5 geriausiai valdomas „WooCommerce“ priegloba jūsų internetinei parduotuvei

Pradėti internetinę parduotuvę tapo taip pat lengva, kaip ir įkurti tinklaraščio svetainę. Įrankiai ir technologijos patobulėjo iki taško, kai viskas, ko jums reikia, yra produkto idėja, o per dieną galėtumėte pradėti internetinę parduotuvę..


Vis tiek turite susitvarkyti su teisėtumais, tokiais kaip verslo subjekto sutvarkymas, tačiau net ir šis internetinio pardavimo aspektas kasdien tampa lengvesnis..

Pirmą kartą skaitmeninių prekių pardavėjams sunkiausia bus nuspręsti, kurią el. Prekybos platformą naudoti. Šiandien rinkoje yra tiek daug, kad gali būti painu suprasti, kuo kiekvienas skiriasi.

„WooCommerce“ Kuris yra tiesiogiai integruotas su „WordPress“ – gyvuoja jau dešimtmetį ir yra viena patikimiausių e-komercijos platformų pasaulyje. Tai lengvai konkuruoja su tokiomis platformomis kaip Shopify, Magento, BigCommerce ar Weebly. Štai kodėl.

Laisvas, amžinai.

Viena iš priežasčių, kodėl „WooCommerce“ yra tokia populiari tarp pardavėjų internete, yra ta, kad ja naudotis galima visiškai nemokamai. Kaip ir „WordPress“, kuris yra šios e-komercijos platformos pagrindas. Išskyrus jūsų prieglobos išlaidas, „WordPress“ ir „WooCommerce“ paleidimas yra visiškai nemokamas.

„WooCommerce“ funkcijos

Žinoma, yra susijusių išorinių kaštų, tokių kaip svetainių priegloba ir kreditinių kortelių apdorojimo procesorius, tačiau šios išlaidos išlieka palyginti žemos net ir pagal šiuolaikinius standartus..

A verslo planas iš „Shopify“ grąžins jums maždaug 79 USD per mėnesį su puse lankstumo, kurį suteikia „WooCommerce“.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad „WooCommerce“ palaiko trečiųjų šalių papildinius, panašiai kaip pati „WordPress“. Tai reiškia, kad galite gauti šimtus nemokamų „WooCommerce“ plėtinių iš oficiali papildinių saugykla.

„Jetpack“ skirtas „WooCommerce“

Galite pasirinkti iš „viskas viename“ įskiepių, pvz Reaktyvinė skraidyklė, kurie žymiai pagerina jūsų svetainės saugumą ir apsaugą. Ir jūs galite eiti su kažkuo panašiu Stiprintuvas – papildinys, pridedantis daugiau nei 100 rinkodaros įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami reklamuoti savo naujai sukurtą internetinę parduotuvę.

Taip pat yra oficialioje „WooCommerce“ plėtinių parduotuvėje – daugelis šioje parduotuvėje pateiktų papildinių nėra nemokami, tačiau gali suteikti daug gilesnį tinkinimo tinklą jūsų internetinei parduotuvei.

Kaip pradėti savo internetinę parduotuvę?

Gerai, kad dabar jūs šiek tiek daugiau žinote apie „WooCommerce“ ir kodėl tai gali būti tvirtas jūsų pirmosios internetinės parduotuvės pasirinkimas. Taigi, kaip jūs iš tikrųjų pradedate savo internetinę parduotuvę naudodamiesi „WooCommerce“?

„WooCommerce“ pagrindinis puslapis

Viena iš priežasčių, kodėl „WordPress“ yra tokia populiari, yra todėl, kad ji yra paprasta. Nėra papildomų „rankenėlių“ ar „užduočių“, kurias turite atlikti norėdami paleisti svetainę. Tas pats pasakytina ir apie „WooCommerce“. Yra du dalykai, kurių jums reikės norint pradėti:

 • Svetainių talpinimo sąskaita.
 • Aktyvus „WordPress“ diegimas.

Laimei, šis straipsnis yra apie tai. Maloni dalis pasirinkus „WooCommerce“ prieglobos platformą yra ta, kad jums reikės labai mažai techninio valdymo.

