A2 talpinimo apžvalga | 63% nuolaida „A2Hosting Coupon Code 2020“ (2,96 USD / mėn.)

A2 priegloba siūlo didelę galią turinčią prieglobą, kurios greitis ir patikimumas yra svarbiausias prioritetas.


„A2“ priegloba teikia kietojo kūno diskų serverius, kurie gali įkelti puslapius iki 20 kartų greičiau, palyginti su ne SSD serveriu. Tai ne tik greičiausias greitis, kuriam šis A2 kompiuteris yra žinomas visame pasaulyje.

Šiame tinklaraščio įraše jūs susipažinsite su visomis jo funkcijomis, kurios daro šį prieglobą patikimesnį ir patogesnį, palyginti su kitais interneto prieglobais, tokiais kaip „Bluehost“, „HostGator“ ir „Dreamhost“, taip pat apie „A2“ prieglobos kupono kodą 2020 metams..

A2 priegloba

A2 prieglobos apžvalga 2020 m

„A2“ prieglobos įmonė garsėja tuo, kad turi daug energijos ir yra lengvai naudojama žiniatinklio prieglobos serveryje. Ją įkūrė Bryanas Muthigas. Bendrovė siūlo greičiausius „turbo“ serverius, todėl puslapio įkėlimo greitis yra 20 kartų greitesnis nei kitos standartinės prieglobos.

Bendrovė daugiausia dėmesio skiria kurdama ir prižiūrėdama visas prieglobos paslaugas, kad jos būtų lengvai prieinamos visiems vartotojams. Jei ieškote žiniatinklio prieglobos, siūlančios nemokamą SSD, neribotą duomenų saugojimą ir perdavimą bei nemokamą svetainių perkėlimą, A2 tinklo kompiuteriai būtų tinkamiausi, o ne kiti.

A2 prieglobos kupono kodas 2020 m

A2 priegloba siūlo pigiausią pasidalijamojo prieglobos planą ir jūs galite jį gauti naudodamiesi mūsų A2 prieglobos kupono kodu.

Kupono kodas ⇒ WPressBlog | Gaukite 63% nuolaidą „A2“ prieglobai dabar!

A2 prieglobos ypatybės

Greičiausias įkėlimo laikas, 99,9% veikimo laikas ir didesnis specialios komandos palaikymas yra ypatingi aspektai, siūlantys šiems tinklalapių savininkams papildomą WOW koeficientą. Be to, čia pagal savo patirtį išbandžiau visus prieglobos planus ir pateikiau keletą daugiau šios interneto prieglobos funkcijų.

 • Neribota vieta diske
 • Greiti SSD diskai
 • Patikimas debesų priegloba
 • Nemokamas paskyros perkėlimas
 • Keli atsarginės kopijos
 • Neribotas saugojimas ir duomenų perdavimas
 • Neribotas pralaidumas
 • „Linux“ ir „Windows“ priegloba
 • 24 x 7 valandos klientų aptarnavimo
 • Garantija 99,99%

Tačiau visoms „A2 Hosting“ siūlomoms funkcijoms prireiktų daugiau laiko ar užrašų puslapių. Tai iš tikrųjų yra pagrindinė savybė, nes ji garantuoja, kad už pinigus gausite didelę vertę.

Tolesniame skyriuje sužinosite apie įvairius jo prieglobos planus su visapusišku klientų palaikymu ir pinigų grąžinimo garantija. A2 žiniatinklio priegloba siūlo puikų ir greitą interneto prieglobos sprendimą, puikiai tinkantį vartotojams.

Nesvarbu, kiek turite srauto, ar turite visiškai naują tinklaraštį ar turite populiarią verslo svetainę. A2 priegloba apima viską, ko reikia jūsų verslui.

Nesvarbu, ar niekada anksčiau nevaldėte svetainės ar nesate profesionalus kūrėjas, jie siūlo pasaulinės klasės ir lengvai naudojamus svetainių kūrimo įrankius, kad sukurtų savo svetainę.

Kaip sukurti sustojimo svetainę „WordPress“?

Pakartotinė svetainė leidžia sukurti tiesioginę testavimo svetainę, kurios lankytojai negali pamatyti prieš paskelbdami testavimo svetainę. Peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte išsamiau.

Bendri prieglobos planai

„A2 Hosting“ bendro naudojimo prieglobos planai

A2 internetiniai kompiuteriai siūlo pigiausią bendrą hostingą iš trijų paketų, gerai matomų, vadinamųjų Lite, Greitas ir Turbo.

Jei jums patinka puiki 1 svetainės pradžia, galite nusipirkti šį paketą. Tai jums kainuotų vos 2,96 USD per mėnesį. Apimsite nemokamą SSL ir SSD, lengvai naršysite „CPanel“, neribotą saugojimą ir perkėlimą bei 5 duomenų bazes.

