Top 9 Smart Health Tracker pre lepší život

Kto nechce žiť zdravým životom?


Každý to robí!

Ako však zaistíte, že ste v dobrej kondícii a žijete život bez nebezpečného zdravotného stavu? Najmä ak ste tak zaneprázdnení behom v zhone, keď sa snažíte skontrolovať všetky políčka vo svojom zozname úloh pre daný deň, čo sa samozrejme neustále opakuje v nekonečnom cykle..

Nájdenie času na návštevu lekára, aby ste potvrdili, že vaša kondícia je s takým rušným časovým plánom na vás každý deň ťažko možné.

Aká je alternatíva? Tento článok je o tom všetko.

Dnes máme zoznam zariadení, vďaka ktorým môžete sledovať svoje zdravie. Tieto sledovače zdravia boli navrhnuté pomocou najmodernejších technológií na sledovanie toho, ako sa vám darí vo vašom každodennom živote. Zakaždým, keď sa zistí nejaká chyba, okamžite vás to upozorní, aby ste v prípade potreby mohli lekára vidieť.

Strážca EKG

Strážca EKG je nositeľný monitor srdca a zdravia, ktorý vás neustále sleduje, aby ste sa uistili, že máte vynikajúce zdravie. Nosením tohto zariadenia na tele nielen zaistíte, že budete udržiavať svoj srdcový rytmus, teplotu tela a spánkové vzorce monitorované, ale tiež získate šancu na zvládnutie úrovne stresu, kontrolu nad držaním tela a oveľa viac..

Health Trackers, strážca EKG

Stačí položiť zariadenie na akúkoľvek časť tela a pokračovať v každodennej činnosti. Poskytne vám podrobný prehľad o vašom tele po sledovaní vašich aktivít a starostlivo ho analyzuje. Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie v systéme iOs alebo Android a výsledky si môžete skontrolovať pomocou displeja telefónu.

špirála

špirála je inteligentný nástroj na sledovanie stavu zdravia, ktorý je k dispozícii iba za 49 dolárov. Ak si myslíte, že je to obrovské zariadenie, ktoré musíte nosiť so sebou, mýlite sa. Spire je malá malá zdravotná značka, ktorá sa dodáva s aplikáciou, ktorú si môžete stiahnuť do svojho smartfónu.

Sledovače zdravia

Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť značku k oblečeniu, ktoré nosíte najviac, a používať svoje oblečenie, ako obvykle. Vaše oblečenie je dokonca pripravené ísť do bielizne so štítkom pripojeným k nim. Bude to fungovať presne tak, ako to bolo predtým, ako sa umylo. Tieto značky sa tiež nemusia nabíjať, pretože akonáhle vymiznú, môžete si ich vymeniť zadarmo.

Keď teraz nosíte oblečenie s pripojenou značkou, funguje to tak, že monitoruje srdcový rytmus, spánkový režim atď. A podnikne kroky skôr, ako sa vaše telo prejaví príznakom. Potom môžete mať podrobný prehľad o svojom zdraví na monitore, na ktorom ste aplikáciu nainštalovali.  

Withings

Withings je ďalší inteligentný partner, ktorý by ste mali zvážiť pre zdravú a šťastnejšiu budúcnosť. Je to perfektný partner, ktorý vám umožní podniknúť správne kroky na udržanie zdravia. Sledovanie vašej hmotnosti, spánkových režimov, srdcových frekvencií a ešte oveľa viac, Withings prichádza s toľkými možnosťami, ktoré vám umožnia spoznať každý detail vášho tela.

Stanovte si ciele každý týždeň a donútite vás, aby vám to pripomenuli, pokiaľ ho nedosiahnete. Raz ste sa odmenili, aby ste zostali motivovaní. Inšpiráciu môžete hľadať aj pripojením k svojim priateľom alebo rodine prostredníctvom aplikácie.

