13 mokymosi šaltinių ir vadovėliai „Affinity Designer“

„Affinity Designer“ audros metu greitai paverčia grafikos dizainerių bendruomenę. Neseniai išleidus „Affinity Designer for iPad“, patronuojanti įmonė „Serif“ artimiausiu metu ketina uždirbti didelę rinkos dalį..


Ar pavargote nuo „Adobe“ kainų nustatymo modulio?

Ar jūsų eskizas atrodo per daug hiperaktyvus jūsų poreikiams?

Na, nesijaudinkite, nes vis dar egzistuoja tvirta grafinio dizaino programinė įranga, todėl atsiminkite patraukli kainų struktūra taip pat!

„Affinity Designer for iPad“

„Affinity’s Designer“ sulaukia daug pagyrų ir daug konvertuojančių prisijungia prie prekės ženklo nes ji plečiasi naudodama modernias funkcijas ir besiūlę vartotojo sąsają vektoriaus redagavimui.

Bendrovė yra dabar aktyviai dalyvauja „iPad“ rinkoje taip pat visiems „Apple“ planšetinių kompiuterių vartotojams suteikiant žvaigždžių vektoriaus redagavimo patirtį.

Galite išbandyti programinę įrangą sau per 10 dienų bandomąją versiją. Šios dešimties dienų turėtų būti daugiau nei pakankamai, kad būtų galima eksperimentuoti su daugeliu vadovėlių ir mokymosi šaltinių, kuriuos galite rasti žemiau.

„Affinity Designer“, skirtas darbastalio programoms

Įsigykite save į visas „Affinity Designer“ funkcijas ir ypatybes. Šie šaltiniai suteiks jums pakankamai supratimo apie šią nuostabią programą, kad per kelias dienas galėsite atkurti pramonės lygio dizainą..

Oficialus kanalas: „Aime“ dizaineris „Vimeo“

Vaizdo įrašai „Vimeo“ programoje „Affinity Designer“

Niekada negali suklysti mokydamasis tiesiogiai iš šaltinio! „Affinity“ komanda visus savo dizainerių vaizdo įrašus paskelbė „Vimeo“ – iš viso jų yra 94. Kiekvienas vaizdo įrašas yra ilgesnis nei 10 minučių, suteikdamas daug namų darbų, kuriuos turite atlikti vėliau.

Vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį mokantis vaizdo įrašų, yra tas, kad vaizdo įrašai moko jus apie konkrečių veiksmų pagrindus. Kūrybiškumo sunku išmokyti, tačiau šie vaizdo įrašai gali suteikti tvirtą pagrindą suprasti, kaip veikia programinė įranga.

Štai keletas gerų, nuo kurių reikia pradėti:

 • Atrasti. Ši pamoka suteikia jums įvadinę ekskursiją po „Affinity Designer“ – programą, kuri siūlo tikrai profesionalų grafinį dizainą jūsų „Mac“! Išmokite darbo vietos pagrindus, kad galėtumėte pradėti dirbti per trumpiausią įmanomą laiką.
 • Filmo „Noir“ stiliaus iliustracija. Nat parodo, kaip galite naudoti nuotrauką, derinimą, rašiklio įrankį ir bendrąsias spalvas, kad sukurtumėte „Film Noir“ stiliaus iliustraciją.
 • Dėžutės: pagrindai. Sužinokite, kaip pridėti, pasirinkti, ištrinti, perkelti, pakeisti dydį ir pervardyti paveikslėlių lenteles (ir žiūrėti padidinant pasirinkimą).

„Affinity Designer“ darbo knyga

„Affinity Designer“ darbo knyga „Affinity Designer“ oficialus vadovas

Vaizdo įrašai yra puikūs ir turėtumėte juos žiūrėti, tačiau knygos gali pasirodyti dar geresnės! Galite pasiimti knygą nereikalaudami interneto ryšio, taigi tai reiškia, kad galite sustiprinti savo įgūdžius ilgoje kelionėje traukiniu. Oficiali „Affinity Designer“ darbo knyga skirta padėti jums maksimaliai išnaudoti šią gražią vektorinę programinę įrangą.

Knyga leidžia nuvykti kuriant devynis unikalius projektus. Kiekvieną projektą pateikia vieni geriausių bizo talentų. Šioje knygoje rasite informacijos apie tai, kaip kurti kaip šiuolaikinį profesionalą, tačiau taip pat turite privilegiją išmokti geriausių vektorinių dizaino metodų iš tikrų privalumų!

