5 geriausiai valdomos „WordPress“ hostingas įmonėms

„WordPress“ garsėja ne tik tinklaraštininkais ar asmeninėmis svetainėmis, bet ir verslo įmonėmis.


Iš pradžių „WordPress“ buvo laikoma tinklaraščių kūrimo įrankiu mėgėjams. Tai greitai išpopuliarėjo ir dabar juo naudojasi milijonai svetainių visame pasaulyje. „WordPress“ teikia daugybę galimybių.

Tarp vitrinos, tinklaraščio ir elektroninės komercijos svetainės tai puikus įrankių rinkinys pradedantiesiems ir kūrėjams. Dėl savo funkcionalumo jo naudojimas pradedančiajam yra paprastas ir saugus. „WordPress“ yra visiems – universitetai, „Govt“, žiniasklaida, el. Prekyba, agentūros, finansai, sveikatos apsauga, žurnalas, korporacija ir kt..

Dėl šios priežasties vis daugiau ir daugiau tokių vardų kaip „Walt Disney Company“, „Baltieji rūmai“, „BBC America“, „The Royal Monceau“, „Playstation Blog“, „Vogue“, „The New York Times“ ir labiau pasitiki šia technologija..

Kodėl įmonė turėtų naudoti „WordPress“??

Kurdami ar plečiant savo verslą, turite išplėsti ir savo svetainės dydį. Čia patogu naudotis „WordPress“. Tai siūlo išplėstinį požiūrį į tai, ką pradedate. „WordPress“ gali būti naudojamas visų rūšių svetainėms, reikalingoms įmonės verslui. Galite naudoti įmonės svetainėms, produktų nukreipimo puslapiams, klientų atsiliepimams, pagalbos tarnybai, žinių bazei, tinklaraščių kūrimui ir kt.

Tai tiesiog keičiama ir plečiama, kad atitiktų jūsų įmonės reikalavimus. Štai kodėl.

 • Greitas ir lengvas nustatyti ir valdyti. Savo internetinę svetainę galite gauti per labai trumpą laiką
 • Daugybė profesionalių temų, kad galėtumėte pradėti
 • Išplėskite pagrindinę sistemą paruoštais papildiniais arba sukurkite pasirinktinį
 • Parengta mobiliesiems
 • SEO-pasiruošęs
 • „WordPress“ yra atvirojo kodo, ir tai palengvina jo naudojimą be jokių komercinių kliūčių
 • Ekonomiškai efektyvus vystymasis

Kai nuspręsite naudoti „WordPress“, turite rasti gerą, labai gerą prieglobos platformą.

Kodėl verta rinktis patikimą prieglobą??

Net jei jums priklauso nuostabi verslo idėja ar jau vykdote sėkmingą verslą, prieglobos pasirinkimas yra lemiamas veiksnys nustatant jūsų buvimą internete. Dauguma įmonių sąveikauja su esamais ir potencialiais klientais per savo svetaines ir tinklaraščius. Jei nekreipiate dėmesio į žiniatinklio prieglobą, tai gali neigiamai paveikti jūsų pajamas.

Tai yra priežastys.

 • Kiekvienas verslas siekia gauti aukštą reitingą paieškos rezultatuose, kad lengvai atkreiptų potencialių klientų dėmesį. Jei paieškos varikliai apsilanko jūsų svetainėje ir įprasta, kad ji mažiau reaguoja ar neveikia, prarandate gerą SEO reitingą ir tai reiškia, kad prarandate verslo galimybes.
 • Jei jūsų svetainė lėta, skaitytojams tampa sunku naršyti jūsų produktus ir paslaugas ar skaityti jūsų tinklaraščio įrašus. Problema dar labiau padidėja, jei naudojate el. Prekybos svetainę – bet koks jūsų svetainės suskirstymas praranda pajamas.
 • Nepatikimas priegloba gali sukelti jūsų svetainės saugumo pavojų ir padaryti ją pažeidžiamą.

Pažvelkime į šias įmonėms paruoštas prieglobos platformas, siūlančias moderniausias funkcijas, kad jūsų verslas veiktų efektyviai ir nenutrūktų..

Kinsta

Kinsta yra vienas iš geriausiai valdomų „WordPress“ prieglobos sprendimų, diegiančių pažangiausias technologijas, tokias kaip naujausios PHP, Nginx, MariaDB ir LXD talpyklos, siekiant padidinti jūsų svetainės įkėlimo greitį.

 • Geriausia savo serveryje aparatinė ir programinė įranga, naudojama siekiant užtikrinti, kad jos infrastruktūra būtų pasirengusi priimti bet kokią apkrovą ir sklandžiai dirbti
 • Svarbiausia saugumui ir stebėsena visą parą, siekiant užtikrinti, kad jūsų svetainė ir toliau būtų apsaugota nuo atakų
 • Palengvina greitą ir saugų jūsų duomenų perdavimą didelės spartos tinklais
 • Leiskite jų ekspertui valdyti jūsų svetainių migraciją be prastovų

„Kinsta“ naudojasi „Google Cloud Platform“ ir pasitiki daugeliu pirmaujančių organizacijų, įskaitant „Ubisoft“, „Ricoh“, „Workforce“, „Flippa“, „Valicor“, GE, „Intuit“, „Elcome“ ir „Michigan Aerospace“..