Sledovače zdravia

Nielen to, dokonca vám umožní sledovať zdravie vášho dieťaťa a tiež ponúka trénerom počas tehotenstva. Môžete tiež monitorovať svoje spánkové vzorce a uistite sa, že používate Withings na prebudenie v optimálnom bode, aby ste boli všetci svieži na začiatok dňa.

Poskytuje tiež ďalšie dôležité informácie o vašom tele, ako je teplota, krvný tlak atď. Toto je len niekoľko funkcií. Existuje viac, ktoré ponúka.

Fitbit

Vyskúšajte Fitbit sledujte zdravie a vyhýbajte sa všetkému napätiu o svojom zdraví. Tento nositeľný tracker bol zvolený za trackera roku 2018 od spoločnosti Wearables. Znamená to, že je to fantastické zariadenie a ľudia ho milovali pre jeho vlastnosti a jednoduché použitie..

Môžete ho nosiť ako bežné hodinky a získať komplexný prehľad o svojej kondícii a zdraví. Hodinky môžete používať až sedem dní bez dobíjania batérie. Vďaka pokročilému senzoru a algoritmu srdcového rytmu môžete odhaliť zmysluplné informácie o svojom srdci.

Sledovače zdravia

Tiež vám povie presné množstvo kalórií, ktoré spaľujete každý deň. A samozrejme, rovnako ako väčšina ostatných sledovačov zdravia, aj tento sleduje stopy spánku, srdcový rytmus v reálnom čase a oveľa viac.

Ak ste používateľom FitBit pre ženy, máme pre vás dobrú správu. Môžete odinštalovať všetky svoje ženské aplikácie, pretože ich všetky pokrývajú. Inteligentné zariadenie FitBit robí všetko pre to, aby zlepšilo váš život, od sledovania časového obdobia až po odhad okienka ovulácie a plodnosti.   

Moovnow

Teraz Moov je ďalší v zozname. Jedná sa o extrémne ľahkú a spoľahlivú koženú pásku, ktorú môžete nosiť okolo zápästia alebo chodidla všade, kde je to pohodlnejšie.

Moov Now sa chce ubezpečiť, že sa nikdy nebudete musieť príliš stresovať, aby ste sa udržali v kondícii. Môžete ho použiť na získanie tréningov v reálnom čase pre zdravé a zdravé telo. Toto pásmo odolné proti vode a prachu je dodávané s výdržou batérie až šesť mesiacov.

Sledovače zdravia

Kapela neustále sleduje, aké cvičenia robíte. A čo je najdôležitejšie, monitoruje držanie tela. Pretože podľa tímu, ktorý stojí za jeho vytvorením, je spôsob cvičenia dôležitejší ako cvičenie. Týmto sa zabezpečí, aby ste sa v tomto procese nepoškodili.

Akonáhle sa zistí nesprávna poloha, upozorní vás prostredníctvom aplikácie, ktorú musíte nainštalovať do svojho smartfónu. Pomáha vám tiež naučiť sa správne držanie tela, keď pracujete vo svojom obchodnom mlyne alebo pri indoor cykloturistike, plávaní atď.

Motiv krúžok

Motívny prsteň je ďalší skvelý produkt, ktorý by ste mali zvážiť. Rovnako ako je uvedené v názve, tento produkt je jednoduchý prsteň, ktorý musíte nosiť na prste, aby ste vedeli, čo sa presne so zdravím deje..

Je to minimalistický dizajn, inteligentný, ale priamočiary prsteň, ktorý je k dispozícii v 7 rôznych veľkostiach. Môžete ju nosiť nepretržite, aj keď idete plávať. Je plne vodotesný a má aj jednoročnú záruku.

Health Trackers, motivný prsteň

Krúžok bude sledovať všetky vaše fyzické aktivity a odráža výsledky vo vašej aplikácii. Ak nie ste cvičencom, okamžite si všimnete zmenu vo vašom tele, akonáhle narazíte do telocvične alebo dokonca rýchlo odídete do ulíc.  

Sleduje dokonca aj čas, keď zaspíte, a čas, keď sa zobudíte. Robí sa to automaticky a nemusíte podniknúť žiadne kroky, aby ste mohli začať pracovať.

