9 najlepších nástrojov na obnovu údajov z iPhone a iPad

Stáva sa to .. niekedy je potrebné obnoviť dôležité údaje z vášho mobilného alebo tabletového zariadenia.


Mnoho ľudí začalo ukladať dôležité súbory do svojich mobilných telefónov, pretože môžu mať ľahký prístup k údajom na cestách alebo dnes, takmer v každej situácii..

Je samozrejmé; môžete ľahko pristupovať k svojim e-mailom, zdieľať obrázky, upravovať a zdieľať dokument, platiť účty a veľa pomocou jediného dotyku na svojom mobilnom telefóne. Vo všeobecnosti sú všetky vaše osobné a dôležité údaje uložené v telefóne v bezpečí, s výnimkou zriedkavých prípadov, ako je strata telefónu, vymazanie pamäte, rozbitie väzení alebo pokazenie vírusom..

Čo sa stane ďalej?

Za zlomok sekundy stratíte všetky uložené informácie, fotografie, videá, hudbu, dokumenty atď. Preto je vždy vhodné mať zálohu. Čo ak však záloha nebude k dispozícii?

Jednou z najbezpečnejších možností je mať spoľahlivý nástroj na obnovu údajov. Je to jedna z najjednoduchších a najpohodlnejších metód, ktorá rozlieva zlaté fazule v čase krízy. Softvér na obnovu dát pomáha ľahko extrahovať vymazané / stratené / vymazané údaje z telefónu. Ak ste veľmi konkrétni o svojich údajoch, tento článok je určený pre vás!

Pri výbere správneho softvéru na obnovu údajov však musíte skontrolovať nasledujúce položky-

 • Uistite sa, že softvér je spoľahlivý.
 • Musí mať ľahko použiteľné a intuitívne rozhranie.
 • Skontrolujte kompatibilitu softvéru s existujúcim zariadením iPad a iPhone.
 • Tím podpory softvéru by mal byť dostatočne usilovný, aby odpovedal na všetky vaše otázky.
 • Najdôležitejšie je, že softvér by mal byť opodstatnený a musí byť schopný zvládnuť najhoršie dátové obrúsky.

Vzhľadom na všetky vyššie uvedené body sme si vybrali najlepší softvér na obnovu dát, ktorý je dnes na trhu k dispozícii.

Tenorshare

Užívatelia hodnotili Tenorshare ako najlepší softvér na obnovu dát. Pomáha vám s obnovou život zachraňujúcich údajov rýchlejšie ako iný softvér. Skvelá vec je, že ste krytí, aj keď vás chytia nasledujúce nehody:

 • Nefunkčné obrazovky
 • útek z väzenia
 • Poškodenie vodou
 • stucked & zamknuté telefóny
 • Zlyhanie systému
 • Vírusové útoky
 • Ukradnuté telefóny

Tento softvér ponúka tri režimy obnovy dát – prostredníctvom zálohy iCloud, zálohy iTunes alebo zo zálohy zariadenia iOS. Najlepšie na tom je, že je kompatibilný s väčšinou zariadení iOS a má tiež možnosť selektívnej obnovy dát.

Wondershare

Tento softvér je všestrannejší, pokiaľ ide o publikum, ktorého sa zaujíma. Je k dispozícii pre systémy Windows, iOS, Mac a Android v porovnaní s Tenorshare, ktorý je určený výlučne pre zariadenia iOS.

Obnova dát je rovnako jednoduchá ako pripojenie telefónu, skenovanie a kliknutie na položku „obnoviť údaje“. Používateľom tiež ponúka bezplatnú verziu, ktorú môžete použiť, ale s obmedzenými funkciami..

Rozhranie je elegantné, príjemné a prichádza s ľahkou navigáciou, takže ho môže používať ktokoľvek.

Nejaký problém? Stiahnuť ▼ Wondershare.

Easeus

Tento softvér má množstvo funkcií, pokiaľ ide o obnovu dát. Po prvé, ponúka možnosť obnovenia neobmedzeného množstva dát z viacerých zariadení so systémom iOS. To znamená, že tento softvér je jediným kľúčom ku všetkým zámkom, ktoré vás držia ďalej od používania vášho zariadenia.

