14 geriausių jūsų verslui priglobtų „Wiki“ platformų

Šiandieniniame pasaulyje visi tikisi greito prieigos prie informacijos.


Norėdami tai pasiekti, ne vienas iš jų nori surinkti numerį ir paskambinti. Jie tikisi nedelsdami rasti atsakymą, todėl jums reikia žinių bazės.

Naudodama wiki sukurta žinių bazė gali padidinti klientų pasitenkinimą ir padėti komandai geriau organizuoti esminį turinį.

Tiems iš jūsų, kurie nežinote, kas yra „wiki“, tai serverio programa / svetainė, padedanti vartotojams efektyviai bendradarbiauti ir efektyviai struktūruoti turinį. Kaip ir tai, kaip kuriama Vikipedija, jūs taip pat galite kurti panašų, bet savo verslo tikslais.

Galite ieškoti priglobtos (SaaS) wiki platformos arba savarankiškai priglobtos platformos, tačiau aš pirmenybę teikiu buvusiajai. Štai kodėl.

Jokio streso dėl dalykų nustatymo

Jei kada nors ką nors nustatėte nuo nulio, žinote, koks sunkus darbas reikalingas. Turėdami savarankišką „wiki“ sprendimą, jūs turite patys išsiaiškinti, kaip viską tinkamai nustatyti. Kadangi, kita vertus, pagrindinis sprendimas bus paruoštas iš anksto su viskuo, ko jums reikia, taigi nėra nieko, ko jums reikia nustatyti.

Taupo laiką ir energiją

Aišku, kad ką nors padaryti iš naujo reikia daug daugiau laiko, nei turėti tiesiai priešais plokštę. Turėdami priglobtą sprendimą, galite mesti daug laiko reikalaujančią sąrankos ir priežiūros dalį ir tiesiogiai pereiti prie to, kas svarbu – naudodamiesi platforma.

Ryškiausia yra tai, kad tą laisvą laiką galite iš tikrųjų panaudoti tam, kad padarytumėte produktyvų savo verslą.

Nauji naujinimai ir klaidų pataisymai

Turėdami savarankiško prieglobos „wiki“ sprendimą, turėtumėte patys pasirūpinti savo atnaujinimais ir klaidų taisymu, jei tokių yra. Kita vertus, visa tai prižiūri pagrindinis sprendimas. Vienintelis jūsų atliekamas darbas yra naudoti platformą ir galbūt šiek tiek pakoreguoti dalykus čia ir ten, kad geriau atitiktų jūsų verslo stilių. Viskas.

„DokuWiki“ įkūrė Kamatera

Kamatera čia gana dosni, siūlydama „DokuWiki“ už 30 dienų nemokamą bandymą. Tai wiki platforma, parašyta PHP, leidžianti ją įdiegti be duomenų bazės. Ši atvirojo kodo programinė įranga veikia paprasto teksto rinkmenose ir, sakyčiau, jos sintaksė yra visiškai identiška „MediaWiki“ naudojasi, o tai yra puiku.

Aš naudojuosi @dokuwiki beveik dešimtmetį daugumai mano asmeninių & profesinių dokumentų poreikiai. Anksčiau tam paaukojau pinigų.

Vakar aš pateikiau savo pirmąjį PR projektą. Tikiuosi, kad pirmas iš daugelio. Jaučiasi nuostabiai atidavusi!#Hacktoberfest #php

– „SyntaxSeed“ („Sherri W“) („@SyntaxSeed“) 2019 m. Spalio 3 d

Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui, galite pasirinkti mokamą planą, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

„Zoho Wiki“

Jei turite labai specifinių ir specifinių savo komandos poreikių, tada „Zoho Wiki“ yra puikus tam. Tai žinių valdymą komandoms padaro tiesiog vėžiu. Tai leidžia kurti darbo vietas ir puslapius, priskirti vartotojams konkrečias užduotis ir netgi pritaikyti portalą jūsų poreikiams.

Apskritai, jūs galite sukurti žinių bazę, gerai apsaugoti savo turinį, suderinti savo prekės ženklą ir naudoti patikimą jų redaktorių, kad lengvai sukurtumėte turinį ir įvairius valdiklius..

„SiteGround“

„SiteGround“ visada buvo patikimas rinkodaros ir verslo savininkų prieglobos šaltinis visame pasaulyje, o naudodamiesi jų „Wiki“ priegloba jūs vargu ar galite suklysti. Kaip teigiama jų svetainėje, ji kruopščiai sukurta siekiant geriausių rezultatų.

Nesvarbu, kuria Wiki platforma naudojatės, galite būti tikri, kad „SiteGround“ lengvai valdys krovinį.

