12 tėvų kontrolės programų geresniam saugumui užtikrinti

Laikykite vaikus saugesnius internete.


Technologijos yra geriausias dalykas, kurį turime šiandien. Kišenėje turime išmanųjį telefoną ir beveik bet kuriuo metu galime prisijungti. Taip pat galime žaisti žaidimus šiame įrenginyje, gauti informaciją apie naujausius įvykius šalyje, spustelėti mūsų paveikslėlius ir nusiųsti juos draugams bei šeimos nariams.

Vaikai netgi žavisi technologijomis, nes šie dalykai jiems yra visiškai nauji.

Kaip suaugęs žmogus, jūs suprantate, kad technologijos taip pat turi neigiamų aspektų. Bet jūsų vaikai to dar nežino. Jie gali susidurti su netinkamu amžiumi turiniu, nesąmoningai patekti į internetinių sukčiavimų grobį ar netgi pasiekti smurtinius vaizdus, ​​kurie gali turėti įtakos jų nekaltoms smegenims..

Ką jūs veikiate tokioje situacijoje?

Viena iš galimybių yra neleisti vaikams pasiekti prieigos prie išmaniojo telefono ar bet kokios technologijos. Bet pasinaudodami šia galimybe jūs atimate jų laisvę. Be to, jie pamatys savo draugus naudodamiesi naujausiais telefonais, žaisdami naujausius žaidimus ir paprašys to paties.

Taigi, jei norite suteikti savo vaikams pakankamai galimybių naudotis technologijomis, kad jie naudotųsi tik gerosiomis jos dalimis ir paliktų blogas, tėvų kontrolės programos yra kažkas, kas jums padės. Tėvų kontrolės programos yra paprastos išmaniųjų telefonų programos, kurias galite įdiegti savo įrenginiuose. Šios programos apribotų konkretų turinį, kad jūsų vaikai jo nepatektų.

Jei norite valdyti visą namų tinklą arba nenorite naudoti programų, tuomet galite išbandyti turinio / DNS filtravimo sprendimą..

„Qustodio“

„Qustodio“ yra interneto saugotojas.

„Qustodio“

Tai saugo viską, ką jūsų vaikas daro savo išmaniajame telefone. Tai taip pat veikia „Kindle“ tuo atveju, jei ieškote tokios programos. Be to, šioje programoje yra įmontuotas panikos mygtukas, kuriuo jūsų vaikas gali naudotis, jei jis atsiduria kokioje nors situacijoje, kur jam reikia jūsų pagalbos. Taigi galite tai vadinti dvejopos paskirties programa.

„FamiSafe“

„FamiSafe“ yra gana populiari tėvų kontrolės programa, nes ši programa leidžia naršyti po vaiko išmaniojo telefono istoriją. Galite patikrinti, kokias visas svetaines jie aplankė ir kiek laiko praleido kiekvienai iš jų. Kita naudinga šios programos savybė yra tai, kad galite nustatyti laiką, kai jūsų vaikas negali naudotis telefonu.

„Famisafe“

Jei nenorite, kad jūsų vaikai naudotųsi jo telefonu miego metu, tiesiog nustatykite jį programoje ir jums gera eiti.

Žievė

Žievė leis jums stebėti net 24 socialinius tinklus be didesnio jūsų pusės įsikišimo. Dažniausiai tėvai nerimauja, kokius socialinius tinklus pasiekia jų vaikai. Programa turi integruotus algoritmus, kurie nuolat stebi vaiko veiklą.

Žievė

Programa siunčia jums įspėjimus, kai bando pasiekti tai, ko neturėtų daryti.

„OurPact“

„OurPact“ filtruotų turinį, kurį pasiekia jūsų vaikas. Jei norite užblokuoti programą ar svetainę savo vaiko telefone, galite ją greitai nustatyti. Be to, ši programa turi vietos stebėjimo funkciją, kuri jus informuotų apie jūsų vaiko buvimo vietą.

Mūsų paktas

Be to, yra galimybė nustatyti ekrano laiko pašalpą.

ESET

ESET yra puiki programa, kai norite valdyti, ką jūsų vaikas pasiekia internete. Būdamas tėvu, jūs negalite sutrukdyti savo vaikui naudotis internetu. Bet ką jūs galite padaryti, yra užkirsti kelią jiems patekti į netinkamo amžiaus tinklalapius.

eset

ESET apribotų tokias svetaines, ir jūs taip pat galite nusiųsti savo vaikams prioritetinę žinutę, jei pastebėsite rizikingą veiklą.

Nortonas Šeima „Premier“

Nortonas yra viena programa, kurią galite įdiegti keliuose įrenginiuose su viena prenumerata. Kai gausite „Norton“, galėsite būti be rūpesčių, ar jūsų vaikas naudojasi savo išmaniuoju telefonu, jūsų išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu, kurį kartais pamirštate kabinete, ar net jo asmeniniu kompiuteriu. Svetainės valdymą galite nustatyti viename įrenginyje, jis bus bendrai naudojamas visuose įrenginiuose. Taip pat galite nustatyti įspėjimus.

Nortonas

Jei nenorite visiškai apriboti, bet norite, kad vaikas praleistų per daug laiko programai / svetainei, ši programa yra naudinga.