Celkový zdravotný set

Celkový zdravotný set monitoruje, zaznamenáva, analyzuje a poskytuje biometrické informácie o svojom zdraví pomocou pulzného oximetra klinickej kvality. Dáta sa potom zosynchronizujú a stiahnu do vášho smartfónu, v ktorom používate aplikáciu, ktorá je súčasťou dodávky.

Sledovače zdravia

Táto sada je dodávaná s káblom USB, Shoepod, sponou na topánky a tromi pásmi v rôznych farbách. Popruhy vykazujú vynikajúcu výdrž batérie a sú rýchlo nabíjateľné, takže ich môžete okamžite znova použiť.

Táto sada sa ľahko používa a pomáha vám prispôsobiť si tréningy tak, aby ste z toho dostali maximálny úžitok. Sleduje váš spánok a všetky ostatné aktivity, aby ste sa uistili, že presne viete, ako sa vaše zdravie darí.

Listová čakra

Listová čakra je krásny šperk určený špeciálne pre ženy, ktoré sa chcú o seba starať tým najmódnejším spôsobom. Toto je viac než len inteligentné šperky, ktoré vylepšujú váš vzhľad okamžite.

Je dodávaný v dvoch rôznych štýloch – jeden s kameňom Rose Quartz, ktorý má propagovať pozitívny výhľad na seba a ostatných. Druhá je navrhnutá s Oxyn, ktorá vás chráni pred akoukoľvek negativitou a pomáha vám udržať sa sústredený a vyrovnaný.

Sledovače zdravia

Môžete ho použiť ako náhrdelník alebo klip a nechajte ho pracovať ako wellness tracker, aby využíval prírodnú energiu, aby ste sa cítili pozitívne a šťastní. Batérie sú nabíjateľné a môžu sa používať až 6 mesiacov bez ich výmeny. Je odolný voči vode a aplikácia je kompatibilná s operačnými systémami iOs a Android.

Hodinky Garmin Fitness

V kolekcii nájdete viac ako 20 fitness hodiniek, Garmin bol v priemysle už nejaký čas a ešte nesklame. Ich hodinky prichádzajú v rôznych módnych štýloch a vlastnosti každej z nich nás nechávajú úplne ohromené.

Napríklad ich najnovšie vydanie sa volá Venu má funkcie ako:

 • GPS s podporou
 • Viac ako 20 predinštalovaných športových aplikácií
 • Sledujte svoju úroveň energie
 • Sleduje úroveň stresu a v prípade potreby navrhuje zlepšenia, ako napríklad pokojné dýchanie
 • Sleduje menštruačné cykly
 • Pripomína vám, aby ste zostali hydratovaní
 • Pomáha zlepšovať dýchanie
 • Sleduje váš spánok, aby sa v budúcnosti zlepšili
 • Sleduje váš srdcový rytmus
 • Kompletná sada tréningov v zábavnom štýle animácie
 • Trvá až 5 dní po úplnom nabití

So všetkými týmito skvelými funkciami by som klamal, keby som povedal, že nie sú drahé. Áno, sú, ale vlastnosti sú úplne napravené. Stručne povedané, získate prístup ku všetkým informáciám o zdraví a životnom štýle, ktoré sú vo vašich hodinkách.

záver

Jednalo sa o niektoré zo zariadení na sledovanie zdravia a kondície, ktoré by ste mohli chcieť použiť, aby ste sa udržali silní a zdraví. Najväčšou výhodou použitia týchto zariadení je to, že sa dozviete o najmenších komplikáciách v tele ešte predtým, ako vaše telo začne prejavovať príznaky..

Takže nielen neustále sledujete, ale tiež sa zbavujete všetkého utrpenia, ktoré by sa inak ukázalo. Pretože so správnym zariadením po vašom boku sa vždy môžete sústrediť na svoje zdravie a v prípade potreby podniknúť preventívne opatrenia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map