9 geriausi įrankiai duomenims atkurti iš „iPhone“ ir „iPad“

Taip atsitinka .. kartais reikia atkurti svarbiausius duomenis iš savo mobiliųjų ar planšetinių įrenginių.


Daugelis žmonių pradėjo saugoti svarbiausius failus savo mobiliuosiuose telefonuose, nes beveik bet kurioje situacijoje jie gali lengvai pasiekti duomenis keliaudami ar šiais laikais..

Savaime suprantama; galite lengvai pasiekti savo el. pašto adresus, dalytis paveikslėliais, redaguoti ir dalintis dokumentu, mokėti sąskaitas ir daug ką vienu paspaudimu mobiliajame telefone. Apskritai, visi jūsų asmeniniai ir svarbūs duomenys, saugomi telefone, yra saugūs, išskyrus retus atvejus, pvz., Telefono pametimą, atminties sunaikinimą, kalėjimo pažeidimą ar virusą..

Kas bus toliau??

Techniškai prarasite visą išsaugotą informaciją, nuotraukas, vaizdo įrašus, muziką, dokumentus ir kt. Per sekundės dalį. Todėl visada patartina turėti atsarginę kopiją. O kas, jei atsarginės kopijos nenaudojamos?

Vienas saugiausių variantų yra patikimas duomenų atkūrimo įrankis. Tai yra vienas iš paprasčiausių ir patogiausių būdų, kuris krizės metu išleidžia auksines pupeles. Duomenų atkūrimo programinė įranga padeda lengvai išgauti iš telefono ištrintus / pamestus / ištrintus duomenis. Jei esate labai konkretus dėl savo duomenų, šis straipsnis skirtas jums!

Tačiau, rinkdamiesi tinkamą duomenų atkūrimo programinę įrangą, turite patikrinti šiuos dalykus-

 • Įsitikinkite, kad programinė įranga yra patikima.
 • Turi būti lengva naudoti ir intuityvi sąsaja.
 • Patikrinkite programinės įrangos suderinamumą su esamu „iPad“ ir „iPhone“ įrenginiu.
 • Programinės įrangos palaikymo komanda turėtų būti pakankamai kruopšti, kad atsakytų į visus jūsų klausimus.
 • Svarbiausia, kad programinė įranga turėtų būti tinkamai pagrįsta ir sugebėti sutvarkyti blogiausias duomenų servetėles.

Turėdami omenyje visus aukščiau išvardintus dalykus, mes pasirinkome geriausią iš šiuo metu rinkoje esančių duomenų atkūrimo programinės įrangos.

„Tenorshare“

Vartotojai įvertino „Tenorshare“ kaip geriausia duomenų atkūrimo programinė įranga. Tai padeda greičiau atkurti gyvybės gelbėjimo duomenis nei kita programinė įranga. Puiku, kad esate apdraustas, net jei jus užklupo šie nesėkmės:

 • Skaldyti ekranai
 • Pabėgimas iš kalėjimo
 • Vandens padaryta žala
 • Įstrigo & užrakinti telefonai
 • Sistemos gedimas
 • Virusų išpuoliai
 • Pavogti telefonai

Programinė įranga siūlo tris duomenų atkūrimo režimus: naudojant „iCloud“ atsarginę kopiją, per „iTunes“ atsarginę kopiją arba iš „iOS“ įrenginio atsarginę kopiją. Geriausia yra tai, kad jis suderinamas su dauguma „iOS“ įrenginių, taip pat turi pasirinktinį duomenų atkūrimo variantą.

„Wondershare“

Ši programinė įranga yra universalesnė auditorijai, kuriai ji tinka. Jis yra „Windows“, „iOS“, „Mac“ ir „Android“, palyginti su „Tenorshare“, kuris skirtas tik „iOS“ įrenginiams.

Duomenis atkurti yra taip paprasta, kaip prijungti telefoną, nuskaityti jį ir spustelėti „atkurti duomenis“. Tai vartotojams taip pat siūlo nemokamą versiją, kurią galite naudoti, tačiau su ribotomis funkcijomis..

Sąsaja yra aptaki, maloni ir lengvai valdoma, kad ja galėtų naudotis visi.

Bet kokia problema? parsisiųsti „Wondershare“.

„EaseUS“

Ši programinė įranga turi daugybę funkcijų, kai reikia atkurti duomenis. Pirma, ji siūlo galimybę atkurti neribotus duomenis iš kelių „iOS“ įrenginių. Tai reiškia, kad ši programinė įranga yra vienintelis visų užraktų, kurie neleido naudoti jūsų prietaiso, raktas.

