15 „Cloud Computing“ internetinių kursų, kaip įkrauti jūsų karjerą

Esu tikras, kad būtumėte girdėję terminą – Debesų kompiuterija.


Tai nėra nauja, bet tendencija spartesnė nei bet kada. Organizacija nuo įkūrimo iki įmonės pereina į debesis, pavyzdžiui, AWS, „Google Cloud“, „Microsoft Azure“ ir kt.

Jei palaikote, administruojate, tvarkote tradicinę infrastruktūrą ir norite sužinoti apie debesų kompiuteriją sekančiam darbui, tada jums padės šie internetiniai kursai:.

Kodėl verta rinktis debesų kompiuteriją?

Tai buvo vienas iš svarbiausių įgūdžių ataskaitų dešimtuke, kuriomis „LinkedIn“ pasidalino šių metų pradžioje.

Yra keletas sričių, kuriose galite sutelkti dėmesį į saugumą, veikimą, plėtrą, „DevOps“, sprendimų architektūrą, išplėstinį tinklą, didelius duomenis ir pan. Apžvelkime keletą geriausių internetinių kursų..

Darbo pradžia

Darbo su debesų kompiuterija pradžia – 1 lygis yra kursas tiems iš jūsų, kurie dar nėra susipažinę su debesų kompiuterijos koncepcija ir norite pradėti nuo nulio. Kursas apima ne tik pagrindus ir evoliuciją nuo tradicinės IT prie debesies paslaugų, bet ir pagrindines jo savybes. Sužinosite apie debesų kompiuterijos paslaugų modelius („SaaS“, „PaaS“, „IaaS“), debesų diegimo modelius (privatus, viešas, hibridinis, bendruomenė) ir viešųjų debesų paslaugų pranašumus..

AWS sertifikavimas

„Amazon Web Services“ (AWS) yra aukščiausias bet kurio debesies eksperto pažymėjimas. Vienas geriausių šios srities kursų yra AWS sertifikuotų sprendimų architektas autorius Ryanas Kooneburgas.

Tai padeda, jei turite AWS patirties, bet net ir absoliutus pradedantysis gali puikiai. Kurso medžiaga atnaujinta 2020 m. AWS sertifikuotų sprendimų architekto egzaminui. Sužinosite išsamią AWS platformos informaciją ir kaip naudotis AWS kuriant labai atsparias ir keičiamas programas. Naršysite „Route53“, EC2, S3, „CloudFront“, automatinį mastelio keitimą, apkrovos balansavimą, RDS, „RedShift“, „DynamoDB“, EMR, VPC ir kt..

Norėdami paruošti pažymėjimą, taip pat galite apsvarstyti galimybę atlikti praktikos testą iki Švilpukai.

„Azure“ egzamino paruošimas

Jei „Microsoft Azure“ yra jūsų dalykas, nepraleiskite „AZ-300 Azure Architecture Technologies“ egzaminas „Prep 2020“ žinoma.

Kursas išmokys jus kurti „Microsoft Azure“ platformos sprendimus. Kursas skirtas specialistams, turintiems tam tikros „Azure“ patirties. Atnaujintoje versijoje yra naujo turinio apie virtualų WAN, atskirtus pagrindinius kompiuterius, RBAC prieigą prie saugyklos, „Azure“ durų tarnybą, „Storage Account Failover“ ir programų saugos grupes..

„Google Cloud Cloud“ sertifikavimas

„Google“ sertifikuotas asocijuotojo debesų inžinieriaus sertifikatas privaloma visiems, kurie rimtai nori „Google Cloud“.

Kursas pradedamas pagrindais, tokiais kaip „Google Cloud“ aplinkos nustatymas (atsiskaitymo sąskaitos, projektai, įrankiai, prieiga ir sauga). Tada išmoksite planuoti, konfigūruoti, įgyvendinti, diegti, stebėti ir valdyti sprendimus „Google Cloud“. Būkite pasirengę, jūs naudosite ir konsolę, ir komandinę eilutę, laikydamiesi „Google Associate Cloud Engineer“ sertifikavimo egzamino reikalavimų..

