7 inteligentných zariadení na monitorovanie krvného tlaku

Hypertenzia, známa tiež ako „vysoký krvný tlak“, sa opakovane nazýva tichý zabijak. Môže vo vás žiť roky, ale napriek tomu nevykazuje žiadne známky nepohodlia.


Napriek tomu, že je nečinný, nenecháva žiadnu šancu byť agresívnym útočníkom, ktorý sa snaží čo najviac poškodiť všetky ostatné dôležité časti systému..

Väčšina obetí nevykazuje žiadne príznaky ani známky abnormality, a to ani potom, čo údaje o tlaku vykazujú mimoriadne vysoké výsledky. Na druhej strane si niektorí môžu sťažovať na dýchavičnosť, krvácanie z nosa, bolesti hlavy, závraty, mozgovú príhodu atď..

Bohužiaľ, tieto príznaky nie sú priamou indikáciou hypertenzie. Zobrazia sa iba vtedy, keď úroveň tlaku dosiahne život ohrozujúcu fázu.

To je dosť alarmujúce. Nie je to tak?

Existuje však dobrá správa. Proti tomuto smrteľnému zdravotnému stavu môžete bojovať tak, že budete trochu viac dbať na svoje zdravie a budete postupovať opatrne. Iste, je to pasívny útočník, ale s pomocou lekárskych vied a technologických pomôcok ho môžete rýchlo zistiť a udržať pod kontrolou.

Tu je zoznam najpopulárnejších inteligentných monitorovacích zariadení krvného tlaku na trhu.

Philips Monitor krvného tlaku v hornej časti ramena

toto zariadenie od spoločnosti Philips môže byť váš konečný partner v boji proti hypertenzii. Môžete ho používať z pohodlia domova, kancelárie alebo na úteku, keď cestujete, aby ste mali prehľad o svojom systolickom a diastolickom tlaku a srdcovej frekvencii, takže viete o akejkoľvek abnormalite okamžite.

Podsvietenie obrazovky zabezpečuje, že vaše výsledky sú viditeľné aj v tme.

monitor krvného tlaku, krvný tlak hornej časti paže značky Philips

Potom ho inteligentne porovná s klasifikáciou WHO a okamžite vás upozorní, ak je niečo alarmujúce. Toto zariadenie môžu používať dvaja rôzni používatelia súčasne a ich čítanie sa ukladá osobitne pre budúce použitie.

Môžete tiež preskočiť nepríjemnú úlohu spočívajúcu v nutnosti kupovať nové batérie zakaždým, keď bunka vymrie. Stačí ich nabiť ako váš smartphone pomocou nabíjačky na jednosmerný prúd a je dobré ísť.

Braun ActiveScan 9

Braun ActiveScan môže byť perfektným partnerom pri sledovaní krvného tlaku a pri interpretácii vašich údajov. Tento stroj sa na vašej pokožke cíti veľmi jemne a má pohodlné uchopenie, ktoré sa otvára s najmenšou námahou. Pomocou aplikácie Braun Healthy Heart môžete svoje údaje ukladať natrvalo, aby ste ich mohli sledovať alebo k nim pristupovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

monitor krvného tlaku, Braun

Každý používateľ môže mať v pamäti uložených až 200 údajov. Zariadenie odráža rôzne farby od červenej po zelenú a žltú podľa vašich výsledkov. Každá z týchto farieb sa líši v odtieňoch, takže môžete ľahko interpretovať svoje výsledky.

iHealth Sense

iHealth Sense je ďalšie meno na zozname v zozname, ktoré vám pomáha monitorovať krvný tlak, tlkot srdca a deteguje arytmiu za menej ako minútu. Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť perfektnú polohu na zápästí pomocou mierky v prístroji a potom stlačte tlačidlo na odčítanie..

monitor krvného tlaku, zmysel iHealth

Toto ľahké zariadenie môžete prenášať kamkoľvek a po úplnom nabití ho môžete použiť až 80-krát. Transportné puzdro, ktoré sa dodáva so súpravou, udržuje veci usporiadané, aj keď ste na turné. Pripojte zariadenie k iHealth a sledujte svoju históriu v grafickej podobe.

Je možné kúpiť za približne 50 dolárov.

