Geriausia nemokama interneto priegloba „Nėra skelbimų“ 2020 m

Ne visose nemokamose interneto prieglobos paslaugose turi būti daug skelbimų. Surinkome 7 populiariausias parinktis ir suskirstėme jas pagal veikimo laiką, įkėlimo laiką, funkcijas, palaikymą ir patikimumą.


Ką mes padarėme norėdami rasti geriausią

Ieškojome žiniatinklyje ir pasirinkome penkiolika nemokamų svetainių talpinimo platformų. Tada mes įsigilinome į septynias geriausias nemokamo interneto prieglobos programas ir atkreipėme dėmesį į daugelį veiksnių, įskaitant galimas funkcijas, kainą, klientų palaikymą ir atnaujinimo galimybes. Mes studijavome visus šiuos pagrindinius kompiuterius po to, kai užsiregistravome ir sukūrėme savo svetaines kiekviename. Tai padėjo mums įvertinti tokią metriką kaip veikimo laikas ir vidutinis įkėlimo laikas.

Ką mes padarėme:

 • Užsiregistravau norėdami tapti mūsų 7 populiariausių nemokamų žiniatinklio prieglobų naryste.
 • Išanalizuota visos svarbios jų nemokamos savybės.
 • Nustatykite paprasta „WordPress“ svetainė.
 • Stebėtas (vis dar stebi) svetainės veikimo ir įkėlimo laiką.
 • Reitingą Kiekvienas teikėjas turi veikimo laiką, greitį, palaikymą, funkcijas ir patikimumą.

nemokamo interneto prieglobos palyginimo duomenys

Geriausia nemokama interneto prieglobos paslauga gavo visus 10 balų kiekvienoje kategorijoje, o blogiausia -. Galiausiai, kad gautume galutinį 7-ą reitingą, mes surinkome kiekvieno kompiuterio balą.

7 populiariausių nemokamų interneto prieglobos vietų 2020 m

Kai pirmą kartą galvojate apie svetainės sukūrimą, greičiausiai norėtumėte pradėti nuo nemokamos interneto prieglobos platformos.

Nemokamos žiniatinklio prieglobos yra gana populiarios, nes jos leidžia jums sutaupyti pinigų ir sukurti gerą vardą nereikia nieko investuojant. Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip atrodo popieriuje. Jie ne visada yra tokie, kokie jie atrodo. Kai kurie nemokami pagrindiniai kompiuteriai gali būti net netinkami visoms svetainėms dėl su jais susijusių apribojimų.

Rasti tinkamą variantą gali būti sudėtinga, tačiau nesijaudinkite, nes mes padarėme sunkų darbą už jus. Sužinokime apie septynias geriausias nemokamos žiniatinklio prieglobos svetaines.

Hostinger: geriausias pigus hostingas

Uptime:
99,97%

Įkrovimo laikas:
384 ms

Kaina (4 metų planas):
0,80 USD / mėn

Kaina (1 metų planas):
1,95 USD / mėn

Palaikymas:
9/10

Funkcijos:
8/10

„Hostinger“ pradėjo veikti 2004 m. Ir nuo tada pasiekė daugiau nei 29 milijonų klientų bazę 178 šalyse. Kiekvieną dieną prisijungia daugiau nei 15 000 naujų vartotojų.

Tai teikia klientams bendrą, debesies ir VPS prieglobą. Į vieną bendrojo hostingo paketą įeina viena svetainė, viena el. Pašto sąskaita ir 100 GB pralaidumas už 0,80 USD per mėnesį. Kitur įmonės debesų pagrindu vykdomas priegloba prasideda nuo 7,45 USD per mėnesį.

Pagrindiniame pakete yra skirtas IP, 40 GB atminties, 3 GB RAM ir neribotas duomenų kiekis. „Hostinger“ siūlo šešis VPS talpinimo variantus nuo 3,95 USD per mėnesį. Tai suteikia 20 GB saugyklos vietos, 1 000 GB duomenų ir 2,4 GHz procesoriaus.

