Wix vs WordPress – kurš ir labākais?

Gan Wix un WordPress ir rīki vietnes izveidošanai. Nav viegls lēmums par to, kuru izvēlēties, it īpaši, ja lietotājs ir jauns vietnes attīstības izstrādātājs.


WordPress ir satura pārvaldības sistēma, un Wix ir vietņu veidotājs. Pirms izlemt, ko izvēlēties, lietotājam ir jāsaprot viņu atšķirības.

Šajā emuārā mēs salīdzināsim Wix vs WordPress pamatojoties uz sešiem parametriem, lai palīdzētu lietotājam noteikt, kura platforma viņiem ir vislabākā.

Wix vs WordPress

1) Izmaksas un cenas

Pirmais, kas lietotājam ir jānosaka, ir vietnes izstrādes izmaksas. Izmaksas un cenas spēlē būtisku lomu platformas izvēlē. Tas pilnībā ir atkarīgs no lietotāja budžeta. Šajā sadaļā mēs noteiksim, kura platforma ir rentabla.

WordPress:

WordPress var brīvi izmantot platformu atvērtā koda dēļ. Instalēšanai lietotājiem būs nepieciešams viņu tīmekļa mitināšana un domēna vārds. Lietotājam ir arī daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju, un tas ir atkarīgs no lietotāja budžeta.

Gadījumā, ja lietotājs nolemj izvēlēties premium WordPress motīvus vai spraudņus, izmaksas palielināsies. Lai gan viņiem ir iespēja samazināt izmaksas, dodoties uz bezmaksas WordPress spraudņiem un tēmām. Tas lietotājiem ļauj pievienot funkcijas, neveicot sava hostinga plāna jaunināšanu.

Wix un WordPress cenu noteikšana

Wix:

Vietnes veidotāja pamata versiju Wix piedāvā bez maksas. Bet pamata versijai ir divi trūkumi. Pirmais ir tāds, ka pielāgotais domēna nosaukums nav atļauts, vietnes adrese būs lietotājvārds.wix.com/sitename, un otrā ir tāda, ka vietnes apakšā un augšpusē ir zīmola reklāma..

Nepieciešamie papildinājumi arī pamata versijā netiek nodrošināti. Ir vairāki premium plāni, un katram no tiem ir atšķirīgi uzglabāšanas un joslas platuma ierobežojumi.

Visas šīs izmaksas neietver lietotnes, kuras lietotājs iegādājas Wix lietotņu tirgū.

Secinājums:

WordPress uzvar izmaksu un cenu ziņā, jo tas lietotājam dod brīvību to izmantot jebkādā veidā, ko viņš / viņa vēlas. Vairāki tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā elastīgus plānus, un izmaksas ir atkarīgas no lietotāja resursiem.

2) Izkārtojums un dizains

Vietnes panākumi ir atkarīgi no izkārtojuma un dizaina. Dizainam jābūt pievilcīgam un lietotājam draudzīgam. Šajā sadaļā mēs noteiksim, kura platforma nodrošina vislabāko dizainu un izkārtojumu.

WordPress:

Lietotājiem ir iespēja izvēlēties no tūkstošiem apmaksātu un bezmaksas tēmu WordPress.

Bezmaksas tēmām ir ierobežots atbalsts, lai gan tās tiek rūpīgi pārskatītas. No otras puses, maksas uzņēmumiem ir augstākās kvalitātes atbalsta iespējas, un tām ir vairāk funkciju.

WordPress motīvos ir iebūvētas pielāgošanas iespējas. Lietotāji var pielāgot šīs WordPress tēmas ar stila spraudņu palīdzību.

Bezmaksas motīvi ir pieejami lejupielādei no WordPress.org. Lietotāji var iegādāties apmaksātus veikalus, piemēram, CSSIgniter, Themify un StudioPress.

Wix:

Tajā ir aptuveni 500 veidnes, kuras lietotāji var izvēlēties Wix. Viņu dizains ir uzrakstīts HTML 5 un pilnībā reaģē. Lietotāji var pielāgot vietnes dizainu ar iebūvētu rīku palīdzību. Viņi var pārkārtot priekšmetus un mainīt izkārtojumu.

Dizaini ir pieejami jebkura veida vietnēm. Pastāv piecas veidņu kategorijas, piemēram, e-komercija, personīgais, hobiji, māksla & amatniecība un bizness.

