9 Peňaženky kryptomeny na bezpečné uloženie kryptom

Chráňte, čo máte.


Existuje veľa prípadov, keď ľudia stratili kryptografiu, pretože neboli dostatočne zaistení, pretože možno viete, že kryptomeny nie sú zaregistrované podľa právnych predpisov žiadnej krajiny. Pri výbere peňaženky pre svoju digitálnu menu musíte byť veľmi opatrní.

Breadwallet

Breadwallet je peňaženka založená na mobilných aplikáciách vyvinutá chlebom v roku 2015. Je k dispozícii pre zariadenia so systémom Android aj IOS. Je bezpečný a ponúka jednoduchý spôsob ukladania bitcoínov. Aplikácia je dobre optimalizovaná a môže priamo súvisieť so svojimi príslušnými blockchainmi na zvýšenie rýchlosti transakcií.

Breadwallet je postavený na ochranu osobných údajov a súkromia. Jediným kliknutím na tlačidlo môžete posielať a prijímať peniaze kedykoľvek a kdekoľvek s úplným finančným tajomstvom. Pekárna na chlieb ponúka jedinečnú funkciu samostatného klienta. Žiadny server, ktorý by sa mal použiť, keď používatelia odosielajú alebo prijímajú bitcoiny vo svojich peňaženkách..

Najlepšie je, že na používanie účtu nemusíte registrovať. Priamo sa pripája k blockchainu bezpečne.

copa

copa je podporná peňaženka s viacerými podpismi (jedna peňaženka môže mať viac ako jedného používateľa). Táto funkcia je tiež užitočná na obchodné účely. Má mobilnú aj stolnú podporu. Copay má Bitcore Wallet Service (BWS) pre sieťové rozhranie a vzájomnú synchronizáciu.

Copay je vyvinutý spoločnosťou BitPay a niekoľkými ďalšími prispievateľmi, pretože ide o peňaženku s otvoreným zdrojom. Táto peňaženka poskytuje používateľom viac možností prístupu k ich vlastnej peňaženke.

Nasledujú niektoré z jeho funkcií.

 • Jedná sa o HD peňaženku, takže je veľmi bezpečná.
 • Všetky súkromné ​​kľúče (tajomstvá) sú uložené lokálne, nie v cloude.
 • Dodáva sa s podporou 150 možností meny.
 • Je tiež dodávaný s podporou pre bitcoínové testovacie peňaženky.

Jaxx

Jaxx dostal integráciu do ShapeShift, ktorý podporuje mnoho kryptos ako Bitcoin, Ethereum, Dash, DAO, Litecoin, REP atď..

Je určený na prácu a synchronizáciu na všetkých rôznych zariadeniach. Má vynikajúcu možnosť zálohovania, pretože si môžete svoj účet zálohovať pomocou jedného hlavného semena, ktoré predstavuje reťazec náhodných slov, ktoré vám pomôžu rýchlo získať späť svoje mince..

Meny môžete rýchlo prevádzať medzi bitcoínmi, etérami a DAO. Jaxx vám tiež umožňuje držať pravidelné, fiatové meny. Jaxx je vynikajúcou voľbou pre používateľov, ktorí vždy požadujú peňaženku v rôznych menách. Poskytuje tiež vynikajúcu podporu používateľov.

zbrojnica

zbrojnica je otvorená peňaženka s podporou viacerých podpisov.

Táto peňaženka umožňuje používateľom plnú kontrolu nad vytváraním a ukladaním kryptografických kľúčov. Vďaka konsolidácii výkonných bezpečnostných faktorov a užívateľsky prívetivého rozhrania je vyvíjaný takým spôsobom, aby slúžil jednotlivcom a podnikom na ochranu a udržiavanie ich bitcoinových tokenov..

Peňaženka na zbrojnicu má podporu pre chladiarenské zariadenia, čo tiež znamená, že umožňuje aj správu bitcoínov bez pripojenia na internet. Poskytuje tiež možnosti viacerých podpisov. Táto peňaženka je ideálna pre používateľov, ktorí vždy kladú väčší dôraz na bezpečnosť.

GreenAddress

GreenAddress je hierarchická deterministická peňaženka navrhnutá tak, aby mala veľkú rovnováhu medzi bezpečnosťou súkromného kľúča a prístupnosťou užívateľa.

GreenAddress je výkonná bitcoinová peňaženka s mnohými funkciami a niektoré z nich sú nižšie.

 • Viaceré výbery dvojfaktorových overení
 • Ponuka API na programovú správu bitcoínov
 • Môžete nastaviť limity výdavkov
 • Multi-platformové & zariadenie

MyEtherWallet

MyEtherWallet pomáha vám s potrebami spoločnosti Ethereum. Uľahčilo to základy Etherueum, ako je zriadenie papierovej peňaženky, odoslanie éteru, zber éteru, generovanie semien a ešte oveľa viac.

MyEtherWallet má pripojenie k testovacím sieťam Ethereum ako Ropsten. Podporuje väčšinu hardvérových peňaženiek ako Trezor, Ledger atď.

elektrum

elektrum je vyvinutý na Pythone a funguje na Windows, Mac a Linux. Electrum je považovaná za jednu zo spoľahlivých peňaženiek, ktoré sú dnes k dispozícii, a to najmä vďaka technikám šifrovania, ktoré dokáže zaistiť súkromné ​​kľúče. Je to ľahká klientska peňaženka, ktorá používateľom umožňuje pripojiť sa k externým serverom namiesto sťahovania celého bitcoinového blockchainu spustením celého uzla..

Elektronické servery sú decentralizované a redundantné, takže peňaženka nikdy nie je vypnutá.

Hrana

Hrana používa špeciálnu funkciu šifrovania na strane klienta na šifrovanie všetkých súkromných údajov, aby boli bezpečné.

Edge má integráciu ShapeShift, takže užívateľ z toho môže okamžite prevádzať mince a žetóny. Podporuje mobilné zariadenia Android a iOS. Niektoré funkcie Edge zahŕňajú:

Coinbase

Coinbase je jedným z najväčších svetových známych brokerských maklérov. Užívatelia si môžu ľahko kúpiť bitcoiny debetnou kartou, bankovým účtom, prevodom SEPA a mnohými ďalšími spôsobmi. Ponúka tiež výmenný a vývojársky API. V niektorých krajinách poskytuje jedinečnú funkciu okamžitého nákupu, čo znamená, že nákupy kreditných a debetných kariet sú používateľom okamžite k dispozícii.

Vedeli ste, že Coinbase dostal peňaženku, kde môžete bezpečne ukladať všetky digitálne diela na jednom mieste?

Peňaženku Coinbase si môžete stiahnuť z Google Play a App Store.

záver

Ak si zvolíte nesprávnu peňaženku pre svoje kryptomeny, môžete sa vzdať všetkých svojich peňazí. Bude lepšie tráviť čas porozumením a zoznámením sa s rôznymi peňaženkami kryptomeny, aby ste sa ochránili pred podvodmi a podvodmi, ktoré sa v súčasnosti dejú..

Ak hľadáte investície, ale nemáte tušenie, vyskúšajte to Kurz kryptomeny pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map