Withings

Kontrola krvného tlaku nebola nikdy tak jednoduchá. Withings vám môže poskytnúť najpresnejšie výsledky založené na okamžitých farebných kódoch. Ak chcete pravidelne sledovať svoje údaje, umožňuje vám automaticky spustiť aplikáciu Health Mate, akonáhle zapnete zariadenie s manžetou zasunutou do obrysu..

monitor krvného tlaku s BPM

Ľahko ho môžete nosiť, takže nikdy nebudete musieť robiť kompromisy na svojom zdraví. Aby ste svojho lekára udržali v slučke, musíte urobiť niekoľko poklepaní na obrazovku telefónu a vaše výsledky sú už k dispozícii na konci dokumentov..

Koogeek

Koogeek je veľmi štýlové a inteligentne navrhnuté bezdrôtové zariadenie, ktoré je dodávané s duálnym bezdrôtovým prenosom. Prístroj vás nikdy nenechá vysporiadať s nudne vyzerajúcim strojom, ktorý vám vďaka jeho vzhľadu dodá nepríjemný pocit. Pretože to vyzerá oveľa chladnejšie, než si myslíte.

Bezplatná aplikácia, ktorá vám umožní sledovať vašu históriu krvného tlaku, je k dispozícii v aplikácii iOs aj Android.

monitor krvného tlaku, KooGeek

Tento monitor bol medicínsky schválený v USA a je kompatibilný s CE v Európe a jeho presnosť a spoľahlivosť má vysoké hodnotenie. Môže byť skvelou voľbou udržať problémy súvisiace s krvným tlakom na uzde.

Môžete si kúpiť na Amazonka štyri okolo 59 dolárov.

Qardio

Qardio je inteligentné bezdrôtové zariadenie na monitorovanie krvného tlaku, ktoré vám pomôže udržať tento smrteľný stav na uzde. Používatelia ho overili, aby poskytovali najpresnejšie hodnoty, ktoré sa zdajú byť v súlade so strojom zdravotníckeho centra, s ktorým ho porovnali s presnosťou.

Zariadenie je jednoduché na nastavenie a manipuláciu a môže byť vašou najlepšou voľbou na sledovanie krvného tlaku. Akonáhle budete mať svoje výsledky na obrazovke zariadenia, môžete ich dokonca zdieľať so svojou rodinou alebo s osobným lekárom pomocou aplikácie, ktorá je ľahko dostupná na stiahnutie.

monitor krvného tlaku, Qardio

Ak chcete dvakrát skontrolovať hodnoty, pomocou metódy trojitého merania nájdite najlepšie výsledky. Aplikácia Qardio automaticky odčítava údaje z 3 po sebe nasledujúcich meraní a dáva vám priemerný krvný tlak.

Omron Evolv

Toto je ďalšie zariadenie, ktoré si zaslúži vašu pozornosť. Omron Evolv je najpohodlnejšie zariadenie na monitorovanie krvného tlaku, aké môžete kedy mať. Odčítanie môžete dosiahnuť do niekoľkých sekúnd od stlačenia tlačidla.

monitor krvného tlaku, Omron

Evolv umožňuje synchronizáciu vašich údajov aj so smartfónom. Týmto spôsobom bude oveľa jednoduchšie sledovať a lepšie porozumieť vášmu zdraviu. Vaše výsledky sa potom môžu zdieľať s kýmkoľvek, s kým chcete – či už je to váš lekár alebo vaša rodina.

záver

Ak chcete, aby bol Hypertension menej skľučujúci, potom ho pravidelne sledujte. Ako už bolo spomenuté, vo svojom tele nevidíte žiadne znaky alebo príznaky jeho existencie, až kým nedosiahne nasýtený bod, ktorý núti vaše telo vzdať sa..

Čím vyšší je váš krvný tlak, tým väčšie je riziko pre vaše zdravie v budúcnosti. Prečo teda riskovať a riskovať svoj drahocenný život, keď je k dispozícii toľko dostupných nástrojov na jeho monitorovanie?

Zoberte si teraz svoje obľúbené zariadenie a sledujte svoj tlak. Môže vám pomôcť žiť zdravší, dlhší a šťastnejší život.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map