7 išmanieji prietaisai kraujospūdžiui stebėti

Hipertenzija, dar vadinama aukštu kraujo spaudimu, ne kartą buvo vadinama tyliuoju žudiku. Tai gali gyventi jūsų viduje metų metus, tačiau iš viso jokių diskomforto požymių.


Nors jis neaktyvus, nepalieka jokių galimybių būti agresyviu užpuoliku, kuris stengiasi padaryti viską, kas įmanoma, ir visoms kitoms gyvybiškai svarbioms jūsų sistemos dalims..

Dauguma aukų neturi jokių anomalijų simptomų ar požymių, net po to, kai slėgio rodmenys rodo ypač aukštus rezultatus. Kita vertus, kai kurie gali skųstis dusuliu, kraujavimu iš nosies, galvos skausmu, galvos svaigimu, insultu ir kt..

Deja, šie simptomai nėra tiesioginis hipertenzijos požymis. Ir jie rodomi tik tada, kai jūsų slėgio lygis pasiekia pavojingą gyvybei stadiją.

Dabar tai kelia nerimą. Ar ne??

Vis dėlto yra keletas gerų naujienų. Galite kovoti su šia mirtina sveikatos būkle, šiek tiek atidžiau galvodami apie savo sveikatą ir elgdamiesi atsargiai. Žinoma, tai yra pasyvus puolėjas, tačiau pasitelkęs medicinos mokslus ir technologines priemones galite greitai jį aptikti ir nuolat stebėti.

Pateikiame populiariausių išmaniųjų kraujospūdžio matavimo prietaisų sąrašą rinkoje.

„Philips“ viršutinės rankos kraujospūdžio matuoklis

Tai prietaisas „Philips“ gali būti jūsų geriausias partneris kovojant su hipertenzija. Galite ja naudotis naudodamiesi namų, darbo ar bėgimo patogumais keliaudami, kad galėtumėte sekti sistolinį ir diastolinį slėgį bei širdies ritmą, kad iškart žinotumėte apie bet kokius anomalijas..

Ekrano foninis apšvietimas užtikrina, kad rezultatai bus matomi net tamsoje.

kraujo spaudimo matuoklis, „Philips“ viršutinės rankos kraujospūdis

Tada jis sumaniai palygina jį su PSO klasifikacija ir iškart praneša, jei kažkas kelia nerimą. Šį įrenginį gali naudoti du skirtingi vartotojai tuo pačiu metu, o kiekvieno rodmenys yra atskirai išsaugomi būsimoms nuorodoms.

Taip pat galite praleisti erzinančią užduotį – kiekvieną kartą, kai ląstelė miršta, reikia pirkti naujas baterijas. Tiesiog įdėkite jį į įkrovą, kaip savo išmanųjį telefoną su DC įkrovikliu, ir viskas gerai.

„Braun ActiveScan 9“

„Braun ActiveScan“ gali būti puikus jūsų partneris stebint kraujospūdį ir aiškinantis jūsų duomenis. Šis aparatas labai švelniai jaučia jūsų odą ir turi patogų sukibimą, kuris atidaromas kuo mažiau pastangų. Naudodamiesi sveikos širdies programa „Braun“ galite visam laikui išsaugoti savo rodmenis, kad galėtumėte juos sekti ar pasiekti bet kur ir bet kada.

kraujospūdžio matuoklis, Braun

Kiekvienas vartotojas gali išsaugoti iki 200 rodmenų savo atmintyje. Atsižvelgiant į rezultatus, prietaisas atspindi skirtingas spalvas: nuo raudonos iki žalios ir geltonos. Kiekviena iš šių spalvų skiriasi savo atspalviais, kad galėtumėte lengvai interpretuoti savo rezultatus.

„iHealth Sense“

„iHealth Sense“ yra dar vienas populiarus sąrašas sąraše, kuris padeda stebėti jūsų kraujospūdį, širdies plakimą ir nustato aritmiją per mažiau nei minutę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prietaiso matuokliu surasti geriausią riešo padėtį ir paspausti mygtuką rodmenims nustatyti..

kraujospūdžio matuoklis, iHealth jausmas

Šį lengvą prietaisą galite nešiotis bet kur, kur galite, ir naudoti jį iki 80 kartų, kai jis bus visiškai įkrautas. Komplekte esantis transportavimo krepšys neleidžia daiktams susitvarkyti net tada, kai esate kelionėje. Prijunkite įrenginį prie „iHealth“, kad galėtumėte grafiškai sekti savo istoriją.