„WebWatcher“

„WebWatcher“ stebi viską, įskaitant skambučius, įvestus ir priimtus, siunčiamus ir gaunamus tekstus, naudojimąsi socialine žiniasklaida, GPS veiklą ir dar daug ką. Net jei jūsų vaikas atsiuntė tekstą ir jį ištrynė, ši programa galės jus apie tai informuoti.

interneto stebėtojas

Galite prisijungti prie programos nuotoliniu būdu ir gauti įspėjimus, kai aptinkama rizikinga veikla.

„NextDNS“

Su apie 28 serverių vietų visame pasaulyje ir daugybė gausių atsiliepimų, „NextDNS“ galbūt tai bus jūsų vaiko saugumo pasirinkimas. Tai padaryta siekiant tvirtai apsaugoti savo vaiką nuo atsitiktinio suaugusiųjų turinio ir kitų kenksmingų šaltinių.

Trumpai tariant, štai ką „NextDNS“ daro už jus:

 • Blokuoja svetaines, kuriose reklamuojama pornografija, smurtas ar keiksmai
 • Galimybė blokuoti jūsų pasirinktas svetaines, tokias kaip „Tinder“ ar „Fortnite“
 • Blokuoja netinkamus skelbimus ir kenksmingus, kenksmingus šaltinius
 • Neleidžia patekti į sukčiavimo svetaines
 • Išsami jūsų elgesio internete ataskaita

Jų kainų planai prasideda nuo 0,99 USD / mėn., Kai per mėnesį išnaudosite 300 000 DNS užklausų. Tai reiškia, kad pradėti naudotis yra visiškai nemokama.

„AdGuard“

Pasitiki tokiomis kompanijomis kaip „Forbes“, „USA Today“ ir „The Guardian“, „AdGuard“ yra turbūt pažangiausias pasaulyje skelbimų blokatorius. Ir aš sakau ne tik tai, kad jų savybės tam visiškai tinka. Tai prižiūri jūsų naršymo internete įpročius ir apsaugo jus nuo daugybės nemalonių atvejų.

Tarp geriausių funkcijų yra:

 • Apsauga nuo kenkėjiškų programų atakų ir sukčiavimo apsimetant
 • Visam laikui blokuoja tokius skelbimus kaip iššokantys langai ir reklamjuostės
 • Apsaugo savo privatumą, saugodamas savo duomenis
 • Apriboja jūsų vaikų prieigą prie netinkamų šaltinių
 • Apriboja lankymąsi svetainėse, kurios atrodo įtartinos
 • „Google Chrome“ plėtinys, skirtas saugoti naršyklę

Galite atsisiųsti programinę įrangą, skirtą „Android“, „IOS“, „Windows“ ir „Mac“.

„ScreenTime“

„ScreenTime“ gali būti jūsų geras draugas, jei nerimaujate, kad vaikas per daug laiko praleidžia prie savo išmaniojo telefono. Ši programa ne tik stebi laiką, kurį vaikas praleidžia kiekvienai programai atskirai, bet ir turi galią sustabdyti visą išmaniojo telefono veiklą vienu brūkštelėjimu..

Scentime

Fantastiška šios programos savybė yra tai, kad galite nustatyti užduotį savo vaikui ir apdovanoti jį papildomu ekrano laiku. Tai būtų puikus būdas priversti jį atlikti namų darbus be blaškymo ir leisti jam žaisti papildomą mėgstamo žaidimo turą..

MinorMonitor

MinorMonitor turi įmontuotas funkcijas, apsaugančias jūsų vaiką nuo bet kokio nepadoraus turinio. Jei neturite daug laiko rankiniu būdu apsvarstyti, kurias svetaines / programas jūsų vaikas neturi pasiekti, galite gauti šią programą ir leisti programai atlikti darbą.

nepilnametis stebėtojas

„MinorMonitor“ taip pat apsaugo visų rūšių internetines patyčias.

Locategy

Locategy būtų geriausia, kai jums reikia mechanizmo, kuris visiškai neužblokuotų tam tikrų programų iš jūsų vaiko telefono, bet galėtų valdyti, kiek laiko jos gali naudotis tomis programomis. Pavyzdžiui, nenorėtumėte, kad jūsų vaikas praleistų per daug laiko „Facebook“. Naudodamiesi šia programa galite realiuoju laiku pasiekti savo vaiko buvimo vietą.

Locategy

Taip pat galite pasiekti vaiko buvimo vietą iš praėjusių keturių dienų. Tai daro ją puikia programa tėvams, kurie nenori kasdien tikrinti savo vaiko aktyvumo, bet norėtų tai daryti kas 3–4 dienas.

Išvada

Pasirinkdami tinkamą tėvų kontrolės programą įsitikinkite, kad gerai suprantate programą. Kai kurios programos geriau veikia svetainių versijose, o kitos geriau veikia telefonuose. Atminkite, kaip galėtumėte pasiekti valdiklius. Be to, saugokite savo vaikų prisijungimo informaciją. Galbūt galvojate apie juos kaip apie vaikus, tačiau paaugliai šiais laikais yra protingi. Be to, nuolat atnaujinkite tėvų kontrolės programą, kurią reguliariai pasirenkate, kad žinotumėte apie naujausius programos atnaujinimus.

Jei naudojate „Android“, papildomai apsaugai galbūt norėsite naudoti antivirusinę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map