Svetainės greičio testas su našumo balais & krovimo laikas („Pingdom“):
„pingdom-hostinger“

Serverio reagavimo laikas („Bitcatcha“):
„hostinger-bitcatcha“

Pagrindiniai bruožai

 • Jokių viršutinių ribų „Premium“ ir „Verslo“ bendro naudojimo paketams
 • Daugelyje paslaugų yra nemokamas domenas
 • Optimizuotas „WordPress“
 • Mastelio didinimo debesies planai augančioms įmonėms
 • Pritaikomi VPS paketai
 • Pasirinktinis valdymo pultas
 • Pokalbių palaikymas prieinamas 24 valandas per parą

Disko talpa
Neribota

Pralaidumas
Neribota

Svetainės
1

Nemokamas domenas
Ne

Nemokamas SSL
19,95 USD

Priėmimo planai
www.hostinger.com

„000WebHost“: vienas su istorija

Uptime:
99,16 proc.

Įkrovimo laikas:
424 ms

Patikimumas:
8/10

Nėra skelbimų:
Taip

Palaikymas:
8/10

Funkcijos:
8/10

„000WebHost“ yra svarbiausias mūsų pasirinkimas dėl daugybės priežasčių. Tai viena iš pirmųjų nemokamų prieglobos platformų ir žinoma, kad ji neriboja paskyrų, kurias vartotojas gali turėti, skaičiaus.

Platformoje priglobta daugiau nei 18 000 000 svetainių, „000WebHost“ yra vienas populiariausių nemokamų interneto prieglobos įrankių, turinčių daugiau nei dešimties dešimtmečių istoriją. Tačiau jis negali būti labai patikimas, nes žinoma, kad jis neprisijungęs 60 minučių per dieną, nepaisant žadėto 99,9%.

Svetainės greičio testas su našumo balais & krovimo laikas („Pingdom“):
„000webhost-bitcatcha“

Serverio reagavimo laikas („Bitcatcha“):
„bluehost-bitcatcha“

Apribojimai ir problemos:

Failų, kuriuos galite įkelti per failų tvarkyklę, dydis yra ribotas. Jie negali būti didesni nei 32 GB, o to gali nepakakti daugumai vartotojų. Tačiau, jei failą įkeliate naudodami FTP, tokio apribojimo nėra.

Išskyrus tai, platforma nesiūlo atsarginių kopijų, kai nemokamai priglobiate savo svetainę. Tai yra didelė rizika, nes prieglobos paslaugų teikėjas buvo smarkiai užpultas 2015 m., Kai buvo nutekinti daugiau nei 13 000 000 vartotojų duomenys.

Be to, klientų aptarnavimas taip pat blogas, nes nėra tiesioginių pokalbių ar el. Pašto parinkčių. Ir svarbiausia, kad platforma dėl priežiūros nusileidžia vienai valandai. Tai gali būti ne tobulas dalykas, jei bandote suburti auditoriją, nes svetainių turi būti visą parą.

Galimi atnaujinimai:

„000WebHost“ yra žinomas dėl nemokamų paslaugų, tačiau taip pat siūlo mokamas funkcijas, pradedant nuo 0,80 USD / mėn. Komplekte yra nemokamas domeno vardas, komandos palaikymas 24 valandas per parą, el. Pašto sąskaita ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Šis siūlo 100 GB pralaidumą, tačiau jei to nepakanka, galite išbandyti brangesnę parinktį – 2,15 USD / mėn. Jis pateikiamas kas savaitę sukuriant atsargines kopijas ir neribotą pralaidumą.

Pagrindiniai bruožai

 • Papildomos paslaugos
 • cPanel prieiga su įvairiomis funkcijomis
 • MySQL, PHP
 • Nemokamas svetainių kūrėjas, kad greitai sukurtumėte savo svetainę
 • „WordPress“ optimizuotas WP pagrįstoms svetainėms

Disko talpa
1 GB

Pralaidumas
10 GB

Svetainės
2

Nemokamas domenas
Ne

Nemokamas SSL
Taip

Priėmimo planai
000webhost.com

„InfinityFree“: daug neribotų funkcijų nemokamai

Uptime:
98,19%

Įkrovimo laikas:
306 ms

Patikimumas:
8/10

Nėra skelbimų:
Taip

Palaikymas:
7/10

Funkcijos:
7/10

„InfinityFree“ yra naujas vardas pramonėje, kuriuo gali pasigirti tik 200 000 klientų, tačiau tai greitai tampa pasirinkimo galimybe, kai kalbama apie nemokamas interneto prieglobos galimybes..

Tai labai turtinga funkcija ir siūlo puikų veikimo laiką, taip pat tinkamu greičiu. Labai gerai, kad gali būti sunku patikėti, kad tai nemokama.