Jį galima įsigyti už maždaug 50 USD.

Withings

Patikrinti kraujospūdį dar nebuvo taip lengva. Withings gali suteikti jums tiksliausius rezultatus pagal momentinius spalvų kodus. Norėdami reguliariai sekti jūsų rodmenis, jis leidžia automatiškai paleisti „Health Mate“ programą, kai tik įjungiate įrenginį, kai rankogaliai paslydo matuoklyje..

kraujospūdžio matuoklis, kartu su BPM

Jūs taip pat galite lengvai jį nešiotis, todėl niekada neturite pakenkti savo sveikatai. Jei norite išlaikyti gydytoją, turite kelis kartus paliesti telefono ekraną, o jūsų rezultatai jau pasiekiami dokumentų pabaigoje..

Koogeekas

Koogeekas yra labai stilingas ir intelektualiai suprojektuotas belaidis įrenginys, turintis dvigubą belaidį perdavimą. Įrenginys niekada neleis jums susidoroti su nuobodžiai atrodančia mašina, dėl kurios išvaizda suteikia jums ligą. Nes atrodo daug šauniau, nei jūs manote.

Nemokama programa, leidžianti sekti savo kraujospūdžio istoriją, yra tiek „iOs“, tiek „Android“ programoje.

kraujospūdžio matuoklis, „KooGeek“

Šis monitorius buvo patvirtintas mediciniškai visoje JAV ir yra suderinamas su CE Europoje, o jo tikslumas ir patikimumas yra įvertintas aukštai. Tai gali būti puikus pasirinkimas, jei norite išlaikyti problemas, susijusias su kraujo spaudimu.

Galite nusipirkti „Amazon“ keturi apie 59 USD.

„Qardio“

„Qardio“ yra išmanusis belaidis kraujospūdžio stebėjimo įtaisas, galintis padėti išlaikyti šią mirtiną būklę. Vartotojai patikrino, ar ji pateikia tiksliausius rodmenis, kurie, atrodo, atitinka sveikatos priežiūros centro aparatą, kurį jie tiksliai palygino.

Prietaisą paprasta nustatyti ir valdyti, ir jis gali būti geriausias jūsų pasirinkimas kraujospūdžiui sekti. Kai matysite rezultatus įrenginio ekrane, galėsite netgi pasidalyti jais su savo šeima ar asmeniniu gydytoju naudodami programą, kurią lengvai galite atsisiųsti..

kraujospūdžio matuoklis, „Qardio“

Jei norite dar kartą patikrinti rodmenis, naudokite trigubą matavimo metodą, kad sužinotumėte geriausius rezultatus. „Qardio“ programa automatiškai nustato 3 iš eilės matavimų rodmenis ir nurodo vidutinį kraujo spaudimą.

„Omron Evolv“

Tai dar vienas jūsų dėmesio vertas įrenginys. „Omron Evolv“ yra patogiausias kraujospūdžio stebėjimo prietaisas, kokį tik galite turėti. Paspaudę mygtuką, galite parodyti savo rodmenis per kelias sekundes.

kraujospūdžio matuoklis, „Omron“

„Evolv“ taip pat leidžia sinchronizuoti rodmenis su savo išmaniuoju telefonu. Tokiu būdu tampa daug lengviau sekti ir geriau suprasti savo sveikatą. Tuomet savo rezultatais galėsite pasidalyti su visais, su kuriais norite – ar tai būtų jūsų gydytojas, ar jūsų šeima.

Išvada

Jei norite, kad hipertenzija būtų mažiau bauginanti, reguliariai ją stebėkite. Kaip jau minėta, jūs nematote jokių jo egzistavimo požymių ar simptomų savo kūne, kol jis pasiekia prisotintą tašką, verčiantį jūsų kūną atsisakyti.

Kuo aukštesnis kraujospūdis, tuo didesnė rizika jūsų sveikatai bus ateityje. Tad kodėl verta rizikuoti savo brangiu gyvenimu, kai yra tiek daug prieinamų įrankių, kad jį stebėtumėte?

Pasirinkite dabar savo mėgstamą prietaisą ir stebėkite savo spaudimą. Tai gali padėti gyventi sveikesnį, ilgesnį ir laimingesnį gyvenimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map