10 najlepších interiérových domácich bezpečnostných kamier pre pokoj

Vyberte si tú pravú domácu bezpečnostnú kameru, aby ste si oddýchli!


Pred niekoľkými rokmi boli domáce bezpečnostné systémy také nákladné a zložité, že väčšina ľudí sa musela jednoducho spoliehať na zámky svojich dverí a okien a modlila sa, aby útočníci namiesto toho vybrali iný cieľ. Dnes ceny klesli natoľko a technológia sa stala tak všadeprítomnou a priamou, že nemáme žiadne výhovorky na inštaláciu fotoaparátov, ktoré chránia nás a naše domácnosti..

Okrem toho existujú ďalšie dôvody na umiestnenie kamier v našich domovoch, ktoré len bránia vniknutiu. Pomocou vnútorných kamier dokážeme skontrolovať naše deti, našich starších alebo aktivity našich domácich miláčikov odkiaľkoľvek. Môžeme dohliadať na ľudí, ktorých v dome necháme na pokoji. Môžeme skontrolovať, či sme nechali zapnuté svetlá alebo otvorené okno, a dokonca môžeme hovoriť s kýmkoľvek, kto je v dome, keď sme preč..

Nákup pokoja

Tradičné domáce bezpečnostné systémy s počuteľnými poplachmi a detekciou pohybu alebo vloupania sú zločincom dobre známe. Vedia, ako ich deaktivovať alebo dokonca prinútiť majiteľov, aby sami deaktivovali alarmy tým, že spôsobili opakované falošné poplachy.

Vnútorná domáca bezpečnostná kamera je vynikajúcim doplnkom k týmto tradičným poplachovým systémom. Vždy, keď sa spustí poplach, môžete skontrolovať živý tok videa, aby ste videli, čo sa deje doma, a podniknúť potrebné kroky. Ale aj keď nemáte bezpečnostný systém, jedna vnútorná domáca bezpečnostná kamera dokáže vykonať väčšinu práce a zabrániť nechceným udalostiam..

Rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou kamerou je v tom, že je vystavená rôznym klimatickým podmienkam a musí byť vyrobená z odolnejších materiálov, aby sa zabránilo neoprávnenému zásahu. Naopak, vnútorné kamery majú tendenciu byť menšie a ľahšie a tiež lacnejšie. Vo všeobecnosti sú tiež menej rušivé.

Žiaduce vlastnosti vnútornej domácej bezpečnostnej kamery

Jediný fotoaparát môže fungovať ako kompletný domáci bezpečnostný systém, ak má všetky potrebné funkcie. Cenové rozpätie pre tento druh zariadenia sa pohybuje od menej ako 50 dolárov do viac ako 300 dolárov. Je zrejmé, že iba fotoaparáty s vyššou cenou ponúkajú všetko, čo by ste mohli potrebovať, pokiaľ ide o zabezpečenie domácnosti. Môžete však hľadať kompromis medzi cenou a funkciami a nájsť model, ktorý vyhovuje vašim očakávaniam a je tiež cenovo dostupný.

Medzi hlavné funkcie, ktoré by ste mali hľadať v domácej bezpečnostnej kamere, patrí:

Cloud-ové úložisko: Videozáznam nasnímaný kamerou musí byť niekde uložený pre prípad, že ho potrebujete skontrolovať alebo prípadne použiť ako dôkaz nejakého zločinu. Cloudové úložisko je v tejto veci najlepšou voľbou, pretože videosúbory zaberajú veľa miesta a miestna jednotka alebo pamäťová karta by sa mohla naplniť veľmi rýchlo. Väčšina dobrých bezpečnostných kamier ponúka bezplatné úložisko veľkých cloud.

Mobilný a webový prístup: Keď ste mimo, budete chcieť vidieť, čo sa deje vo vašom dome, sledovaním videa z vašej kamery na mobilnom zariadení, na webovej stránke alebo na oboch.

Zdroj energie: Niektoré fotoaparáty používajú batérie; iní používajú napájací kábel. Každá možnosť má svoje výhody a nevýhody: batérie je potrebné vymeniť alebo nabiť, zatiaľ čo napájacie káble musia byť v krátkej vzdialenosti od elektrickej zásuvky.

konektivita: Wi-Fi je skvelé, keď máte doma pripojenie na internet. Ak však búrka zasiahne a napájanie sa vypne, kamera bude potrebovať inú možnosť na pripojenie na internet. Mobilné pripojenie je zriedkavá funkcia, ktorá je však nevyhnutná, ak hľadáte bezpečný bezpečnostný systém.