Svetainės greičio testas su našumo balais & krovimo laikas („Pingdom“):
„pingdom-InfinityFree“

Serverio reagavimo laikas („Bitcatcha“):
begalybė-bitcatcha

Apribojimai ir problemos:

Nors svetainė žada neribotą erdvę ir pralaidumą, galite susidurti su tam tikrais apribojimais, kurie, atrodo, skiriasi kiekvienam vartotojui. Be to, tai leidžia atlikti ne daugiau kaip 50 000 kasdieninių peržiūrų. Be to, failams, kuriuos galite įkelti į svetainę, yra apribojimų. Norėdami įsitikinti, perskaitykite gaires.

Atrodo, kad įmonė taip pat yra labai griežta ir gali nepagalvoti prieš sustabdydama ar nutraukdama jūsų sąskaitą, jei nesilaikysite rekomendacijų. Tai gali būti labai rizikinga, nes nėra siūlomų atsarginių kopijų.

Galimi atnaujinimai:

Bendrovė siūlo aukščiausios kokybės hostingą, kurį teikia nemokami SSL sertifikatai, „cPanel“, nemokama techninė pagalba ir visą parą veikiantis klientų palaikymas, nemokamas perkėlimas ir 250 GB pralaidumo. Tai galima įsigyti tik nuo 2,99 USD per mėnesį.

Jei šio pralaidumo jums nepakanka, išbandykite „Ultimate“ paketą už 5,90 USD. Jis siūlo keletą neribotų funkcijų, įskaitant neribotą pralaidumą.

Pagrindiniai bruožai

 • 10 nemokamų el. Pašto abonementų
 • Maksimali 400 svetainių
 • Neribotas pralaidumas ir vieta diske
 • Nemokamas padomenis iš daugiau nei 25 plėtinių
 • Diegimas vienu spustelėjimu naudojant „Softaculous“ diegimo programą

Disko talpa
Neribota

Pralaidumas
Neribota

Svetainės
400

Nemokamas domenas
Ne

Nemokamas SSL
Taip

Priėmimo planai
infinityfree.net

„x10Hosting“: Neribota, tačiau su keletu trūkumų

Uptime:
97,81 proc.

Įkrovimo laikas:
410 ms

Patikimumas:
7/10

Nėra skelbimų:
Taip

Palaikymas:
7/10

Funkcijos:
7/10

„x10Hosting“ žada vartotojams suteikti nemokamą „pilno žiniatinklio prieglobos rinkinį“ ir atrodo, kad jis gana gerai atliks pažadą. Tai yra vienas iš nedaugelio nemokamų prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių neribotą saugojimą ir pralaidumą.

Versle dirbdamas daugiau nei dešimt metų, dabar „x10Hosting“ yra laikoma garbinga platforma svetainių priėmimui nemokamai. Jis siūlo gana gerą veikimo laiką, o greitis taip pat yra geras.

Tai taip pat siūlo puikų „cPanel“ su galimybe vos vienu paspaudimu įdiegti daugiau nei 30 programų. Tačiau ji turi keletą klausimų.

Svetainės greičio testas su našumo balais & krovimo laikas („Pingdom“):
„pingdom-x10Hosting“

Serverio reagavimo laikas („Bitcatcha“):
„x10hosting-bitcatcha“

Apribojimai ir problemos:

Atrodo, kad šis sprendimas yra visų jūsų problemų sprendimas, tačiau, kaip ir dauguma kitų variantų, jis taip pat turi keletą apribojimų. Didžiausia problema yra el. Pašto adreso trūkumas, kuris gali sukelti didelę problemą, jei ketinate turėti profesionalią svetainę.

Išskyrus tai, klientų aptarnavimas taip pat nėra labai geras, nes vienintelis būdas gauti pagalbą yra viešas forumas. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol išgirsite ekspertus.

Galimi atnaujinimai:

Galite pasirinkti „premium“ paketą, kurio kaina prasideda nuo 6,95 USD / mėn. Ir teikia palaikymą 24 valandas per parą, geresnį našumą ir 99,9% garantuojamą veikimo laiką, automatines atsargines kopijas ir daugybę nemokamų SEO įrankių..

Tačiau jei to nepakanka, galite pasirinkti ilgalaikę sutartį. Prisiregistruodami mažiausiai 2 metams, kaina padidėja iki 4,95 USD / mėn., Be kitų privalumų, įskaitant nemokamą domeną (kiekvienais metais), nemokamą skirtą IP adresą ir nemokamus SSL sertifikatus..