Iš pradžių jums reikės interneto ryšio, nes turite atsisiųsti reikiamus kiekvieno projekto failus, kad galėtumėte nepertraukiamai dirbti savo kompiuteryje..

Frankentounas

„Affinity Designer“ vadovėliai „Frankentoon“

„Frankentoon“ yra nedidelė iliustracijų agentūra, kuri gana didelę dalį savo darbų paskelbia nemokamai. Jie taip pat skelbia keletą įdomių mokymo vaizdo įrašų „YouTube“, patikrinkite savo kanalą „Frankentoon“ vaizdo įrašas, ir konkrečiai „Markerio piešimo efektas naudojant vektorinius šepetėlius“Vaizdo įrašas, nes jis pabrėžia kūrybiškumo lygį, su kuriuo šie dizaineriai dirba.

Jei jūs einate į „Toon Lab“ skyriuje, čia rasite visų rūšių įdomių „Affinity Designer“ vadovėlių. Šiuo metu „Frankentoon“ apima daug ženklų dizaino, eskizų sudarymo proceso, tekstūros naudojimo ir vektorinių dekoracijų kūrimo pagrindų..

Tai yra būtent tokios instrukcijos ir vadovai, kurių tikėtumėtės būdami pradedantieji. Ir tai padeda, kad kiekvieno vadovo gamybos vertė taip pat yra aukščiausia!

Affinicasts

afinicasts

„Affinicasts“ buvo pradėtas kaip nepriklausomas projektas, leidžiantis išspausdinti išsamius mokymus apie daugelį „Affinity“ produktų; Nuotrauka, dizaineris ir leidėjas. Deja, dėl laiko trūkumo projektą teko nutraukti.

Tai labai netenka bendruomenės, tačiau vis tiek galite rasti „Affinicasts“ turinio, esančio „YouTube“. Iš viso yra apie 70 vaizdo įrašų, kurių dauguma buvo pateikti per 2018 m. Taigi, vaizdo įrašuose pateikta informacija yra naujausia ir naujausia ateinantiems metams..

Bendradarbiavimo revoliucija

bendrumo dizaineris pradedantiesiems

Jei anksčiau ieškojote „Affinity Designer“ mokymosi medžiagos, galbūt girdėjote apie „Affinity Revolution“ „YouTube“ kanalas – ji turi daugiau nei 70 000 abonentų!

Platformą daugiausia valdo Ezra Anderson, kuri savo apgalvotu ir tiksliu stiliumi moko žmones, kaip tapti geresniais vektorinės grafikos dizaineriais. Viršuje pateiktoje nuotraukoje naudojama nuoroda nuves jus į „Affinity Revolution Courses“ puslapį.

Visi „YouTube“ vaizdo įrašai yra nemokami, tačiau kursai reikalauja minimalių finansinių investicijų, tačiau mokomoji medžiaga yra verta.

Visas kursas apie bendrystės dizainerį

giminingumo dizainerio kursai

Ar esate grafikos dizaineris, norintis išvengti „Photoshop“? Ar esate aktyvus „Affinity Photo“ vartotojas ir norėtumėte pagerinti savo grafinio dizaino supratimą? Ir galbūt jūs tiesiog esate tas, kuriam reikia įperkamo, tačiau galingo įrankio atlikti modernias projektavimo užduotis?

Jei į kurį nors iš aukščiau pateiktų klausimų atsakėte „taip“, tada šis „Udemy“ kursas yra jums tinkamas dalykas! Kaip šio kurso studentas, jūs išmoksite trūkumų, reikalingų norint tapti pasitikinčiu „Affinity Designer“ vartotoju..

Čia yra kursų programa:

 • Sužinokite apie bendrų interesų kūrimo priemonės vartotojo sąsają ir kaip pagerinti savo darbo eigą.
 • Kaip sukurti dokumentus žiniatinklio, spausdinimo ir kitoms laikmenoms.
 • Kurkite ir redaguokite figūras taip, kad jos atitiktų jūsų kūrybingumą.
 • Išmokite pažangių formų projektavimo metodus naudojant operacijas, išraiškas ir atspindžius.
 • Aiškiai supraskite spalvą ir jos poveikį dizainui.
 • Supraskite, kaip naudoti „Pen“ ir „Brush“ įrankius.
 • Įgykite konkrečios patirties kurdami profesionalų logotipą.
 • Ištirkite, kaip naudoti maskavimą, bet taip pat ir šešėliavimą, norint sukurti tikrai nuodugnius vektorius.