Nočné videnie: Toto je nevyhnutná funkcia pre bezpečnostné kamery, pretože aj keď necháte svetlá zapnuté vo vašom dome, zlodej ich jednoducho môže vypnúť a nechať oslepnúť pre prípad, že kamera nebude vidieť v tme.

Je treba vziať do úvahy mnoho ďalších funkcií, ako je detekcia pohybu, rozpoznávanie tváre, AI, zvuk a veľká atď. Aj keď to nie je veľké množstvo peňazí, ktoré miniete za fotoaparát, mali by ste skontrolovať všetky funkcie a vykonať dôkladné porovnania, takže nebudete ľutovať, že ste si po zakúpení a inštalácii vybrali konkrétny model..

Tu sú naše tipy v oblasti domácich bezpečnostných kamier:

Logitech Circle

Je ťažké niečo vymyslieť Logitech Circle 2 neponúka. Za menej ako 200 dolárov dokáže Logitech Circle uchovávať 10 až 60 sekúnd videá vo svojom súkromnom, bezplatnom cloudu, a to až do 24 hodín videa. Je kompatibilný s Amazon Alexa a Asistentom Google.

Používa nabíjateľnú batériu a šetrí energiu prevádzkou v režime nízkej spotreby, kým sa nezbudí, keď zistí pohyb. Ak chcete platiť za ďalšie funkcie, môžete získať rozpoznanie tváre, vlastné denné slipy, ďalšie dni ukladania videa a ďalšie zaujímavé dobroty..

eufyCam

eufyCam 2 cena asi 300 dolárov – ponúka výhodu samostatnosti. Nezávisí to od cloudového úložiska, pretože prichádza s 16 GB kartou microSD schopnou ukladať nahrávky za celý rok, pričom sa berie do úvahy 10 segmentov 30sekundových záberov za deň.

Nezávisí tiež od napájacích káblov alebo nabíjania batérií: batéria vydrží v pohotovostnom režime 365 dní alebo tri roky.

Wyze Cam V2

Za menej ako 20 dolárov, Wyze Cam V2 je jednou z najlacnejších domácich bezpečnostných kamier, ktoré nájdete. Je to najlepšia voľba, ak chcete začať s niečím jednoduchým a nepotrebujete žiadne sofistikované funkcie.

Zahŕňa však väčšinu základov: nočné videnie, bezplatné ukladanie v cloude, detekciu pohybu, hlasové ovládanie prostredníctvom Alexa a Asistenta Google atď. Ponúka živé vysielanie 1080p, ktoré môžete sledovať pomocou svojho mobilného zariadenia. Môžete zdieľať prístup do kamery, takže všetci členovia rodiny môžu vidieť jej priamy prenos a nahrávky.

D-Link

Za asi 60 dolárov, tento fotoaparát ponúka plné rozlíšenie videa HD 1080p a vysokú viditeľnosť. Získate detailné živé a zaznamenané video. Dokáže detekovať zvuk alebo pohyb až do 16 stôp úplnej tmy a automaticky tlačí výstražné upozornenia, aby vás informoval nepretržite. Obojsmerný zvuk vám umožní hovoriť s ľuďmi doma alebo povedať svojmu psovi, aby vystúpil z pohovky.

Poskytuje vám možnosť bezplatného alebo plateného cloudového úložiska alebo záznamu na kartu MicroSD, ktorú si môžete prezrieť v aplikácii mydlink. Aplikácia sa dá použiť aj na diaľkové prezeranie, nahrávanie, nastavenie plánovaného nahrávania a štipku na zväčšenie až 10x. Vzrušujúcou funkciou je 3-sekundový pohľad späť: vždy uvidíte, čo vyvolalo záznam.

Google Nest Cam IQ Indoor

S cenou od 150 do 200 dolárov, Interiérová kamera Google Nest Cam IQ vyniká ľahkým nastavením, ostrým videom s nočným videním na špičkovej úrovni a skvelými integračnými funkciami. Je kompatibilný s inteligentnými domácimi produktmi od spoločnosti Google, ako je napríklad termostat Nest Learning Therm a dymový alarm Nest Protect. Kamera Nest Cam vám umožňuje hovoriť a počúvať ju, fungujú podobne ako obojsmerný detský monitor. Neočakávajte však kvalitný zvuk, ale je dosť dobré povedať svojim deťom „ahoj“, keď prichádzajú zo školy, alebo dokonca vystrašiť votrelca s bláznivým výkrikom..

krúžok

Ring Indoor Cam môže byť použitý ako spoločník pre zvončekový výrobok alebo ako samostatné zariadenie.

