6 asmeniniai saugos įtaisai, kuriems prireikus reikia pagalbos

Nesvarbu, ar mes jauni, ar seni, mes visi kartais pasijuntame bjauriai ar patenkame į situacijas, kai reikia rimto pagalbos.


Nesvarbu, ar tai einate pėsčiomis, ar vaikščiojate gatvėmis vien naktį, ne visada mūsų draugai ar šeima bus šalia mūsų.

Nors mes norime, kad kas nors būtų įmanoma visą laiką, deja, labai mažai tikėtina, kad visi turi savo gyvenimą ir veiklą. Tokiais atvejais saugos įtaisas gali būti tikras žaidimų keitiklis, ir tai jūs sužinosite šiame straipsnyje.

Pasinerkime į dešinę.

Buddi – JK

Labai stilinga ir savotiška draugė, kuriai reikalinga apyrankė, Buddi apsaugos jus bet kokia kaina, nesvarbu, kur esate.

Jis turi išmanų kritimo jutiklį, kuris automatiškai praneš apie jūsų pasirinktus prijungtus, jei nukristų. Taip pat galite pakoreguoti kritimo jutiklio jautrumą, kad įsitikintumėte, jog jis suveikia tik tada, kai faktiškai krentate ant žemės.

Be to, galite pasirinkti paspausti įspėjimo mygtukus ir paprašyti pagalbos, kai manote, kad nesate saugioje aplinkoje.

Dabar, jei manote, kad jūsų pasirinktos jungtys gali būti neprieinamos kiekvieną kartą, galite pasirinkti prisiregistruoti naudotis „Buddi“ tarnyba, veikiančia visą parą, kuri suteiks profesionalų komandą, kuriai prireikus galėsite suteikti tiesioginę pagalbą. kyla.

Apyrankės yra daugkartinio įkrovimo ir visiškai įkraunamos keletą savaičių. Puikus šio įrenginio dalykas yra tai, kad jį galite nešioti beveik visą parą. Nesvarbu, ar einate duše, ar vairuojate, jis niekada nenustoja veikti.

Ji taip pat turi puikią programą mobiliesiems, iš kurios galite pasirinkti ryšius, gauti pranešimus ir dar daugiau.

„Buddi“ kainuoja £ 99 už apyrankę ir papildomus savaitinius mokesčius už jungčių pasirinkimą ir atsitiktinės žalos padengimą. Turint visas šias savybes, ji yra verta kainos.

„Skyguard“ – JK

„Skyguard“ skubios pagalbos žadintuvų ir programų asortimentas yra pilnai aprūpintas funkcijomis, kurios privers jus jaustis „ne taip atskirai“, net kai nepatogių situacijų metu su savimi neturite nieko. Kiekvienas jų produktas yra visiškai sertifikuotas, patikrintas ir akredituotas, o tai užtikrina policijos patvirtinimą naudoti.

Čia yra keletas funkcijų, kurias gausite visuose jų produktuose:

 • Galimybė palikti balso atmintinę, kad būtų pateikta informacija apie situaciją
 • Prieiga prie greitojo rinkimo, norint susisiekti su specialistais
 • Įgalinti GPS tiksliam vietos sekimui
 • Dvipusis garso ryšys
 • Vieno mygtuko pavojaus signalo įjungimas, kad būtų galima nedelsiant pranešti

Galite išbandyti jų gaminius nemokamai 30 dienų.

„Nimb Ring“ – JAV

Jei jūs ieškojote to, kas tuo pat metu suteikia saugumą ir stilių, tada Nimb žiedas tikriausiai yra geriausias jūsų pasirinkimas. Nešiodami jį, beveik nepajusite jausmo dėvėti ką nors prievarta arba vien dėl to, kad „privalote“. Tai atrodo elegantiškai ir pagyvina visą jūsų išvaizdą.

Šis žiedas aprūpintas „panikos“ mygtuku, kuris paspaudus akimirksniu perspėja apie pasirinktus kontaktus ir pirmuosius atsakiklius. Taip pat galite pasirinkti nusiųsti greitą perspėjimą numeriu 911.

Labai geras dalykas šiame mažame įrenginyje yra tas, kad įspėjimo mygtukas suveikia tik tada, kai tinkamai paspaudžiate ir palaikote 3 sekundes. Tai padeda išvengti atsitiktinio mygtuko paspaudimo.

