9 populiariausių išmaniųjų sveikatos stebėjimo priemonių rinkinys geresniam gyvenimui

Kas nenori gyventi sveiko gyvenimo?


Visi daro!

Bet kaip užtikrinti, kad jums viskas gerai ir gerai, kad gyvenate gyvenimą be jokios pavojingos sveikatos būklės? Ypač tada, kai jūs taip intensyviai bėgiojate skubėdami bandydami pažymėti visas dienos užduotis sąrašo langelius, kurie, be abejo, vis kartojasi savo begaliniame cikle.

Vargu ar įmanoma rasti laiko pas gydytoją patvirtinti jūsų kūno rengybą, jei tokie įtempti tvarkaraščiai jūsų laukia kiekvieną dieną.

Taigi kokia yra alternatyva? Šis straipsnis yra apie tai.

Šiandien turime sąrašą prietaisų, kurie gali stebėti jūsų sveikatą. Šie sveikatos stebėjimo prietaisai buvo sukurti naudojant pažangiausias technologijas, leidžiančias sekti, kaip jums sekasi kasdieniniame gyvenime. Kiekvieną kartą aptikęs trūkumą, jis nedelsdamas apie tai praneša, kad galėtumėte tinkamai pamatyti gydytoją, kai to reikia.

EKG apsauga

EKG apsauga yra nešiojamas širdies ir sveikatos stebėjimo prietaisas, kuris nuolat stebi jus, kad užtikrintumėte puikią sveikatą. Nešiodami šį prietaisą ant savo kūno, jūs ne tik užtikrinsite, kad stebėsite savo širdies ritmą, kūno temperatūrą ir miego įpročius, bet ir turėsite galimybę valdyti streso lygį, kontroliuoti savo laikyseną ir nuveikti daug daugiau..

Sveikatos sekimo įrenginiai, EKG apsauga

Tiesiog padėkite prietaisą ant bet kurios kūno vietos ir tęskite savo kasdienybę. Tai suteiks jums išsamų vaizdą apie savo kūną, sekant jūsų veiklą, atidžiai išanalizavus. Programą galima atsisiųsti iš „iOs“ ar „Android“, o rezultatams patikrinti galite naudoti telefono ekraną.

Spire

Spire yra intelektuali sveikatos sekimo priemonė, kurią galima įsigyti tik už 49 USD. Jei manote, kad tai yra didžiulis įrenginys, kurį jums reikia nešiotis, klystate. „Spire“ yra maža maža sveikatos etiketė, kurią rasite kartu su programa, kurią galite atsisiųsti išmaniajame telefone.

Sveikatos stebėjimo priemonės

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai priklijuoti etiketę prie drabužių, kuriuos dažniausiai dėvi, ir naudoti tokius drabužius, kaip įprastai. Jūsų drabužiai yra net paruošti eiti į skalbinius su pritvirtinta etikete. Jis veiks tiksliai taip, kaip prieš skalbdamas. Šios etiketės taip pat nereikia įkrauti, nes baterijas galite nemokamai pakeisti, kai jos baigsis.

Dabar, kai dėvi drabužius su pritvirtinta etikete, jis veikia stebint širdies ritmą, miego įpročius ir pan., Ir imasi veiksmų prieš tai, kai tavo kūnas parodys simptomą. Monitoriuje, kuriame įdiegėte programą, galėsite išsamiai įvertinti savo sveikatą.  

Withings

Withings yra dar viena protinga sveikatos draugė, į kurią turėtumėte atsižvelgti, norėdami sveikesnės ir laimingesnės ateities. Tai puikus partneris, leidžiantis atlikti teisingus veiksmus, kad jūsų sveikata išliktų. Stebint savo svorį, miego įpročius, širdies ritmą ir dar daugiau, „Withings“ siūlo daugybę galimybių, leidžiančių pažinti kiekvieną jūsų kūno detalę..

Kiekvieną savaitę užsibrėžkite tikslus ir priverskite „Withings“ jums apie tai priminti, nebent to pasieksite. Kažkada apdovanojote save, kad išlaikytumėte motyvaciją. Taip pat galite ieškoti įkvėpimo susisiekdami su draugais ar šeima per programą.