Jei tai yra brangu ir planuojate ilgalaikę perspektyvą, galite pasirinkti prisijungti bent trejus metus. Tai sumažins kainą iki 3,95 USD.

Pagrindiniai bruožai

 • Neribota erdvė ir pralaidumas
 • PHP ir MySQL
 • Vieno spustelėjimo diegimas kelioms trečiųjų šalių programoms
 • Nemokamas svetainių kūrėjas, kad greitai sukurtumėte savo svetainę
 • FTP įkėlimai

Disko talpa
Neribota

Pralaidumas
Neribota

Svetainės
1

Nemokamas domenas
Ne

Nemokamas SSL
Taip

Priėmimo planai
x10hosting.com

„AwardSpace“: gana patikimas nemokamas internetinis priegloba

Uptime:
99,17 proc.

Įkrovimo laikas:
1111 ms

Patikimumas:
7/10

Nėra skelbimų:
Taip

Palaikymas:
7/10

Funkcijos:
7/10

Turinti daugiau nei 15 metų istoriją ir turinti 2,5 milijono vartotojų, „AwardSpace“ yra gana patikimos nemokamos interneto prieglobos platformos. Jis siūlo funkcijas, kurias daro tik nedaugelis nemokamų hostingo teikėjų. Tai apima vieną nemokamą el. Pašto paskyrą ir palaikymą visą parą.

Svetainės greičio testas su našumo balais & krovimo laikas („Pingdom“):
„pingdom-awardspace“

Serverio reagavimo laikas („Bitcatcha“):
„awardspace-bitcatcha.jpg“

Apribojimai ir problemos:

„AwardSpace“ siūlo daug, tačiau nepavyksta, kai reikia vietos ir pralaidumo, nes 1 GB vietos gali nepakakti daugumai vartotojų. Be to, kai kurios galimos funkcijos yra su apribojimais. Pvz., Nėra el. Pašto persiuntimo ir el. Laiškus galite pasiekti tik naudodami įrankį, kuriame naudojama naršyklė.

Dėl ugniasienės apsaugos platforma yra gana patikima ir saugi, tačiau joje nėra atsarginių kopijų. Kita svarbi problema yra kai kurios jų sutarties sąlygos, suteikiančios „AwardSpace“ leidimą parduoti jūsų duomenis trečiosioms šalims. Kai kuriems vartotojams tai gali būti didžiulė problema.

Galimi atnaujinimai:

Bendrovė siūlo platų aukščiausios kokybės paslaugų asortimentą, įskaitant bendrą hostingą, „WordPress“ prieglobą, „VPS Cloud“ prieglobą, pusiau skirtą prieglobą ir SSL sertifikatus..

Pigiausia bendro naudojimo prieglobos programa prasideda nuo 2,79 euro ir siūlo keletą nuostabių funkcijų, įskaitant neribotą erdvę, geresnį greitį ir saugumą. Jei to nepakanka, galite pasirinkti brangesnę pakuotę ir mėgautis nemokama do

Pagrindiniai bruožai

 • 1 GB vietos su 5 GB pralaidumo
 • Srauto statistika jūsų svetainės našumui įvertinti
 • Išplėstinis valdymo skydelis lengvam prieigai
 • Parama visą parą, įskaitant tiesioginius pokalbius
 • 1 domenas su 3 padomeniais leidžiamas
 • Apsauga nuo virusų ir šlamšto

Disko talpa
1 GB

Pralaidumas
5 GB

Svetainės
1

Nemokamas domenas
Ne

Nemokamas SSL
Taip

Priėmimo planai
awardspace.com

„FreeHostia“: Čia yra keletas svetainių

Uptime:
99,21 proc.

Įkrovimo laikas:
1168 ms

Patikimumas:
6/10

Nėra skelbimų:
Taip

Palaikymas:
5/10

Funkcijos:
8/10

„FreeHostia“ yra žinoma dėl subalansuotų apkrovos serverių, kurie leidžia įmonei pasiūlyti išskirtinį įkrovimo laiką ir veikimo laiką.

