11 najlepších sledovačov domácich miláčikov na sledovanie polohy vášho domáceho miláčika

Ak čítate tento príspevok, predpokladám, že už máte doma domáceho maznáčika. Mám aj domáceho maznáčika. Takže mi verte, viem presne, ako veľmi sa obávate, že budete chcieť svojho domáceho maznáčika chrániť.


Bez ohľadu na to, ako je váš miláčik vycvičený, vždy existuje šanca, že stratia cestu späť domov, keď sú na prechádzke alebo majú tendenciu objavovať okolie. A čo môže byť horšie, ako keby ste nevedeli, kde je váš miláčik, ak nie doma, kde sú najbezpečnejšie.   

Som rád, že táto technológia tak pokročila, že sledovanie polohy vášho domáceho maznáčika už nie je také ťažké, ako to bolo pred niekoľkými rokmi..

Dnes už len s malým ochranným krokom môžete zaistiť, aby boli vo vašom dosahu v bezpečí bez toho, aby ste ich nechali putovať ďaleko od vášho dosahu..

V dnešnom príspevku vám pomôžeme uviesť niektoré z najlepších sledovačov domácich miláčikov, ktoré vám pomôžu udržať svojho milujúceho priateľa na mieste, kam patria najlepšie..

trakčné

trakčné je GPS sledovač, ktorý vám umožní sledovať pohyby vášho domáceho maznáčika odkiaľkoľvek a kdekoľvek.

Tento fantastický produkt je obojok, ktorý musíte obtočiť okolo krku svojho domáceho maznáčika. Potom môžete nainštalovať aplikáciu na sledovanie do telefónu alebo do svojho prehliadača a zistiť, kde presne sú.

Tractive, Pet tracker

Aplikácia je ľahko dostupná na stiahnutie v obchode Google Play aj App Store. Tento produkt je mimoriadne užívateľsky príjemný, vďaka čomu vďačíme špičkovej technológii, s ktorou bol vyrobený.

Tractors GPS trackers vám dá najpresnejšiu a najspoľahlivejšiu informáciu o mieste pobytu vášho domáceho maznáčika. A to sa neobmedzuje iba na váš dvor, ale na akúkoľvek časť sveta.

Toto zariadenie je k dispozícii pre mačky aj pre psov. Takže bez ohľadu na to, ktorý z nich vlastníte, je Tractive vždy k dispozícii na ochranu vášho domáceho maznáčika zabezpečením neustáleho sledovania.

V aplikácii môžete tiež nastaviť definovanú bezpečnú oblasť. Takže zakaždým, keď vaše domáce zviera zotrvá nad ním, aplikácia vás okamžite upozorní varovnou správou. Toto minimalizuje možnosť, že sa bezdôvodne potulujú, pretože ste tam, aby ste ich dostali späť na svoje bezpečné miesto.  

struk

struk je ďalší fantastický, ľahký, úplne nepremokavý sledovač zvierat, s ktorým už nikdy nebudete musieť stratiť svojho domáceho maznáčika. Pod umožňuje sledovať každý pohyb, ktorý váš maznáčik robí. Stačí pripnúť opakovane použiteľný remienok okolo krku a nainštalovať aplikáciu do mobilného telefónu.

To je všetko. Teraz môžete sledovať aktivitu vášho domáceho maznáčika a sledovať ho kdekoľvek. Nielenže vám poskytuje živé umiestnenie vášho domáceho maznáčika, ale tiež ukladá každý jeho pohyb za posledných 24 hodín.

Pod, Pet Tracker

Môžete tiež vytvoriť viacero bezpečných zón, aby ste boli vždy upozornený vždy, keď opustí tento priestor. Pod umožňuje zaznamenávať aktivity vášho domáceho maznáčika, keď sa hrajú v parku alebo v susedstve.

Girafus

Tento je mocný.

V jednej aplikácii môžete sledovať až 4 rôzne domáce zvieratá a sledovať, kde sa práve nachádzajú. Toto zariadenie je k dispozícii pre mačky aj pre psov.