Šiame straipsnyje išvardytos „WooCommerce“ prieglobos įmonės teikia ir prieglobos paskyrą, ir aktyvų „WooCommerce“ diegimą. Be to, turėsite prieigą prie patikimos palaikymo sistemos, kurioje galėsite užduoti klausimus ar pareikšti savo susirūpinimą.

Jei tai darytumėte rankiniu būdu, tai būtų jūsų geriausias šaltinis oficiali „WooCommerce“ dokumentacija. Šiuo metu „WooCommerce“ įdiegti esamoje „WordPress“ svetainėje galima keliais paspaudimais. Pažiūrėk čia:

„WooCommerce“ diegimas

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti Papildiniai -> Pridėti naują ir ieškokite „WooCommerce“. Vėliau galėsite vykdyti diegimo instrukcijas ir pasiimti iš ten. Bet kuriuo atveju, pažvelkime atidžiau į jūsų valdomo „WooCommerce“ prieglobos parinktis!

Nereikia

„Nexcess WooCommerce“ priegloba

Nereikia yra šeimos prekės ženklas „LiquidWeb“ – prieglobos prekės ženklas, kuris gyvuoja nuo pirmųjų interneto dienų. Yra žinoma, kad „LiquidWeb“ turi tokius „WordPress“ profesionalus kaip Chrisas Lema jų pusėje, taigi, jūs esate geros rankose nuo pat šikšnosparnio.

Vienas iš dalykų, kurį „Nexcess“ daro nepaprastai gerai, yra integracija su išoriniais įrankiais ir platformomis. Dienos pabaigoje jums reikės papildomų įrankių, kurie padėtų jums parduoti daugiau.

Be to, jūs taip pat įgyjate valdomos prieglobos patirties. Tai reiškia, kad kai tik kyla klausimų ar reikia pagalbos dėl kažkokių veiksmų, visada bus bent vienas palaikymo asmuo, kuris suteiks jums pagalbos ranką.

Reikalingos savybės

Kaip pradedantysis, jūs norite pradėti nuo pradedančiojo plano. Galutinė metinio abonemento kaina suapvalėja iki maždaug 190 USD per metus. Tai suteikia 30 GB vietos saugykloje, 500 užsakymų per valandą ir daugiau nei 3 TB mėnesio pralaidumo. Tai yra ideali bet kurios naujos internetinės parduotuvės specifikacija.

Be to, „Starter“ planas papildytas šiais įrankiais ir papildiniais:

 • „AffiliateWP“ + tiesioginių nuorodų stebėjimas
 • WP101 „WooCommerce“ vadovėliai
 • Vaizdo glaudinimas (naudojant „Jetpack Free“)
 • „Astra Pro“
 • Vaizdas tingus įkeliant (naudojant „Jetpack Free“)
 • PDF sąskaitos faktūros & „WooCommerce“ plėtinio pakavimo kortelės
 • „WP All Import Pro“, skirtas „WooCommerce“
 • „Stripe Payment Gateway“
 • „iThemes Security Pro“

Baigę prisiregistruoti turėsite prieigą prie visų šių elementų. Papildomi planai („Kūrėjas“, „Standartinis“, „Augimas“, „Verslas“) apima dar daugiau tokių įrankių ir papildinių. Apskritai, „Nexcess“ tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems pardavėjams. Turėsite viską, kas būtina norint pradėti savo internetinę parduotuvę nuo pirmosios dienos.

Kinsta

„Kinsta WooCommerce“ hostingas

Kinsta yra tam tikra visų sandorių dalis, kai reikia priimti prieglobos sprendimus. Jų prieglobos paslaugos apima nuo aukščiausios kokybės asmeninio prieglobos iki sudėtingesnių sprendimų, tokių kaip didelio našumo „WooCommerce“ priegloba.

„WooCommerce“ parduotuvių viršutiniuose ešelonuose susiduriate su daugybe užklausų ir apdorojate duomenis, o tai reiškia, kad jūsų prieglobos paslaugų teikėjo galimybės yra svarbesnės nei bet kada.

Čia labiausiai spindi tokie prieglobos paslaugų teikėjai kaip „Kinsta“.

Pažvelkime į keletą priežasčių, kodėl pasirinkome didelio našumo hostingo teikėją:

Aukštos kokybės „WooCommerce“ priegloba

Tyrimai nuolat tai rodo lėta el. prekybos parduotuvė yra pirmoji prasto pardavimo rezultato priežastis. Kartais tai yra susiję su blogai optimizuotais vaizdais, o kartais – su prastu jūsų prieglobos paslaugų teikėjo serverio našumu. Šiuo atžvilgiu „Kinsta“ siūlo įrankius ir garantiją, kad jūsų „WooCommerce“ parduotuvė visada veiks.