Ponúka tiež obnovu dát z nereagujúcich zariadení a zariadení s prevádzkovými problémami. Easeus je tiež kompatibilný s verziou iTunes od Microsoft Store. Okrem toho majú pravidelné aktualizácie a opravy chýb, aby udržali výkon až po značku.

Obnovenie systému Android

Nikdy neposudzujte knihu podľa obalu a nie za tento softvér. Názov už napovedá Obnovenie systému Android, robí slušnú prácu pre zariadenia iOS, o ktorých používatelia hovorili na rôznych portáloch.

Poskytuje rýchly a priamy krok na obnovenie údajov z telefónu. Zábavná časť je, že má tiež jednoduchý postupný návod, ktorý môžete sledovať v prípade, že ste uviazli. Rozhranie je tiež plynulé a dôvtipné.

Fonepaw

Spolu s údajmi na obnovenie telefónu ponúka tento softvér aj obnovenie údajov aplikácie sociálnych médií, ktorej niektoré softvérové ​​spoločnosti nevynechávajú. Ponúka tiež obnovenie údajov v prípade odcudzených telefónov spolu s chybami systému, vodou alebo poškodením systému, neúmyselne vymazaným zariadením, obnovením továrenských nastavení alebo v prípade zabudnutia hesiel..

Údaje môžete získať priamo z iTunes, iCloud alebo z vášho zariadenia. Fonepaw zaujímavo tiež ponúka možnosti zálohovania, obnovenia a obnovy systému iOS.

iPhone Zálohovanie Extractor

Tento softvér sa výslovne stará o publikum iOS. Pomáha vám obnoviť všetky stratené súbory spolu s prístupovým kódom obrazovky, čo vás vedie k použitiu softvéru na obnovu dát.

Výbor tiež robí vynikajúcu prácu pri obnove poškodených údajov. Je to veľmi dôležité, pretože dokonca ani raz nevieme, ktoré údaje sa poškodili. Odhaľuje aj šifrované údaje a zálohu z vášho iPhone. Nielen to, ale môžete tiež obnoviť odstránenú históriu prehliadača Safari a záložky.

Dozviete sa viac o tom tu.

Obnova iPhone

Nepochybne, pro verzia Obnova iPhone má pokročilé funkcie. Ale v porovnaní s iným bezplatným softvérom na trhu dostupným na trhu má tento nástroj vo svojom zozname oveľa viac.

Pomáha vám extrahovať históriu hovorov, mediálne súbory, pripomenutia, zoznamy kontaktov, piesne, nahrávky, správy WhatsApp, záložky Safari atď. Rovnako ako väčšina softvéru môžete obnoviť údaje v troch jednoduchých krokoch..

Na trati

Na trati má intuitívne a ľahko použiteľné rozhranie, ktoré urobilo tisíce používateľov šťastnými. Pomáha obnoviť stratené alebo odstránené údaje, obnoviť údaje zo zálohovaných súborov, podporuje viac zariadení a je k dispozícii pre systémy IOS a Windows..

Tieto výhody môžete využiť aj vo verzii Free. Má dva typy plánov – Domov a Technik. Zatiaľ čo domáci plán vyhovuje laikovi, technický plán je určený pre IT profesionálov.

Syncios

Syncios má jednu z najviac dostupných vreckových verzií na trhu. Tento softvér vám predovšetkým pomáha so stratenými dokumentmi, obrázkami, videami, hudbou, e-mailami, archívmi atď., Stratenými údajmi, poškodením vodou a obnovením továrenských nastavení. Je to základný softvér v porovnaní s niektorými z vyššie uvedených pokročilých programov, ale vo svojej práci je stále veľmi efektívny.

Získal srdcia jednoduchým rozhraním a spoľahlivým personálom.

záver

Dúfam, že vyššie uvedené nástroje na obnovu údajov vám pomôžu zálohovať vaše údaje a vyhnúť sa akýmkoľvek problémom v budúcnosti. Softvér na obnovu dát vám nielenže pomáha v osobných veciach, ale aj profesionálne, takže ich nezabudnite využiť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map