Pet Tracker, Girafus

Girafus využíva bezpečnú RF technológiu 2,4 GHz, takže sa nikdy nemusíte obávať, že by to mohlo rušiť služby vašich ďalších bezdrôtových zariadení. To znamená, že ho môžete bezpečne používať s ľubovoľným počtom ďalších zariadení.

Girafus je odolný voči vode a má inteligentný režim spánku, vďaka ktorému je batéria vydržaná dlhšie. Inštalácia je tiež jednoduchá. Stačí pridať bunky a zapnúť zariadenie. Tak tu si. Pripravené na použitie.

Kipp

Kipp je ďalšou možnosťou, ktorú by ste si mohli vyskúšať. Tento fantastický GPS sledovač sa používa rovnako ako tie uvedené vyššie. Kippy vám umožní robiť všetko, čo potrebujete, aby ste sa cítili dobre v bezpečí, od umiestnenia vášho domáceho maznáčika po sledovanie pohybu v minulosti..

Pet Tracker, Kippy

S týmto prístrojom môžete tiež dostávať rôzne tipy, ako zaistiť, aby bol život zdravší a dlhší. Potom môžete nechať svojho domáceho maznáčika robiť veci, aby ste sa uistili, že zostanú vždy v poriadku.

Aplikácia Kippy sa dá nainštalovať do vášho mobilného telefónu, tabletu alebo dokonca do notebooku podľa toho, čo si myslíte, že vám môže poskytnúť ľahký prístup k miestu a činnostiam vášho domáceho maznáčika..  

Weenect

Weenect je ideálne zariadenie pre vášho psa, ak má tendenciu behať v okolí príliš veľa. Zvyšuje to nielen ich šancu na stratu, ale tiež zvyšuje vašu zvedavosť o ich pohody a bezpečnosti, ak nie je doma včas..

Ale s Weenectom po boku môžete rozlúčiť so všetkými svojimi starosťami, pretože viete, že presne tam, kde je vaše domáce zviera na cestách za dobrodružstvom..

Pet Tracker, Weenect

Weenect do zariadenia pridal aj tréningový vibrátor. Môžete ho použiť na to, aby pes nechal svoj čas na jedlo, alebo na prechádzku tak, že zariadeniu vibrujete v golieri..

Trackimo Mini

Trackimo je ďalšou vynikajúcou možnosťou, ktorú môžete vyskúšať a uistiť sa, že sa nikdy nebudete musieť rozlúčiť so svojimi domácimi miláčikmi. Jedná sa o zariadenie s cenou 139 dolárov, ktoré bez problémov sleduje vášho psa alebo mačku a ukáže vám, kde sa práve nachádza, v reálnom čase..

Pet Tracker, Trackimino

Trackimo GPS Tracker využíva sieť mobilných telefónov GSM na odosielanie všetkých informácií z GPS trackera do aplikácie cez internet. Pokiaľ máte internet a tento sledovač v ruke, môžete si byť istí, že je váš miláčik v bezpečí a bude späť vo svojom najbezpečnejšom dome..

Získajte tohto sledovača teraz a užite si všetok svoj čas so svojím milujúcim priateľom.

Pawtrack

Rovnako ako toto meno napovedá, je to sledovač labky, aby ste sa uistili, že viete presné umiestnenie svojej roztomilej mačky. toto zariadenie je výslovne určený pre milovníkov mačiek a mačiek, aby sa cítili stále v bezpečí.

Jedná sa o wifi integrované a ľahké zariadenie s Wi-Fi majákom, ktoré sedí okolo krku vašej mačky a zobrazuje svoju polohu na monitore, ktorý je k nemu pripojený prostredníctvom internetu..

Pet Tracker, Pawtrack

Na tento účel nemusíte kupovať monitor osobitne. Iba obrazovka telefónu, obrazovka tabletu alebo dokonca laptop alebo stolný počítač sú dosť dobré na to, aby slúžili tomuto účelu. Popruh môžete nastaviť podľa svojich požiadaviek tak, aby sa dal použiť na mačku akéhokoľvek veku.

