Ako sa naučiť digitálny marketing online?

Prečo by ste sa mali naučiť digitálny marketing?


Nikto nemôže poprieť skutočnosť, že digitálny rast priniesol paradigmatický posun v spôsobe, akým obchodníci prevratili svoje postupy s cieľom zvýšiť počet konverzií a zvýšiť zapojenie publika..

Samozrejme hovorím o vývoji digitálneho marketingu. Nevadilo by mi zvážiť digitálny marketing ako umenie, pretože sa naplnilo inováciami, novými taktikami a celkovou tvorivosťou.

Máte talent pre kybernetický svet, ale zároveň odrádzate od zložitého programovania a matematiky? Dovoľte mi slepo odporučiť, aby ste sa naučili digitálny marketing online!

Roger, že sme na rovnakej lodi a verte mi, že je to zlatá príležitosťová taška, nová a pôsobivá sada zručností. Môžem len predvídať, že existuje veľmi vysoký potenciál pre budúcnosť a je pravdepodobné, že sa drasticky zvýši úspešná kariéra. Preto vám ako kick-štartér dovoľte, aby som vám odporučil niektoré z najlepších univerzít a ich kurzov, aby ste sa mohli digitálny marketing naučiť online.

Online vzdelávanie má svoje výhody, neporovnateľné s vzdelávaním v areáli, kde máte nárok na praktickosť, ako je premiestnenie, ubytovanie, rozpočet a doprava. Medzinárodné univerzity čoraz častejšie rozširujú svoje kurzy v online prostredí, čo umožňuje diaľkové vzdelávanie uskutočniteľnejšie a vhodnejšie.

Digitálny marketing je vysoko kompatibilný kurz, ktorý je možné učiť na diaľku.

Po prvé, poďme preskúmať niektoré z najlepších univerzít, ktoré ponúkajú kurzy digitálneho marketingu online.

University of Illinois

Coursera má partnerstvo s prestížnou Illinois University; dôveryhodnosť tohto kurzu preto nikdy nie je otázkou. Aj keď tento kurz pokrýva niekoľko zaujímavých tém, ako sú produktové stratégie, marketingový mix a mobilný marketing, nikdy nezlyhá pri základoch, ako sú SEO a sociálne médiá..

Tiež mať praktické praktické skúsenosti v tomto kurze je ako čerešňa na torte!

Univerzita vo Vermonte

Univerzita vo Vermonte má niekoľko globálnych akreditácií, vďaka ktorým je považovaná za univerzitu v USA a na celom svete. Ponúka fantastický program zameraný na úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť digitálny marketing online. Nazýva sa osemtýždňový kurz Profesionálny certifikát online digitálneho marketingu.

Kľúčovými aspektmi tohto programu sú optimalizácia pre vyhľadávače, PPC, analýza webu a trhu, e-mailový marketing, marketing sociálnych médií a Capstone. Týchto osem týždňov vám môže poskytnúť skvelý štart do kariéry digitálneho marketingu v dobrom štarte.

Školné za tento kurz je stanovené na 1695 $; Ak ste však americký občan, môžete si užiť niekoľko zliav a štipendií.

Dôrazne odporúčam, aby ste sa zapísali do tohto kurzu digitálneho marketingu, ak máte záujem vybudovať základ pre ďalšie vzdelávanie v rovnakej oblasti..

University of Toronto

University of Toronto je jednou z popredných svetových univerzít ponúkajúcich rôzne programy. Certifikát v Správa digitálneho marketingu je jeden taký, kde študenti musia pokrývať tri základné moduly. Tieto moduly zahŕňajú základy riadenia digitálneho marketingu, marketing vyhľadávacích nástrojov a stratégiu sociálnych médií. Tieto koncepcie sa vyučujú podrobne!

Táto univerzita je známa svojou fakultou svetovej úrovne a som si istý, že tento program nie je výnimkou!

Najlepšia časť tohto programu je jeho flexibilita, kde máte čas 3 roky na dokončenie všetkých modulov a nárok na certifikáciu. Ak chcete zažiť kanadskú kultúru, môžete si vziať modul aj v areáli. Certifikácia digitálneho marketingu od University of Toronto bude určite žiariť na vašom životopise.

University College Berkely

UC Berkely je držiteľom vysokej reputácie a je elitnou univerzitou v Spojených štátoch. Napriek tomu má po celom svete aj najvyššie hodnotenie. UC Berkely ponúka robustný certifikačný program v digitálnom marketingu, ktorý umožňuje študentom získať kvalitnú expozíciu.