Jos klientų aptarnavimas taip pat yra gana geras, ir jums nereikės laukti dienų, kol išgirsite atstovą. Kita ryški vieta yra galimybė talpinti penkis domenus ir mėgautis iki trijų nemokamų el. Pašto abonementų. Vis dėlto, nepaisant viso to, tai nėra tobula platforma, nes ji turi keletą apribojimų.

Svetainės greičio testas su našumo balais & krovimo laikas („Pingdom“):
„pingdom-freehostia.jpg“

Serverio reagavimo laikas („Bitcatcha“):
„freehostia-bitcatcha“

Apribojimai ir problemos:

Didžiausias jo apribojimas yra ribota vieta diske. 250 MB nepakanka daugumai vartotojų. Tai jokiu būdu netinka svetainėms, kuriose yra daug turinio, ypač vaizdams, nes jie užima daug vietos.

Be to, pralaidumas taip pat nėra labai geras. Turėsite pasirinkti mokamą programą, jei jūsų svetainė spartės.

Galimi atnaujinimai:

Mokamos pakuotės prasideda nuo $ 1 / mėn. Mėgaukitės 30 GB vietos diske ir 1 TB mėnesio srauto, be to, suteikiate 99,9% neveiklumo garantiją. Tačiau tai ne tik bendrovės priemokų paketas.

Jis siūlo dedikuotus serverius nuo 65 USD / mėn., O brangiausias variantas yra už 149,95 USD / mėn. Tai gali atrodyti daug, tačiau įmonė siūlo nuolaidas, jei pasirašote ilgalaikius planus.

Pagrindiniai bruožai

 • 250 MB vietos diske ir 6 GB pralaidumo
 • 3 el. Pašto paskyros
 • 1 „MySQL“ duomenų bazė ir 10 MB „MySQL“ saugykla
 • 5 priglobti domenai
 • 1 paspauskite „WordPress“ diegimą

Disko talpa
250 mb

Pralaidumas
6 GB

Svetainės
5

Nemokamas domenas
Ne

Nemokamas SSL
Taip

Priėmimo planai
freehostia.com

„FreeHosting“: tinka mažoms svetainėms

Uptime:
93,61 proc.

Įkrovimo laikas:
1596 ms

Patikimumas:
6/10

Nėra skelbimų:
Taip

Palaikymas:
5/10

Funkcijos:
6/10

„FreeHosting.com“, turintis daugiau nei 15 000 klientų ir versle dirba 10 metų, laikomas gana dideliu vardu. Ši Europos įmonė siūlo daugybę funkcijų, tačiau dėl sudėtingos politikos ją gali būti gana sunku įsisavinti. Kad galėtumėte ja naudotis, turite atitikti griežtus jos reikalavimus.

Mes siūlome jums išsamiai susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis prieš užsiregistruojant.

Svetainės greičio testas su našumo balais & krovimo laikas („Pingdom“):
„pingdom-freehosting“

Serverio reagavimo laikas („Bitcatcha“):
„freehosting-bitcatcha“

Apribojimai ir problemos:

„FreeHosting.com“ neišmatuotas pralaidumas yra didžiausia jo stiprybė, tačiau vietos trūkumas (10 GB) kai kuriems vartotojams gali tapti kliūtimi. Be to, sąžiningo naudojimo politika taip pat yra šiek tiek sudėtinga, nes rizikuojate prarasti savo sąskaitą.

Be to, įmonė nesiūlo padomenių, o klientų aptarnavimas taip pat yra gana blogas, nes jūsų vienintelis pasirinkimas gauti atsakymą yra atidaryti bilietą, kuriam gauti gali prireikti laiko, kad gautumėte patvirtinimą.

Kita didelė problema, su kuria galite susidurti, yra lėtas krovimo laikas. Kai kurių platformų priglobtų svetainių įkėlimas gali užtrukti nuo 2 iki 3 sekundžių, o tai vyksta gana lėtai. Be to, neveiklumas taip pat negarantuojamas. Tiesą sakant, 53% vartotojų paliks svetainę, jei įkelti reikės daugiau nei 3 sekundes.

Galimi atnaujinimai:

Galite nusipirkti priedus visam gyvenimui arba pasirinkti „premium“ paketą, kurio kaina prasideda nuo 7,99 USD ir su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija..

Jums patiks neribota vieta diske ir pralaidumas, nemokamas SSL sertifikatas su padomeniais kaip apmokamam klientui. Kiti pranašumai yra PHP tinklas, kelios el. Pašto paskyros, daugiau MySQL duomenų bazių, galimybė kurti atsarginę duomenų kopiją, išsami statistika ir greitesni serveriai..