Getfindster

Som si istý, že budete mať radi GetFindster zariadenie pre bezpečnosť vášho domáceho maznáčika. Toto zariadenie je k dispozícii zadarmo a spoločnosť Amazon, Yahoo, Techcrunch a dokonca aj PetGuide.com ho označili za najpredávanejšie zariadenie na sledovanie polohy a aktivity domácich miláčikov..

Pet Tracker,

Ak chcete používať tento sledovač a aplikáciu, nemusíte platiť ani žiadne predplatné. Najlepšie je, že na ich sledovanie nepotrebujete ani sieťové pokrytie. Pás je úplne nepremokavý, takže ho aj napriek tomu, že ho zviera náhodne zmočí, môžete sledovať na monitore.

Getfindster umožňuje zdieľanie polohy domáceho maznáčika s iným oprávneným členom príliš pre prípad, že si myslíte, že je bližšie k polohe iného člena.. 

píšťala

píšťala práve vylepšil sledovanie polohy. Toto zariadenie nie je iba sledovačom Bluetooth. Je to viac než to. Zatiaľ čo štandardné Whistle dokáže sledovať vášho domáceho maznáčika až do 50 stôp, zariadenie Whistle 3 ho môže sledovať až do 3 000 míľ ďaleko. Je to značná vzdialenosť, nie je to tak?

Pet Tracker, Whistle

Môžete si tiež zvoliť spôsob, akým chcete dostávať informácie o mieste pobytu vášho domáceho maznáčika. Máte na to veľa možností. Môžete si vybrať, aby ste dostali e-mail, textové upozornenie a ďalšie informácie zakaždým, keď sa vzdajú bezpečnostného plotu, ktorý môžete vytvoriť prakticky.  

Toto je len niekoľko funkcií. Je toho viac. Získajte teraz sledovač a predstavte ho sami a so svojím domácim miláčikom sa budete cítiť navždy v bezpečí.

Linkakc

Linkakc môže byť váš domáci miláčik prvý smartphone vôbec. Rovnako ako sa cítime bezpečnejšie s našimi telefónmi, cítime sa bezpečnejšie pre vášho psa, keď má toto úžasné zariadenie. 

Za pouhých 20 dolárov stojí Linkakc za kúpu, vzhľadom na to, ako sa môžete cítiť pre svojho psa.

Jedná sa o malý ľahký a módny obojok, ktorý sa dodáva v dvoch rôznych kvalitách. Môžete si vybrať hnedú koženú alebo čiernu nylonovú, podľa toho, čo si myslíte, že na nej vyzerá lepšie.

Pet Tracker, linkakc

Umožňuje vám tiež zaznamenávať všetky dobrodružné výlety a prechádzky a malé okamihy, ktoré zdieľate so svojím domácim miláčikom, a navždy si ich vážiť, aby ste si mohli užívať.

Mytabcat

Toto je na ochranu vašej mačky. Dôveryhodné pre tisíce majiteľov mačiek, toto zariadenie je skutočný ochranca, ktorý sa vám bude páčiť. Rovnako ako ostatní v zozname, umiestnite golier okolo krku vašej mačky a sledujte jej pohyb od miesta, kde ste kdekoľvek.

Pet Tracker, Tabcat

Aký môže byť lepší pocit, ako vedieť, že vaša mačka je na mieste, o ktoré sa nemusíte báť. A v prípade, že sa potuluje, sledovač je tu, aby vám povedal, že je čas, aby ste za ním šli kvôli jeho ochrane.

Nad tebou

Boli to niektoré z domácich sledovačov, ktoré môžete použiť na to, aby ste svojho najlepšieho priateľa dostali tam, kde sú najbezpečnejšie. Všetky vyššie uvedené produkty potrebujú pripojenie na internet, aby sa dosiahol čo najlepší výkon.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map