Kā novērst jūsu AdSense konta aizliegšanu

Ikviena emuāru autora sapnis ir peļņa no savas tīmekļa vietas, lai nopelnītu ieņēmumus. Google Adsense ir pirmā izvēle šajā secībā. Bet dažu neatļautu veidu dēļ, kā piesaistīt klikšķus uz reklāmām, Google aptur jūsu Adsense kontu.


Ja esat upuris vai iesācējs, tagad varat sākt ar pienācīgu informētību, lai jūsu Adsense konts būtu drošībā.

Veidi, kā izvairīties no jūsu AdSense konta aizliegšanas

Google Adsense ir visuzticamākā naudas pelnīšanas platforma, īpaši emuāru autoriem. Ja esat emuāru autors, jūs noteikti veicat smagu darbu, lai padarītu jūsu emuāra ziņu populāru, lai to apstiprinātu Adsense. Bet jums vajadzētu būt nedaudz pacietīgam. Veidi, kā ātri nopelnīt naudu, var novest pie pārkāpumiem Adsense politikas. Līdz ar to jūsu konts tiks aizliegts.

Pelnīt naudu no Adsense ir tieši ar pacietības spēli. Mēģiniet piesaistīt savam emuāram dabisku trafiku, lai iegūtu dabiskus klikšķus un seansus, tā vietā, lai spēlētu ar trikiem pret Adsense.

bluehost

Kad jūsu emuārs ir apstiprināts Adsense, jums jāievēro daži padomi šeit, lai jūsu Adsense konts netiktu aizliegts. Jums ieteicams iet cauri visiem šiem punktiem, lai jūsu Adsense paliktu dzīvot mūžīgi.

Lasīt arī: 12+ veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot WordPress emuāru

Neprasi nevienam klikšķus:

Google Adsense ļoti stingri ievēro savu politiku. Tāpēc jums jāpārliecinās par viņu noteikumiem un noteikumiem. Daži emuāru autori gudri nolīgst dažus cilvēkus noklikšķināt uz reklāmām. Adsense ir gudrāka par jums.

Viņi var viegli noteikt jūsu neparastās vai nederīgās darbības (klikšķi uz reklāmām), pat ja jūs noklikšķināt uz reklāmām no dažādiem IP. Nelūdziet arī apmeklētājus noklikšķināt uz reklāmām. Visi šie noteikumi pārkāpj Adsense politikas, kuru dēļ tiek aizliegts jūsu Adsense konts.

Noklikšķinot uz jūsu reklāmām, izmantojot klikšķu ģenerēšanas rīkus un manuāli atkārtotus klikšķus, tiks uzskatīts par nederīgu saskaņā ar Adsense TOS.

Nelietojiet Adsense ar neatbalstītu valodu:

Adsense neatbalsta visas valodas. Ja jums ir apstiprināts Adsense konts un vēlaties emuārā parādīt reklāmas, kurās ir Adsense neatbalstīta valoda, drīz dodieties atpakaļ.

Šī darbība neatgriezeniski atspējos jūsu Adsense kontu. Jums arī nav atļauts tulkot neatbalstīto valodu atbalstītajā valodā.

Nelietojiet Adsense ar skriptiem, lai veicinātu klikšķus:

Daži emuāru autori izmanto uznirstošos logus, lai tur parādītu reklāmas, lai veicinātu vairāk klikšķu. Ja arī jūs nodarbojaties ar šāda veida piepūles darbībām, diemžēl jūsu Adsense konts līdz šim būtu bijis aizliegts vai drīz tiks aizliegts. No tā vajadzētu izvairīties.

Nesūtiet reklāmas pa e-pastu:

Daži emuāru autori e-pastā sūta Adsense reklāmas. Cilvēki to akli rīkojas kā tendenci, taču Google to arī nepatīk. Tādējādi šī darbība liks jums arī aizliegt savu Adsense kontu. Nelieciet arī šīs reklāmas sociālo mediju mārketinga platformās.