Naudodami greitą paketą, gausite neribotą kiekį svetainių, neribotą saugojimą ir duomenų perdavimą, neribotas duomenų bazes, nemokamą SSL ir SSD. Šį bendro prieglobos planą galite nusipirkti vos už 4,90 USD per mėnesį.

Itin greitas „Turbo“ prieglobos planas siūlo greičiausią puslapio įkėlimo greitį ir apima visas funkcijas, kurias gausite greitame pakete. Šis planas jums kainuoja 9,31 USD per mėnesį. 20 kartų greitesnis puslapio įkėlimo greitis ir A2 svetainės greitintuvas yra dvi papildomos šio bendro prieglobos plano savybės.

Perpardavinėtojų prieglobos planai

A2 prieglobos perpardavinėtojų prieglobos planai

Jei esate žiniatinklio kūrėjas ar norėtumėte įkurti savo interneto prieglobos įmonę, perpardavinėtojų prieglobos paskyrų pirkimas iš A2 interneto prieglobos bus jums ypač pelningas dėl pigiausių kainų..

A2 kompiuteris siūlo patrauklius perpardavinėtojų prieglobos paketus pagal 4 planus – bronzą, sidabrą, auksą ir platiną.

Naudodami „Bronze“ perpardavėjų prieglobą gausite 40 paskyrų su 30 GB saugykla ir 400 GB pervedimu. Antrasis sidabro planas siūlo 60 sąskaitų su 75 GB saugykla ir 600 GB perkėlimu. Trečiame aukso plane siūlomos 80 sąskaitų su 150 GB saugykla ir 1000 GB pervedimu. Kai perkate išskirtinį platinos perpardavėjo prieglobos planą, jums bus naudinga 100 paskyrų 200 GB saugykla ir 2000 GB pervedimas.

Nemokamas SSL ir SSD, nemokama „eNom“ perpardavinėtojo sąskaita ir WHM valdymo pultas yra bendros visose perpardavinėtojų prieglobos planų, kurias siūlo A2 interneto prieglobos, ypatybės. Visi perpardavinėtojo interneto prieglobos planai suteiks jūsų klientams aukštos kokybės ir standartinį našumą, kad jų prieglobos sąskaita būtų ypač patikima.

VPS talpinimo planai

„A2Hosting VPS“ hostingo planai

VPS yra „Virtual Private Server“ santrumpa. „A2 Hosting“ yra geriausia VPS prieglobos įmonė. A2 prieglobos VPS siūlo papildomą valdymą ir suteikia jums galimybę atlikti sudėtingesnes savo svetainės funkcijas. Jie siūlo VPS prieglobos planus, kurių pradinė kaina siekia vos 5 USD per mėnesį.

Galite įsigyti nevaldomus, valdomus ir pagrindinius VPS planus pagal savo poreikį. Jei esate profesionalus interneto kūrėjas, turėtumėte nusipirkti nevaldytą VPS planą. Kitus valdomo ir pagrindinio VPS planus galima įsigyti tik už 32,99 USD per mėnesį su papildoma saugykla, RAM ir duomenų perdavimu.

Gaukite A2 prieglobą su 63% nuolaida

A2 prieglobos klientų aptarnavimas

A2 pagrindinis kompiuteris siūlo patikimą ir greitą klientų aptarnavimą. Atskira palaikomoji A2 žiniatinklio prieglobos komanda yra prieinama visą parą, visą parą, kad išspręstų bet kokias kliento problemas asmeniškai..

Klientai gali susisiekti su „A2“ pagrindinio kompiuterio palaikymu per el. Pašto pokalbius ar tiesioginius telefono skambučius. Taip pat galite naudoti jų bilietų pardavimo JAV sistemą. Galiausiai visa palaikymo komanda laikoma draugiška ir paslaugi, nepaisant to, koks lengvas ar sunkus gali būti jūsų prašymas.

Pinigų gražinimo garantija

A2 žiniatinklio priegloba gali pasigirti suteikdama 99,99% neveiklumo garantiją ir greičiausią puslapio įkėlimą. Jei manote, kad jūsų svetainė dingo dėl kokių nors priežasčių, jūs galite laisvai reikalauti visos pinigų grąžinimo per 30 dienų arba proporcingos grąžinimo už naudotas paslaugas, jei atšaukiate po 30 dienų..

Tačiau „A2 Hosting“ naudoja pažangiausius duomenų centrus ir geriausią pramonės patirtį, kad įsitikintų, jog jūsų svetainėje yra visi naujausi saugos pataisymai.

Privalumai ir trūkumai A2 Hostingas

Yra keletas privalumų ir trūkumų svarstant „A2“ prieglobą kaip naują žiniatinklio prieglobą.

Argumentai už:

 • 100% anglies neutralumas
 • Siūlo serverio vietą iš Europos, Azijos ar JAV
 • Idealiai tinka „WordPress“ vartotojams
 • Greita apkrova

Minusai

 • Remiantis mano patirtimi, riboti „Windows“ prieglobos planai yra tik vienas neigiamas šio interneto prieglobos aspektas.