Plokščia vektorinė iliustracija „Affinity Designer“

Kaip sukurti plokščią vektorinę iliustraciją bendrumo dizainere - žurnalas „Smashing“

Yra keletas priežasčių, kodėl mes rekomenduojame išnagrinėti šį vadovėlį, išskyrus jo ilgos formos pobūdį (daugiau nei 30 minučių) ir aiškų formatavimą. Visų pirma, tai yra „Serif“ („Affinity“ produktų gamintojo) remiama pamoka, antra, tai yra parašė patyręs dizaineris kuris pramonėje dirba kelis dešimtmečius.

Nepaisant to, kad mokymo programa buvo remiama, ji nėra parašyta taip, kad reklamuotų ar reklamuotų produktą. Visa tai sudėjus daro tai vienu geriausių mokymų „Affinity Designer“ naujokams.

Jūs išmoksite sukurti plokščią vektorinę iliustraciją, kaip parodyta aukščiau esančioje nuotraukoje. Norėdami sukurti tai, kas tinka tobulai taškui, pakeliui turite įgyti keletą naujų įgūdžių. Būtent taip yra susisteminta ši pamoka – nuo vienos technikos prie kitos – parodoma, kaip tai padaryti.

„Affinity Designer“ skirtas „iPad“ mokymo programoms

„Pixelmator“, „Procreate“, tai yra paplitę pavadinimai, kai kalbame apie „iPad“ dizaino programas. Tačiau niekas neišdrįso nuvažiuoti tokio atstumo, kokį turi „Serif“ su savo „iPad“ išleista „Affinity Designer“. Tai ne tik programa, bet ir visavertis vektorių redagavimo patyrimas planšetėje!

Dabar galite dirbti su savo profesiniais projektais net būdami toli nuo savo darbalaukio įrenginio! Šiame skyriuje supažindinama su kai kuriais geriausiais vadovėliais, kad galėtumėte pradėti atskleisti savo kūrybinę kibirkštį. Jei anksčiau naudojote darbalaukio programinę įrangą, tada pradėti bus lengva ir lengva.

Oficialus šaltinis: „Affinity Designer iPad“ vadovėliai

„Affinity Designer“ skirtas „iPad“ mokymo programoms

Kaip ir „Desktop“ versijoje, „Affinity“ taip pat pateikė pakankamą mokomųjų vaizdo įrašų biblioteką „Affinity iPad“. Ši vaizdo įrašų vadovėlių kolekcija gilinasi į beveik viską, ką reikia žinoti apie programą.

Įklijavę vaizdo įrašus šiame šaltinyje, turėtumėte gerai pasiruošti patys. Dizaineriai, kurie naudojosi programa, pateikė gausius atsiliepimus apie jos paprastumą ir tai, kiek pastangų reikia norint pasiekti tobulą dizaino struktūrą..

Pagrindiniai bendrų interesų dizaino kursai naudojant „iPad“

„IPad“ kursų „Affinity“ dizaineris

Ar jūs dar nesinaudojote skaitmeniniu dizainu, bet mėgstate jo idėją? Ar jūs ieškote savo darbalaukio įrankių alternatyvios programinės įrangos? Galbūt jūs džiaugiamės galėdami kurti meną, grafiką ir kitus dizaino elementus, kad juos reklamuotumėte? Niekada nebuvo geresnio laiko įsitraukti į grafinį dizainą, nes yra daugybė prieinamų įrankių.

„Affinity Designer for iPad“ yra tikras žaidimų keitiklis visiems vektorių dizaineriams. Ir šis kursas parodys, koks jis yra tikras žaidimo keitiklis.

Iš viso šis kursas teikia daugiau nei 9 valandas turinio, daugiau nei 80 pamokų yra prieinamos nedelsiant. Ir visada galite rašyti autoriui, kad gautumėte jo palaikymą ar patvirtinimo antspaudą konkrečiam darbui, kurį dirbate.

