Kaip greitai ir lengvai atnaujinti „Node.js“ į naujausią versiją: Galutinis vadovas

„Node.js“, kaip populiari atvirojo kodo technologija, visada tobulinama. Norėdami užtikrinti gerą našumą, dažnai atnaujiname. Štai kaip galite atnaujinti „Node.js“ į naujausią versiją!


Kaip atnaujinti Node.js į naujausią versiją

Kaip ir dauguma kitų atvirojo kodo aplinkos, „Node.js“ tapo gana greitai besivystančiu projektu. Beveik kas dvi savaites atnaujinamas tas, kuris padidina saugumą ir stabilumą. Atnaujinimai apsiriboja ne tik viena versijos šaka; jie pasiskirstę tarp visų.

Yra daugybė metodų, kuriuos galima naudoti norint atnaujinti mazgą į naujausią skirtingų operacinių sistemų versiją. Taigi, jums nebus sunku gauti naujausią „Node.js“ versiją.
Kitame straipsnyje mes paminėjome paprasčiausius, tačiau veiksmingiausius metodus, kaip įdiegti naujausią mazgo versiją. Mes padengsime „Linux“, „MacOS“, ir „Windows“-pagrįstos mašinos.

Prieš pradėdami, išsiaiškinkite, kokią „Node.js“ versiją turite. Tai galite padaryti įvesdami mazgą -v komandų eilutėje.

3 „Node.js“ atnaujinimo „Linux“ mašinose metodai

Mes išvardijome tris įprastus ir veiksmingiausius būdus, kaip atnaujinti mazgą „Linux“ operacinėje sistemoje. Mes rekomenduojame vieną metodą dėl jo paprastumo. Tačiau jei negalite naudotis „Node“ versijos tvarkyklės metodu, galite atnaujinti naudodami dvejetainius paketus arba paketų tvarkytuvus..

1. Naudokite mazgo versijos tvarkyklę

NVM (Mazgo versijos tvarkyklė), kaip minėta anksčiau, yra geriausias būdas atnaujinti mazgą. Tam jums reikia C ++ kompiliatoriaus, „build-essential“ ir „libssl-dev“ paketų. Pirmiausia paleiskite naujinimą, kad paketai būtų gauti naudojant šias komandas:

„sudo apt-get“ atnaujinimas
sudo apt-get įdiegti statyti būtiną checkinstall libssl-dev

Jei norite įdiegti arba atnaujinti „Node“ versijų tvarkytuvę, gaukite diegimo scenarijų naudodami cURL:

curl -o- https://raw.githubusercontent.com/creationix/nvm/v0.32.1/install.sh | bash

Pirmiausia uždarykite ir vėl atidarykite terminalą. Tačiau galite patikrinti, ar diegimas pavyko, naudodamiesi komanda -v nvm. Jei viskas suveikė, tada komanda išves nvm.

Kai viskas bus nustatyta, įdiegti atnaujintą mazgo versiją beveik nėra sunku. Šiuo metu įdiegtą mazgo versiją galite patikrinti įvesdami nvm ls. Taip pat galite pamatyti versiją, kurią galite įdiegti naudodami „nvm“, naudodami ls-remote.

Dabar atsisiųskite, sudarykite ir įdiekite naujausią mazgo versiją įvesdami nvm install #. #. #. Atminkite, kad # numeris bus pakeistas norima mazgo versija. Taip pat galite informuoti „nvm“ versiją, kurią norite naudoti kiekviename apvalkale, naudodami „nvm use“. #. #. Be to, nustatykite numatytąją reikšmę su nvm slapyvardžio slapyvardžiu.

2. Naudokite „Package Manager“

Antras geriausias pasirinkimas po nvm yra paketų tvarkyklė. NPM (mazgo paketo tvarkyklė) padeda atrasti, bendrinti ir naudoti kodą. Tai taip pat leidžia vartotojams valdyti priklausomybes. Mazgas jau yra įdiegtas su npm; tačiau valdytojas atnaujinamas dažniau nei mazgas.

Patikrinkite turimą versiją naudodami npm -v. Tada įdiekite „npm install“, įdiekite naujausią „npm“ naujinį [apsaugotas el. paštu] -g. Norėdami įsitikinti, kad npm atnaujintas teisingai, paleiskite npm -v.