Pagrindiniai bruožai

 • Nematuotas pralaidumas, t.y., jums nereikia dėl to jaudintis
 • Krūva žiniatinklio programų, įskaitant PHP, MySQL, Apache ir Linux
 • 10 GB vietos
 • 1 El. Pašto sąskaita
 • Daugiausia vienas domeno vardas

Disko talpa
10 GB

Pralaidumas
250 GB

Svetainės
1

Nemokamas domenas
Ne

Nemokamas SSL
Taip

Priėmimo planai
freehosting.com

7 geriausios nemokamos žiniatinklio prieglobos programos 2020 m

Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas
Patikimumas
Uptime
Įkrovimo laikas
Įvertinimas
1. „Hostinger“9/1099,97%384 MS4,6 / 5
2. 000WebHost8/1099,16 proc.424 MS4,0 / 5
3. „InfinityFree“8/1098,19%306 MS3,8 / 5
4. x10Namas7/1097,81 proc.410 MS3,5 / 5
5. „AwardSpace“7/1099,17 proc.1111 MS3,1 / 5
6. „FreeHostia“6/1099,21 proc.1168 MS2,7 / 5
7. „FreeHosting“6/1093,61 proc.1596 MS2,4 / 5

Apie mūsų peržiūros procesą

nemokamo interneto prieglobos peržiūros procesas

Kitaip nei kiti tokio pobūdžio projektai, mes pasirašėme dėl nemokamos prieglobos paslaugos iš kiekvieno iš šio sąrašo teikėjų.

Mes taip pat išanalizavome jų paslaugų teikimo sąlygas, kad būtų išnaikintos paslėptos ar nesąžiningos sąlygos. Mes naudojome kiekvieną paslaugą, kol nepažinojome jos nei iš vidaus, nei iš vidaus. Pažymėjome, kaip lengva buvo prisiregistruoti, naršyti foninę sistemą ir įdiegti „WordPress“. Mes taip pat sukūrėme bandomąsias svetaines, stebime serverio veikimo laiką ir laiką, kurio prireikė puslapiams įkelti.

Galiausiai mes įvertinome kiekvieną nemokamo interneto prieglobos paslaugų teikėją skalėje nuo vieno iki dešimties pagal veikimo laiką, įkėlimo laiką, funkcijas, palaikymą ir patikimumą. Susumavome kiekvienos tarnybos balus ir atitinkamai juos įvertinome.

3 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant

Labai svarbu, kad atliktumėte šiek tiek tyrimų, net jei planuojate atidaryti svetainę nemokamai. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš pasirenkant nemokamą prieglobos platformą:

1. Serverio veikimas (Uptime & Greitis)

Tai yra pats svarbiausias veiksnys. Kokia prasmė turėti svetainę, jei jos visiškai neįkrauna arba per ilgai užtrunka?

veikimo ir krovimo laikas

Daugelis nemokamų prieglobos platformų yra žinomos dėl siaubingo veikimo laiko ir lėto veikimo. Visiškai suprantama, kodėl taip atsitinka. Jie nori, kad jūs nusipirktumėte mokamą prieglobą ir didesnę dalį savo išteklių skirtumėte mokamoms programoms.

Laukiamas laikas

Jūsų priegloba gali sumažėti

Kasdien
9 s

Kas savaitę
1 m

Kas mėnesį
4 m 19 s

Kasmet
52 m 34 s

Be to, sudėtinga situacija, kai viename serveryje yra priglobta tūkstančiai svetainių. Ištekliai paskirstomi dideliam vartotojų ratui, o visi gauna tik nedidelę dalį.

2. Paslaugų nutraukimas

Tai gali atrodyti kaip tolimas smūgis, tačiau yra tikimybė, kad įmonės dėl vienos ar kitos priežasties pasitrauks. Žinoma, tai gali nutikti net jei pasirinksite mokamą prieglobos programą, tačiau dažniausiai apmokamą prieglobą gausite galimybę perkelti savo svetainę į kitą prieglobos paslaugų teikėją arba atsisiųsti atsarginę kopiją. Tokia prabanga paprastai nėra teikiama nemokamo prieglobos atveju, todėl galite prarasti visus savo duomenis.

