5 emuāru veidi, kas jāizveido filiāļu mārketinga ienākumiem

Affiliate Marketing ir viens no labākajiem veidiem, kā emuāru autori pelna naudu blogošanā. Tas var ļaut jums izveidot veselīgu, ilgtspējīgu ienākumu avotu pārējām dienām.


Tajā pašā laikā, tāpat kā jebkurš cits tiešsaistes bizness, Affiliate Marketing nav rožu gulta. Tas prasa lielu darbu, modrību un pastāvīgi atjaunotu stratēģiju.

Mūsdienās var izveidot dažādus emuāru veidus. Bet, ja vēlaties izjust tādu panākumu līmeni, kas jūs satrauc biznesā, jums vajadzētu apsvērt iespēju izveidot vienu vai vairākus no veidiem, kurus šajā ziņojumā vēlos apspriest ar jums..

Kas vispirms ir saistītajā mārketingā?

Tas ir vienkārši veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, nepiederot produktam. Kas notiek, ja jūs reklamējat citu uzņēmumu radītus un publicētus produktus / pakalpojumus. Katru reizi, kad ģenerējat pārdošanu, izmantojot izsekošanas URL (sauktu par saistīto saiti), jums tiek maksāta komisija.

Komisija un nopelnītā naudas summa lielā mērā ir atkarīga no vairākiem dažādiem faktoriem. Bet, lai ātri saprastu, ņemsim vienkāršu piemēru.

Ja reģistrējaties un reklamējat tīmekļa mitināšanas piedāvājumu, kas jums maksā 70 USD no komisijas maksas par pārdošanu, un mēnesī jūs ģenerējat 10 pārdošanas apjomus, tas nozīmē, ka jūsu ieņēmumi no šī atsevišķā produkta ir 700 USD..

Katru mēnesi uzņēmums summē visu nopelnīto un nosūta to jums tāpat kā jūsu ikmēneša filiāles ieņēmumi. Ja jūs reklamējat dažādus produktus un nopelnāt šīs komisijas, jūsu ikmēneša ienākumi varētu sasniegt kaut ko vērtīgu atkarībā no tā.

Vēlāk šajā rakstā es sniegšu dažus skaistus ieteikumus, kā izveidot rentablu filiāļu mārketinga biznesu, lai nodrošinātu konsekventus un augošus emuāru veidošanas ienākumus.

Kādi ir dažādie Affiliate Marketing emuāri, kurus varat izveidot?

Cilvēki veido dažāda veida emuārus. Bet dažiem ir vairāk varas, lai gūtu filiāļu ienākumus, nekā citiem. Šeit ir 5 veida vietnes, kuras varat izveidot un gūt peļņu, izmantojot Affiliate Marketing.

1) Personīgais emuārs

Šis ir viens no emuāru veidiem, kas patiešām var atvērt Affiliate Marketing ienākumu durvis. Personīgais emuārs ir vienkārši jūsu emuārs, kurā jūs kopīgojat personisko saturu. Tas ir tikai viss, par ko domājat.

Padariet to par savu zīmolu un dodieties uz emuāru savai kopienai, lai gūtu iedvesmu un zināšanas par lietām, kuras jūs regulāri aptverat. Man ir personīgais emuārs, kurā es apskatīju SEO, emuāru veidošanas padomus, WordPress, biznesa padomus, satura mārketingu un tiešsaistes naudas pelnīšanas lietas. Mani lasītāji zina, ko no manis gaidīt jebkurā laikā.

Nepārtraukti publicējot saturu, veidojot savu tirgu, varat sākt izmantot šajā emuāra ierakstā aprakstīto tehniku, lasīt vairāk par uzņēmējdarbību, iegādāties kursus un palielināt savus ienākumus.

2) Produktu apskata emuārs

Tas ir viens liels ienākumu radītājs, bet, ja vēlaties izcelties, ir daudz jāstrādā. Jūs ne tikai izmetīsit tekstu par produktu. Jūs gatavojaties padziļināti apskatīt jebkuru produktu un parādīt objektīvu informāciju, kas palīdzēs jūsu lasītājiem pieņemt apzinātu lēmumu.