Sveikatos stebėjimo priemonės

Tai ne tik leidžia stebėti vaiko sveikatą, bet ir siūlo trenerį nėštumo metu. Taip pat galite stebėti savo miego įpročius ir įsitikinti, kad naudojate „Withings“, kad prabustumėte optimaliame taške, kad visi būtumėte švieži pradėti dieną..

Tai taip pat suteikia jums kitos gyvybiškai svarbios informacijos apie jūsų kūną, pavyzdžiui, temperatūrą, kraujospūdį ir kt. Tai tik kelios savybės. Yra ir daugiau, ką ji siūlo.

Tinkamas

Išbandykite Tinkamas sveikatos stebėtoją ir atitolinkite nuo įtampos dėl savo sveikatos. Šis nešiojamasis stebėjimo įrankis „Wearables“ balsavo kaip 2018 metų stebėjimo priemonė. Tai reiškia, kad tai yra puikus įrenginys, ir žmonės jį pamėgo dėl jo savybių ir patogumo naudoti..

Galite nešioti kaip įprastą laikrodį ir gauti išsamų savo kūno rengybos bei sveikatos supratimą. Laikrodį galima naudoti net septynias dienas, iš naujo neįkraunant akumuliatoriaus. Su patobulintu širdies ritmo jutikliu ir algoritmu jūs taip pat galite atskleisti reikšmingą savo širdies supratimą.

Sveikatos stebėjimo priemonės

Tai taip pat nurodo tikslų kalorijų kiekį, kurį sudeginate kiekvieną dieną. Ir, žinoma, kaip ir dauguma kitų sveikatos stebėtojų, šis taip pat seka jūsų miego įpročius, širdies ritmą realiu laiku ir dar daugiau.

Jei esate moteris, „FitBit“ vartotoja, turime gerų naujienų jums. Galite pašalinti visas savo moteriškas programas, nes jos apima visas jas. Nuo mėnesinių ciklo stebėjimo iki ovuliacijos ir vaisingumo lango įvertinimo, išmanusis „FitBit“ daro viską, kad jūsų gyvenimas būtų geresnis.   

Moovnovas

„Moov“ dabar yra kitas sąraše. Tai ypač lengva ir patikima odos juosta, kurią galite nešioti aplink riešą ar pėdą, kur tik jums patogiau.

„Moov Now“ nori įsitikinti, kad jums niekada nereikės per daug stresuoti, kad išlaikytumėte sau tinkamą. Taigi galite naudoti jį treniruotėms realiu laiku, kad kūnas būtų tinkamas ir sveikas. Šios vandeniui ir dulkėms nepraleidžiančios juostos baterija tarnauja iki šešių mėnesių.

Sveikatos stebėjimo priemonės

Grupė nuolat stebi, kokius pratimus darote. Bet svarbiausia, jis stebi laikysenas. Kadangi, anot komandos, kuri ją sukūrė, tai, kaip tu mankštiniesi, yra svarbiau už tavo pratimus. Tai užtikrinama, kad proceso metu nepažeisite savęs.

Kai tik nustatoma neteisinga laikysena, ji per programą praneša, kad turite įdiegti į savo išmanųjį telefoną. Tai taip pat padeda išmokti teisingų laikysenų, kai dirbate savo prekybos malūne arba važiuodami dviračiais patalpose, plaukdami ir pan.

Motiv žiedas

Motyvo žiedas yra dar vienas puikus produktas, kurį turėtumėte apsvarstyti. Kaip minėta pavadinime, šis produktas yra paprastas žiedas, kurį turite nešioti ant piršto, kad žinotumėte, kas tiksliai vyksta su jūsų sveikata.

Tai yra minimalistinio dizaino, protingas, tačiau tiesus žiedas, kurį galima įsigyti iš 7 skirtingų dydžių. Jį galite nešioti visą parą, net ir eidami maudytis. Jis yra visiškai atsparus vandeniui ir jam suteikiama 1 metų garantija.

Sveikatos sekimo įrenginiai, „Motiv Ring“

Žiedas stebės visą jūsų fizinę veiklą ir atspindės rezultatus jūsų programoje. Jei nesate mankštinantis žmogus, iškart pastebėsite pokyčius jūsų kūne, kai tik pasieksite sporto salę ar net eisite gatvėmis, kad greitai pabėgtumėte..  

Tai netgi seka laiką, kai užmiegate, ir laiką, kai atsibundate. Tai atliekama automatiškai, ir jums nereikia imtis jokių veiksmų, kad jis pradėtų veikti.