Pradinis planas yra maždaug 30 USD per mėnesį ir apima viską, pradedant „WooCommerce“ parduotuvės nustatymu, baigiant SSL sertifikatais ir moderniausiomis saugumo funkcijomis. Palaipsniui galite atnaujinti savo planą, kai jūsų parduotuvė populiarėja ir didėja išteklių poreikis.

„WooCart“

„WooCart“ „WooCommerce“ talpinimas

„WooCart“ yra pirmoji įmonė mūsų sąraše, kuri orientuojasi tik į valdomą „WooCommerce“ talpinimą. Iš pradžių prekės ženklas buvo pradėtas kurti 2017 m., O nuo to laiko jis ypatingai sėkmingai įgauna trauką dėl funkcijų pobūdžio ir palaikymo, kurį teikia „WooCart“ komanda..

Viena pagrindinių valdomo prieglobos patrauklumų yra tai, kad jums nereikia patys atlikti jokios techninės priežiūros. Tokiu atveju, jei tampate „WooCart“ klientu – viskuo, pradedant diegimu ir baigiant dalykų nustatymu, rūpinasi „WooCart“ palaikymo komanda.

„WooCart“ peržiūros informacijos suvestinė

Jūs vis dar turite rankiniu būdu koreguoti savo svetainės nustatymus ir pasirinkti stilių, tačiau didžioji dalis sunkumų keliama jūsų vardu. Be to, „WooCart“ padės perkelti jūsų esamą „WooCommerce“ parduotuvę (jei turite) į jų platformą Nemokamas.

Tarp priežasčių, kodėl pasirinkote „WooCart“ kaip prieglobos pasirinkimą, našumas turi būti labai aukštas sąraše. Štai kodėl:

 • „WooCart“ kaip „back-end“ prieglobos paslaugą naudoja „Google Cloud“. Tai yra pasaulinės klasės serverių infrastruktūra, kuriai kitu atveju būtų labai ribota prieiga, nebent specialiai sukurtoms platformoms, tokioms kaip „WooCart“.
 • „WooCart“ nuskaitykite ir patikrinkite naudojamus papildinius, kad aptiktumėte galimas veikimo kliūtis. Jei rasta problemų, jas galite išspręsti naudodamiesi palaikymo komanda arba visiškai išjungti papildinį.
 • „WooCart“ automatiškai suliečia (optimizuoja) visas nuotraukas, kurias pridedate prie savo parduotuvės. Tai palaipsniui virsta našumo pagerėjimu, nes klientams galite greičiau įkelti puslapius.

Pagrindinis parduotuvės planas prasideda maždaug 60 USD per mėnesį. Tai apima visas aukščiau paminėtas funkcijas, kukliai ribojant apie 50 000 lankytojų per mėnesį. „WooCart“ neišjungs jūsų el. Prekybos parduotuvės, jei peržengsite šią ribą, tačiau turėsite apsvarstyti galimybę atnaujinti, kai jūsų parduotuvė išaugs ir padidės paklausa..

„FastComet“

„FastComet WooCommerce“ talpinimas

„FastComet“ specializuojasi įvairiuose prieglobos sprendimuose, įskaitant „WordPress“ prieglobos, pagrindinio bendrojo prieglobos ir, žinoma, „WooCommerce“ prieglobos sprendimus. Neatsakymas, kas pritraukia žmones į „FastComet“, yra daugybė nemokamų funkcijų, kurias jie teikia savo klientams.

Būtent:

 • Nemokamas domeno perkėlimas iš jūsų esamo domeno teikėjo, kuris taip pat apims nemokamą vienerių metų atnaujinimą.
 • Laisvas „Cloudflare“ CDN integracija, kad galėtumėte aptarnauti savo svetainę iš arčiausiai jūsų parduotuvės lankytojų esančios vietos.
 • Tvarko & 24/7 techninė pagalba – nemokama, kai jums jos prireiks.
 • Nemokamas perkėlimas iš esamo prieglobos teikėjo, jei nuspręsite pereiti prie „FastComet“. Tai apima viską, pradedant nuotraukomis, baigiant informacija apie produktą ir visa kita, ką naudojate esamoje parduotuvėje.

