10 geriausių meditacijos prietaisų ir programų geresniam gyvenimui

Šiuolaikinis pasaulis pakeitė tai, kaip žmonės suvokia įprasto gyvenimo sampratą. Išimkite šiek tiek laiko ir apsižvalgykite.


Kaip atrodo „normalus“ vaizdas?

Kiekvienas žmogus yra toks užimtas savo mažame pasaulyje, kad pamiršta išsiaiškinti, ko ieško iš gyvenimo.

Jūs praleidžiate tiek daug laiko, kad sutiktumėte savo ateities „utopinį pasaulį“, kad nesąmoningai linkote praleisti savo dabartį. Visas jūsų laikas praėjo besitęsiančiame nerimą keliančių tendencijų cikle. Jūs visiškai neturite laiko atsipalaiduoti ar susimąstyti apie gyvenimą, nes visada esate bėgiojantys kaip tos mažytės, užimtos skruzdėlės.

Dėl to jus užklupo tiek daug sveikatos problemų, kiek anksčiau, nei reikėjo pasirodyti. Tam tikra prasme šie įtempti laikai veikia tik kaip katalizatorius, kad blogiau pablogintų jūsų psichinę ir fizinę būklę. Žmonės dabar yra hipertenzijos (peržiūrėkite mūsų išmaniųjų prietaisų, skirtų hipertenzijai stebėti), diabeto, depresijos ir kas, auka, dar ilgai, kol jie paliečia amžiaus vidurkį.

Taigi, koks sprendimas?

Žinoma, jūs negalite sau leisti sėdėti idealiai ir ramiai. Pasaulis pažengė į priekį, kad tai padarytumėte. Vienintelis būdas su tuo susitvarkyti – būti pakankamai tinkamam tiek fiziškai, tiek protiškai, kad galėtumėte neatsilikti nuo varžybų nepakenkdami tam, ką jau turite..

O kas gali būti geresnis sprendimas nei skirti tik 10-20 minučių savo laiko medituoti?

Neabejotina, kad meditacijos jėga tave ramina ir sutelkia. Tai ne tik padės pasiekti tai, ko norite, bet ir padidins pasitikėjimą savimi, nes tiksliai žinote, kuria linkme vadovautis.

Sužinokime keletą geriausių įtaisų ir programų, kurios gali būti geriausias jūsų draugas, kai planuojate gyventi pastovų, sklandų ir ramų gyvenimą siekdami laimės.

Mūza

Mūza yra puikus prietaisas, padedantis nuraminti užimtą protą. Šis modernus galvos apdangalas jungiamas prie jūsų mobiliojo telefono per „Bluetooth“ ir suteikia galimybę keletą valandų medituoti. Jei kyla problemų medituojant, „Muse“ yra prietaisas, kurį turėtumėte išbandyti nedelsdami.

Mūza, meditavimo programa, meditacija

Kai jūsų telefonas bus sujungtas su galvos apdangalu, galite paleisti meditavimo programą „Muse“, kurią galima atsisiųsti. Dabar atsipalaiduokite užsimerkę. Tai veikia matuojant jūsų smegenų signalus taip pat, kaip veikia širdies ritmo monitorius. Tada sukalibruotais jutikliais jis nustato jūsų smegenų veiklą ir jas nuraminti.

Programa taip pat leidžia stebėti progresą, todėl tiksliai žinote, kokie yra jūsų rezultatai. Galvos apdangalą galima naudoti nepertraukiamai 5 valandas, kai reikia jį įkrauti.

Taip pat galite paskolinti savo draugui ar šeimai, nes jis neriboja naudojimo vienam vartotojui.

„Muse“ programa suderinama tiek su „iOS“, tiek su „Android“ įrenginiais. Taigi, jūs galite tai išbandyti dabar, nepriklausomai nuo to, kokį įrenginį naudojate.

Dainuojančių dubenėlių rinkinys

Senovės dainuojančių dubenėlių rinkinys technika yra vienas seniausių gydymo ir meditacijos būdų. Šį rinkinį galite naudoti norėdami padėti jogai, meditacijai, nuraminti nusiminusius kūdikius ir kūdikius, gydyti ir dar daugiau. Groti rinkinį lengva.

