7 najlepších blogov Java pre programátorov na všetkých úrovniach

Programovanie nebolo nikdy ľahké.


Je to neustále sa rozvíjajúce pole. Programátorovi prislúcha niekoľko dôležitých vecí, bez ohľadu na jazyk, ktorý ovláda, príručku. Programovanie jednoducho neaplikuje niektoré funkcie zadaním niekoľkých riadkov kódu. Namiesto toho je to umenie prežitia a vytvárania zázrakov na ceste k dosiahnutiu úspechu.

Programátori sa musia starať o oveľa viac vecí, ako si myslia, že by mali, aby zostali relevantní a schopní čeliť novým výzvam. Okrem toho, že majú programátori rozsiahle znalosti o programovaní a pevné porozumenie súvisiacim technológiám, musia sa neustále informovať o najnovších trendoch a konvenciách týkajúcich sa ich príslušného programovacieho jazyka (jazykov)..

Svet programovania ponúka každý deň niečo nové. Preto vodcovia svojich remesiel radi udržiavajú komunitu aktualizovanú prostredníctvom blogov, webových stránok a spravodajcov. Keď sa svet posúva smerom k veku, v ktorom sú ľudia spojení viac ako kedykoľvek predtým, je dôležité, aby sme prežívali a prosperovali, aby sme prežili.

Existuje zdanlivo veľké množstvo zdrojov, ktoré uľahčujú učenie Java. Nie všetci však dokážu svoje ciele uspokojiť veľmi dobre. Je preto veľmi náročné vybrať zo stáda to najlepšie.

Žiadne obavy, pretože vám pomôžeme spoznať niektoré z najlepších, ktoré vám pomôžu zostať vpredu.

Adam Bien

Od vydania JDK 1.0 už v roku 1995, Adam Bien pracuje neustále ako nezávislý odborník v oblasti Java.

Jeho blogové príspevky čítajú denne tisíce profesionálov, študentov a nadšencov Java z celého sveta. Na špecializovanom blogu nájdete všetko súvisiace s JavaFX a Java EE spolu s ďalšími užitočnými informáciami o Java.

Väčšina blogových príspevkov obsahuje videá, vďaka ktorým je proces učenia jednoduchší a efektívnejší. Na webovom zdroji je tiež k dispozícii niekoľko elektronických kníh. Adam Bien do blogu pravidelne pridáva interaktívne webové udalosti a workshopy, ktoré sa ešte lepšie učia a napredujú v jazyku Java.

Baeldung

Windows XP Ďalším dôležitým webovým zdrojom pre programátorov Java v systéme Windows Baeldung. Vyhradená webová stránka Java je vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá najnovšie správy, aktualizácie a odborné rady v jazyku Java. Okrem ponuky článkov zameraných na Javu od rôznych odborníkov a odborníkov v oblasti Java poskytuje Baeldung užitočné vzdelávacie kurzy.

Baeldung sa zameriava konkrétne na informácie HTTPClient, Jackson, Java, Perzistencia a REST API. Na webovú stránku sa zvyčajne každý deň pridáva viac kvalitných článkov.

Okrem výukových programov a príručiek pre jazyk Java existuje niekoľko podrobných informácií návody na jarnú schému.

JavaWorld

JavaWorld, názov sám osebe vysvetľuje, o čom webová stránka je. Je to jeden z vedúcich zdrojov pre vývojárov jazyka Java, aby ste boli neustále informovaní o programovacom jazyku a súvisiacich technológiách. JavaWorld je komunita pre ľudí Java a pre nich.

JavaWorld ponúka informácie o open source projektoch Java, Java Q&Ako a programovanie kariéry. Je to ideálne miesto pre začínajúcich programátorov Java. Blogová séria Java 101 je vyvinutá predovšetkým pre tých, ktorí sú novými v programovacom jazyku. Zahŕňa témy ako API, balíčky a syntax.

