikus izmantot arī AdSense.

Lasīt arī: Labākās Adsense optimizētās WordPress motīvas 2020. gadam

2. Ieņēmumu apskate

Ieņēmumu trāpījumi ir spēcīgs un augstas veiktspējas reklāmas tīkls. Šeit jūs varat nopelnīt augstāko CPA (maksa par darbību). Tas nodrošina iepriekšēju platformu ar dažādiem monetizācijas kanāliem ar nozares labāko sniegumu piedāvājumiem.

Jūs varat izveidot visa veida reklāmas, piemēram, reklāmkarogu reklāmas, pogas, slīdņus, uznirstošos un daudz ko citu. Viņi parāda atbilstošas ​​reklāmas jūsu vietnē, lai optimizētu ieņēmumus no jūsu reklāmas vietas.

Interesantākie no ieņēmumiem ir tie, kas piedāvā prēmiju par lielu jūsu vietnes trafiku. Viņi maksā, izmantojot PayPal, Wire un Pioneer. Gatavojieties nopelnīt kā izdevējs vietnē Revenue Hits.

Sāciet ar konta izveidi, izmantojot saiti: https://www.revenuehits.com

Lasīt arī: Labākie Google AdSense spraudņi WordPress, lai nopelnītu maksimālos ieņēmumus

3. Čitika

Chitika ļauj pārveidot savus digitālos aktīvus tiešsaistes ienākumos. Tas saviem izdevējiem nodrošina platformu peļņas gūšanai no tīmekļa trafika. Nav svarīgi, kāda ir vietnes niša un lielums? Viņu reklāmas vienmēr ir kontekstuālas, un tās arī nekad neuzņemas noteikta veida reklāmas.

Viņu reklāmas varat izmantot kopā ar AdSense. Čitika maksā, izmantojot PayPal, vai čekus, kuru minimālā izmaksa ir USD 10 (caur PayPal) un 50 USD (caur čeku). Jūs varat viegli un uzreiz apstiprināt savu kontu.

Chitika ir gandrīz visu vietņu vai emuāru īpašnieku pirmā izvēle nopelnīt naudu. Reģistrējieties šajā izcilajā Google AdSense alternatīvā šeit: https://chitika.com

Saistīts: 10 labākās apmaksātās filiāļu programmas 2020. gadā

4. PopCash

Vēl viens labs reklāmas tīkls ir PopCash. Izmantojot Popcash, jūs varat sākt gūt papildu ieņēmumus 10 minūšu laikā. Vienkārši izveidojiet savu kontu un iesniedziet savu vietni. Pievienojiet popunder kodu vēlamajās Web lapās.

Viņi uzreiz apstiprina jūsu domēnu. Tiklīdz jūsu domēns tiks apstiprināts, visiem jūsu vietnes apmeklētājiem ik pēc 24 stundām tiks parādītas uznirstošās reklāmas. Popcash piedāvā lielāko 80% ieņēmumu daļu nozarē.

Minimālā izmaksa ir tikai 10 USD, un maksājumu var apstrādāt, izmantojot dažādas vārtejas, piemēram, Paxum, PayPal, Payza, Webmonkey, Bitcoin un pārskaitījumu..

Dodieties caur avotu, lai sāktu darbu ar PopCash: http://popcash.net/publishers

5. InfoLinks:

Vairāk nekā 200 tūkstoši izdevēju no gandrīz 150 valstīm gūst ieņēmumus, izmantojot reklāmas vietas savās vietnēs. InfoLinks ir otrs populārākais ieņēmumu gūšanas reklāmas tīkls.

Viņu reklāmas ir savietojamas ar visu veidu vietnēm vai emuāriem. Reklāmas veiktspēja ir ārkārtīgi augsta, un tā nekad neiejaucas lietotāja pieredzē. Jūs varat saņemt kontekstuālās reklāmas, videoreklāmas, lai jūs varētu viegli uzlabot lietotāju iesaisti.

Ja jūs saņemat pārsteidzošu trafiku uz jūsu vietni, InfoLinks garantē, ka mēnesī piedāvās pievilcīgus ieņēmumus. Tomēr minimālā izmaksa ir tikai 10 USD. Maksājums tiek apstrādāts caur PayPal.

InfoLinks piedāvā savu platformu ar bezmaksas iestatīšanas konfigurācijām un bez minimālajām apmeklētāju vai skatījumu prasībām. Šeit ērti varat sākt darbu ar InfoLinks, izveidojot izdevēja kontu https://www.infolinks.com/

6. PopAds

PopAds ir viens no vislabāk apmaksātajiem reklāmas tīkliem, kas piedāvā popunder reklāmas. Šī platforma ļauj viņu izdevējiem rādīt automātiskas atskaņošanas audio un video reklāmas vai papildu uznirstošos logus. Varat arī noteikt uznirstošo logu biežumu atbilstoši vietnes interesēm.

Varat arī noraidīt uznirstošos logus ar skaņu vai citiem kaitinošiem elementiem. Interesantākais ir tas, ka tas ļauj izdevējiem jebkurā laikā izņemt savus ieņēmumus bez jebkādiem minimāliem izmaksas nosacījumiem.

Maksājums uz jūsu bankas kontu tiks nosūtīts caur PayPal vai AlertPay 24 stundu laikā. Jūs varat izmantot savus ieņēmumus, lai iegādātos pounder trafiku uz jūsu vietni vai emuāru.

Šeit ir avots, kā izveidot izdevēja kontu vietnē PodAds: https://www.popads.net/

6. Media.net

Runājot par reklāmu veidiem, Media.net ir labākā alternatīva Google AdSense. Tas nodrošina kontekstuālas un augstas maksas reklāmas. Iekļautie reklāmu veidi ir līdzīgi Google AdSense.

Ja jums ir laba satiksme un kvalitatīva vietne vai emuārs, jūsu domēns saņems tūlītēju apstiprinājumu. Nav svarīgi, cik plaša vai kāda ir vietnes vai emuāra niša, viņi vienmēr rāda atbilstošas ​​reklāmdevēju reklāmas, lai uzlabotu veiktspēju un palielinātu ieņēmumus.

Šeit vienkārši izveidojiet izdevēja kontu https://www.media.net un pārveidojiet savus digitālos aktīvus tiešsaistes ienākumu avotā.

Lasīt arī:

  • Labākie emuāru veidošanas rīki Blogger lietošanai 2020. gadā

Secinājums

Es ceru, ka esat atradis labākās Adsense alternatīvas 2020. gadā. Tagad jums viss ir jāizveido izdevēja konts, jāsaņem tūlītējs apstiprinājums un jāsāk pārdot savas reklāmas vietas tagad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map