A2Namas

Kitas labai gerai žinomas prieglobos paslaugų teikėjas, „A2Hosting’s“ „wiki“ sprendimas gali padėti suformuoti pasirinktą wiki platformą, tokią kaip „MediaWiki“, „DokuWiki“ ar „TikiWiki“. Šis prieglobos paslaugų teikėjas yra žinomas dėl greitų greitų serverių, nes jie žino net antrą įkėlimo laiko atidėjimą gali paveikti jūsų atmetimo greitį.

Be to, palyginti su kitais ten esančiais prieglobos paslaugų teikėjais, jie yra gana prieinami. Tikrai verta patikrinti.

XWiki

Su „XWiki“ debesies priegloba, jums nereikia jaudintis dėl prieglobos, atnaujinimų, priežiūros ir atsarginių kopijų. Visa tai jiems rūpinasi. Galite pradėti nuo mažiausio jų plano ir atnaujinti, kai eisite, kai reikalavimas padidės.

Tai yra atvirojo kodo ir turi tokias funkcijas kaip:

 • 24/7 stebėjimas
 • Savalaikės atsarginės kopijos
 • Nėra debesų užrakto
 • Galimybė kurti asmeniniams poreikiams pritaikytas programas
 • Gali tvarkyti milijonus puslapių
 • Ekspertų palaikymas

Su mumis retai kyla problemų @xwikiorg svetainėje, o kai tai padarome, tai dažniausiai būna vartotojo klaida (kosulys … kosulys … @massonpj). Bet kai mums kyla klausimas ar mums reikia pagalbos, ekipažas prie @XWiki visada greitai atsakome, kruopščiai ieškome sprendimo ir kantriai dirbame su savo personalu. Ačiū!

– „OpenSourceInitiative“ (@OpenSourceOrg) 2020 m. Vasario 11 d

XWiki naudoja kai kurie dideli vardai, tokie kaip „Amazon“.

Nuclino

Jei daug dėmesio skiriate produktyvumui, tada Nuclino gali būti tik tas, kurio ieškote. Jų kompanijos wiki dėka yra labai lengva ir įmanoma prieiti prie dokumentų ir informacijos vienoje platformoje.

Kaip ir bet kuri kita wiki platforma, „Nuclino“ padeda sujungti žinias tarp visų komandos narių, naudodamas vidines nuorodas. Tai daug geriau, nei turėti atskirus aplankus, failus ar dokumentus, kurie yra išsklaidyti.

Taip pat naudodamiesi klasteriais, dar vadinamais hierarchinėmis žymomis, tą patį puslapį galite rodyti skirtingose ​​paieškos užklausose, kad juos būtų lengviau rasti. Šis sprendimas yra greitas ir labai palengvina bendradarbiavimą.

Susiliejimas

Atlassian’s Susiliejimas gali būti labai svarbus formuojant komandinį darbą ir veiksmingai bendradarbiaujant. Naudodamiesi ja galite sukurti labai paprastą savo komandos žinių bazę, kad galėtumėte rasti atsakymus po vienu stogu. Be to, galite kurti susitikimo užrašus, projekto planus ir sukurti savo visiškai funkcinę darbo vietą.

Savo ruožtu jūsų komanda gali paskelbti pranešimus ir gauti grįžtamąjį ryšį iš visų. Tai padeda patvirtinti vertas idėjas ir koncepcijas. Vienas dalykas, kuris man labiausiai patinka dėl šios paslaugos, yra šablonai beveik kiekvienam tikslui. Jums nereikia nieko rašyti ir dalytis nuo nulio. Tiesiog naudokite šablonus, užpildykite savo informaciją ir jums gera eiti.

„Confluence“ naudojasi daugiau nei 40 000 klientų, įskaitant „Audi“, „Hubspot“, ir Blend.

Sąvoka Wikis

Suderinamas su „Mac“, „Windows“, mobiliaisiais ir žiniatinkliu, Sąvoka Wikis yra dar vienas puikus pasirinkimas komandoms ir asmenims. Tai būtų dokumentai, užrašai, tikslai ar įmonės praktika, kad galėtumėte lengvai pasiekti viską, galite laikyti viską.

Naudodami jų nuvilkimo redaktorių, galite iškart pridėti failų, daugialypės terpės ir dar daugiau. Ši paslauga tinka visiems ir visiems, nes jums nereikia net vienos techninių žinių. Panašiai yra ir su jų bendradarbiavimo skyriumi. Galite pridėti komentarų, paminėti narius, dalytis failais ir netgi suburti visus kartu aptarti svarbią informaciją.

Galimybė įdėti daugiau nei 50 skirtingų programų daro ją vyšnia viršuje.

Papyrai

Kita paslauga, siūlanti „drag and drop“ redaktorių, Papyrai šiame sąraše sunku įveikti. Išmintinga sakyti, kad jų savybės yra kruopščiai parengtos, kad nenukryptų nuo kitų tarnybų, nes jos turi viską, ko galite ieškoti.