Kai kurios kitos funkcijos apima:

 • Vibracija paspaudus mygtuką
 • Galimybė atšaukti perspėjimą per 30 sekundžių
 • Bendrina tikslią jūsų vietą akimirksniu
 • Įkraunamas ir ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas
 • Pagaminta iš medžiagų, kurios nesukels alergijos

Vienu mygtuko paspaudimu galite įspėti savo draugus, šeimos narius arba visą parą veikiančius skambučių centrus, kurie sujungs jus su artimiausiais pagalbos teikėjais. Be to, galite pasirinkti įspėti kitus netoliese esančius „Nimb“ asmenis.

Jie taip pat turi elegantišką „IOS“ ir „Android“ programą, leidžiančią atlikti kelias užduotis, pvz., Pasirinkti ryšius, bendrinti vietą, pateikti atsiliepimus ir kt..

Nimb žiedą galite nusipirkti už 23,95 USD, kai kasmet atsiskaitote.

Saugus asmeninis aliarmas – JAV

Naudojant Saugus asmeninis aliarmas, galite būti ramybėje, žinodami, kad galite paprašyti pagalbos, jei susidursite su nusikaltėliais, kurie bando jus bet kokiu būdu užpulti. Norint naudoti šį aliarmą, nereikia jokių techninių žinių, juo gali naudotis bet kas ir visi.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patraukti pritvirtintą kaištį, o žadintuvas suaktyvins 30 minučių tiesiai. Norėdami vėl jį išjungti, galite tiesiog įdėti kaištį į vietą. Saugi asmeninė signalizacija yra labai nešiojama ir gali būti pritvirtinta prie diržų, raktų, kuprinių ir bet ko.

Be to, kad nenaudojate nusikaltėlių, galite įjungti žadintuvą, jei jums nukristų ir prireiktų pagalbos. Šiuo metu jiems siūlomas 50% nuolaidų pasiūlymas, taigi jūs galite patraukti šį asmeninį žadintuvą tik už 39,95 USD ir gauti nemokamai kartu su juo. Argi tai ne šaunu?

Revolar

„Revolar“ saugos priemonių linija pagaminta atsižvelgiant į „artimus“. Tam tikra prasme visada galite būti ramybėje žinodami, kad jūsų šeima be reikalo nesijaudina. Turėdami „Revolar“ rankoje, galite tiesiog paspausti mygtuką ir per sekundę paskambinti pagalbos.

Be to, naudodamiesi funkcija „Saugus prisijungimas“, galite iš karto pranešti savo prisijungusiems, kad saugiai pasiekėte kelionės tikslą. Prietaisą galima nešioti įvairiais būdais – užsisegti ant drabužių, prisegti prie raktų ar tiesiog nešiotis į rankinę.

Jų prietaisų linija puikiai tinka:

 • Senjorai
 • Dažni keliautojai
 • Vaikai
 • Sporto entuziastai treniruojasi vėlai vakare
 • Nekilnojamojo turto agentai, rodantys nekilnojamąjį turtą

Gali nusipirkti Revolar instinktas vos 28 USD ir „Revolar Classic“ esant 34,99 USD. Norint priimti geresnį sprendimą, tikrai verta pažvelgti į abu šiuos produktus.

„XBoom“ – Indijai

Su labai didele saugos produktų kolekcija, „XBoom“ galbūt yra viskas, ko jūs norėjote. Čia yra elementai, kuriuos galite pasirinkti iš jų katalogo:

 • e-aliarmas
 • Žibintuvėlis
 • GPS sekiklis
 • Pipirinės dujos
 • Išplečiamas plieninis batonas
 • Svaiginimo pistoletas su lazeriu

Be to, galite patraukti jų rinkinius ir kombo, kuriuose yra daugiau ar mažiau aukščiau išvardytų produktų. Puiku, jei norite būti visiškai aprūpinti saugumu.

Nesvarbu, ar esate moteris, vaikas, vyresnio amžiaus žmogus ar tiesiog kas nors, kas nori būti šiek tiek saugesnis šiame pasaulyje, „XBoom“ produktų linija turi jūsų užpakalį.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti saugos įtaisai padės geriau valdyti bet kokią situaciją, kurioje atsidursite. Čia tyrinėkite daugiau išmaniųjų įrenginių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map