„Linux“ akademija

„Linux Academy“ debesų kursai yra dar viena jūsų kelionės į debesų guru stotelę.

„Linux“ akademija siūlo didžiulį kursų pasirinkimą – tiek įvadinius kursus, tiek specifinius išsamius, susietus su konkrečia debesų technologija. Kai kurie kursai, kuriuos verta apsvarstyti, yra šie:

 • „Amazon Connect Essentials“
 • Pasiruošimas „AZ-400 Azure DevOps“ egzaminui
 • AWS veikia optimali hibridinė aplinka
 • „Google“ sertifikuoto profesionalaus debesų tinklo inžinieriaus egzamino paruošimas
 • Susipažinęs sertifikuotas „Apache Kafka“ (CCDAK) kūrėjas

„Linux“ akademija siūlo 7 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte sužinoti, ar jų kursai jums tinka, nemokėdami nė cento.

Debesų inžinerija

Asocijuotojo „Cloud Engineer“ sertifikavimas iš „Coursera“ yra alternatyva, jei planuojate karjerą „Google Cloud“ srityje. Kursuose mokoma, kaip nustatyti, konfigūruoti ir įdiegti sprendimą „Google Cloud“. Tai yra tarpinis kursas – jam reikalinga tam tikra patirtis dirbant su virtualiomis mašinomis, IP tinklais ir interneto serveriais. Tam tikra patirtis, susijusi su GSP, taip pat yra būtina.

Kursas yra anglų kalba, tačiau jis pateikiamas su subtitrais anglų, prancūzų, portugalų (brazilų), vokiečių, indoneziečių, ispanų ir japonų kalbomis..

Debesų infrastruktūra

Jei ieškote bendro debesų kompiuterijos kurso (su šiek tiek atspalviu link AWS ir IaaS), tada Debesų kompiuterijos infrastruktūra, bendradarbiaujant su Merilando universitetu, galėtų būti jūsų geriausias pasirinkimas.

Kursas yra „Cloud Computing MicroMaster“ programos dalis iš UMGC. Išmoksite, kaip suprojektuoti, konfigūruoti ir valdyti debesis, daugiausia „Infrastruktūra kaip paslauga“ (IaaS) tipo debesis su jo komponentais (skaičiavimo, saugojimo, tinklo ir pagalbinėmis paslaugomis). Klasėje taip pat bus aptariamos populiariausios debesų „IaaS“ diegimo architektūros.

Įvadas į debesis

Jei norite dalyvauti įvadiniame debesų technologijos kursuose kartu su „The Linux Foundation“ ekspertais, tada tai Įvadas į debesų infrastruktūros technologijas kursas skirtas tau. Sužinosite apie debesų technologijos, debesų ir konteinerių technologijų, tokių kaip „Docker“, „Cloud Foundry“, „Kubernetes“, „OpenStack“, „DevOps“, pagrindus ir nuolatinę integracijos praktiką..

Jei jums nereikia pažymėjimo, kursai yra nemokami.

Debesų liejykla ir Debesų gimtoji

Jei jus domina „Cloud Foundry“, čia yra jums skirtas specializuotas kursas. Įvadas į debesų liejyklą ir „Cloud-Native“ programinės įrangos architektūrą moko naudoti komandų eilutės sąsają, kaip diegti programas, paslaugų funkcijas sistemos kontekste, taip pat pagrindines derinimo praktikas.

Sužinosite apie „Cloud Foundry“ veikimą, apsaugą ir tinklą, kaip sukurti runtime ir pagrindų palaikymą naudojant statybinius paketus, tyrinėti paslaugas ir prekyvietę..

Debesis verslininkams

Debesų kompiuterija nėra skirta tik geeksams.

Be to, ne visi, kurie domisi debesimi, turi žinoti visą techninę informaciją, skirtą „AWS“, „Azure“ ar „Google Cloud“. Jei jūs (ar kažkas pažįstamas) esate verslo žmogus, vis dėlto norite sužinoti daugiau apie debesų kompiuteriją, Debesų kompiuterija verslininkams: „Azure“, AWS, GSP [Vaizdo įrašas] yra būtent tai, ko jums reikia.

