9 „Cryptocurrency“ piniginės – saugus jūsų „Crypto“ saugojimas

Apsaugok tai, ką turi.


Yra daug atvejų, kai žmonės praranda savo kriptovaliutą, nes ji nebuvo pakankamai apsaugota, nes galite žinoti, kad kriptovaliutos net nėra įregistruotos pagal jokios šalies įstatymus. Taigi, rinkdamiesi piniginę savo skaitmenine valiuta, turite būti ypač atsargūs.

Duonos piniginė

Duonos piniginė yra mobiliųjų aplikacijų pagrindu sukurta piniginė, kurią 2015 m. sukūrė duona. Ji yra tiek „Android“, tiek „IOS“ įrenginiams. Jis yra saugus ir siūlo paprastą bitcoin saugojimo būdą. Programa yra gerai optimizuota, ir ji gali tiesiogiai susisiekti su atitinkamomis jų „grandinėmis“, kad padidintų operacijos greitį.

Duonos piniginė yra skirta apsaugoti asmeninę informaciją ir privatumą. Vienu mygtuko paspaudimu siųskite ir gaukite pinigus bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, užtikrindami visišką finansinį privatumą. Duonos piniginė siūlo unikalią savarankiško kliento funkciją, joks serveris negali būti naudojamas vartotojams siunčiant ar gaunant bitkoinus savo piniginėse..

Geriausia yra tai, kad jums nereikia registruoti paskyros, kad galėtumėte naudotis. Tai tiesiogiai jungiasi prie „blockchain“ saugiai.

Copay

Copay yra kelių parašų palaikymo piniginė (viena piniginė gali turėti daugiau nei vieną vartotoją). Ši savybė taip pat tampa naudinga verslo tikslams. Jis palaiko ir mobiliuosius, ir stalinius kompiuterius. „Copay“ taip pat turi „Bitcore Wallet Service“ (BWS) tinklo sąsajai ir bendraamžių sinchronizavimui..

„Copay“ sukūrė „BitPay“ ir keli kiti pagalbininkai, nes tai yra atvirojo kodo piniginė. Ši piniginė suteikia vartotojams kelias galimybes pasiekti savo pinigines.

Toliau pateikiamos kelios jo savybės.

 • Tai yra HD piniginė, todėl ji yra labai saugi.
 • Visi asmeniniai raktai (paslaptys) saugomi vietoje, o ne debesyje.
 • Jis pateikiamas palaikant 150 valiutų kainų nustatymo variantų.
 • Tai taip pat pateikiama kartu su „Bitcoin“ testnetų piniginėmis.

Jaxx

Jaxx gavau integraciją į „ShapeShift“, palaikančią daugybę kriptų, tokių kaip „Bitcoin“, „Ethereum“, „Dash“, „DAO“, „Litecoin“, „REP“ ir kt..

Jis skirtas veikti ir sinchronizuoti visuose skirtinguose įrenginiuose. Tai puiki galimybė sukurti atsarginę atsarginę kopiją, nes galite pasidaryti atsarginę savo paskyros kopiją naudodamiesi pagrindinėmis sėklomis, kurios yra atsitiktinių žodžių eilutė, kuri padės greitai atgauti monetas..

Galite greitai konvertuoti valiutas tarp bitcoin, Ethereum ir DAO. „Jaxx“ taip pat leidžia turėti įprastas, „fiat“ valiutas. „Jaxx“ yra puikus pasirinkimas vartotojams, kuriems visada reikia kelių valiutų piniginės. Tai taip pat teikia puikų palaikymą vartotojui.

Armija

Armija yra atvirojo kodo piniginė, kuri palaiko daugelį parašų.

Ši piniginė suteikia vartotojams galimybę visiškai valdyti kriptografinių raktų kūrimą ir saugojimą. Konsoliduojant galingus saugumo veiksnius ir patogią vartotojo sąsają, ji yra sukurta taip, kad tarnautų asmenims ir įmonėms, kad apsaugotų ir prižiūrėtų savo „bitcoin“ žetonus..

