11 išmaniųjų garsiakalbių jūsų išmaniesiems namams

Pasaulis tampa protingesnis, kaip ir mūsų namai.


Taigi nestebina, kai vis daugiau namų ūkių kasdien naudojasi išmaniuoju garsiakalbiu. Nesvarbu, ar norite, kad jūsų padėjėjas nustatytų jums priminimą, groja mėgstamą dainą ar ieško kažko internete, tai yra geriausia, kad padėtų.

Ne tik tai, kad naudojant šiuos intelektualiuosius įrenginius, dabar paprasčiau net išjungti šviesą ar peržvelgti televizijos kanalus naudojantis komanda.

Tai skamba kaip žaidimas. Ar ne??

Jei ir jūs tiesiog galvojote parūpinti namą vieną iš šių išmaniųjų įrenginių, nusileidote į tinkamą postą.

„Sonos One“

„Sonos One“ pradedantiesiems – tai elegantiškai suprojektuotas išmanusis garsiakalbis, kurį galima pasirinkti iš dviejų spalvų – juodos ir baltos. Už 229 eurus gausite ypač kompaktišką, lengvai montuojamą garsiakalbį, kuris suteikia laisvų rankų įrangą ar mėgstamos muzikos valdymą balsu. Be abejo, kad galite klausytis grojaraščio, dar galite tai padaryti.

Išmanieji garsiakalbiai, „Sonos“

Garsiakalbis yra sujungtas su 2 D klasės stiprintuvais ir tvarkyklėmis, kurios yra pagamintos pagal užsakymą. Šviečiantys LED indikatoriai skleidžia sodrų garsą, kartu parodydami, ar mikrofonas yra aktyvus ar išjungtas.

Kita puiki „Sonos“ siūloma savybė yra atsparumas drėgmei.

„Sonos“ yra suderinamas su daugeliu populiarių srautinio perdavimo įrenginių, interneto radiju, jūsų prenumeruojamomis transliacijomis ir audio knygomis, be jūsų asmeninių atsisiuntimų. „Sonos One“ valdyti yra labai lengva naudojantis savo balsu, „Sonos App“, „AirPlay“ arba per muzikos srautinio perdavimo įrenginį.

„JBL Link 20“

Nauja „JBL Link 20“ turi įmontuotą „Google Assistant“, kuris jungia jus prie bet kurio „Bluetooth“ įrenginio ir visada pasiruošęs padėti. Kolonėlė yra laisvų rankų įranga ir palaiko tolimą balso atpažinimą. Nustatymo procesas yra labai paprastas ir suderinamas su „Google Home“, „iOS“ ir „Android“.

Išmanieji garsiakalbiai,, JBL Link 20

Garso kokybė yra išskirtinai pranašesnė dėl 24 bitų ir 96 kHz garso išvesties. Garsiakalbis palaiko „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį ir yra su 6000 mAh įkraunama ličio jonų baterija, leidžiančia iki 10 valandų nepertraukiamai atkurti..

„JBL Link 20“ yra prieinamas už 199,95 dolerio ir yra prieinamas ir įdomus naudoti išmanusis garsiakalbis.

Pagrindinis „Google“ puslapis

Pagrindinis „Google“ puslapis yra naujasis išmaniųjų garsiakalbių segmento žaidėjas. „Google“ pagrindinis puslapis reaguoja į balso komandas, tvarko jūsų tvarkaraščius, priminimus, naujienas ir t. Gaukite prieigą prie savo vaizdo transliacijos svetainių, muzikos svetainių, atsisiųstų takelių ir vaizdo įrašų.

„Google“ pagrindinis puslapis taip pat veikia kaip žadintuvas, teikia orų atnaujinimus ir daug daugiau.

Išmanieji garsiakalbiai, „Google“ pagrindinis puslapis

Mikrofonas pastatytas namų viršuje, priekyje esantį išjungimo mygtuką ir maitinimo lemputę. Sąrankos procesas yra labai paprastas: tiesiog prijunkite maitinimo laidą prie „Google Home“, įjunkite maitinimo adapterį į sieninį lizdą, atsisiųskite ir paleiskite „Google Home“ programą telefone ar planšetiniame kompiuteryje..

„Amazon Echo Dot“ (3-ioji gen.)

Trečiosios kartos „Amazon“ „Echo Dot“ yra naujai išleista prieinama „Alexa“ valdoma išmanioji kolonėlė. Tai atrodo daug geriau, skamba daug stipriau ir vis dar kainuoja tik 50 svarų.

Išmanieji garsiakalbiai, „Amazon Echo Dot“ 3 gen

Echo taškas yra mažas kaip ritulio ritulys su maitinimo lizdu gale, 3,5 mm analoginis lizdas stereofoniniam ryšiui. Atnaujintoje versijoje yra patobulintas garsiakalbis.

Žvelgiant į „Echo Dot 3“ garso kokybę, viduriai yra niūrūs, o aukštai – švelniai gaivinantys. Tai taip pat būna trijų spalvų – juodos, baltos ir pilkos. Garso kokybė yra aiški ir ypač girdima, nors esant dideliam garsumui ji gali šiek tiek iškraipyti.

„Amazon Echo Spot“

„Amazon Echo Spot“ buvo įrenginys, pakeitęs požiūrį į „Echo“ „Amazon“ įrenginius. „Spot“ galima įsigyti už vos 130 USD ir dviem skirtingais atspalviais – juodai balta. Garsiakalbis yra ypač lengvas ir lengvai jungiamas prie „Alexa“.

Išmanieji garsiakalbiai,, „Amazon Echo Spot“

Nustatymai ir pritaikymai yra tik išskleidžiamajame meniu, o „Echo“ taip pat siūlo parinktis tinkinti temas. „Echo“ yra labai patogus vartotojui, o garso perdavimas yra daug gyvybingesnis nei kitos „Amazon“ kartotės. „Echo Spot“ suteikiama vienerių metų garantija paslaugoms, taip pat dalims.