Jums taip pat reikės „npm n“ modulio, kad atnaujintumėte mazgą. Paleiskite šį kodą, kad išvalytumėte talpyklą ir įdiegtumėte n kartu su naujausia mazgo versija:

sudo npm talpyklos valymas -f
sudo npm įdiegti -g n
sudo n stabilus

Galiausiai naudokite n naujausią, kad įdiegtumėte naujausią versiją. Taip pat galite gauti konkrečią mazgo versiją vykdydami n #. #. #.

3. Naudokite dvejetainius paketus

Pasistenkite, kad išvengtumėte šio maršruto. Kaip paskutinę galimybę eikite į oficialų „Node.js“ atsisiuntimo puslapį. Iš čia gaukite 32 bitų arba 64 bitų „Linux“ dvejetainį failą. Čia yra dvi galimybės. Dvejetainį failą galite atsisiųsti iš naršyklės. Tačiau geriau naudoti konsolę. Atminkite, kad mazgo versija pasikeis, kai bus išleista daugiau atnaujinimų.

programėlė https://nodejs.org/dist/v6.9.2/node-v6.9.2-linux-x64.tar.xz

Jums taip pat reikės xz-utils failo išpakavimui. Taigi, norėdami tai įdiegti, paleiskite kodą sudo apt-get install xz-utlis. Tada naudokite šį kodą dvejetainiam paketui įdiegti į usr / local:

degutas C / usr / vietinis – juostos komponentai 1 -xJf node-v6.9.2-linux.x64.tar.xz

Dabar jūs turite ir mazgą, ir npm. Taigi, norėdami gauti kitą atnaujinimą, pirmiausia išbandykite antrąjį metodą.

„Windows“ / „MacOS“ mazgo atnaujinimas naudojant „Nodejs.org Installers“

„Node.js“ atsisiuntimo puslapyje yra dvejetainiai paketai, skirti „MacOS“ ir „Windows“. Tačiau nereikia apsunkinti jūsų gyvenimo. Yra iš anksto paruoštų diegėjų, kurie palengvina procesą: „Windows“ .msi ir „MacOS“ .pkg. Dėl šių paketų diegimas yra efektyvus ir lengvai suprantamas.

Tiesiog atsisiųskite failą ir paleiskite jį, o visa kita atliks diegimo vedlys. Su kiekvienu atsisiųstu atnaujinimu senesnės „npm“ ir „Node“ versijos bus pakeistos naujesnėmis.

DUK skyrius

Kas yra mazgas JS mazgas?

„Node.js“ yra platforma, sukurta naudojant „Google Chrome“ „JavaScript“ veikimo laiką. Pagrindinis jo tikslas yra lengvai sukurti greitas, keičiamas tinklo programas. „Node.js“ naudoja neužblokuojantį įvykių pagrįstą modelį, kuris daro jį efektyvų ir lengvą. Todėl jis idealiai tinka realaus laiko duomenų reikalaujančioms programoms, veikiančioms skirtinguose įrenginiuose.

Kaip patikrinti mazgo JS versiją?

Norėdami patikrinti kompiuteryje įdiegtą mazgo versiją, atidarykite komandų eilutės įrankį. Galite naudoti „Powershell“, „Command Prompt“ ar bet kurį kitą, kurį norite. Atidarius jį, įveskite mazgą -v. Tai atlikus bus išspausdintas tokios versijos numeris kaip v0.10.35.

Kam naudojamas mazgas JS?

Pirmiausia, „Node.js“ naudojamas į įvykį orientuotiems, neužblokuojantiems serveriams. Taip yra todėl, kad ji turi vieną sriegį. Jis taip pat naudojamas backend API paslaugoms, taip pat tradicinėms svetainėms. Tačiau jis buvo sukurtas naudojant realaus laiko ir „push-based“ architektūras.

Kaip jūs atnaujinate NPM?

Jei naudojate „Mac“, tada naudokite šį kodą:

sudo npm įdiegti -g npm

Taip pat galite atnaujinti pasenusius vietinius paketus naudodami „npm update“ be problemų. Panašiai galite atnaujinti pasenusius globalius paketus naudodami „npm update -g“.

Galutinis žodis

Taigi, jūsų mazgo atnaujinimas baigtas. Tiesą sakant, tiek npm, tiek mazgo atnaujinimas yra tik pradžia. Taip pat turėsite atnaujinti kitus savo paketus ir priklausomybes. Tai padarę padidinsite saugumą ir suderinamumą, kad galėtumėte džiaugtis naudodami mazgą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map