11 geriausių naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonių, leidžiančių stebėti jūsų augintinio vietą

Jei skaitote šį įrašą, darau prielaidą, kad namuose jau turite augintinį. Turiu ir augintinį. Taigi pasitikėk manimi, aš tiksliai žinau, kaip nerimauji dėl savo augintinio saugumo.


Nesvarbu, ar esate apmokytas jūsų augintinio, visada yra tikimybė, kad jie praras kelią namo, kai eis pasivaikščioti ar yra linkę tyrinėti kaimynystę. O kas gali būti dar blogiau, jei nežinote, kur yra jūsų augintinis, jei ne namuose, kur jie yra saugiausi.   

Džiaugiuosi, kad technologijos taip patobulėjo, kad sekti jūsų augintinio buvimo vietą nebėra taip sunku, kaip prieš kelerius metus..

Šiandien atlikdami tik nedidelį apsauginį žingsnį galite užtikrinti, kad jie yra saugūs pasiekiamose vietose, neleisdami jiems klaidžioti toli nuo jūsų pasiekiamų vietų..

Šiandienos įraše išvardinkime jums geriausius naminių gyvūnėlių stebėjimo prietaisus, kurie gali padėti išlaikyti mylimąjį draugu ten, kur jie geriausiai priklauso..

Traukia

Traukia yra GPS sekimo priemonė, leidžianti stebėti augintinio judesius iš bet kur ir visur, kur einate.

Šis fantastiškas produktas yra apykaklė, kurią turite užrišti aplink savo augintinio kaklą. Tada galite įdiegti stebėjimo programą savo telefone ar naršyklėje, kad žinotumėte, kur tiksliai jie yra.

Traukos, naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė

Programą lengvai galima atsisiųsti tiek „Google Play“ parduotuvėje, tiek „App Store“. Produktas yra labai patogus naudoti, todėl mes esame skolingi už pažangiausias technologijas, su kuriomis jis buvo sukurtas.

„Tractive GPS“ sekimo įrenginiai leidžia tiksliausiai ir patikimiausiai žinoti jūsų augintinio buvimo vietą. Ir tai neapsiriboja vien jūsų kieme, bet ir bet kuria pasaulio dalimi.

Šis prietaisas yra tiek katėms, tiek šunims. Taigi, nepriklausomai nuo to, kuris jums priklauso, „Tractive“ visada yra tam, kad apsaugotų jūsų augintinį, užtikrinant jūsų nuolatinę priežiūrą.

Taip pat programoje galite nustatyti apibrėžtą saugią zoną. Taigi kiekvieną kartą, kai jūsų augintinis pasilieka už jo ribų, programa akimirksniu praneš jums įspėjamuoju pranešimu. Tai sumažina galimybę be proto klaidžioti, nes jūs esate tam, kad grąžintumėte jį į saugią žemę.  

Pod

Pod yra dar vienas fantastiškas, lengvas, visiškai atsparus vandeniui naminių gyvūnėlių stebėjimo įrenginys, su kuriuo jums niekada nereikės pamesti savo augintinio. „Pod“ leidžia jums sekti kiekvieną jūsų augintinio judesį. Tiesiog suriškite daugkartinį dirželį aplink kaklą ir įdiekite programą į savo mobilųjį telefoną.

Viskas. Dabar galite stebėti savo augintinio veiklą ir sekti jį visur, kur jie eina. Tai ne tik suteikia jums gyvūno buvimo vietą, bet ir saugo kiekvieną jo judesį per pastarąsias 24 valandas.

Pod, naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė

Taip pat galite sukurti kelias saugias zonas, kad gautumėte pranešimą kaskart, kai ji palieka tą vietą. „Pod“ leidžia įrašyti savo augintinio veiklą, kai jie žaidžia parke ar apylinkėse.

Girafusas

Šis yra galingas.

Vienoje programoje galite stebėti iki 4 skirtingų augintinių ir stebėti, kur tiksliai jie yra šiuo metu. Šis prietaisas yra tiek katėms, tiek šunims.

Naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė, „Girafus“

Girafusas naudoja saugią 2,4 GHz RF technologiją, todėl niekada nereikia jaudintis, kad ji gali trikdyti kitų jūsų belaidžių įrenginių paslaugas. Tai reiškia, kad jį galite saugiai naudoti su kuo daugiau kitų įrenginių.

„Girafus“ yra atsparus vandeniui ir turi išmanųjį miego režimą, dėl kurio akumuliatorius tarnauja ilgiau. Įdiegti taip pat lengva. Tiesiog pridėkite langelius ir įjunkite įrenginį. Štai kur tu. Paruošta naudoti.

Kippy

Kippy yra dar viena galimybė, kurią galbūt norėsite patikrinti. Šis fantastiškas GPS sekiklis yra naudojamas kaip ir minėti aukščiau. Kippy, pradedant nuo gyvūno buvimo vietos nustatymo iki jo judėjimo praeityje, leidžia jums padaryti viską, ko reikia, kad jaustumėtės teisingai..

Naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė, Kippy

Naudodamiesi šiuo prietaisu taip pat galite gauti įvairių patarimų, kaip padaryti jį sveikesnį ir ilgesnį gyvenimą. Tada galite leisti savo augintiniui atlikti reikalus, kad užtikrintų, jog jie išliks tinkami amžinai.

„Kippy“ programą galima įdiegti į savo mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar net nešiojamąjį kompiuterį, atsižvelgiant į tai, kas, jūsų manymu, gali suteikti lengvą prieigą prie jūsų augintinio vietos ir veiklos.  

Nutilo

Nutilo yra tobulas prietaisas jūsų šuniui, jei jis yra linkęs per daug bėgti kaimynystėje. Tai ne tik padidina jų galimybę pasiklysti, bet ir padidina jūsų smalsumą dėl jų gerovės ir saugumo, jei jo nėra namuose laiku.

Tačiau naudodamiesi „Weenect“ šalia jūsų galite atsisveikinti su visais savo rūpesčiais, nes žinote, kad būtent ten, kur jūsų augintinis, atostogaujant nuotykių kelionėse.

Naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė, Weenect

„Weenect“ prie prietaiso taip pat pridėjo treniruočių vibratorių. Taigi galite naudoti jį tam, kad šuo galėtų pavalgyti arba pasivaikščioti, leisdamas prietaisui vibruoti antkaklyje..

„Trackimo Mini“

„Trackimo“ yra dar viena nuostabi galimybė, kurią galite patikrinti, kad niekada nereikėtų dalintis su savo augintiniais. Tai yra 139 USD kainuojantis įrenginys, kuris sklandžiai seka jūsų šunį ar katę ir parodo realiojo laiko buvimo vietą visur, kur ji yra..

Naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė, „Trackimino“

„Trackimo GPS Tracker“ naudoja GSM mobiliųjų telefonų tinklą, kad internetu perduotų jums visą informaciją iš GPS sekiklio į programą. Taigi, kol turėsite internetą ir šį stebėjimo įrankį, galėsite būti tikri, kad jūsų augintinis yra saugus ir grįš į saugiausius namus..

Gaukite šį stebėjimo įrankį dabar ir mėgaukitės visu savo laiku su mylimuoju draugu.

Pawtrack

Kaip ir šis vardas rodo, kad tai yra letenų stebėjimo priemonė, kad žinotumėte tikslią savo mielos katės vietą. Tai prietaisas yra aiškiai skirtas katėms ir kačių mylėtojams, kad jie visą laiką jaustųsi saugūs.

Tai yra integruotas „wifi“ ir „wifi-beacon“ lengvas prietaisas, sėdintis aplink jūsų katės kaklą ir rodantis jūsų vietą monitoriuje, prijungtame prie jo per internetą.

„Pet Tracker“, „Pawtrack“

Monitoriaus nereikia įsigyti specialiai tam. Tiesiog telefono ekranas, planšetinio kompiuterio ekranas ar net nešiojamasis kompiuteris ar darbalaukis yra pakankamai geri, kad atitiktų paskirtį. Diržą galite pritaikyti pagal savo reikalavimus, kad jį būtų galima naudoti bet kokio amžiaus katėms.