Veidnes nevar mainīt, tiklīdz tās ir atlasītas. Lietotāji var izmantot iebūvētos rīkus, lai to pielāgotu un modificētu, bet nevar mainīt uz citu. Tas ir ievērojams Wix trūkums.

Secinājums:

WordPress ir vairāk dažādu dizaina izkārtojumu un motīvu, salīdzinot ar Wix. Lietotājiem nav ierobežojumu, pielāgojot vai mainot motīvus WordPress.

3) kura ir labāka emuāru veidošanas platforma?

Emuāru veidošanai lietotāji var izmantot gan Wix, gan WordPress. Bieži vien, dibinot emuāru, viņi meklē pieejamu platformu, lai sāktu emuāru veidošanu. Šajā sadaļā mēs salīdzināsim, kura platforma ir labāka emuāru veidošanai.

WordPress:

Mūsdienās 34% vietņu darbojas WordPress. Agrāk tā sāka darboties kā emuāru veidošanas platforma, taču lēnām tā kļuva par pilnīgu vietņu veidotāju.

WordPress ir visas blogošanai nepieciešamās funkcijas, ieskaitot uzlabotās funkcijas. Lietotāji var izmantot Gūtenberga bloka redaktoru, veidojot pievilcīgus blogu izkārtojumus. Tam ir vietējā komentēšanas sistēma.

Lietotāji var paplašināt savus emuārus ar visiem spraudņiem vai pievienot savas emuāra ziņās jebkuru funkciju, ko viņi vēlētos.

Wix:

Wix komplektā ir visas nepieciešamās emuāru veidošanai nepieciešamās funkcijas, piemēram, kategorijas, video un fotoattēli, tagi, arhīvi utt.

Tam nav vietējās komentēšanas sistēmas, atšķirībā no WordPress. Wix izmanto Facebook komentārus, un šie komentāri nav pārvietojami.

Trūkst arī tādu funkciju kā ziņu dublēšana, piedāvātie attēli un daudz kas cits. Emuāru ierakstiem rakstīšanas saskarne nav tāda pati kā Wix vietnes veidotājā. Tas izmanto vienkārša teksta redaktoru, un formatēšanas opciju ziņā tas ir ierobežots.

Secinājums:

WordPress pārspēj Wix kā emuāru veidošanas platformu. Wix ir pārāk pamata, un tam trūkst daudz būtisku funkciju.

4) datu pārnesamība

Datu pārnesamība lietotājiem dod iespēju brīvi pārvietot savu saturu prom, ja viņi to vēlas. Šajā sadaļā mēs salīdzināsim datu pārnesamību WordPress un Wix.

WordPress:

Lietotājiem ir viegli eksportēt savu saturu WordPress. Tikai ar vienu klikšķi eksportētājs lietotāji var lejupielādēt savu saturu XML formātā. Tā kā WordPress ir pašu mitināta platforma, lietotājiem ir iespēja izveidot dublējumus, lejupielādēt savus multivides failus un manuāli eksportēt savus WordPress datus. Ja viņi nav apmierināti ar pašreizējo mitināšanas uzņēmumu, viņi var ātri pārvietot savu WordPress vietni uz jaunu tīmekļa mitinātāju.

Datu pārnesamība

Wix:

Wix ir ierobežotas iespējas satura pārvietošanai uz citu platformu. Lietotāji var eksportēt savus emuāra ierakstus, ja tie ir XML formātā, un viņiem ir manuāli jālejupielādē lapas, attēli, video un cits saturs. Wix mitina visu saturu uz saviem serveriem, un lietotāji to nevar eksportēt citur.

Secinājums:

Datu pārnesamības ziņā WordPress ir daudz labāks datu pārvietošanā.

5) Vienkārša lietošana

Sākot emuāru veidošanas vietni, iesācēji dod priekšroku tās izveidošanai, bez koda vai algot vietnes dizaineru. Lietotāji var izveidot savu vietni Wix un WordPress bez koda. Šajā sadaļā mēs salīdzināsim, kuru platformu ir ērti lietot.

WordPress:

Lietotāji satura rakstīšanai var izmantot vizuālo redaktoru. WordPress ir motīvu pielāgotājs, ja lietotājs vēlas rediģēt to tīmekļa vietnē izmantoto motīvu rekvizītus. Lai gan WordPress nav iebūvēta vilkšanas un nomešanas lapu veidotāja, lietotājiem būs jāiegūst vispārējs priekšstats par dažādām sadaļām, piemēram, pielāgošanas rīku, navigācijas izvēlnēm, vizuālā pasta redaktoru utt. Ir maza mācīšanās līkne, taču tūkstošiem tēmu pieejamība padara vietni pielāgošanu vienkāršu.

