Kaip įvesti „Shrug“ jaustukus ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ [Greičiausias ir lengviausias įmanomas būdas]

Nors jaustukai perėmė tekstinių pranešimų pasaulį, mes vis tiek negalime įveikti įvestų emocijų. „Emocijų pečiai“ turi būti mėgstamiausi!


Kaip įvesti „Shrug“ jaustukus

Jaustukai ir konkrečiai įvesti pečių šypsenėlės yra japonų stiliaus jaustukai, dar žinomi kaip „Kaomoji“. Šis jaustukų stilius naudoja elementus iš „Katakana“ scenarijaus japonų kalba.

Šiandien dauguma, jei ne visos klaviatūros yra qwerty stiliaus. Naudodami šias klaviatūras kartais lengviau naudoti grafinius jaustukus nei įvesti jaustukus. Bet jei jūs vis dar mėgstate šyptelėti šypsenėlėmis, mes susigraudinome.

Šiame straipsnyje papasakosime, kaip galite naudoti „qwerty“ klaviatūrą įvairiose platformose ir vis tiek pavyks sukurti įvestą jaustuką, kurį visi greitai myli.!

Ką reiškia „Shrug“ jaustukai ¯ \ _ (ツ) _ / ¯?

Kad galėtume iš tikrųjų išmokti rašyti šypsenėlių šypsenėles, pirmiausia leiskime suprasti, ką tai iš tikrųjų reiškia. Jei nesuprantate šypsenėlėmis užfiksuotos šypsenėlės reikšmės, negalėsite ja tinkamai naudotis. Taigi, ką tai reiškia?

Pečiai yra vaizdinis asmens, tokio kaip tas, kuris naudoja jaustukus, vaizdas. Tai reiškia dvi galimybes; nerūpestingumo būsena, kai asmeniui nerūpi kokia nors situacija ar jos padariniai. Tuo tarpu jaustukai taip pat reiškia, kad juo besinaudojantis asmuo nežino arba neturi žinių apie tam tikrą aptariamą temą. Viskas priklauso nuo konteksto ir situacijos, kurioje jis naudojamas!

„Shrug“ jaustukų istorija?

Šiandien labai plačiai ir dažnai naudojami jaustukai turi turėti gilias šaknis ir turtingą istoriją. Emocijos, perimančios tokį internetą ir tapusios universalia kalba, kyla iš japonų šypsenėlių, kurios taip pat vadinamos „Kaomoji“.

„Katakana“ yra scenarijų japonų kalba forma, kurioje plačiai naudojami tie patys elementai, kuriuos randame pečių šypsenėlėse. Tačiau interneto ir memelių pasaulyje emocijos tapo labai populiarios ir jas žmonės naudojo „Twitter“ ir „Facebook“ po Kanye skandalo..

Kanye nušovė Taylor Swift, eidamas Beyoncé naudai, atlikdamas labai panašų emociją į jaustuką ištiestomis rankomis ir gūžtelėjusiais pečiais. Tai įvyko 2010 m. Ir iki šiol buvo svarbi interneto kultūros dalis!

Kaip įvesti „Shrug“ jaustukus „iPhone“, „Android“, „Mac“ & PC

Šiandien, kai technologijos yra labai universalios, nėra nei vienos universalios ar standartinės platformos, kuria visi naudojasi. Šiandien, nuo išmaniųjų telefonų iki planšetinių kompiuterių ir kompiuterių, turime įvairių rūšių programinę įrangą, kuri dažniausiai apima MAC OS, „Windows“, „iOS“ ir „Androids“..

Todėl kiekviena iš šių programų skiriasi ir turi keletą svarbių variantų, turinčių įtakos vartotojo sąsajai. Taigi visose šiose platformose skirtingai rašyti pečius. Perskaitykite iš anksto, kad sužinotumėte, kaip įvesti pečių šypsenėles jūsų naudojamoje programinėje įrangoje ar mobiliojoje operacinėje sistemoje.

Kaip naudoti „Shrug“ jaustukus „Mac“ (OS X)

Pirmiausia pažiūrėkime, kaip naudoti „gūžčiojančius“ jaustukus ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ „Mac“ kompiuteryje.

Kaip „Shrug“ jaustukus naudoti „Mac“

 1. Atidarykite „Mac“ ir eikite į nustatymų / sistemos nuostatų sąsają.
 2. Pasirinkite klaviatūros nuostatas.
 3. Kai spustelėsite klaviatūros sritį, pasirodys „teksto“ sritis. Pasirinkite tai.
 4. Eidami į teksto sritį, apatiniame kampe rasite „+“ piktogramą. Spustelėkite tai.
 5. Pagaliau, pakeisdami stulpelį, turėsite sudėti raktus ir simbolius, kuriuos norite pakeisti, prie šypsenėlių šypsenėlių. Įdėjus šiuos simbolius, kiekvieną kartą įvedant šiuos simbolius, jie bus pakeisti šypsenėlėmis.
 6. skyriuje „su“ nukopijuokite ir įklijuokite pečių nuorodą; ¯ \ _ (ツ) _ / ¯.

Turi „Windows“?

„Windows“ neturi įmontuotos funkcijos, leidžiančios automatiškai taisyti rašybą. Todėl negalite automatiškai pakeisti jokių raktų ar simbolių gūžtelėdami šypsenėlėmis. Tačiau vis tiek galite naudoti keletą atsisiunčiamų programų, tokių kaip „PhraseExpress“, jei norite naudoti gniaužiančius šypsenėlius „Windows“ ar asmeniniame kompiuteryje..

„iPhone“ vartotojai taip pat gali naudoti „Shrug“ jaustukus

„IPhone“ vartotojams galite naudoti gūžčiojančius jaustukus atlikdami šiuos veiksmus (jei turite „iPhone“ ir MAC, galite sinchronizuoti klaviatūros nuostatas ir greitai su ja pradėti):

 1. Atidarykite nustatymų programą. Eikite į „General“.
 2. Eikite į „Klaviatūros“ nustatymus bendrojoje dalyje.
 3. Eikite į „Nuorodos“ ir viršutiniame ekrano kampe spustelėkite pliuso ženklą.
 4. Įveskite simbolius, kuriuos norite pakeisti, ir spustelėkite išsaugoti!

Įveskite „Shrug“ jaustukus ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ „iPhone“ dabar!

Kaip jį naudoti „Android“ telefonuose

 1. Nukopijuokite ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ nuorodoms.
 2. Savo meniu eikite į programą „Nustatymai“.
 3. Pasirinkite kalbą ir įvesties parinktį.
 4. Eikite į parinktį „visos kalbos“.
 5. Spustelėkite mygtuką „+“. Čia pridėkite norimus simbolius, kad juos pakeistumėte jaustukais.
 6. Įklijuokite nuorodos jaustukus lauke „Įveskite žodį“.

Galutinis žodis

Dabar, kai jūs sužinojote, kaip kiekvienoje platformoje įvesti pečių šypsenėles ¯ \ _ (ツ) _ / ¯, eikite į priekį ir būkite mieli bei kūrybingi visuose kituose tviteriuose ir „Facebook“ žinutėse. Prisitaikykite prie tendencijų naudodamiesi japonų kilmės emocijų šypsenėlėmis, kurios internete paėmė audrą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map