Pārskata vietnes pelnīšana ar Affiliate Marketing ir vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir jāpiesakās pārskatīto produktu filiāļu programmās un jāsaistās ar tiem savos filiāļu saitos. Par visiem pārdošanas apjomiem vajadzētu ieskaitīt komisijas naudu jūsu kontā.

3) nišu emuāri

Nišu emuāri ir emuāri, kuru saturs ir vērsts uz noteiktu nozari vai nozares sadaļu. Labs piemērs varētu būt emuārs, kas unikāli satur WordPress saturu. Vēl viens piemērs var būt emuārs, kas ir cieši saistīts ar tīmekļa mitināšanu.

Man bija viens emuāru emuārs, kuru es iepriekš uzcēlu uz Combat Knives. Šajos nažos bija viss, un tas piesaistīja milzīgu lasītāju no šī rīka lietotājiem.

Nišas emuāra veidošana un ranžēšana meklētājprogrammās rada daudz filiāļu ienākumu. Raktuves tika uzbūvētas amazon filiāļu platformai. Bet jūs to patiešām varat paplašināt, lai aptvertu vairāk platformu un vairāk produktu atkarībā no jūsu izvēlētās nišas.

4) Produktu salīdzinājums

Tas ir daudz vairāk kā pārskatīšanas vietne, bet drīzāk koncentrējas uz to, kā produkti atšķiras. Katrā šīs vietnes rakstā ir salīdzināti divi vai vairāki produkti tabulas veidā vai vienkārši vienkāršā tekstā

Tāpat kā citās filiāļu vietnēs, jūs saista uz šiem produktiem savās filiāļu saitēs. Apskatiet šo tīmekļa mitināšanas salīdzināšanas ziņu.

5) Kupona / atlaižu koda vietnes

Atlaižu kodi ir veids, kā cilvēki var ietaupīt naudu tiešsaistē. Patiesībā es neko nepērku internetā, nemēģinot uzzināt, vai ir kupona kods samazināšanai.

Izveidojiet emuāru, kurā publicējat dažādu produktu reklāmas kodus un nopelnāt komisijas katru reizi, kad palīdzat kādam ietaupīt.

Saskaņā ar kuponu izlūkošanas ziņojumu 90% patērētāju kaut kādā veidā izmanto kuponus. Miljoniem pircēju tiešsaistē izmanto kuponus, lai ietaupītu. Atsevišķas kuponu vietnes izveidošana ne tikai paver milzīgu ienākumu kanālu, bet arī ļauj izmantot arvien pieaugošo pieprasījumu.

Kas jums nepieciešams veiksmīgam filiāļu mārketinga emuāram?

Emuāru veidošana, lai gūtu ienākumus no filiāļu mārketinga, ir nopietns bizness, un pāris lietas ir pareizi jāievieš. Bet es gribu pieminēt divus no tiem, jo ​​tie ir jūsu panākumu atslēga biznesā:

1. Pareizie rīki

Jums vajadzēs pareizos rīkus. Būtībā jums ir nepieciešams uzticams tīmekļa mitināšanas pakalpojums. Slikta mitināšana noteikti izraisīs dīkstāves. Tie ir brīži, kad jūsu uzņēmuma vietne nav pieejama tiešsaistē.

Katra minūte, kurā jūsu vietne atrodas bezsaistē, var nozīmēt milzīgus zaudējumus jūsu biznesam. Tāpēc jūs nedrīkstat apdraudēt šo sava biznesa jomu.

Šeit ir daži tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, kas jums jāņem vērā šogad. Viņi ir pazīstami ar savu stabilitāti, veiktspēju un draudzīgumu cenām.

2. Pareizās Affiliate Marketing platformas

Viena no problēmām, ar ko saskaras Affiliate Marketing uzsācēji, ir spēja izvēlēties pareizos produktus no pareizajām platformām. Jūs, iespējams, esat lasījis par tādu produktu reklamēšanu, kas ir paredzēti jūsu auditorijai. Tas ir pilnīgi pareizi. Bet kur jūs atradīsit šos produktus un ko jūs meklējat?