Beje, tai yra ne tik nemokama informacija, kodėl „FastComet“ yra populiarus pasirinkimas. Tai taip pat yra prieinamumas. Bendrai naudojami hostingo planai prasideda nuo 10 USD per mėnesį už labai kuklų išteklių kiekį.

Jūs gausite pašalpą iki 25 000 lankytojų per mėnesį, turėdami 15 GB saugyklos vietos ir tiesioginę prieigą prie savo sąskaitos. Be to, turėsite skirtą paskyros informacijos suvestinę su atskira prieiga prie tokių įrankių kaip „cPanel“ ir, žinoma, „WooCommerce“ informacijos suvestinę..

Jei ieškote pradinio biudžeto sprendimo, žiūrėkite ne toliau kaip „FastComet“. Jų funkcijos ir atnaujinimo galimybės yra geriausios!

„SiteGround“

„SiteGround WooCommerce“ talpinimas

„SiteGround“ yra viena seniausių prieglobos įmonių, vis dar veikiančių nuo pirmųjų interneto dienų. Jų sėkmė plinta daugybe skirtingų kategorijų ir hostingo pasirinkimų. Konkrečiai kalbant apie „WordPress“, „SiteGround“ yra ir aktyvus temų, ir papildinių kūrėjas, ir patikimas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas. Jų kompetencija neapsiriboja viena sritimi, todėl juos galima saugiai pasirinkti, ypač atsižvelgiant į „WooCommerce“ poreikius.

Pradedant WooCommerce

Pradėti nuo „SiteGround“ yra nesunku. Galite pasirinkti pradėti savo prieglobos planą iš naujo, kuriam didžiąja dalimi taikomas automatinis diegimo procesas. Arba galite perkelti esamą „WooCommerce“ svetainę į „SiteGround“ ir pasinaudoti daugybe unikalių funkcijų, kurias siūlo šis teikėjas..

Štai keletas iš šių funkcijų:

 • Dienos atsarginės kopijos. Kiekvieną dieną sukurkite esamos svetainės kopiją, kad užtikrintumėte, jog prireikus galėsite akimirksniu atkurti savo parduotuvę..
 • AI pagrįsta apsauga nuo šlamšto. „SiteGround“ naudoja modernias dirbtinio intelekto technologijas, kad užtikrintų, jog jūsų internetinėje parduotuvėje nėra šlamšto ir kenksmingų robotų..
 • Automatizuoti atnaujinimai. „SiteGround“ rūpinasi automatiškai atnaujinti „WordPress“ & „WooCommerce“ instaliacijos, kad jūs nepatektumėte į kreivę. Tai taip pat apima apsaugą nuo netyčinio jūsų svetainės sugadinimo.
 • Nemokamas SSL sertifikatas. Užtikrinkite, kad užpuolikai, turintys kenkėjiškų ketinimų, negalėtų praeiti jūsų saugumo, gavę nemokamą SSL sertifikatą. LetsEncrypt.

Pigiausias planas prasideda nuo maždaug 10 USD per mėnesį ir apima visas aukščiau paminėtas funkcijas. Jei „WooCommerce“ reikia daugiau išteklių, turėsite galimybę atnaujinti savo planą be prastovų. Pastaruoju metu „SiteGround“ pradėjo naudoti „Google Cloud Platform“, o tai reiškia, kad jums patinka mažesnio uždelsto laikotarpio tinklas, kad būtų galima efektyviau veikti visame pasaulyje..

Tvarko „WooCommerce“ priegloba: suvestinė

Yra daugybė pasirinkimų, kaip profesionaliai ir patikimai talpinti „WooCommerce“ parduotuves. Galų gale tai paaiškina jūsų konkrečius poreikius ir pageidavimus. Kiekvienas prieglobos paslaugų teikėjas turi unikalų pranašumą ar specialybę, kurį jie gali suteikti savo klientams. Ir tai yra būtent tai, kuo jūs grindžiate savo galutinį sprendimą.

Ši geriausiai valdomų „WooCommerce“ prieglobos paslaugų apimtis apima ne tik pradinio lygio tiekėjus, bet ir aukščiausios klasės profesionalias paslaugas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map