Marketingové riadenie, výskum, stratégia a marketing v sociálnych médiách tvoria jadro tohto kurzu, takže je ideálny pre stredne pokročilých. Univerzita je známa vďaka svojej fakulte podnikovej ekonomiky a tento program sa teší prednáškam a tutoriálom od najlepších lektorov, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch..

V ideálnom prípade môže byť tento kurz ukončený za menej ako dva akademické roky, ktoré zahŕňajú 150 vyučovacích hodín. Program je flexibilný, kde si môžete naplánovať vysielanie online prednášok, skúšky a ďalšie komponenty podľa vášho pohodlia. V neposlednom rade môžete tiež naplánovať hodiny v krásnom areáli v San Franciscu.

University of Pennsylvania

UPEN alebo Pennsylvánska univerzita je obľúbená pre svoju Wharton Business School.

Kurz s názvom Program certifikácie digitálneho marketingu je tu diaľkovo ponúkaná študentom všetkých národností. Možno vás ohromí celý rad predmetov, ktoré dostanete na štúdium digitálneho marketingu online. Tieto možnosti sa sústreďujú na rôzne základy, napríklad „Marketingová analýza a nástroje“, „Vzťahy so zákazníkmi“, „Nápady na predaj“ a „Sociálne médiá“. & E-commerce. ‘

Celý kurz trvá 24 týždňov a podľa môjho názoru je to prospešný kurz, ak digitálny marketing považujete za svoju hlavnú kariéru..

Certifikát od spoločnosti UPEN predstavuje palec pre váš životopis. Musíte si však uvedomiť, že poplatok za kurz je stanovený na 2340 dolárov, čo môže byť pre niektorých študentov vysoké. Preto je dôležité investovať do tohto kurzu po zvážení a porovnaní s inými kurzami uvedenými v zozname.

Cornell University

Dobre, počuli sme všetky pochvaly o Cornell University, nie?

Univerzita Cornell je známa vďaka použitiu najmodernejších technológií a najlepších vo svojej triede. Teraz tiež ponúka vynikajúci online kurz digitálneho marketingu. Celý program je rozdelený do štyroch modulov a čas ukončenia je iba dva mesiace. Aj keď je tento kurz zameraný na budúcich podnikateľov a marketingových manažérov pre ich profesionálny rozvoj, môže sa ho zúčastniť každý, kto má o túto oblasť veľký záujem. Tento kurz má hornú hranu, pokiaľ ide o praktické vystavenie, pretože jeho jeden modul je úplne zameraný na implementáciu stratégií digitálneho marketingu.

Hlavným lektorom / lektorom tohto kurzu je Harvard Alumni, čo ešte potrebujete?

Je samozrejmé, že certifikát od spoločnosti Cornell je skôr cenovým majetkom, ktorý môže presvedčiť mnohých náborových pracovníkov vo váš prospech. S vynikajúcimi výhodami sú školné za tento kurz cenou 3600 dolárov, ale jeho povesť ho oplatí za každý cent.

University of Washington

V neposlednom rade je na našom zozname vyhľadávaná University of Washington. Táto univerzita je populárna v Spojených štátoch a môže sa pochváliť zdatnou fakultou. Certifikát v rozprávaní príbehov a obsahová stratégia je hlavný kurz, ktorý ponúkajú.

Ako už názov napovedá, tento kurz je viac zameraný na budovanie kreatívnych zručností študentov v oblasti písania a písania textov a ich účinného marketingu potenciálnym klientom. Najlepšie na tomto kurze sú praktické skúsenosti, ktoré ponúka, kde študent môže vykonávať audity značiek, vytvárať stratégie obsahu pre skutočných klientov a naučiť sa ovládať používanie webových nástrojov, ako je Google Analytics. Je to skutočne technický kurz!

University of Washington ponúka štipendiá pre oprávnených študentov. Tento kurz je určený na osem mesiacov a je možné ho absolvovať online aj v areáli univerzity vo Washingtone v rušnom meste Seattle. Tento kurz určite odporučím, ak ste dobre oboznámení so základmi alebo ste absolvovali bezplatné online kurzy.

Ako sa to učiť ZADARMO alebo za nižšie náklady?

