9 nemokami skaitmeninės rinkodaros kursai, norint tapti sertifikuotu internetinės rinkodaros specialistu

Skaitmeninis buvimas tapo svarbiausiu šių dienų verslo veiksniu. Internetinė rinkodara auga ir kvalifikuotų skaitmeninių rinkodaros specialistų poreikis.


Internetinė rinkodara sukūrė didžiulę galimybę verslininkams ir ieškantiems darbo. Skaitmeninis Marketingas keičia įprastą rinkodaros praktiką, ir tai tapo kitu dideliu dalyku internete. Tačiau neleiskite, kad terminai jus apgautų, nes tai nėra raketų mokslas. Žmonės iš bet kokio išsilavinimo gali padaryti sėkmingą karjerą skaitmeninės rinkodaros srityje.

Kai kurios platformos siūlo sertifikavimo kursus skaitmeninės rinkodaros entuziastams, ir jūs galite pradėti mokytis iš šių platformų.

„Google Digital“ atrakinta

„Google“ yra populiariausias paieškos variklis pasaulyje, o dauguma vartotojų ir verslininkų naudojasi šia platforma tik tam, kad savo verslą galėtų vykdyti internete. Šis paieškos sistemos paslaugų teikėjas, siekdamas skatinti skaitmeninės rinkodaros augimą ir informuoti žmones, sukūrė internetinę mokymosi platformą „Google Digital“ atrakinta.

Ši platforma skirta tiems, kurie nori padaryti karjerą skaitmeninės rinkodaros srityje, ir verslininkams, kurie planuoja imtis savo verslo internete. „Google Digital Unlocked“ siūlo daugiau nei 125 kursus, kuriuos sukūrė iškiliausi universitetai iš viso pasaulio.

Tačiau pagrindinis šios platformos akcentas yra 40 valandų trukmės sertifikavimo programa, kurią siūlo „Google“. Šioje programoje yra 26 moduliai, ir kiekvienas modulis nagrinėja kritinius skaitmeninės rinkodaros aspektus. Pažiūrėję vaizdo įrašo pamokas, mokiniai turės atlikti paskutinį testą. Kai testas bus baigtas, studentams bus suteiktas „Google“ pažymėjimas.

Na, o skaitmeninės rinkodaros pasaulyje svarbiausias vaidmuo tenka įgūdžiams. Tačiau sertifikavimo programa leidžia darbo ieškantiems asmenims atnaujinti savo CV, kad būtų galima gauti gerai apmokamą darbą.

Skaitmeninės rinkodaros programos pagrindai leis studentams suprasti įvairius techninius skaitmeninės rinkodaros aspektus. Be pagrindinių žinių, pradedančiajam asmeniui labai sunku rasti reikiamus įrankius ir programas užduočiai atlikti. Tačiau šis kursas leis studentams susipažinti su skirtingais internetinės rinkodaros aspektais.

„Google digital unlocked“ taip pat teikia įvairius kursus, kad mokiniai susipažintų su naujomis interneto rinkodaros koncepcijomis. Jei norite pradėti naudotis internetine rinkodara, ši platforma gali pasiūlyti nepriekaištingą geriausią sprendimą.

„HubSpot“ akademija

„HubSpot“ įgijo didžiulį populiarumą dėl savo labai funkcionalios skaitmeninės rinkodaros programinės įrangos. Ši programinė įranga leidžia jums sekti savo rinkodaros kampanijas. Be to, ši platforma siūlo kitas programinės įrangos paslaugas, kad padidintų įvairaus dydžio įmonių veiklą.

Tačiau „HubSpot“ garsėja ir savo internetinė akademija tai padėjo milijonams prekybininkų augti. Yra šimtai internetinių kursų, kurie padės jums sužinoti apie internetinį verslą ir įvairius kitus svarbius su verslu susijusius aspektus.

Daugelis kursų buvo sukurti pradedantiesiems. Baigę vaizdo įrašų vadovus, turėsite pasirodyti internetiniame bandyme. Testą sudarys MCQ, o studentai turės 60 minučių atsakyti į visus klausimus. Norėdami gauti „HubSpot“ pažymėjimą, studentai turi surinkti bent 50 proc.

Siūlomi keli kursai, tačiau pats populiariausias yra atvykstamojo marketingo kursai. Šis kursas apima internetinės rinkodaros pagrindus ir pagrindinius su ja susijusius aspektus. Išmokę kurso modulį, studentai turės išsamesnių žinių apie internetinę rinkodarą.

Tačiau studentai, norintys daugiau sužinoti apie internetinį verslą, gali prisijungti prie kitų programų, pavyzdžiui, atvykstamojo pardavimo, turinio rinkodaros, elektroninės komercijos, CRM valdymo ir kt..