Šis nuostabus „Affinity Designer iPad“ kursas išmokys jus:

 • „Designer“ naudojimo „iPad“ įrenginyje pagrindai.
 • Formų, teksto, linijų ir spalvų projektavimo būdai.
 • Tekstūros dizainas ir kaip sukurti gražias faktūras.
 • Moderni ir stilinga neoninio švytėjimo efektų kūrimo technika.
 • Jaustukų piktogramų rinkinio kūrimo instrukcijos.
 • Smeigtukas, naudojant vektorinį meną.
 • … ir dar toną!

Kaip sukurti paprastą tapetą

Kaip sukurti spalvingus fono paveikslėlius, naudojant „Affinity Designer“, skirtą „iPad“

Ši pamoka parodys, kaip sukurti gražius tapetus, kuriuos būtų galima naudoti „iPad“ įrenginyje. Visa pamoka yra pagrįsta projektavimo procesu „iPad“, naudojant „Affinity Designer“. Tai darysite taip, kaip kurdami vektorius, derindami minėtus vektorius su rastriniais vaizdais ir dar daugiau.

Nesuklyskite; tai yra gana išsamus mokymas, kuris paruoš jums daugelį pagrindinių ir (arba) tarpinių „iPad“ programos funkcijų. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – būtinai išnagrinėkite kitus „TutsPlus“ vadovus, nes jie dažnai atnaujinami.

Papildoma: Jūsų kito projekto įkvėpimas

Jei nerandate motyvacijos ir įkvėpimo naujai idėjai, galbūt norėsite pažymėti šias platformas. Tai suteiks jums daugybę idėjų ir perspektyvos apie tai, ką kiti dizaineriai kuria naudodami „Affinity Designer“, bet taip pat ir kitas vektorines projektavimo programas.

UI šablonas

„uipatternhub“ modelių dizainas

„UI Pattern Hub“ yra platforma, sukurta padėti dizaineriams pasidalinti ir rasti naujo įkvėpimo kitam projektui. Nors vardas gana aiškiai nurodo vartotojo sąsają, „UI Pattern Hub“ yra populiarus dizainerių iš daugybės skirtingų nišų. Pvz., Dizaineriai, dirbantys su tipografija, logotipų dizainu, grafiniu dizainu, UX ir kt.

Dizaino įkvėpimas

Ieškokite „Designspiration“ vektoriaus

„Designspiration“ traukia nuotraukas, grafiką ir kitas vaizdines laikmenas iš kiekvieno interneto kampo ir užkampio. Svetainė veikia kaip skaitmeninis geriausių žmonių sukurtų dizainų aplankas.

Vartotojo sąsaja yra švari, ypač pabrėžiant tik kiekvieno projekto nuotraukos dalį. Prie kiekvienos nuotraukos taip pat yra nedidelis aprašymas ir pridėta nuoroda, rodanti, iš kur buvo pagaminta originali nuotrauka.

Paieškos funkcija yra labai pajėgi ir jūs galite lengvai ieškoti savo konkrečių raktinių žodžių, įskaitant „vektorinius“ ir „grafinius dizainus“, dizaino. Tai yra neįkainojamas turtas, kurį reikia panaudoti visada, kai jaučiatės, kaip veikia jūsų kūrybinės sultys. žemas.

Driblingas

Ieškokite dizaino ant „Dribbble“

Ir galiausiai, jūs turite „Dribbble“. Tai neprivalu pridėti savo žymių. Geriausiai žinomas dėl savo profesionalios ir tvirtos bendruomenės, „Dribbble“ turi daug ką pasiūlyti naujiems ir veteranų grafikos dizaineriams.

Svetainėje pulsuoja gyva energija, konkurencinga dvasia, tačiau nuoširdus visų bendruomenės narių pasveikinimas.

Čia galite rasti ne tik įkvėpimo, bet ir užmegzti naujų draugysčių, nusistatyti savo dizaino tikslus, ir kas žino – galbūt vieną dieną nusiųskite fantastišką darbo galimybę!

Išvada

Programinė įranga yra stebėtinai lengva naudoti! Įsitikinkite, kad užsiprenumeravote kitus „YouTube“ dizainerius, nes tai atrodo vienas nuosekliausių naujų mokymo ir šaltinių šaltinių.

Taip pat galite patikrinti išsamus „Udemy“ giminystės dizainerio vadovas.

Prašome džiaugtis šia kolekcija ir sėkmės kuriant didybę!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map