7 Vysoko platené pracovné miesta v IT

Vylepšite svoje zručnosti tak, aby ste dostali vyššie platy


V súčasnosti sa vnímanie IT pracovných miest mladými ľuďmi v porovnaní s minulosťou zmenilo. Hľadajú mimoriadnu kariéru ako bežné prúdy. Na celom svete veľa mladých absolventov a študentov hľadá pracovné miesta, ktoré ich nielen uspokojujú, ale aj hľadajú vysoko platené a konzistentné úlohy zamerané na rast..

Najmä v rozvíjajúcich sa krajinách dôjde na trhu práce k slušnému rastu v oblasti IT sektora, v ktorom automobilový priemysel získa leví podiel. Existuje veľa dobre platená kariéra dostupné možnosti, a tu sa chystáme diskutovať o zozname technológií zameraných na rast.

„Tieto ukazovatele platov sú uvedené s odkazom na LinkedIn  “

Certifikácia v table

Tableau je jedným z najoceňovanejších nástrojov podnikovej inteligencie, ktorý vám umožňuje rýchlo sa rozhodovať. Svieti ako nástroj na vizualizáciu údajov, skracuje čas potrebný na reprezentáciu stĺpcových grafov, koláčových grafov atď..

Tableau je vyrobený tak, aby vykonával vizuálne analýzy veľmi rýchlo. V Tableau sú tri varianty produktov, ktoré sú Tableau Desktop, Tableau Server a Tableau Digital. Ak chcete začať svoju kariéru v oblasti Business Intelligence, vyberte Certifikácia v table je výhodnejšia pre vašu kariéru.

 • Priemerný základný plat: 10 000 dolárov+

Požadované zručnosti: zručnosti potrebné v jazykoch štruktúrovaného dotazu, analytické zručnosti, znalosti požadované v systémovom softvéri, potrebné skúsenosti s architektúrou údajov a mikrostrategiou, efektívne ústne a písomné zručnosti.

Znie to zaujímavo, keď sa učím Tableau? Vyskúšajte to Kurz Udemy.

Vedec dát

Vedec údajov je profesionál, ktorý vykonáva analýzu rôznych prúdov, ako sú štatistika, programovanie a matematika. Všetky tieto veci viedli Data vedca k veľmi efektívnemu riadeniu všetkých činností súvisiacich s údajmi. Spoločnosti získavajú vedcov údajov, aby pomocou analýzy údajov predpovedali trendy, mieru rastu a obchodné poznatky.

Práca vedcov v oblasti dát má obrovský dopyt po celom svete. Podľa správy Linkedin 2018 uviedli, že práca vedcov údajov bude svedkom 45% rastu ročne. Vedec údajov by mal mať silné znalosti v krajta programovací jazyk.

 • Priemerný základný plat: 130 000 dolárov+

Požadované zručnosti: Python, Strojové vzdelávanie, Dolovanie dát, Veda o dátach, Analýza dát.

DevOps

Devops sa stal známym ako pohyb, metóda a sada nástrojov. V niektorých oblastiach iní spochybňujú, že samotný DevOps je nefunkčný vo vzťahu k svojim cieľom. Výber DevOps ako kariérnej cesty nie je len tak ziskový, ale je tiež jedným z najväčších osobných potešení medzi mnohými správnymi profesijnými odvetviami v IT sektore..

V roku 2018, rekord spoločnosti Indeed, je úloha inžiniera DevOps na treťom mieste, pokiaľ ide o počet pracovných miest, plat a príležitosti. V roku 2019 sa DevOps stal najžiadanejším kurzom na trhu, pretože tieto úlohy sú pre spoločnosti významné, aby sa dostali na ďalšiu úroveň. Spoločnosti, ktoré majú vo svojich organizáciách inžinierov DevOps, dosahujú vynikajúce výsledky v porovnaní s inými spoločnosťami.

Aby bol jednotlivec úspešný v tejto oblasti, musí byť dobre organizovaný a dobre pripravený.

 • Priemerný základný plat: 80 000 dolárov+

Požadované zručnosti: skriptovanie, bezpečnosť, spolupráca, vedomosti o infraštruktúre a rozhodovanie.

Nástroje RPA

V súčasnej dobe automatizácia vstupuje všade, aby sme si lepšie rozprávali o sci-fi filmoch, v ktorých roboti preberajú svet, a my si užívame drámu. Avšak súčasné tempo automatizácie preniká do všetkých oblastí. Vo výrobnej oblasti boli roboty úplne obsadené a odstránené ľudské potreby. Pri masívnom zásahu RPA sa realizuje väčšina pracovných kategórií.

Môžeme vidieť viac príležitostí pre nástroje RPA. V súčasnosti má RPA na trhu obrovský dopyt a je ideálny čas vybrať si svoju kariéru v najrozvinutejšej technológii, t. J. RPA. V RPA je k dispozícii niekoľko rolí, napríklad Architect, Developer, Process – consultant a RPA – VP. Teraz má konzultant RPA značný dopyt. Okrem konzultanta RPA majú vývojári RPA tiež viac pracovných miest.