Jūs ištirsite debesų kompiuterijos pranašumus, taip pat jos spąstus ir kaip jų išvengti. Taip pat išmoksite šiek tiek debesų techninio žargono – tai padės jums geriau bendrauti su savo debesų technologijų komanda.

Didelė nuotrauka

Kaip jūs galite atspėti iš pavadinimo, Kompiuterija iš debesies: didelis paveikslėlis vėl yra įvadas į debesų kompiuteriją. Daugiausia kalbama apie programinę įrangą kaip paslaugą (SaaS). Čia pateikiama debesų programų ir „SaaS“, „SaaS“ pavyzdžių, vartotojų, programinės įrangos tiekėjų ir „SaaS“ įtakos apžvalga. Kursuose trumpai aptariamos „Amazon Web Services“, „Microsoft Azure“ ir „Google Cloud“. Taip pat sužinosite apie privačias debesų platformas.

„Google Cloud Architect“

„Google“: profesionalus debesų architektas yra puikus kursas, jei norite gauti sertifikatą. Kursas apima visus pagrindinius ir patobulintus dalykus, susijusius su „Google Cloud“, pvz., „Compute“, „Storage“, „Google App Engine“, „Google Kubernetes Engine“, „Google Cloud Functions“..

Taip pat susidursite su apkrovos balansavimu, registravimu, stebėjimu ir tinklo derinimo bei VPC tvarkymu. Valdomos egzempliorių grupės, diegimas, sąskaitų išrašymas, saugumas ir architektūros modeliai taip pat įtraukti į mokymo programą.

Debesų kompiuterija, skirta daiktų internetui

„Internet Computing Cloud Computing“ pritaikymas yra skirtas visiems, norintiems sužinoti daugiau apie tai, kaip galite naudoti daiktų internetą (IoT) kartu su debesų kompiuterija. Kursuose apžvelgiami internetinio intelekto ir jo įrenginių pagrindai, taip pat paaiškinama, kaip juos panaudoti debesyje. Kurso metu pagrindinis dėmesys skiriamas su internetine interneto prieiga susijusioms priemonėms iš AWS ir Azure.

Sertifikavimo kursai

Paskutinis šio sąrašo šaltinis yra Debesų kompiuterijos sertifikavimo kursai iš Edurekos!

Jie siūlo standartinius kursus, tokius kaip „AWS Architect Certification Training“, „Google Cloud Certification Training“, „Microsoft Azure 103“, „203“, „303 Expert“, „Developer“ ir „Admin“ kursus, „AWS Development Certification Training“, taip pat ne taip plačiai siūlomus „Salesforce“ ir IoT kursus Azure.

Skirtingiems kursams reikalingi skirtingi įgūdžių lygiai, todėl prieš stodami į kursą patikrinkite, ar atitinkate keliamus reikalavimus.

Sąvokos be serverio

Paimkite savo debesies įgūdžius į kitą lygį mokydamiesi Be serverio. Tai nauja technologija, nes pavadinimas rodo, kad jums nereikia rūpintis serverio talpa, o ne sutelkti dėmesį į programos kodą.

Tai yra LAISVAS kursai, kuriuos teikia „Linux Academy“ ir apimantys šiuos dalykus:.

 • Kas yra be serverio ir žaidimų keitiklis?
 • Tradicinė ir be serverio architektūra
 • „Google“, AWS, Azure, Bluemix sprendimai be serverio
 • Privalumai ir gamybos pavyzdžiai

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau paminėti internetiniai kursai padės jums išmokti ko nors naujo iš „Cloud Computing“ ir pakelti karjerą vienu lygiu aukščiau. Debesų kompiuterija yra viena iš karščiausių IT sričių, todėl ji išliks ateinančiais metais.

ŽENKLAI:

 • AWS

 • GSP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map