Nelietojiet citas konkurences kontekstuālās reklāmas:

Pārtrauciet lietot citas konteksta reklāmas kopā ar Adsense reklāmām. Dodiet viņiem sajūtu, ka jums patīk tikai Adsense reklāmas. Tomēr ir arī daži reklāmas tīkli, kurus varat izmantot, lai gūtu peļņu no sava emuāra ar Adsense reklāmām, piemēram, Infolinks, BuySellads, Viglink un tā tālāk..

Nemodificējiet Adsense reklāmas kodu:

Daži tīmekļa pārziņi vai emuāru autori maina Adsense reklāmas kodu, lai mainītu tā izskatu, attēlus, fonu utt., Lai vairāk iesaistītu lietotājus, lai ziņkārīgi noklikšķinātu uz reklāmām. Tiks uzskatīts, ka šī darbība aizliedz jūsu Adsense kontu.

Ja vēlaties mainīt reklāmu krāsu un izmēru, Adsense pati ģenerē jauno JavaScript kodu. Jūs varat vienkārši nokopēt un ielīmēt kodu visur, kur vēlaties parādīt reklāmas.

Nelietojiet autortiesību saturu:

Pārliecinieties, ka jūsu emuārā vai vietnē nav ar autortiesībām aizsargāta satura. Adsense nekad neatļauj šādu saturu emuārā, kur vēlaties parādīt reklāmas. Tāpēc jums jānoņem ar autortiesībām aizsargātās lietas, lai netiktu aizliegts jūsu Adsense konts.

Nesaistiet vietni ar autortiesībām aizsargātu saturu:

Ar autortiesībām aizsargāts saturs ir kā Adsense lāsts. Neatkarīgi no tā, vai jūs savā emuārā izmantojat ar autortiesībām aizsargātu saturu vai saistāt to ar kādu citu vietni, kurā ir ar autortiesībām aizsargāts saturs, abas jūsu reklāmas dēļ tiks aizliegtas..

Bez tam, tāds saturs kā pornogrāfisks materiāls, rasu saturs, uzlauzšana / uzlaušana, narkotiku mārketinga saturs, ieroču pārdošanas saturs, azartspēles utt. Pārkāpj arī Adsense politikas. Tāpēc nelietojiet Adsense reklāmas šāda veida saturā.

Nelietojiet apmaksātu trafiku:

Ja jums ir Adsense apstiprināts emuārs vai vietne, jūs nevarat iegādāties trafiku saskaņā ar Adsense normām. Tomēr jūs varat reklamēt savu vietni tādu sociālo mediju platformās kā Facebook, Pinterest, Stumbleupon.

Jums ir atļauts arī pats izveidot reklāmas, taču tam nevajadzētu izskatīties tieši tā, kā satura daļai.

Citas deklarācijas:

Šajā sadaļā norādīti daži citi fakti, kas jāņem vērā, lai izvairītos no AdSense konta aizliegšanas.

 • Neveidojiet lipīgas reklāmas, jo tas ir pretrunā ar Adsense ieviešanas normām.
 • Nelietojiet Adsense reklāmas, lai gūtu peļņu no sava emuāra / vietnes, kurā tiek veidoti videoklipi no YouTube vai citām video mitināšanas vietnēm. Tomēr jūsu konts būs drošs, ja savā emuārā izmantosit tikai oriģinālu saturu.
 • Nelietojiet Adsense reklāmas 404 kļūdu lapās, izejiet, piesakieties un pateicības lapās.

Lai no savas vietnes iegūtu maksimālos ieņēmumus, varat izmantot Adsense optimizētās WordPress tēmas un labākos WordPress AdSense spraudņus.

Secinājums

Ievērojot visas šīs efektīvās vadlīnijas, jūs varat saglabāt savu Adsense kontu drošībā. Tomēr mēs esam publicējuši arī daudzus citus ierakstus par “visaugstāk apmaksātajām Adsense alternatīvām” tam, kura Adsense konts ir uz laiku un neatgriezeniski aizliegts..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map