 • Priemerný základný plat: 130 000 dolárov+

Požadované zručnosti: Dot Net, dobrý v ktoromkoľvek z automatizačných nástrojov, ako je automatizácia kdekoľvek, robotika Pega, modrý hranol.

krajta

Python je jedným z rýchlo rastúcich a viac dopytujúcich sa programovacích jazykov v roku 2019. Z hľadiska aktívneho vývojára komunitnej základne výrazne predbehol ostatné programovacie jazyky. Python je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich jazykov pre mladých absolventov, ktorí hľadajú prácu na základnej úrovni.

Certifikácia Pythonu je jednou z požadovaných zručností v celom svete programovania. Jazyk Python je jednoduchý a ľahko sa učí, vďaka svojej ľahkej syntaxi a dokončovacej funkcii minimalizuje čas potrebný na vývoj a má tiež veľa knižníc, ktoré podporujú vizualizáciu, analýzu údajov a manipuláciu.

 • Priemerný základný plat: 110 000 dolárov+

Požadované zručnosti: Webové rámce, Core python, Vývoj a používanie RESTful API, Building Python application, a Good design skills.

AWS

V roku 2019 je cloud computing jednou z najrozvinutejších technológií na celom svete. V posledných rokoch prevažne všetky úrovne spoločností stúpajú o svoje podniky do cloudu. V platforme cloud computing je Amazon Web Services veľmi populárna a ponúka ju Amazon.

Portfólio AWS obsahuje viac ako 100 cloudových služieb, medzi ktoré patrí správa infraštruktúry, vývoj aplikácií, databáza a bezpečnosť. V roku 2013 AWS spustila certifikáciu AWS. Má obrovský dopyt na globálnom trhu, po celom svete akceptovaný ako AWS Certification je globálna štandardná certifikácia, ktorá prevádza vaše zručnosti v oblasti cloud computingu na ďalšiu úroveň..

Plán certifikácie AWS

Ak chcete začať svoju kariéru v cloude AWS, certifikácia AWS bude pre vás ďalšou výhodou a tiež pomôže v nasledujúcich pracovných pozíciách..

 • DevOps Engineer
 • Softvérový inžinier pre cloud
 • Architekt riešení AWS
 • Správca AWS SysOps
 • Inžinier technickej podpory
 • Systémový integrátor – cloud
 • Senior Solutions Architect
 • Senior architekti cloudu AWS

Požadované zručnosti: Cloud computing, EC2, S3, RDS, VPC, Networking, Storage atď.

 • Priemerný základný plat: 90 000 dolárov+

Umela inteligencia

Celý svet hovorí o umelej inteligencii kvôli svojej inovatívnosti. Väčšina spoločností na celom svete investuje do AI s cieľom vyriešiť zložité problémy a dosiahnuť tak požadované výsledky. Rozsah umelej inteligencie sa v roku 2019 zvýši o 60%.

Pri analýze existujúcich možností AI a prieskumu založenia AI sa dosahujú vynikajúce výsledky pri prijímaní AI. Používa sa v rôznych odvetviach, ako sú vzdelávanie, financie, doprava a medicína atď.

O umelej inteligencii existuje mylná predstava, že odoberie prácu, ktorú vykonávajú ľudia, ale keď sa pozrieme na širšiu perspektívu, veci sa zdajú byť úplne iné. AI sú bytosti odstránením netvorivých a komplikovaných pracovných miest na vytvorenie pracovných úloh, v ktorých sa vyžaduje ľudská inteligencia a kreativita. Avšak mladí ľudia, ktorí sa usilujú vybudovať svoju kariéru, sa nachádzajú v robotických vedcoch, výskumných pracovníkoch, strojových inžinieroch, vývojových programoch Business Intelligence. Potom bude pre vás AI užitočnejšie.

 • Priemerný základný plat: 134 000 dolárov+

Požadované zručnosti: znalosť populárnych programovacích jazykov ako Java, Python, Lisp, Julia atď. Fyzika, matematika a robotika.

záver

Spoločnosti postupujú dostatočne rýchlo, aby prijali technológie, ktoré sú nové, inovatívne a môžu mať schopnosť posunúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň. Na implementáciu a vykonávanie všetkých týchto funkcií vo svojich organizáciách potrebujú odborníci, ktorí majú súbor zručností na vykonávanie všetkých týchto úloh. Vyššie uvedené pracovné pozície sú najvhodnejšie pre tých, ktorí chcú vyniknúť svojou kariérou v technológiách zameraných na budúcnosť.

Ako sa učíte nové technológie?

Vďaka online vzdelávacej platforme, ako je údom, a Pluralsight, kde nájdete tisíce kurzov.

Tagy:

 • AI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map