„WordPress VIP“

wpvip.com pagrindinis puslapis

WPVIP sukurta optimizuota infrastruktūra, kurioje sujungiamos specializuotos sistemos, duomenų centrai, geriausios techninės žinios, užtikrinančios, kad susitelksite į savo verslo plėtrą, nesijaudindami dėl jokių hostingo problemų.

 • Sukurtas ant tvirto debesies pagrindo ir gali efektyviai valdyti didelio masto ir reiklias „WordPress“ svetaines
 • Siūlomas aukščiausio lygio našumas ir yra visiškai keičiamas bei plečiamas
 • Įvairūs metodai ir algoritmai naudojami siekiant užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų apsaugota nuo žiaurios jėgos ar bet kokių kitų kenksmingų išpuolių
 • Jūsų svetainės nuoseklumas ir vientisumas palaikomas reguliariai atliekant atsargines kopijas, stebint našumą, optimizuojant išteklius ir pažeidžiamumų nuskaitymus

WPVIP pasitiki daugybė geriausių pasaulio prekių ženklų, tokių kaip CNN, „Quartz“, „New York Post“, „Spotify“, „Variety“, „People“, „CapitalOne“, „Hachette Book Group“, „Dow Jones“, „Microsoft“, „The Sun“, TED, „Time“, „Facebook“ ir „Capgemini“..

WP variklis

WP variklis siūlo produktyvius įrankius, leidžiančius suderinti jūsų svetainę su didėjančia konkurencija.

Jie siūlo pilną skaitmeninės patirties platformą.

 • Kūrėjų, dizainerių ir svetainių tvarkymo įrankiai
 • API integracija
 • Puslapio greičio diagnostika
 • Turinio įžvalgos
 • Veiklos stebėjimas
 • On-the-go saugumo grėsmės stebėjimas
 • Įprastiniai „WordPress“ pataisų ir naujinių pritaikymai

Platforma sukurta ant tvirtos infrastruktūros (bendradarbiaujant su GCP ir AWS), kuri teikia efektyvius, keičiamus, nuoseklius ir saugius įmonės lygio sprendimus. „WP Engine“ rekomenduoja kai kurie populiariausi prekės ženklai, tokie kaip „Microsoft“ ir „FindLaw“.

Pagely

Pagely yra unikalus vertės pasiūlymas, kuris suteikia mastelio sprendimą didelėms įmonėms, reikalaujančioms aukščiausio našumo ir bekompromisio saugumo.

„Pagely“ platformą palaiko AWS, kuri suteikia jums galimybę dislokuoti „WordPress“ programą daugiau nei 10 AWS duomenų centrų regionų. Iš anksto sukonfigūruotas planas prasideda nuo 2500 USD per mėnesį.

Jie siūlo pritaikomus turinio valdymo sprendimus ir turi ekspertų techninę komandą, skirtą valdyti infrastruktūrą ir užtikrinti aukštą jų platformos reagavimą.

„Pressidium“

„Pressidium“ teikia didelio našumo prieglobą ir diegia interneto technologijas, kurias naudoja pramonės lyderiai, tokie kaip „Google“ ir „Facebook“. Tai leidžia klientams pritaikyti prieglobą atsižvelgiant į verslo reikalavimus.

„pressidium.com“ pagrindinis puslapis

„Pressidium“ platforma veikia pagal įmonės architektūrą su nuosekliu laiku ir nelaimių valdymu, kad užtikrintų neprilygstamą patikimumą. Jie įgijo patyrusių „DevOps“ inžinierių patirtį, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į verslą ir pajamas, nesijaudindami apie svetainės valdymą.

„Pressidium“ pasitiki daugybė prekės ženklų, įskaitant „Fujitsu“, „Unicef“, „LearnDash“, „Transifex“ ir „Cycling“ patarimus..

„Pressidium“ taip pat padeda pritaikytam sprendimui patenkinti jūsų verslo reikalavimus.

Greitai palyginkime kainą.

Prieglobos platforma
Pradinė kaina (mėnesinis)
Kinsta30 USD
WP variklis25 USD
Pagely499 USD
„Pressidium“42 USD

Išvada

Daugelyje aukščiau išvardytų platformų siūlomas nemokamas bandymas, todėl geriausia būtų jas išbandyti ir pamatyti, kas tinka jūsų verslo reikalams. Visomis aukščiau išvardintomis įmonėmis pasitiki „Fortune 500“ įmonės, todėl nesuklysite pasirinkdami jas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map