A2 prieglobos kupono kodas ir nuolaidų pasiūlymai

„A2“ priegloba teikia didžiausią nuolaidą, tokią kaip „Juodojo penktadienio“ išpardavimas. Taip pat galite gauti specialią nuolaidą naudodami mūsų specialų A2 prieglobos kupono kodą, kurį A2 priegloba teikia tik mūsų skaitytojams.

Bendro hostingo kupono kodas

Gaukite aukščiausią 63% nuolaidą naudodami šį kupono kodą. Šį kodą galite naudoti visuose bendrinamo prieglobos planuose. Jei nenorite naudoti kupono, galite spustelėti šį mygtuką. Nuolaidų sutartis bus taikoma automatiškai.

Gaukite 63% nuolaidą bendrai naudojančiam prieglobai

Perpardavinėtojo prieglobos kupono kodas

Jūs gausite 34% nuolaidą visiems perpardavinėtojų prieglobos planams. Norėdami gauti nuolaidą, spustelėkite šį mygtuką.

Gaukite 34% nuolaidą perpardavinėtojų prieglobos planams

Tvarko „WordPress“ prieglobos reklamos kodą

Gaukite 63% nuolaidą valdomam „WordPress“ prieglobos promo kodui. Norėdami gauti šią nuolaidą, tiesiog spustelėkite šį mygtuką.

Gaukite 63% nuolaidą „WordPress“ prieglobos planuose

VPS hostingo reklamos kodas

Gaukite 40% nuolaidą visiems VPS prieglobos planams naudodamiesi mūsų VPS prieglobos nuolaidų kodais. Norėdami suaktyvinti sandorį, spustelėkite šį mygtuką ir sandoris bus suaktyvintas automatiškai.

Gaukite 40% nuolaidą VPS prieglobos planuose

Dedikuoto prieglobos kupono kodas

Naudodami specialius prieglobos planus gausite 33% nuolaidą naudodami specialius prieglobos promo kodus.

Gaukite 33% nuolaidą už specialiojo hostingo planus

Aukščiau pateikėme visus A2 prieglobos planų kuponus ir reklaminius kodus. Perskaitykite mūsų vadovėlį, kad sužinotumėte, kaip juos naudoti..

Kaip naudotis mūsų A2 prieglobos kupono kodu?

 • Pirmiausia pasirinkite norimą įsigyti prieglobos planą, tada spustelėkite viršuje esančią nuorodą, pateiktą tame skyriuje.
 • Kai paspausite mygtuką, jis nukreips jus į oficialią A2 prieglobos svetainę.
 • Vėl galite pasirinkti norimą įsigyti prieglobos planą ir paspausti mygtuką Pradėti.

A2 prieglobos kupono kodas 2019 m

 • Kitame ekrane galite įvesti domeno vardą, kurį norite naudoti savo svetainei. Jei jau turite domeno vardą, galite pasirinkti kitas parinktis.

A2 prieglobos nuolaidų kodas

 • Kitame ekrane spustelėkite tęsti.
 • Kitame ekrane, jei norite paslėpti asmeninę informaciją, palaikykite pažymėkite langelį, kitu atveju panaikinkite žymėjimą laukelyje ID Protection.

A2 prieglobos reklamos kredito kodas

 • Dabar galite įvesti mūsų specialų kupono kodą „„wpressblog“Skyriuje „kupono kodas“. Galutinai kainai bus taikoma nuolaida.

A2 prieglobos kupono kodas

 • Pagaliau galite spustelėti mokėjimo mygtuką ir atlikti mokėjimą.

A2 talpinimo alternatyvos

„A2 Hosting“ yra greičiausias prieglobos paslaugų teikėjas. Kaip geriausią „A2 Hosting“ alternatyvą galite pasirinkti „SiteGround“, „Bluehost“ arba „HostGator“.

Galutinis verdiktas

Jei jums gali sumokėti šiek tiek daugiau už aukštos kokybės ir „premium“ prieglobą, kuriai 99,9% yra veiksnūs ir autentiški 24/7/365 žmonių palaikomi telefonai, pasiruoškite A2 žiniatinklio prieglobai naudodami mūsų A2 prieglobos kupono kodą.

Jei turite A2 prieglobos naudojimo patirties, praneškite mums apie tai savo atsiliepimų komentarų skiltyje.

Taip pat skaitykite:

 • „SiteGround“ apžvalga
 • „Kinsta“ hostingo apžvalga
 • „Hostinger“ apžvalga
 • „Dreamhost“ kupono kodas
 • „HostGator“ reklamos kodas
 • „Hostinger“ kupono kodas 2020 m
A2 prieglobos apžvalga 2020 m
 • A2 prieglobos ypatybės

 • Pagalba klientams

 • Pinigų gražinimo garantija

5

Santrauka

Jei jums reikia greičiausio prieglobos paslaugų teikėjo, galite kreiptis į A2 prieglobą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map