Meditavimo programa, Meditacija, Joga

Jūs turite laikyti dubenį ant kairiosios rankos ir, naudodamiesi mediniu plaktuku, bakstelėkite dubenį, kad jis sušiltų. Dabar eikite pagal laikrodžio rodyklę ir toliau trinkite išorinį dubenėlio kraštą. Išgirsite patį raminamiausią garsą, kuris jaučiamas kaip tolimas dviejų harmoninių viršgarsių aidas.

Šis dubenėlių rinkinys jums kainuos 39,97 USD, o jo komplektacijoje yra ryški šilkinė pagalvė. Tai gali būti puiki dovana ir šeimai ar draugui. Kiekvieną gaminį ranka pasirenka ir patikrina įmonė, norėdama įsitikinti, kad jame nėra trūkumų.

Ramus

Visai kaip rodo pavadinimas, Ramus yra viena iš pirmaujančių meditacijos programų, leidžiančių atnaujinti savo protą ir atsipalaiduoti. Tai yra visas paketas, leidžiantis protui ir kūnui budriai reaguoti į nuolat besikeičiančias gyvenimo tendencijas.

Nesvarbu, ar jums sunku medituoti, sutrikti miego įpročiai, susitelkti ties tikslais ar išlikti fiziškai stiprus, „Calm“ gali pasiūlyti geriausią sprendimą kovojant su visais jūsų rūpesčiais..

Mūza, meditavimo programa, meditacija

Pirmiausia galite tai išbandyti nemokamai. Jei esate patenkinti rezultatais, pirmyn ir įsigykite aukščiausios kokybės versiją. Galite rasti visą miego istorijų biblioteką, atnaujinamą kas savaitę, ramaus kūno programas, daugiau nei 100 vadovaujamų meditacijų, kuriose aprašoma, kaip įveikti nerimą, stresą, miegą, santykius ir dar daugiau.

Verta kiekvieno cento, kurį tam išleisite.

 Omvana

Pirmas dalykas, kuris mane pribloškė šią programą, pavadinime yra „Om“. Nereikia paminėti garso „Om“ reikšmės meditacijoje. Tai reiškia tikrovės esmę ir sąmoningą vidinio savęs pabudimą. „Omvana“ gali būti tobulas jūsų partneris, padedantis daugiau sužinoti apie save ir padėti įsijausti į gilesnę gyvenimo ir realybės tiesą..

„Mūza“, „Meditavimo programa“, „Meditacija“, „Omvana“

Tai daugybė pasaulinio lygio meditacijos takelių, kurie ne tik protingiausiai pažadins jus, bet ir padės susikaupti, susikaupti, ramiai, išsimiegoti ir nušviesti. Geriausia apie šią programą yra tai, kad galite pradėti naudotis tuoj pat nieko nemokėdami. Viskas, ko jums reikia – turėti išmanųjį telefoną ir internetą, o jums gera eiti.

Headspace

Kitas mūsų sąraše yra Headspace taikymas. Galite atsisiųsti šią programą į savo išmanųjį telefoną arba prisiregistruoti internetu ir pradėti medituoti jau šiandien. Pabandykite naudoti programą tik tris savaites be nesėkmių ir sužinokite, kaip tai keičia jūsų gyvenimą. Gidai, kuriuos galite pasiekti naudodamiesi šia programa, gali veikti kaip streso slopintuvai, kad akimirksniu padidintų jūsų mintis.

„Muse“, „Meditating app“, „Meditacija“, „Headspace“

Buvusio vienuolio Andy Puddicombe ekspertų nurodymai gali būti labai naudingi, jei jaučiatės jaučiami dėl kažko ar jaučiatės neramūs. Tai tikrai nėra jokia atsitiktinė kalba, galinti jus laikinai pakelti. Tai yra paprasti metodai, paremti mokslu, mokantys proto gyventi sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą.

Jei atsisiųsite dabar, naudodamiesi dovanomis Naujiesiems metams, pasinaudokite nuolaida ir su nuolaida.

Budėti

Tai meditacijos programa neprašo jūsų papildomo laiko jau įtemptomis dienomis. Kaip ir daugelyje meditacijos programų, nereikia atskirti meditacijos laiko nuo darbo laiko. Nes galite naudoti šią programą bet kada, bet kada, bet kokiu tempu.