Približne 60 dolárov ponúka Indoor Cam 2 malý tvarový faktor, detekciu pohybu, obojsmerný zvuk, kompatibilitu s Alexa a živé zobrazenie prostredníctvom aplikácie Ring. Nemá však žiadne batérie, takže ho budete musieť zapojiť do elektrickej zásuvky. Za mesačný poplatok 3 $ môžete pridať základný plán ochrany pred zvonením a nahrávať videá na 60 dní.

Yi Dome

Za približne 40 dolárov, Kamera Yi Dome je nabitý funkciami. Má širokouhlý sklenený objektív s vysokým rozlíšením 1080p, ktorý v kombinácii s horizontálnym uhlom rotácie 345 ° a vertikálnym 115 ° poskytuje úplné pokrytie okolia fotoaparátu. Má tiež pokročilé nočné videnie s 8 infračervenými LED guľôčkami, ktoré predlžujú pozorovaciu vzdialenosť na 3 metre. Spoločnosť ponúka voliteľnú 24/7 pohotovostnú službu za 4,99 dolárov mesačne.

Pohybové výstrahy fotoaparátu môžu okamžite zahŕňať certifikovaných záchranných dispečerov spoločnosti Noonlight, ktorí môžu koordinovať akcie s pohotovostnými zdravotníckymi službami, políciou a hasičskými zbormi pri riešení každej situácie. Môže byť integrovaný s produktmi YI Home a YI Cloud na konfiguráciu kompletného a efektívneho systému inteligentných domácností.

Arlo Pro 3

Menej ako 500 dolárov, Arlo Pro 3 vyniká tým, že je 100% bez káblov. Vyžaduje si však Arlo SmartHub alebo základňovú stanicu, ktorá sa predáva samostatne. Spolupracuje s Alexou a Asistentom Google a zahŕňa 3 mesiace inteligentnej služby Arlo s 30-dňovými cloudovými nahrávkami. Ponúka 2K video s HDR, ktoré vám umožňuje priblížiť objekty a vidieť jasnejšie detaily a farby.

Ponúka dokonca farebné nočné videnie, čo je v tomto type fotoaparátu zriedkavé. Ak potrebujete zapáliť noc a odvrátiť nežiadúcich hostí, bude to robiť integrovaný reflektor.

Amazon Cloud Cam

Za asi 120 dolárov, Amazon Cloud Cam obsahuje takmer všetko, čo budete potrebovať, aby bol váš domov bezpečný: obojsmerný zvuk, nočné videnie, 1080p Full HD a 30-dňová bezplatná skúšobná verzia akéhokoľvek predplatného služby Cloud Cam. Technológia detekcie pohybu a počítačového videnia poskytujú prispôsobiteľné upozornenia, takže budete dostávať iba dôležité upozornenia.

Spolupracuje s doručovacou službou Amazon Key v domácnosti a v aute, ktorá umožňuje autorizovaným odosielateľom získať prístup do domu zákazníka, do poštovej schránky alebo do kufra auta v určenom čase s cieľom zabrániť odcudzeniu balíkov..

kanárik

Toto nie je len vnútorná kamera. Za menej ako 100 dolárov, kanárik ponúka kompletný domáci bezpečnostný systém. Okrem kamery s vysokým rozlíšením HD 1080p má zariadenie monitor kvality vzduchu, ktorý tiež sníma teplotu a vlhkosť a vstavaný alarm, ktorý dosahuje úroveň zvuku 90 + decibelov – ideálna siréna na odradenie votrelcov. Fotoaparát ponúka 147 ° výhľad, ktorý vám poskytne úplnú panorámu vášho domu, keď tam nie ste.

Spolupracuje s Alexom a Asistentom Google na ovládanie hlasom. Jedinou nevýhodou je, že musíte zaplatiť príplatok za mnoho funkcií, ktoré Canary ponúka so svojím systémom.

Koľko za dobrý pokoj?

Videli sme, že niektoré z domácich bezpečnostných kamier sú v cenovom rozpätí 200 dolárov. Ak však môžete rezignovať na niekoľko funkcií, môžete znížiť túto cenu na menej ako 30 dolárov, takže aj keď je váš rozpočet obmedzený, nie je dôvod na to, aby ste nedostali aspoň jeden z lacnejších modelov. Nepochybne bude lepšie, ako keby ste vôbec nevedeli, čo sa stane doma, keď tam nebudete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map