Šarvuotoji piniginė palaiko šaltojo saugojimo funkciją, o tai reiškia, kad ji taip pat leidžia valdyti „Bitcoin“ be interneto ryšio. Čia taip pat pateikiamos kelių parašų parinktys. Ši piniginė puikiai tinka vartotojams, kurie visada pabrėžia saugumą.

„GreenAddress“

„GreenAddress“ yra hierarchinė deterministinė piniginė, sukurta išlaikyti puikią privataus rakto saugumo ir vartotojo prieinamumo pusiausvyrą.

„GreenAddress“ yra galinga „Bitcoin“ piniginė, turinti daugybę funkcijų, o kai kurios iš jų yra žemiau.

 • Keli 2 faktorių autentifikacijų pasirinkimas
 • Pasiūlykite API, kad programiškai valdytumėte „Bitcoin“
 • Galite nustatyti išlaidų limitus
 • Daugialypė platforma & prietaisas

„MyEtherWallet“

„MyEtherWallet“ padeda patenkinti „Ethereum“ poreikius. Tai palengvino „Etherueum“ pagrindus, tokius kaip popierinės piniginės nustatymas, eterio siuntimas, eterio rinkimas, sėklos generavimas ir dar daugiau.

„MyEtherWallet“ turi ryšį su „Ethereum“ bandymų tinklais, tokiais kaip „Ropsten“. Tai palaiko daugumą aparatinės piniginės, tokios kaip “Trezor”, “Ledger” ir kt.

Elektrumas

Elektrumas yra sukurtas „Python“ ir veikia „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. „Electrum“ yra laikoma viena iš patikimų šiais laikais turimų piniginių. Tai daugiausia dėl šifravimo metodų, kuriuos ji sugeba apsaugoti privačius raktus. Tai yra lengva kliento piniginė, leidžianti vartotojams prisijungti prie išorinių serverių, o ne atsisiųsti visą „Bitcoin“ „blockchain“, paleidžiant visą mazgą.

„Electrum“ serveriai yra decentralizuoti ir nereikalingi, todėl piniginė niekada nenuleidžiama.

Briauna

Briauna naudoja specialią kliento šifravimo funkciją, kad užšifruotų visus privačius duomenis, kad jie būtų saugūs.

„Edge“ turi „ShapeShift“ integraciją, kad vartotojas galėtų iš karto konvertuoti monetas ir žetonus. Tai palaiko ir „Android“, ir „iOS“ mobiliuosius įrenginius. Kai kurios „Edge“ funkcijos apima:

Monetų bazė

Monetų bazė yra vienas didžiausių pasaulyje žinomų kriptovaliutų brokerių. Vartotojai gali lengvai nusipirkti bitkoinus naudodamiesi debeto kortele, banko sąskaita, SEPA pervedimu ir daugybe kitų būdų. Taip pat siūlo mainų ir kūrėjo API. Tai kai kuriose šalyse suteikia unikalią akimirksnio įsigijimo funkciją, tai reiškia, kad kreditinės ir debeto kortelės vartotojams yra prieinamos iškart.

Ar žinojai, kad „Coinbase“ gavo piniginę, kurioje visą skaitmeninį turtą galite saugiai laikyti vienoje vietoje?

„Coinbase“ piniginę galite atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“.

Išvada

Jei pasirinksite netinkamą piniginę savo kriptovaliutoms, galite atsisakyti visų savo pinigų. Geriau praleisite laiką, kad suprastumėte ir sužinotumėte apie skirtingas „Cryptocurrency“ pinigines, kad apsisaugotumėte nuo šiais laikais vykstančio sukčiavimo ir sukčiavimo.

Jei ketinate investuoti, bet neturite idėjos, tada patikrinkite tai Kriptovaliutų investavimo kursai pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map