„Google Skillshop“

Skaitmeninio rinkodaros vaidmuo susijęs ne tik su skelbimų rodymu socialinės žiniasklaidos platformose. Profesionalūs skaitmeninių prekių platintojai taip pat turi atsižvelgti į galimą auditoriją, esančią interneto naršyklėje. Norėdami reitinguoti svetainę, turite gerai žinoti apie raktinių žodžių paiešką ir mokamos reklamos vykdymą „Google“.

Naujovišką internetinę mokymo platformą sukūrė „Google“, kuri yra žinoma kaip „Google Skillshop“. Čia galėsite pasiekti įvairių tipų programas, specialiai sukurtas pradedantiesiems. Šioje platformoje yra penkių tipų sertifikavimo kursų programos.

Šie kursai suteiks pagrindinių žinių apie įvairius „Google AdSense“ reklamos programų tipus. Skirtingiems gaminių ir paslaugų tipams reikalingos skirtingos reklamos strategijos, be tinkamų žinių šia tema studentai nesugebės rasti tinkamo plano, kaip tinkamai reklamuoti tinkamą auditoriją..

Vidutinė šios programos trukmė yra apie 4 valandas. Studentams leidžiama baigti kursus savo greičiu. Tačiau baigę jų kursą turėsite laikyti testą. Jei išlaikysite testą, jums bus suteiktas „Google Skillshop“ sertifikatas.

edX

edX yra viena didžiausių internetinių švietimo platformų, įkurta 2012 m. JAV. Nuo savo veiklos pradžios ji tarnauja pasaulinei studentų bendruomenei, teikdama aukščiausio lygio universitetinį išsilavinimą. Pagrindinis šios organizacijos principas yra padaryti švietimą prieinamą visiems, ir jie daugiau dėmesio skyrė studentų įgūdžių ugdymo procesui. Šios e-švietimo platformos prioritetas visada buvo nesilaikymas įprastinės švietimo sistemos ir daugiau dėmesio skyrimas studentų poreikiams, kuriems reikalinga didelė paklausa..

Didžiąją dalį kursų pradeda įvairūs pasaulinio lygio universitetai, kad padėtų pasaulinei studentų bendruomenei lengvai gauti pasaulinio lygio išsilavinimą. Tačiau visi šioje platformoje galimi kursai nėra nemokami.

Siekiantiems skaitmeninių rinkodaros specialistų nemokamos rinkodaros kursai gali būti naudingi. Šis nemokamas rinkodaros kursas padės studentams susidaryti pagrindinę idėją apie rinkodarą ir šiuolaikinių organizacijų paklausą. Du pasaulyje žinomi universitetai, MIT (Masačusetso technologijos institutas) ir Harvardo universitetas parėmė šios internetinės mokymosi platformos įkūrimą, o šių universitetų fakultetas paskelbė didžiąją dalį kursų..

Studentai turi įstoti į kursus, o internetiniai užsiėmimai prasideda iš anksto numatytu laiku. Tai taip pat reiškia, kad studentai, norėdami baigti kursą, turi laikytis nustatyto grafiko. Kurso pabaigoje studentai taip pat turi išvalyti galutinį testą, kad gautų pažymėjimą.

„EdX“ skaitmeninės rinkodaros sertifikavimo kursai skirti aukštesnio lygio studentams, kurie jau turi pagrindines žinias.

„LinkedIn“

„LinkedIn“ yra populiari socialinių tinklų svetainė, skirta dirbantiems specialistams ir verslo savininkams. Tačiau augantis aktyvus šios socialinės žiniasklaidos platformos narių skaičius pavertė ją ir rinkodaros platforma.

„LinkedIn“ tapo patraukliu socialinės žiniasklaidos rinkodaros kanalu skaitmeniniams rinkodaros specialistams dėl savo pasaulinio masto ir natūralaus srauto. Tačiau „LinkedIn“ taip pat atidarė savo mokymosi platformą, pavadintą „LinkedIn“ mokymasis. Ši internetinė mokymosi platforma siūlo kursus kas mėnesį, o vartotojams reikia mokėti už prenumeratą, kad jie galėtų naudotis įvairiais šios socialinės žiniasklaidos platformos siūlomais produktais..

Tačiau naujiems vartotojams pirmas mėnuo yra visiškai nemokamas. Jei per šį bandomąjį laikotarpį galėsite atlikti visą kursą, pažymėjimą gausite neišleisdami pinigų.

Bendruomenės nariams siūloma daugiau nei 15 000 kursų. Studentai taip pat gali lankyti plačius kursus, kad įgytų specializacijos įvairių socialinių žiniasklaidos platformų rinkodaros strategijoje, kurias siūlo garsūs pramonės ekspertai.

Jei žinios yra svarbiausias jūsų prioritetas ir norite jas išmokti iš pramonės ekspertų, tada „LinkedIn“ mokymasis turėtų būti jūsų prioritetų sąraše..