Mans draugs Nico Prins ir ievietojis 6 Affiliate Marketing rīkus, lai aizstātu jūsu izaugsmi. Jūs var pārbaudīt ziņu šeit. Tas galvenokārt attiecas uz Affiliate Marketing platformām, lai reģistrētos un izvēlētos produktus reklamēšanai.

Šeit ir vēl viens platformu saraksts, kurā varat reģistrēties vairāk produktu, lai reklamētu un nopelnītu komisijas.

Šeit ir daži padomi, kas jāievēro, izvēloties mērķtiecīgu produktu, ko reklamēt savā emuārā:

 1. Pārliecinieties, vai uzņēmums regulāri maksā komisijas.
 2. Pievērsiet uzmanību pārdošanas un izrakstīšanās lapu reklāmguvumu līmeņiem.
 3. Viena lieta, kas jāņem vērā, ir kompensācijas. Ja produkts saņem daudz kompensāciju, padomājiet vēl divreiz, ja zaudēsit naudu.
 4. Komisija nopelnītā summa. Jo lielāks procents, jo labāk.

Kā jūs palielināt komisijas naudu par ilgtermiņa ienākumiem?

Izmantojot Affiliate Marketing, jūs faktiski varat izveidot ilgtermiņa ienākumu avotu. Bet jums ir jāizveido darba stratēģijas, lai izveidotu ilgtspējīgu ienākumu avotu.

Es gribu ieteikt jums pievērsties divām lietām, lai jūsu ienākumu plūsma neciestu no pārrāvumiem:

1. Veiciniet maksājumu produktu atkārtošanos

Tas ir līdz šim labākais veids, kā veidot ilgtermiņa ilgtspējīgu filiāļu mārketinga biznesu. Šajā komisijas struktūrā jūs vienreiz ģenerējat pārdošanu un nopelnāt komisijas atkal un atkal.

Kā tas strādā…

Jūs reklamējat abonēšanas platformu. Katru reizi, kad ģenerējat pārdošanu, jums tiek maksāta komisija. Tā kā jūsu iesniegumi turpina atjaunot dalības maksu, jūs saņemat komisijas, kamēr viņi maksā locekļiem.

Ja veicat 30 pārdošanas / nodošanas maksas vietnē, tas nozīmē, ka katru mēnesi jums tiks maksāts no 30 pārdošanas atjaunošanas maksājumiem.

Ja jūsu norādītie dalībnieki tomēr anulē viņu abonementu, jūs pārtraucat maksāt no platformas. Tāpēc jums vajadzētu koncentrēties uz pieprasītajiem produktiem, lai samazinātu konta atcelšanas līmeni.

2. Optimizēt SEO

Nepievēršot uzmanību un optimizējot jūsu vietņu mārketinga vietni meklētājprogrammu trafikam, tā ir liela kļūda. SEO vienkārši nozīmē meklētājprogrammu optimizāciju. Šī kopumā ir sarežģīta tēma.

Tas ir viss, kas tiek darīts, lai jūsu vietne pēc meklēšanas tiktu parādīta meklētājprogrammu rezultātu lapās. SEO trafiks ir visvairāk mērķtiecīgs, jo meklētājprogrammas nodrošina visprecīzākos rezultātus lietotāju meklējumos.

Šie ir daži SEO raksti, ar kuriem jūs varētu vēlēties sākt. Iespējams, vēlēsities arī izbraukšana šo SEO emuāra ziņu manā emuārā, lai uzzinātu vairāk par SEO padomiem.

Bet, lai iegūtu ātrākus rezultātus un iegūtu vairāk zināšanu, ieteicams iegādāties dažus SEO kursus.

Es uzskatu, ka ar šo informāciju jūs varat izveidot filiāli mārketingā, kas katru dienu pelna naudu

Autora biogrāfija:

Enstine Muki ir sertificēta kriptovalūtas eksperte un pilna laika emuāru autore. Pārbaudiet vienu no viņa lasītākās emuāra ziņas kurā viņš dalās ar 15 dažādiem veidiem, kā emuāru autori pelna naudu blogošanā.

Lasīt arī,

 • 10 iemesli, kāpēc jūs neesat veiksmīgs emuāru autors (un kā būt!)
 • 5 muļķīgi veidi, kā palielināt jūsu filiāļu pārdošanas apjomus 2020. gadā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map