20 bezplatných nástrojov na vytvorenie vynikajúcich vizuálnych životopisov

Viete, že si môžete vytvoriť svoj vizuálny životopis zadarmo? Vytváranie vizuálneho životopisu je zábavné a zvyšuje vašu značku. Tu je môj najlepší výber a dúfam, že na vás urobia dojem.


Alternatívou je naučiť sa, ako urobiť profesionálny životopis, prípravu na pohovor, osobné značky, písanie sprievodných listov atď David Jones o Udemy.

Resumonk

Vytvorte krásny životopis s Resumonk zo štyroch bezplatných šablón. Ako obvykle, môžete importovať profil z LinkedIn a možnosť stiahnuť ho vo formáte PDF.

resumonk

V predvolenom nastavení môžete pridať kontaktné informácie, zhrnutie, skúsenosti, vzdelanie & zručností. Ak však chcete niečo pridať, potom máte možnosť pridať časť, do ktorej môžete vložiť svoju fantáziu.

Ineedresu.me

Ineedresume je tvorca životopisov, v ktorom zadáte všetky potrebné informácie, ako napríklad sprievodný list, zhrnutie, skúsenosti, projekty, vzdelanie, zručnosti a profesionálny životopis dostanete za minútu.

Zety

Zety online pokračovateľ staviteľ vám umožní vytvoriť životopis úspešný za 5 minút. Získate desiatky šablón a stovky farebných schém, z ktorých si môžete vybrať.

Navyše vám vstavané tipy a odborné rady pomôžu napísať perfektný životopis. Je toho viac! Tvorca pokračovania v službe Uptowork vám povie, kedy Náborový pracovník stiahne váš životopis, takže presne viete, aký je stav vašej aplikácie.

Zety nie je úplne ZADARMO. Je to však pre publikum Geekflare. Použite „ZgyI50xW“; zľavový kód pri pokladni, aby ste dostali prémiu plán je ZADARMO.

Skvelé, nie je to tak?

Resumeup

Vytvorte víťazný životopis pomocou Resumeup.  Umožňuje vám vytvoriť pútavé vizuálne usporiadanie vašej profesionálnej skúsenosti a osobnosti.

resumup

Pokračovať od spoločnosti CANVA

CANVA má veľa skvelých nástrojov na vytváranie krásnych obrázkov vrátane životopisu. Existuje viac ako desať šablón, ktoré môžete bezplatne použiť na vizualizáciu vašich obnovených údajov.

Dobrá vec na projekte CANVA je, že si môžete svoj životopis stiahnuť vo formáte PDF, PNG alebo JPG.

canva-životopis

Kick Resume

Vytvorte vynikajúci životopis a sprievodný list v priebehu niekoľkých minút Kick Resume. Viac ako 300 000 uchádzačov o zamestnanie dôveruje obnoveniu úlohy a môžete si vybrať šablóny z povolaní, ako sú administratíva, účtovníctvo, bankovníctvo, automobilový priemysel, IT legálne atď..

kickresume

Atbox

Atbox umožňuje vám vytvoriť dokonalý životopis vo formáte PDF a vybrať si z viacerých šablón s profesionálnym vzhľadom. Potrebné informácie môžete importovať zo sociálnych médií, ako sú Google, Facebook alebo Twitter.

nápadne

nápadne skonvertujte svoj LinkedIn profil na web tak, že vezmete všetky informácie, ktoré máte na LinkedIn. Takže ak je váš profil LinkedIn kompletný, pokračujte a urobte dojem na webe s pôsobivým pôsobením.

CakeResume

CakeResume je editor drag-n-dropped, v ktorom môžete upravovať informácie, rozloženie, obrázky, sociálne ikony, farby a všetko, aby sa dal dokonalý životopis. Keď budete spokojní, môžete si ich stiahnuť vo formáte PDF.

Tvorca bridlice

Ako vývojár alebo dizajnér musíte predviesť svoj projekt, zručnosti a Maker Slate, aby ste ich mohli usporiadať. Môžeš vidieť Tvorca bridlice v akcii.

Vizuálny životopis

Dôveruje viac ako 3 miliónom ľudí.

VisualCV umožňuje načítať údaje z LinkedIn alebo zadať ručne. Či už ste čerstvejší vedúci pracovníci alebo vedúci pracovníci na úrovni C, svoj perfektný životopis si vytvoríte za pár minút.

Existuje viac ako 20 šablón, takže môžete začať s tým, čo sa vám páči.

Štandardný životopis

Štandardný životopis umožňuje importovať profil LinkedIn alebo ručne nahraním súboru PDF. Po dokončení prispôsobenia si ich môžete stiahnuť vo formáte PDF alebo jednoducho zdieľať odkaz na pokračovanie s náborovým pracovníkom. Standard Resume si môžete prezrieť na počítači alebo mobilnom telefóne.

Citlivý životopis

Citlivý životopis vám umožní vytvoriť svoj prvý dojem s pôsobivým obnovením buď manuálnym vytvorením, alebo importovaním údajov zo služby LinkedIn.

Nástroj na obnovenie životopisu sa dodáva s okamžitým náhľadom, takže stránku nemusíte ukladať ani obnovovať, aby ste videli, ako vyzerá.