Ostrihaní experti na Java môžu zostať v prednej časti svojej hry pravidelnými aktualizáciami o zmenách v Java a podrobnými informáciami o rôznych nástrojoch Java. JavaWorld je skvelé miesto, kde sa dozviete o názoroch a stanoviskách vedúcich predstaviteľov tohto odvetvia.

Opätovná aktualizácia jazyka Java

Zakladateľ Javin Paul, profesionál v oblasti Java s niekoľkoročnými skúsenosťami v odbore, Opätovná aktualizácia jazyka Java je ďalší vhodný blog na sledovanie. Ponúka rôzne vynikajúce návody Java a návody krok za krokom. Preto je to pohodlná možnosť učenia pre začiatočníkov aj skúsených programátorov Java.

Okrem jazyka Java sa blog zameriava aj na protokol FIX a Tibco RV.

Jedným z hlavných vrcholov venovaného blogu Java je povzbudenie čitateľov viesť rozhovory s Javinom. Medzi všetkými položenými otázkami zbiera Javin niektoré z najdôležitejších otázok a prevádza ich do podrobných blogových príspevkov.

jOOQ

jOOQ blog sa zameriava na Java, SQL a jOOQ. Rozsiahly súbor informácií na blogu pozostáva predovšetkým z toho, ako články a príručky krok za krokom. Kvôli všestrannosti toho istého existuje niečo, čo stojí za to naučiť sa programátora Java na každej úrovni zručností.

Frekvencia publikovania článkov na blogu je zriedkavá. Nejde však o problém, pretože na začiatku už existujú hordy článkov. Bočný panel umožňuje používateľom jednoduchú navigáciu do niektorých kategórií vrátane jazyka Java a ďalších jazykov, myšlienok pri programovaní a trikov a tipov SQL..

Myšlienky na Java

Prevádzkuje Thorben Janssen, Myšlienky na Java je ďalší Java blog pre začiatočníkov, veteránov a každého medzi tým. Janssen sa špecializuje na Hibernate a je Java profesionálom s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v odbore. Do vyhradeného blogu Java sa každý týždeň pridávajú dva nové blogové príspevky. Príspevky blogu pokrývajú všetko od noviniek v Java po podrobných sprievodcov.

Thorben Janssen

Okrem článkov môžete využiť aj rôzne online kurzy, workshopy a videá z YouTube dostupné na stránkach Thought on Java.

Okrem toho Janssen ponúka aj školenie na mieste a otvorené školenie. Registrácia v službe Myšlienky na Java odomkne cheatové listy, elektronické knihy na stiahnutie a tipy na hibernáciu na vytlačenie..

Vlad Mihalcea

Vlad Mihalcea je jedným z najznámejších odborníkov v oblasti Java a kvalifikovaných odborníkov. Je špecializovaným blogerom a mentorom s dosahom viac ako 75 000 návštevníkov mesačne. Vďaka rôznorodej škále článkov dostupných na tomto blogu je pre vývojárov Java na všetkých úrovniach potrebné sa niečo naučiť. Posledné články na blogu sa zameriavajú na režim dlhodobého spánku.

Okrem blogu je Vlad Mihalcea autorom knihy High-Performance Java Persistence. Kniha zahŕňa diskusiu o dávkových aktualizáciách, správe pripojenia, veľkosti načítania, rámcoch prístupu k údajom Java a ladení výkonnosti prístupu k údajom Java. Prekvapivo je obsah knihy inšpirovaný samotnými príspevkami uverejnenými na blogu.

Aby som to zhrnul, Vladov blog je nutnosťou pre každého vývojára Java. Okrem nových článkov uverejňovaných každý týždeň sa blog môže pochváliť aj školením na mieste, tutoriálmi a video kurzom.

Všetko nachystané!

Prostriedky uvedené vyššie vám zaistia, že zostanete relevantní v tomto odbore, a to neustálym zdokonaľovaním svojej sady znalostí a vedomostí v jazyku Java. A ak sa potrebujete naučiť niečo nové, vždy môžete získať požadovaný online kurz údom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map