Vyššie uvedený zoznam pozostáva najmä z platených univerzitných certifikátov, ktoré uľahčujú štúdium digitálneho marketingu online. Áno, školné môže byť pre niektorých veľmi vysoké, zatiaľ čo niektorí fandovia, ktorí chcú iba experimentovať so svojimi záujmami. Preto by som rád predstavil niektoré online digitálne marketingové kurzy, ktoré sú nákladovo efektívne a niektoré úplne zadarmo.

Google Digital Unlocked

Nie je nič viac obohacujúce ako učiť sa o maľbe od samotného umelca! Podobne, ak ste čerstvejší, digitálny marketing je predovšetkým o víťazstve nad spoločnosťou Google a jej pravidlami. Nemôže byť lepší učiteľ ako google!

Google ponúka certifikačný program pre viac ako 25 kurzov digitálneho marketingu. Tento kurz by som s istotou odporučil, ak hľadáte jednoduchý spôsob učenia sa online.

údom

údom je renomovaná platforma, ktorá umožňuje rýchlo sa učiť základy a koncepty. Nasledujúci kurz je pôsobivý pre začiatok a vytvorenie dobrého základu. Pokiaľ ide o obsah kurzu, je zrejmé, že pokrývajú širokú škálu tém, od brandingu webových stránok až po stratégiu sociálnych médií. Preto je to vynikajúci výber pre začiatočníkov.

Udacity

Digitálny marketing spoločnosti Udacity Nanodegree je fantastický kurz pre študentov, ktorí sa snažia pustiť do profesionálnych odborov. Zahŕňa niekoľko tém, ako napríklad správa sociálnych médií, optimalizácia vyhľadávacích nástrojov a osobné značky. Čo však robí tento kurz jedinečným, je jeho prístup k digitálnemu marketingu ako legitímnej kariérnej možnosti.

Poskytujú podporu pri rozhovoroch, životopisoch, prepojeniach a zamestnávateľských vzťahoch.

Ty trúbka

Na Youtube existuje viac ako 1,3 miliardy videí! Čudovať? Každú minútu sa nahrá 300 hodín videa. Viac ako neuveriteľné 50 miliónov tvorcov obsahu, Som si istý, že nájdete svojho chlapa, ktorý má úžasné portfólio kurzov digitálneho marketingu!

Skúsenosti tvorcov z prvej ruky inšpirujú tutoriály YouTube; je to teda vynikajúci spôsob, ako sa ponoriť do praktických aspektov digitálneho marketingu. Tvorcovia dávajú tipy a hacky, o ktorých sa často nehovorí v bežných vzdelávacích kurzoch. Preto sa pozrite na YouTube. Dovoľte mi odporučiť niekoľko dobrých kanálov:

Gary Vaynerchuk

gary je úžasný tvorca, ktorý je známy tým, že vytvára bezplatné videá na digitálny marketing online. Ako sebavedomý rečník je známe, že Gary zapôsobí na každého diváka, ktorého kedy mal.

Neil Patel

Kanál digitálneho marketingu YouTube

Neil YouTube je dobre známy svojimi popisnými videami o marketingových trendoch. Ako majiteľ populárneho bezplatného nástroja digitálneho marketingu Uber Suggest môžem zaručiť, že tento chlap má v tejto oblasti obrovské skúsenosti. Ak vás to nepôsobí, som si istý, že jeho atraktívne miniatúry to urobia!

Hogan Chua

Hogan Chua nemusí byť tak známy ako predchodcovia v odbore, ale tohto tvorcu nemôžete podceňovať. Hogan so sídlom v Austrálii má úzke publikum mladých študentov, ktorí si želajú vidieť dlhé pútavé videá o technológiách WordPress, E-commerce a SEO. Jeho hodinové videá pokrývajú všetky dôležité témy s praktickými príkladmi a živými ukážkami

záver

Aby som to všetko zhrnul, existuje mnoho spôsobov, ako sa naučiť digitálny marketing online, a to bezplatne aj za úhradu. Nepochybne sú platené kurzy pokladané a podrobnejšie. Je však múdre najskôr si urobiť bezplatný kurz a posúdiť váš záujem o túto tému skôr, ako uskutočníte značnú investíciu.

Na záver by som vám rád zaželal veľa šťastia pri podnikaní digitálneho marketingu online. Na získavaní týchto zručností sa nezúčastňuje žiadna raketová veda, a preto je pomerne ľahké nájsť vhodný kurz online. Je to vzrušujúce pole a je mimoriadne lukratívne, ak sa jedná o vážnosť a obetavosť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map