Savo nariams galite nuvilkti užrašus, failus, dokumentus, formas ir kitus elementus. Dienos pabaigoje galite sklandžiai peržiūrėti ataskaitas ir analizuoti savo darbo eigą.

Jų paieškos funkcija yra vienas patogus įrankis išsiaiškinti, kur yra jūsų failai, ir pasiekti juos bet kuriuo metu. Apskritai to yra per daug, ir jūs galite išbandyti juos visus naudodami 15 dienų nemokamą bandomąją versiją.

ViskasAtsakyta

Puikiai suprantama „viskas viename“ žinių valdymo sistema, ViskasAtsakyta eina jų vardu. Jis atsakys į visus jūsų klausimus, naudodamas tarnybą. Galite turėti bendruomenės, wiki, Q jėgą & Skyrius ir darbo eiga sujungiami į vieną bendrą sistemą. O geriausia dalis? Galite gauti prieigą prie jų visų už vieną prieinamą kainą.

Apibendrinant, jūs galite dalytis žiniomis, talpinti klausimus ir atsakymus, kurti naują ir atnaujintą informaciją ir pagaliau dirbtinio intelekto pagalba sutaupyti daug laiko..

Prieš įsipareigodami dėl mokamo plano, galite pasinaudoti nemokama jų bandomąja versija.

Kipwise

Su galimybe integruotis su Slack, Kipwise bendradarbiauja su steroidais. Jų greitoji paieškos funkcija leidžia rasti norimus dalykus, kol bendraujate ar net atsakote į bilietą, sutaupydami daug laiko.

Kai kurios kitos funkcijos apima:

 • Gebėjimas priminti komandos draugams fragmentą apie paieškos funkcijos naudojimą prieš užduodant bet kokius klausimus
 • Užduokite konkrečius klausimus konkretiems nariams
 • Paskirkite narius peržiūrėti turinį, kad jis būtų atnaujintas
 • Sukurkite stulbinantį struktūruotą turinį
 • Pasiekite šablonus, kad sutaupytumėte darbo laiką
 • Įdėkite elementų iš įvairių šaltinių

Turint visas šias nuostabias funkcijas, yra gana sunku neplanuoti produkto demonstracinės versijos.

Plokštė

Plokštė leidžia tvarkyti savo turinį ir prisegti svarbiausius prie viršaus, kad būtų lengviau prieiti. Komandos nariai gali komentuoti, kurti naują turinį ir surengti diskusijas realiuoju laiku.

Puiki savybė, apie kurią verta kalbėti, yra WYSIWYG redaktorius. Tai ne tik labai lengva naudoti, bet ir atpažįsta pasikartojantį turinį ir neleidžia atsitiktinai sukurti daugiau kopijų, net jei du skirtingi nariai vienu metu paspaudžia „išsaugoti“. „Slab“ yra labai mažai vietos klaidoms.

Naudodami jų paieškos funkciją galite greitai ieškoti svarbių duomenų ir integruoti daugybę trečiųjų šalių programų, kad patobulintumėte funkcijas.

Archbee

Naudojamos tokios įmonės kaip „Portfolio box“ ir „ColorElephant“, Archbee siūlo keletą įdomių ir naudingų funkcijų, kurios tik palengvins jūsų verslo bendradarbiavimą. Jų redaktorius yra panašus į „Slab“, ir tai neleidžia konfliktuoti, kai skirtingi nariai išsaugo tą patį failą.

Be to, jūs galite:

 • Įterpti schemas
 • Dalykitės dokumentais
 • Kreipkitės į kodų rengyklę, kad galėtumėte sugalvoti programas realiuoju laiku
 • Nedelsdami ieškokite failų ir informacijos
 • Peržiūrėti kiekvieno nario statistiką

Galite pradėti nemokamai.

„SlimWiki“

„SlimWiki“ Šiek tiek išsiskiria iš minios, nes jie daug dėmesio skiria dizainui ir vartotojo patirčiai, padėdami daugiau susikoncentruoti į verslą. Paprastai, kai girdime žodį „wiki“, tikriausiai galima pamatyti nuobodžią vizualizaciją. Tačiau taip nėra „SlimWiki“ atveju.

Jie pasižymi stulbinančiu maketu ir tipografija, kurie gali žymiai padidinti narių produktyvumą. Ne tik tai, bet ir jūs galite bendrinti failus ir peržiūrėti puslapio redagavimo istoriją. Kiekvienas jūsų duomenų elementas yra saugus ir privatus, todėl dėl to nėra ko jaudintis.

„SlimWiki“ veikia su mobiliaisiais ir ne tik darbalaukiais.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateiktas „Wiki“ prieglobos sprendimo sąrašas gali padėti jums geriau nuspręsti, kas jūsų verslui yra geriausia. Kai kurie iš jų turi visiškai sukurtas bendradarbiavimo sistemas, o kai kurie ne. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, lengvai rasite savo atitiktį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map