Bendras sveikatos rinkinys

Bendras sveikatos rinkinys stebi, registruoja, analizuoja ir teikia biometrines įžvalgas apie savo sveikatą, naudojant klinikinės kokybės pulso oksimetrą. Tada duomenys sinchronizuojami ir atsisiunčiami į jūsų išmanųjį telefoną, kuriame naudojate su juo pateiktą programą.

Sveikatos stebėjimo priemonės

Komplekte yra USB kabelis, „Shoepod“, batų spaustukas ir trys skirtingų spalvų juostos. Dirželiai pasižymi dideliu akumuliatoriaus tarnavimo laiku ir yra greitai įkraunami, kad juos būtų galima iškart vėl naudoti.

Rinkinį lengva naudoti ir jis padeda pritaikyti treniruotes taip, kad iš to gautumėte maksimalią naudą. Tai seka jūsų miego įpročius ir visą kitą veiklą taip pat, kad tiksliai žinotumėte, kaip veikia jūsų sveikata.

Lapų čakra

Lapų čakra yra gražus papuošalas, skirtas specialiai moterims, norinčioms savimi pasirūpinti pačiu madingiausiu būdu. Tai daugiau nei tik išmanūs papuošalai, kurie akimirksniu padidina jūsų išvaizdą.

Jis būna dviejų skirtingų stilių – vienas su rožių kvarco akmeniu, skirtas skatinti teigiamą požiūrį į save ir kitus. Antrasis yra sukurtas kartu su „Oxyn“, kuris apsaugo jus nuo visų negatyvų ir padeda išlaikyti dėmesį ir subalansuotumą.

Sveikatos stebėjimo priemonės

Galite naudoti tai kaip karolius ar sąvaržėlę ir leisti jai pasitarnauti kaip sveikatingumo stebėtojui, kad panaudotumėte natūralią energiją, kad jaustumėtės pozityvūs ir laimingi. Baterijos yra daugkartinio įkrovimo ir gali būti naudojamos net 6 mėnesius jų nekeičiant. Ji yra atspari vandeniui, o programa suderinama tiek su „iOs“, tiek su „Android“.

„Garmin“ kūno rengybos laikrodžiai

Kolekcijoje yra daugiau nei 20 kūno rengybos laikrodžių, Garminas jau kurį laiką dirba pramonėje, ir jie dar nenuvylė. Jų laikrodžiai būna įvairių madingų stilių, o kiekvieno jų ypatybės mus nustebina.

Pavyzdžiui, paskutinė jų laida vadinosi Venera turi tokias funkcijas kaip:

 • Įgalinta GPS
 • Daugiau nei 20 iš anksto įkeltų sporto programų
 • Stebėkite savo energijos lygį
 • Stebi jūsų streso lygį ir, jei reikia, siūlo patobulinimus, pvz., Ramų kvėpavimą
 • Seka menstruacinius ciklus
 • Primena, kad turite būti hidratuotas
 • Padeda pagerinti jūsų kvėpavimo įpročius
 • Stebi tavo miegą, kad ateityje galėtų patobulėti
 • Stebi širdies ritmą
 • Visas treniruočių komplektas linksmo animacijos stiliaus
 • Po viso įkrovimo trunka iki 5 dienų

Turėdamas visas šias puikias savybes meluočiau, jei sakyčiau, kad jos nėra brangios. Taip, jie yra, bet savybės tai visiškai kompensuoja. Trumpai tariant, laikrodyje galite gauti visą informaciją apie sveikatą ir gyvenimo būdą.

Išvada

Tai buvo keletas sveikatos ir kūno rengybos stebėjimo prietaisų, kuriuos galbūt norėsite naudoti norėdami išlikti stiprūs ir sveiki. Didžiausias šių prietaisų naudojimo pranašumas yra tas, kad jūs sužinote apie menkiausias jūsų kūno komplikacijas dar prieš tai, kai jūsų kūnas pradeda rodyti simptomus.

Taigi, jūs ne tik nuolat stebėsite save, bet ir atsikratysite visų kančių, kurios priešingu atveju pasireikštų. Kadangi, naudodamiesi tinkamu prietaisu šalia jūsų, visada galite sutelkti dėmesį į savo sveikatą ir imtis atsargumo priemonių tinkamai, kai to reikia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map