Wix:

Lietotājiem ir vienkārša lietošana un labākie rīki, lai izveidotu savu vietni Wix. Tam ir interfeiss vilkt un nomest, un lietotāji vienumus var vilkt un nomest jebkur savā vietnē. Viņi var pārkārtot sadaļas savā tīmekļa lapā, rakstīt saturu un pievienot multividi lietotājam draudzīgā vidē. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem, kuri nezina, kā kodēt.

Secinājums:

Wix ir pārliecināts uzvarētājs. Lietotājiem nav jāiegulda laiks platformas apgūšanā vai jāinstalē spraudņi, lai izveidotu vietni. WordPress ir mazliet mācīšanās līkne, un vietnes izveidošanai ir nepieciešams instalēt nepieciešamos spraudņus.

6) Lietotnes un spraudņi

Trešās puses paplašinājumi, piemēram, lietotnes un spraudņi, vietnei var pievienot papildu funkcijas. Šajā sadaļā mēs salīdzināsim spraudņus un lietotnes abās platformās.

WordPress:

WordPress.org spraudņos ir pieejami aptuveni 55 000+ bezmaksas spraudņi. Tam ir arī premium spraudņi. Lietotāji var izdarīt gandrīz jebko, izmantojot spraudņus, kas pieejami vietnē WordPress. Visam ir pieejams spraudnis.

Wix:

Tam ir aptuveni 200 un vairāk lietotņu, un šīs lietotnes nodrošina plašu funkciju klāstu. Ir bezmaksas vai vienkāršas versijas, un dažām lietotnēm ir nepieciešami ikmēneša maksājumi vai atšķirīgas cenas. Wix ir ierobežota lietotņu kolekcija, taču tā aptver visas nepieciešamās funkcijas.

Wix lietotnes

Secinājums:

WordPress ir skaidrs ieguvējs šajā jomā. Lietotājiem ir liels WordPress spraudņu un lietotņu klāsts, lai izvēlētos, un, lai arī Wix lietotņu bibliotēka palielinās, tā joprojām ir ierobežota salīdzinājumā ar WordPress piedāvāto.

7) e-komercijas salīdzinājums

Apskatīsim, kā Wix un WordPress salīdzina e-komercijā, jo lietu pārdošana tiešsaistē ir būtiska funkcija, ko vairums lietotāju meklē, izvēloties platformu.

WordPress:

42% e-komercijas vietņu darbojas vietnē WordPress. Ar WooCommerce palīdzību WordPress padara to par bezšuvju procesu tiešsaistes veikala izveidošanai. Pastāv plašs e-komercijas spraudņu klāsts, ko lietotāji var izmantot, pārdodot savas digitālās vai fiziskās preces, abonementus, pasākumus un citu..

E-komercijas spraudņiem ir pat savi pievienojumprogrammu spraudņi un veltītas motīvi.

Wix:

E-komercija nāk ar apmaksātiem plāniem Wix. Bezmaksas plāna lietotāji nevar izmantot e-komercijas veikalu Wix. Viņiem būs jājaunina uz apmaksātu plānu. WixStores kā maksājumu vārteja ļauj tikai Authorize.net un Paypal.

Lietotāji pārdošanai var izmantot trešo pušu lietotnes, taču tas prasītu naudu, jo šīm lietotnēm ir ikmēneša maksa.

Secinājums:

WordPress + WooCommerce nodrošina brīvību, elastīgumu un izvēles iespējas salīdzinājumā ar Wix. Tā ir lieliska izvēle, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, kas nākotnē varētu augt.

Iesaiņošana

WordPress kā tīmekļa vietņu publicēšanas platforma ir daudz labāka, salīdzinot ar Wix. Lietotāji ilgtermiņā ar WordPress var paveikt daudzas lietas. Mēs ceram, ka šī emuāra lasīšana palīdzēja jums izvēlēties pareizo platformu.

Lasīt arī,

  • WordPress.com vs WordPress.org
  • WordPress vs Blogger

Autora biogrāfija:

Prinsa Prajapati ir tehniskā satura rakstniece, kurai patīk rakstīt par WordPress tīmekļa attīstību un dalīties ar zināšanām par jaunākajiem sasniegumiem tīmekļa dizaina pasaulē ar Siliconithub. Viņai arī patīk dalīties idejās par CMS, dažādu programmatūru, programmēšanas valodām un tehnoloģijām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map