„Getfindster“

Esu tikras, kad jums patiks „GetFindster“ prietaisas jūsų augintinio saugumui. Šį įrenginį galima įsigyti nemokamai ir „Amazon“, „Yahoo“, „Techcrunch“ ir net „PetGuide.com“ jis buvo vadinamas geriausiai parduodamu naminių gyvūnėlių buvimo vietos ir veiklos stebėjimo įrankiu..

Naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė,

Jei norite naudoti šį stebėjimo įrankį ir programą, jums net nereikia mokėti jokio prenumeratos mokesčio. Geriausia tai, kad jums taip pat nereikia tinklo aprėpties, kad galėtumėte juos stebėti. Diržas yra visiškai atsparus vandeniui, todėl net jei augintinis netyčia jį sušlapina, vis tiek galite jį stebėti savo monitoriuje.

„Getfindster“ leidžia bendrinti augintinio vietą su kitu įgaliotu nariu taip pat tuo atveju, jei manote, kad jis yra arčiau kito nario vietos. 

Svilpukas

Svilpukas ką tik patobulino vietos stebėjimą. Šis įrenginys nėra tik „Bluetooth“ stebėjimo priemonė. Tai daugiau. Nors standartinis švilpukas gali atsekti jūsų augintinį iki 50 pėdų atstumu, o švilpukas 3 prietaisas gali jį sekti iki 3000 mylių. Tai yra nemažas atstumas, ar ne??

Naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė, švilpukas

Taip pat galite pasirinkti būdą, kaip norite gauti pranešimą apie savo augintinio buvimo vietą. Tam turite tiek daug variantų. Galite pasirinkti turėti el. Laišką, tekstinį pranešimą ir dar daugiau, kiekvieną kartą, kai jie nutolsta nuo apsauginės tvoros, kurią galite sukurti praktiškai.  

Tai tik kelios savybės. Yra dar daugiau. Taigi įsigykite sekiklį dabar, atiduokite jį sau ir amžinai būkite saugūs su savo augintiniu.

Linkakc

Linkakc gali būti jūsų augintinis pirmasis išmanusis telefonas. Panašiai kaip mes jaučiamės saugesni su savo telefonais, jaučiamės saugesni savo šuniui, kai turi šį nuostabų įrenginį. 

Tik už 20 USD verta įsigyti „Linkakc“, atsižvelgiant į tai, kaip saugiai galite jaustis savo šuniui.

Tai yra maža, lengva ir madinga apykaklė, pasižyminti dviem skirtingais požymiais. Galite pasirinkti rudos odos arba juodo nailono, atsižvelgiant į tai, kas, jūsų manymu, atrodo geriau.

Naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė, „linkakc“

Tai taip pat leidžia įrašyti visas savo nuotykių keliones, pasivaikščiojimus ir mažas akimirkas, kuriomis dalijatės su savo augintiniu, ir branginti juos amžinai, kad galėtumėte mėgautis.

Mytabcat

Tai yra jūsų katės apsauga. Pasitiki tūkstančiais kačių savininkų, šį prietaisą yra tikras gynėjas, kurį jums patiks naudoti. Kaip ir kiti sąraše, ant kaklo užriškite apykaklę ir stebėkite jos judėjimą iš bet kur, kur esate..

Naminių gyvūnėlių stebėjimo priemonė, „Tabcat“

Koks gali būti geresnis jausmas, nei žinoti, kad tavo katė yra vietoje, kuriai nereikia jaudintis. Ir jei jis paspruks, stebėjimo įrankis yra tinkamas, kad pasakytų, kad laikas eiti paskui jį apsaugoti.

Tau

Tai buvo keletas gyvūnų augintinių stebėjimo priemonių, kuriomis galite naudotis, kad išlaikytumėte geriausią draugą ten, kur jie yra saugiausi. Visiems aukščiau išvardytiems produktams reikalingas interneto ryšys, kad jie būtų geriausios kokybės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map