„Facebook“ projektas

Socialinė žiniasklaida įgijo didžiulį populiarumą dėl augančios vartotojų bazės, o šis socialinės žiniasklaidos platformų aspektas virto patrauklia žaidimų aikštele ir skaitmeninės rinkodaros specialistams..

Jei norite sukurti sėkmingą internetinį verslą arba norite padaryti tvarią karjerą skaitmeninės rinkodaros srityje, turite žinoti tinkamą strategiją, kaip parduoti tikslinį produktą ar paslaugą socialinės žiniasklaidos platformose.. „Facebook“ projektas yra internetinė rinkodaros akademija, ir įvairių sričių žmonės gali sužinoti apie rinkodarą iš šios platformos.

Yra daugiau nei 150 kursų, prie kurių reikia prisijungti, ir kiekvienas kursas buvo sukurtas pritaikyti konkrečiai studentų grupei. Tiek pradedantiesiems, tiek aukštesnio lygio rinkodaros specialistams gali būti naudingų kursų prisijungti. Tačiau ši platforma sukūrė kursus, kad būtų galima pateikti išsamią idėją apie internetinės rinkodaros procesą, ypač apie labai populiarų visų kanalų rinkodaros metodą..

Skirtingi kursai buvo sukurti atsižvelgiant į poreikį įvairių tipų internetiniam verslui, o instruktoriai taip pat pateikė išsamias strategijas, kad atitiktų visų formų ir dydžių įmonių poreikius. „Facebook“ projekto siūlomi sertifikavimo kursai suteiks jums tinkamų žinių apie socialinės žiniasklaidos rinkodarą.

„Google Analytics“ akademija

Būti reklamuotoju ne visada reikia sėkmingai vykdyti kampanijas. Kai kurios kampanijos gali neduoti norimų rezultatų, ir tai atsitinka ir su ekspertais. Geras skaitmeninis rinkodaros specialistas taip pat turi turėti kritinių analizės galimybių, todėl jis yra pakankamai pajėgus atidžiai stebėti savo kampanijų KPI analizę ir priimti sprendimus, pagrįstus duomenimis..

Prieš registruodamiesi į šį sertifikavimo kursą, turite žinoti, kad šis kursas skirtas tiems žmonėms, kurie jau turi pagrindines žinias apie skaitmeninę rinkodarą.

„Google Analytics“ akademija suteikia ne tik žinių apie „Google“ analizę, bet ir padeda tobulinti bendrus analitinius įgūdžius. Keliose socialinės žiniasklaidos kanaluose yra mini kursų, kurie taip pat padės analizuoti rinkodaros kampanijų efektyvumą įvairiose platformose.

Išlaikę paskutinį testą gausite pažymėjimą iš „Google Analytics“ akademijos. Šis pažengusiųjų „Google Analytics“ sertifikavimo kursas padės jums patobulinti rinkodaros įgūdžius ir taip pat užimti aukštą atlyginimą mokančio profesionalo vaidmenį.

Allison

Pagrindinė šios organizacijos vizija – nemokamai teikti aukštos kokybės mokinius.

Yra devynios skirtingos švietimo kategorijos, čia organizuojama daugiau nei 500 aktyvių kursų Allison. Šioje platformoje savo kursus sukūrė iškilių universitetų iš viso pasaulio fakultetai.

Šioje platformoje studentai gali nemokamai registruotis pradedantiesiems į aukštesnio lygio sertifikavimo kursus. Tačiau norėdami paremti kilnią šios ne pelno organizacijos priežastį, studentai taip pat gali užsisakyti „premium“ kursų programą, kurioje studentai gali susipažinti su visomis savo diplomo programomis.

eMarketingo institutas

eMarketingo institutas siūlo ne tik aukštos kokybės sertifikavimo kursus savo studentams, bet ir padarė keletą naudingų įrankių rinkodaros specialistams.

Studentai gali išstudijuoti kurso medžiagą ir mokymo vaizdo įrašus savo tempu. Tačiau norėdami gauti pažymėjimą, studentai turi pasirodyti internete. Šį testą sudaro 50 MCQ, o mokiniams reikia atsakyti į klausimus per 60 minučių. Norėdami gauti pažymėjimą, studentai turi surinkti bent 50 proc.

Išvada

Neabejojama, kad internetinė rinkodara yra ateities verslo poreikis, o ankstyvas interneto rinkodaros taikytojas suteiks jūsų karjerai didžiulį postūmį. Aukščiau išvardyti sertifikavimo kursai ne tik padės pasiruošti būsimai rinkai, bet ir liks prieš jūsų varžybas.

Jei norite pakelti savo karjerą į kitą lygį, taip pat galite apsvarstyti galimybę įgyti skaitmeninės rinkodaros universitetinį laipsnį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map