12 aplikácií pre rodičovskú kontrolu pre vyššiu bezpečnosť

Udržujte deti v bezpečí online.


Technológia je to najlepšie, čo dnes máme. Vo vrecku máme smartphone a môžeme sa okamžite spojiť s takmer kýmkoľvek. Môžeme na tomto zariadení tiež hrať hry, informovať sa o najnovších udalostiach v krajine, kliknúť na naše obrázky a poslať ich priateľom a rodine.

Deti sú fascinované technológiou, pretože tieto veci sú pre nich úplne nové.

Ako dospelí ste si vedomí, že technológia prichádza aj s negatívnymi aspektmi. Ale vaše deti to ešte nevedia. Mohli by sa vystaviť obsahu nevhodnému na vek, nevedomky by sa mohli stať obeťou podvodov online alebo by dokonca mali prístup k násilným snímkam, ktoré by mohli mať vplyv na ich nevinné mozgy..

Čo robíte v takejto situácii?

Jednou z možností je zabrániť deťom v prístupe k smartfónu alebo akejkoľvek inej technológii úplne. Ale s touto možnosťou beriete slobodu. Taktiež by videli svojich priateľov pomocou najnovších telefónov, hrania najnovších hier a požiadali by vás o to isté.

Ak teda chcete svojim deťom poskytnúť dostatočný prístup k technológiám, ktoré používajú iba ich dobré časti a ktoré nechávajú tie zlé, aplikácie na rodičovskú kontrolu sú niečo, čo by vás zachránilo. Aplikácie rodičovskej kontroly sú jednoduché aplikácie pre smartfóny, ktoré si môžete nainštalovať do svojich zariadení. Tieto aplikácie by obmedzili konkrétny obsah tak, aby sa naň vaše deti nedostali.

Ak chcete ovládať celú domácu sieť alebo nechcete používať aplikácie, potom môžete vyskúšať riešenie filtrovania obsahu / DNS..

Qustodio

Qustodio je internetový správca.

Qustodio

Zachováva záznamy o všetkom, čo vaše dieťa robí na svojom smartfóne. Funguje to aj na Kindle v prípade, že ste hľadali takúto aplikáciu. Táto aplikácia má navyše zabudované panické tlačidlo, ktoré môže vaše dieťa použiť v prípade, že sa nachádza v situácii, keď potrebuje vašu pomoc. Preto to môžete nazvať dvojúčelovou aplikáciou.

FamiSafe

FamiSafe je veľmi populárna aplikácia na kontrolu rodičovstva, pretože táto aplikácia vám umožňuje prehliadať históriu smartfónu vášho dieťaťa. Môžete skontrolovať, aké webové stránky navštívili a koľko času strávili na každom z nich. Ďalšou užitočnou funkciou tejto aplikácie je, že môžete nastaviť časy, keď vaše dieťa nebude môcť používať telefón.

Famisafe

Ak nechcete, aby vaše deti používali svoj telefón v čase spania, stačí ho nastaviť v aplikácii a je dobré ísť.

Štekať

Štekať vám umožní monitorovať až 24 sociálnych sietí bez väčšieho zásahu z vašej strany. Rodičia sa väčšinou obávajú, aký druh sociálnych sietí majú ich deti prístup. Aplikácia má zabudované algoritmy, ktoré neustále sledujú aktivitu dieťaťa.

Štekať

Aplikácia vám pošle upozornenia, keď sa pokúsia získať prístup k niečomu, čo by nemali robiť.

OurPact

OurPact filtruje obsah, ku ktorému má vaše dieťa prístup. Ak chcete zablokovať aplikáciu alebo webovú stránku v telefóne svojho dieťaťa, môžete ju rýchlo nastaviť. Táto aplikácia má tiež funkciu sledovania polohy, ktorá by vás informovala o mieste pobytu vášho dieťaťa.

Ourpact

Okrem toho existuje možnosť nastaviť čas na premietanie obrazovky.

ESET

ESET je vynikajúca aplikácia, keď chcete ovládať prístup svojho dieťaťa na internete. Ako rodič nemôžete zabrániť dieťaťu v prístupe na internet. Môžete im však zabrániť v prístupe na webové stránky nevhodné pre vek.

eset

Spoločnosť ESET takéto webové stránky obmedzí a vy môžete svojim deťom poslať aj prioritnú správu v prípade, že spozorujete riskantnú aktivitu.

norton rodina predné

norton je jedna aplikácia, ktorú môžete nainštalovať na viac zariadení s jedným odberom. Akonáhle dostanete Norton, môžete si byť bezstarostní, či vaše dieťa používa svoj smartfón, smartfón, tablet, na ktorý niekedy zabudnete v salóne, alebo dokonca jeho osobný počítač. Ovládanie webových stránok môžete nastaviť na jednom zariadení a bude zdieľané na všetkých zariadeniach. Môžete tiež nastaviť upozornenia.

norton

Ak sa nechcete úplne obmedzovať, ale chcete, aby vaše dieťa nestrávilo príliš veľa času na aplikácii / webe, je táto aplikácia užitočná.