Tai taip pat siūlo duomenų atkūrimą iš neatsakančių įrenginių ir įrenginių, turinčių veiklos problemų. „EaseUS“ taip pat suderinamas su „iTunes“ „Microsoft Store“ versija. Be to, jie reguliariai atnaujinami ir ištaisomi, kad našumas išliktų iki žymos.

„Android“ atkūrimas

Niekada nevertinkite knygos pagal jos viršelį, o ne pagal šią programinę įrangą. Nors pavadinimas rodo „Android“ atkūrimas, „iOS“ įrenginiams tai gana geras darbas, apie kurį vartotojai kalbėjo įvairiuose portaluose.

Tai siūlo greitą ir aiškų žingsnį atkurti duomenis iš savo telefono. Smagiausia yra tai, kad joje taip pat yra paprastas žingsnis po žingsnio vadovėlis, kuriuo galite vadovautis, jei įstrigote. Sąsaja taip pat yra sklandi ir lengvai suprantama.

„Fonepaw“

Kartu su telefono atkūrimo duomenimis, ši programinė įranga taip pat siūlo socialinės medijos programos duomenų atkūrimą, kurio kai kurios programinės įrangos kompanijos praleidžia. Taip pat siūloma atkurti duomenis pavogtų telefonų atveju kartu su sistemos klaidomis, vandens ar sistemos pažeidimais, netyčia ištrintu įrenginiu, atstačius gamyklinius duomenis arba pamiršus slaptažodžius..

Duomenis galite atkurti tiesiogiai iš „iTunes“, „iCloud“ ar savo įrenginio. „Fonepaw“ įdomiai taip pat siūlo „iOS“ duomenų atsarginio kopijavimo, atkūrimo ir „iOS“ sistemos atkūrimo parinktis.

„iPhone“ atsarginių kopijų ištraukiklis

Ši programinė įranga aiškiai skirta „iOS“ auditorijai. Tai padeda atkurti visus prarastus failus kartu su ekrano slaptažodžiu, dėl kurio turite naudoti duomenų atkūrimo programinę įrangą.

Tai taip pat puikiai atlieka ir sugadintų duomenų atkūrimą. Tai labai svarbu, nes dažnai net negalime žinoti, kurie duomenys tapo sugadinti. Jis atskleidžia net užšifruotus duomenis ir atsarginę kopiją iš jūsų „iPhone“. Ne tik tai, bet taip pat galite atkurti ištrintą „Safari“ naršyklės istoriją ir žymes.

Sužinok daugiau apie tai čia.

„iPhone“ atkūrimas

Be abejo, „Pro“ versija „iPhone“ atkūrimas turi pažangias funkcijas. Tačiau, palyginti su kita rinkoje esančia nemokamos programinės įrangos versija, šis įrankis savo sąraše gali pasiūlyti daug daugiau.

Tai padeda išgauti skambučių istoriją, daugialypės terpės failus, priminimus, kontaktų sąrašus, dainas, įrašus, „WhatsApp“ pranešimus, „Safari“ žymes ir kt. Kaip ir didžiąją dalį programinės įrangos, duomenis galite atkurti atlikdami tris paprastus veiksmus..

Kelyje

Kelyje turi intuityvią ir lengvai naudojamą sąsają, kuri tūkstančius vartotojų padarė laiminga. Tai padeda atkurti prarastus ar ištrintus duomenis, atkurti duomenis iš atsarginių failų atsarginių kopijų, palaiko kelis įrenginius ir yra prieinama tiek „IOS“, tiek „Windows“..

Šiais privalumais galite naudotis ir nemokamame variante. Jis turi dviejų tipų planus – „Namai“ ir „Technikas“. Nors namo planas tinka pasauliečiui, techniko planas skirtas IT specialistams.

Sincios

Sincios turi vieną iš kišenėms draugiškiausių rinkoje esančių versijų. Ši programinė įranga daugiausia padeda pametus dokumentus, vaizdus, ​​vaizdo įrašus, muziką, el. Laiškus, archyvus ir kt., Prarastus duomenis, padarytą žalą vandeniui ir atkuriant gamyklinius parametrus. Tai yra pagrindinė programinė įranga, palyginti su kai kuriomis pažangiausiomis, išvardytomis aukščiau, tačiau ji vis dar veikia labai efektyviai.

Ji laimėjo širdis dėl lengvos sąsajos ir patikimo personalo.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau išvardinti duomenų atkūrimo įrankiai padės sukurti atsarginę duomenų kopiją ir ateityje išvengti bet kokio vargo. Duomenų atkūrimo programinė įranga ne tik padės asmeniškai, bet ir profesionaliai, todėl būtinai pasinaudokite jomis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map