Onlineresume.us

Ukážte svoj plný potenciál vytvorením najlepšieho možného životopisu prostredníctvom rušivých online životopisov a pútavých šablón PDF!

Výhodou online životopisu je, že môžete zahrnúť viac skúseností a dlhších popisov, ktoré sa nemusia hodiť na tradičné papierové životopisy.

Existuje mnoho jedinečných šablón životopisov online, z ktorých si môžete vybrať, a onlineresume.us pokračuje v nahrávaní ďalších. Môžete dokonca vytvoriť zdieľateľný prispôsobiteľný odkaz a QR kód, ktorý bude obsahovať váš papierový životopis, aby ste potenciálnych zamestnávateľov spojili s vašim jedinečným online pokračovaním..

Resume.io

s Resume.io, si môžete vytvoriť svoj vlastný profesionálny životopis v priebehu niekoľkých minút. Majú veľa vopred pripravených šablón, z ktorých si môžete vybrať, a tieto šablóny sa riadia „pravidlami obnovenia“, ktoré majú všetky požadované kvality, aby vás mohli najať. ��

Jeho použitie je celkom jednoduché a majú nástroje, ktoré vám pomôžu v každom kroku. Napríklad môžete ľahko prekonať blok spisovateľa pomocou vopred napísaných fráz a dokonca použiť automatickú kontrolu pravopisu, aby ste sa uistili, že nedošlo k žiadnym chybám..

Po dokončení vášho životopisu ho môžete exportovať do aplikácií, ako je napríklad Word.

ResumeGenius

Používaním ResumeGenius je ľudí najali spoločnosti ako Amazon, Adidas a Mercedes. Na začiatok je to veľké vyhlásenie, ale takto to je. Majú niektoré úžasné vlastnosti, ktoré sťažujú ich ignorovanie.

Vo väčšine oblastí stačí vyplniť prázdne miesta a váš životopis bude na ceste k dokončeniu. Môžete si vybrať z množstva šablón a viac ako 50 000 bodov popisu úloh. Prejdite si to a vyberte body, ktoré zodpovedajú vašej kvalifikácii, a je dobré ísť.

Môžete tiež získať 100% bezplatnú kritiku od jedného z ich odborníkov. Myslím, že to nebude o nič lepšie.

NovoResume

Môžete začať s NovoResume výberom vhodnej šablóny zo svojej knižnice a potom pomocou nástroja na optimalizáciu rozloženia zabezpečte, aby boli všetky prvky zarovnané a usporiadané. K dispozícii je aj nástroj na optimalizáciu obsahu, ktorý analyzuje a navrhuje vylepšenia, len ak z toho nevyťažíte to najlepšie.

Môžete pristupovať k nápadom zo vzoriek životopisov schválených náborom a prijímať nápady a zistiť, čo váš životopis chýba. Je to fenomenálne, pretože len málo z nás vie, čo je potrebné, aby sme sa najali.

NovoResume podporuje rôzne rôzne jazyky a najlepšie je, že všetky vaše osobné informácie sú chránené pomocou bezpečnostných opatrení na vysokej úrovni.

Enhancv

Ďalší skvelý tvorca životopisov so sofistikovanými šablónami, Enhancv má 1000s možností prispôsobenia dizajnu. Môžete zmeniť pozadie, ikony, sekcie a podobne. Táto možnosť je neobmedzená a najlepšia časť je, že nie je žiadna krivka učenia. Ktokoľvek môže vytvoriť profesionálny životopis za pár minút, bez ohľadu na to, či má dobrý dizajn alebo nie.

Po vyplnení každej sekcie môžete analyzovať svoj obsah pomocou nástroja a získať okamžitú spätnú väzbu na zlepšenie oblastí. V skutočnosti môžete dokonca svoj životopis poslať jednému z jeho expertov a oni vás vyriešia konštruktívnymi pokynmi.

CVmaker

Ako je uvedené na stránkach ako Mashable, LifeHacker a Recruiter, CVmaker vám umožňuje vytvárať životopisy vo vašom vlastnom jazyku a tiež ich hostiť na svojich stránkach. Ak ho chcete exportovať, môžete to urobiť vo formátoch PDF, HTML a TXT.

Na začiatok máte k dispozícii celý rad šablón, z ktorých už sú vložené najvhodnejšie sekcie. Všetko, čo robíte, je vyplniť medzery a podľa potreby pridať ďalšie prvky.

Celkovo je to jednoduché, rýchle a chránené 256-bitovým šifrovaním SSL.

Lucidpress

Lucidpress je obnoviť šablóny sú flexibilné a profesionálne vyzerajúce. Je to vynikajúci zdroj na nahradenie vášho starého životopisu novým, ktorý je zameraný na zmenu.

V skutočnosti sú časti vnútri šablón starostlivo vyrobené. Má len perfektné množstvo a typy prvkov, takže môžete vynechať tie, ktoré sa do nich nehodia. Vďaka tomu môžete upútať pozornosť klientov v čo najkratšom čase..

Skvelá vec je, že môžete pridať svoje vlastné logo, písma, obrázky a ďalšie prvky značky, aby ste ich mohli úplne vlastniť.

záver

Dúfam, že vyššie uvedené nástroje vám pomôžu vizualizovať váš životopis a urobiť vynikajúci dojem s anketárom. Veľa štastia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map