„Google Hub“ pagrindinis puslapis

„Google Hub“ pagrindinis puslapis yra dar vienas išmaniųjų garsiakalbių segmento produktas, kurį teikia populiariausias grotuvas „Google“. Išleistas 2018 m. Spalio mėn., Kurio kaina – 139 USD, už prieinamą kainą turintį įrenginį su ekranu reikėjo patraukti. Gaminys yra tinkamai supakuotas ir paruoštas atsižvelgiant į jo dydį.

Išmanieji garsiakalbiai

Jis turi 7 colių ekraną, o integracija į „Google“ nuotraukas padidina jo pritaikomumą labiau nei jo konkurentų. Garsiakalbiai yra jautrūs šviesai, todėl, atsižvelgiant į vietos išorinį apšvietimą, patamsėja.

Nors „Google“ praleido fotoaparatą dėl su privatumu susijusių problemų, tačiau vietos ieškoti tampa daug lengviau, nes „Hub Home“ pateikia žemėlapį, kuriame galite patikrinti vietą prieš apsilankydami..

„Sonos Beam“

„Sonos Beam“ kainos yra 449 eurai ir parduodamos nespalvotu atspalviu. Prietaisą galima pastatyti bet kur ir netgi naudoti kaip sieninį laikiklį. „Sonos Beam“ garso juostą taip pat galima dar patobulinti keliais garsiakalbiais, kad namų kino teatras jaustųsi.

Išmanieji garsiakalbiai, „Sonos Beam“

Prijungęs prie nuotolinio valdymo pulto, „Beam“ taip pat leidžia valdyti televizorių balsu, o įrenginys suderinamas su „Android“ ir „Apple“ įrenginiais. Komplekte yra penki stiprintuvai ir paprastos nustatymo instrukcijos.

„Google Home Mini“

„Google Home Mini“ yra tikrai mielas protingas kalbėtojas. Galimi keturi atspalviai – mėlyna, raudona, balta ir juoda. Orų naujienos, informacija, informacinis ir pramogų tinklas, muzikos ryšys per svarbiausias srautinio perdavimo svetaines ir įrenginį, srauto ir verslo informacija, priminimai, aliarmai – visi sudėti į vieną įrenginį.

Išmanieji garsiakalbiai

Garsumo mygtukai yra tvarkingai pritvirtinti garsiakalbių kampe, jame įrengtas „WiFi“ ir „Bluetooth“ ryšys. Šį mažą pramogų stiprintuvą galima įsigyti tik Rs. 4 999.

„Lenovo“ išmanusis ekranas

„Lenovo“ išmanusis ekranas pristato jums pačias geriausias „Google Assistant“ paslaugas, papildytas vaizdinėmis patirtimis. Taigi jūsų virtuvės receptai, mėgstamiausi epizodai, naujausios naujienos, vietos palaikymas ir integracija į kitus „Philips“ išmaniuosius namų įrenginius, tp-link, we-mo ir kitų prekės ženklų.

Išmanieji garsiakalbiai, „lenovo“ išmanusis ekranas

Tai taip pat leidžia jums skambinti vaizdo skambučiais su krištolo skaidrumo skiriamąja geba per 8 colių ir 10 colių ekraną ir 5 MP kamerą. Išmanųjį ekraną maitina „SnapDragon 624“ aštuonių branduolių procesorius, o garso kokybė yra nuostabi dėl 10 W garsiakalbių. „Lenovo“ išmanųjį ekraną galima įsigyti atitinkamai už 150 ir 180 USD už 8 ir 10 colių.

„Apple HomePod“

Na, o „Apple“ išmaniųjų namų sistemos segmente nėra labai atsilikusi. Iš pirmo žvilgsnio prietaisas yra elegantiška ir graži iš visų pusių. Kartu su „Apple“ sukurtu garsiakalbiu viršuje ir šešių mikrofonų rinkiniu.

Išmanieji garsiakalbiai, „Apple HomePod“

Šie mikrofonai leidžia užfiksuoti garsą iš kiekvieno kambario kampo ir leidžia SIRI suteikti jums norimą muziką. Namuose pastatytas A8 lustas orkestruoja visas nuostabias garso naujoves „HomePod“ viduje. Jis yra trijų spalvų – juodos, pilkos ir baltos.

Samsung Galaxy

„Galaxy“ namai žymi „Samsung“ išmaniųjų telefonų garsiakalbių rinkoje. Iš pažiūros „Galaxy“ namai bent jau atrodo kaip vaza, o gal gėlių vazonas. Skirtingai nuo originalių „Google“ ir „Apple“ balso komandų, „Samsung“ susiejo su „Bixby“, kad patenkintų balso komandų poreikius.

Išmanieji garsiakalbiai, „Samsung Galaxy Home“

„Smart Things“ centras leidžia „Galaxy“ namus sinchronizuoti su „Samsung“ išmaniaisiais namų prietaisais ir gauti kasdienius darbus tik su balso komanda. Nuo šiol įrenginys neparduodamas rinkoje ir lieka užsikabinęs, nes „Galaxy Home“ tikrai į rinką pateks per audrą.

Išvada

Tai buvo keli išmanieji garsiakalbiai, kuriuos galbūt norėsite patikrinti prieš pirkdami. Visi šiame sąraše esantys garsiakalbiai yra nepaprastai patrauklūs, labai patogūs vartotojui ir yra paklausūs rinkoje.

Tikimės, kad kolekcija jums patiko. Praneškite mums, jei naudojate fantastišką pranešėją, kurio praleidome.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map