WebWatcher

WebWatcher sleduje všetko vrátane hovorov, uskutočnených a prijatých hovorov, odoslaných a prijatých textov, využívania sociálnych médií, aktivít GPS a mnoho ďalších. Aj keď vaše dieťa odoslalo text a odstránilo ho, táto aplikácia vás bude môcť o tom informovať.

WebWatcher

Môžete sa pripojiť k aplikácii na diaľku a prijímať upozornenia, keď sa zistí riziková aktivita.

NextDNS

S približne 28 umiestneniami serverov po celom svete a množstvom nadšených recenzií, NextDNS možno ste hľadali bezpečnosť svojho dieťaťa. Je vyrobený so silným úmyslom chrániť vaše dieťa pred náhodným prístupom k obsahu pre dospelých a iným škodlivým zdrojom.

V skratke uvádzame, čo pre vás NextDNS robí:

 • Blokuje webové stránky, ktoré propagujú pornografiu, násilie alebo nadávanie
 • Schopnosť blokovať vybrané webové stránky ako Tinder alebo Fortnite
 • Blokuje nevhodné reklamy a škodlivé škodlivé zdroje
 • Zabraňuje vám v prístupe k phishingovým webom
 • Podrobné hlásenie o vašom správaní sa na internete

Ich cenové plány začínajú od 0,99 USD mesačne po vyčerpaní 300 000 dopytov DNS za mesiac. Čo znamená, že je úplne zadarmo začať.

AdGuard

Dôveryhodné spoločnosťami ako Forbes, USA Today a The Guardian, AdGuard je pravdepodobne najpokročilejší blokovač reklám na svete, ktorý je k dispozícii. A nehovorím iba o tom, že ich vlastnosti za to hovoria úplne. Postará sa o vaše návyky surfovania po webe a chráni vás pred množstvom nepríjemných prípadov.

Medzi najlepšie funkcie patrí:

 • Ochrana pred útokmi škodlivého softvéru a phishingovými trikmi
 • Trvale blokuje reklamy, ako sú kontextové okná a bannery
 • Chráni vaše súkromie zabezpečením vašich údajov
 • Obmedzuje vaše deti v prístupe k nevhodným zdrojom
 • Obmedzuje navštevovanie webových stránok, ktoré vyzerajú podozrivo
 • Rozšírenie Google Chrome pre zabezpečenie prehliadača

Môžete si stiahnuť softvér pre Android, IOS, Windows a Mac.

ScreenTime

ScreenTime môže byť vaším dobrým priateľom, ak máte obavy, že vaše dieťa trávi príliš veľa času na svojom smartfóne. Nielen táto aplikácia sleduje čas, ktorý dieťa strávi v každej aplikácii jednotlivo, ale má tiež možnosť zastaviť všetku aktivitu smartfónu rýchlym pohybom..

screentime

Skvelá funkcia tejto aplikácie je, že môžete nastaviť úlohu pre svoje dieťa a potom ho odmeniť nejakým časom navyše obrazovky. Bol by to skvelý spôsob, ako ho donútiť dokončiť svoju domácu úlohu bez rozptýlenia a nechať ho hrať ďalšie kolo svojej obľúbenej hry.

MinorMonitor

MinorMonitor má vstavané funkcie na ochranu vášho dieťaťa pred prístupom k obscénnemu obsahu. Ak nemáte dostatok času na manuálne zváženie, na ktoré webové stránky / aplikácie vaše dieťa nesmie mať prístup, môžete túto aplikáciu získať a nechať aplikáciu pracovať.

minormonitor

MinorMonitor tiež chráni kyberšikanu všetkého druhu.

Locategy

Locategy by bola vaša najlepšia stávka, keď potrebujete mechanizmus, ktorý úplne neblokuje určité aplikácie z telefónu dieťaťa, ale dokáže určiť, ako dlho môžu tieto aplikácie používať. Napríklad by ste nechceli, aby vaše dieťa trávilo príliš veľa času na Facebooku. Táto aplikácia umožňuje prístup k polohe dieťaťa v reálnom čase.

Locategy

Môžete tiež získať prístup k polohe dieťaťa za posledné štyri dni. Vďaka tomu je vynikajúcou aplikáciou pre rodičov, ktorí nechcú každý deň kontrolovať aktivitu svojho dieťaťa, ale chceli by to robiť každé 3 až 4 dni..

záver

Pri výbere správnej aplikácie rodičovskej kontroly sa uistite, že aplikácii dobre rozumiete. Niektoré aplikácie fungujú lepšie vo verziách webových stránok, zatiaľ čo iné fungujú lepšie na telefónoch. Nezabúdajte, ako by ste mali prístup k ovládacím prvkom. Chráňte svoje prihlasovacie údaje aj pred svojimi deťmi. Možno ich považujete za deti, ale dospievajúci sú dnes inteligentní. Tiež pravidelne aktualizujte aplikáciu rodičovskej kontroly, ktorú pravidelne volíte, aby ste vedeli o najnovších aktualizáciách aplikácie.

Ak používate systém Android, môžete pre ďalšiu ochranu tiež radšej použiť antivírus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map