Meditavimo programa, Meditacija, Buddhify

Taip pat nereikia mokėti jokio abonentinio mokesčio, kad galėtumėte naudoti šią programą. Tai imasi vienkartinio mokesčio, kuris yra labai minimalus ir prieinamas jums. Šios programos išradėjas savo asmeninę meditacijos patirtį suderino su tobulėjančiomis technologijomis, kad žmonės galėtų įgyti ką gilesnio ir vertingesnio.

Šią programą galite atsisiųsti iš „iOS“ arba „Android“ įrenginio, nes ji prieinama abiejuose įrenginiuose.

Vidinio balanso treneris

Jei pastaruoju metu jaučiatės šiek tiek per daug išsibarstę, priblokšti ir susijaudinę, Vidinio balanso treneris gali būti geriausias pasirinkimas, kad jaustumėtės geriau. Vidinio balanso technologija veikia analizuojant jūsų širdies ritmą ir suprantant emocinę proto būklę. Tai moko jus sukurti labai efektyvią fiziologinę būseną, vadinamą HRV darna. Tai padeda jums išsivalyti ir padidinti emocinį užuojautą.

Vidinis balansas

Išanalizavę savo širdies ritmą, galite geriausiai suprasti savo emocinę būklę. Vidinis balansas gali jums padėti būtent tuo. Taigi išbandykite tai dabar ir atgaukite pusiausvyrą bei atnaujinkite savo įvertinimo ir užuojautos jausmus.

Svajonių meistras

Kalbant apie alternatyvią mediciną, Deepak Chopra nereikia paminėti. Jis gali pasiūlyti jums labiausiai apgalvotą sprendimą ir padėti jums greitai išspręsti jūsų problemas. Jo Svajonių bangavimas įrankis yra tik dar vienas sprendimas žmonėms, kurie klaidžioja ieškodami ramybės ir stabilumo savo gyvenime.

Svajonių šeimininkas

Šį įrankį sudaro daugiau nei 80 integruotų programų, kurios padės geriau išsimiegoti. Tai yra streso, nerimo ir atsipalaidavimo programos, meditacijos programos, svajonių, miego, pakitusių būsenų kūrimo ir netgi energijos suteikimo programos. Daugelį šių programų pasakoja pats Deepakas Chopra.

Galite įsigyti šį produktą tik už 349 USD.

Įžvalgos laikmatis

Įžvalgos laikmatis padarė meditaciją lengviau, nei jūs manote. Naudodamiesi šia programa galite sukurti gražią aplinką medituoti ir rasti ramybę. Taigi dabar galite prisijungti prie „Insight Timer“ bendruomenės ir būti tų tūkstančių narių, kurie medituoja daugiau nei 1 milijoną valandų, dalimi.

Meditacijos laikmatis

Programoje galite pasirinkti iš daugybės labai taikių varpelių. Programos laikmatis padeda sužinoti jūsų trukmę ir netgi leidžia nustatyti žadintuvą, kad jis jus pažadintų. Laikmatis veikia ramiai fone ir seka jūsų sesiją.

„Mindfulness“ programa

„Mindfulness“ programa

Pagerinkite savo psichinę ir fizinę savijautą „Mindfulness“ programa. Kai turėsite šią programą savo telefone, galėsite ją pasiekti bet kur.

Pajuskite skirtumą po apsilankymo vadovaujamame ir tyliame užsiėmime, trunkančiame nuo 3 iki 30 minučių. Programos kūrėjai taip norėjo pagerinti jūsų psichinę savijautą, kad net pridėjo priminimo mygtuką, kad primintų apie jūsų tikslą išlikti susikaupusiam. Išbandykite dabar ir papasakokite, kaip jums tai patinka.

Išvada

Aukščiau išvardyti ištekliai yra puikūs įrankiai ir programos, skirti pagerinti jūsų psichinę ir fizinę gerovę. Tikimės, kad jums patiko mūsų kolekcija. Jei yra kita jūsų naudojama programa ar įrankis, papasakokite mums apie savo komentarus žemiau. Jei gerai, jis nusipelno progos būti mūsų žinute.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map