Be to, kyla rizika, kad prieglobos paslaugų teikėjas nutraukia jūsų sąskaitą dėl paslaugų teikimo pažeidimo ar kitų panašių priežasčių. Žinoma, kad daugelis kompanijų tai daro be perspėjimo.

3. Jūsų duomenų nutekėjimas

Kibernetiniai nusikaltimai yra dažni dalykai, ir viskam, ką įtraukėte internete, gresia pavojus. Daugelis nemokamų prieglobos paslaugų teikėjų nesiūlo tinkamos rūšies apsaugos, kuri kelia pavojų ne tik jūsų svetainei, bet ir jūsų duomenims.

Teikėjas gali neprisiimti atsakomybės, jei jūsų svetainė bus nulaužta. Jei jūsų paslaugų teikėjas yra puolamas, galbūt neturite kito pasirinkimo, kaip tik pasirinksite įvykį..

Kodėl nemokamas priegloba gali būti neblogas pasirinkimas

Nepaisant visų pliusų, nemokamas priegloba nėra labai geras pasirinkimas, jei rimtai ketinate kurti internetinę svetainę ar turėti savo svetainę. Pagalvokite apie penkis dalykus, kurių jums prireiks norint turėti sėkmingą svetainę:

99,9% Uptime su greito krovimo laikais

Neturintys jokių nemokamų prieglobos serverių siūlo tokį aukštą našumą, nes daugumai atrodo, kad jie kelia aukštus reikalavimus.

Saugumas

Daugelis nemokamų prieglobos paslaugų teikėjų nesiūlo jokių saugos priemonių, o kai kurie net nepateikia SSL sertifikatų, kurie yra būtinybė norint sulaukti sėkmės internete.

Puikus klientų aptarnavimas

Nemokamos prieglobos svetainės liūdnai pasiūlo prastą klientų aptarnavimą. Jums gali nebūti išeities, jei kada nors užstrigsite.

Profesionalūs įrankiai

Jums reikės „WordPress“, mokėjimo šliuzų ir kt., Kad galėtumėte laikyti el. Prekybos svetainę ar profesionalią platformą. Tai gali būti neįmanoma, kai priglobiate savo svetainę nemokamame priegloboje dėl apribojimų ir funkcijų trūkumo.

Migracija

Tai yra keletas priežasčių, kodėl gali būti gera galimybė nemokamai leisti platformas. Pradėti nuo nemokamo prieglobos paketo ir pereiti prie mokamos versijos gali atrodyti viliojanti, tačiau tai ne visada gali būti gera idėja, nes dauguma nemokamo prieglobos paslaugų teikėjų gali neleisti jums pereiti į kitą platformą..

Geriausios nemokamo interneto prieglobos alternatyvos

Yra tik viena nemokamo prieglobos alternatyva ir tai yra mokamas priegloba. Neleisk, kad terminas jus supainiotų. Mokamas priegloba neturi būti brangi. Galite rasti keletą geriausių pigių šeimininkų.

Geriausios alternatyvos-nemokamai-interneto priegloba

Jie kainuoja nuo 10 USD per mėnesį. Galite pasirinkti iš daugybės teikėjų, tokių kaip „Hostinger“, „Bluehost“ ar „GreenGeeks“. Peržiūrėkite mūsų geriausių pigių interneto prieglobos platformų sąrašą ir išsirinkite.

Daugelis kompanijų netgi siūlo nemokamus interneto domenus ir pasižymi puikiomis funkcijomis, įskaitant SEO įrankius, saugumo priemones, aukštą našumą, svetainių kūrėjus, išsamią statistiką ir puikų klientų aptarnavimą..

Galutinis žodis

Nemokamas priegloba skamba kaip gera idėja tik tol, kol ja nepasinaudosite. Įdiegę savo svetainę ir ją eksploatuodami, turėsite susidurti su keliais iššūkiais, nes akivaizdžiausios problemos yra mažas įkrovimo greitis ir ribotas veikimo laikas. Dėl griežtų taisyklių ir sąlygų net negalėsite priglobti konkrečių svetainių nemokamose platformose.

Geriau pradėti nuo mokamos platformos. Jie ne visi yra labai brangūs ir dauguma jų siūlo pinigų grąžinimo garantijas.

Tikimės, kad šis vadovas padės jums priimti pagrįstą sprendimą. Ką manote apie mūsų top 7 reitingą? Ar turite patirties su vienu iš teikėjų, nurodytų šioje apžvalgoje? Praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map