Kaip išmokti skaitmeninės rinkodaros internete?

Kodėl turėtumėte išmokti skaitmeninės rinkodaros?


Niekas negali paneigti fakto, kad skaitmeninis augimas pakeitė paradigmos pasikeitimą rinkodaros priemonių revoliucijos srityje, kad padidėtų konversijos ir padidėtų auditorijos įsitraukimas..

Akivaizdu, kad kalbu apie skaitmeninės rinkodaros evoliuciją. Aš neprieštarausiu skaitmeninės rinkodaros vertinimui kaip menui, nes jis pripildytas naujovių, naujos taktikos ir bendro kūrybiškumo.

Ar turite žinių apie kibernetinį pasaulį, bet tuo pačiu nekenčiate sudėtingo programavimo ir matematikos? Leiskite aklai rekomenduoti jums mokytis skaitmeninės rinkodaros internete!

Roger, kad mes esame toje pačioje valtyje ir, patikėk manimi, tai yra auksinių galimybių krepšys, naujas ir įspūdingas įgūdžių rinkinys. Viskas, ką galiu numatyti, yra nepaprastai didelis ateities potencialas, o šansai sukurti sėkmingą karjerą yra nepaprastai dideli. Todėl, būdamas pradedančiuoju asmeniu, leiskite man rekomenduoti keletą geriausių universitetų ir jų kursų išmokti skaitmeninės rinkodaros internete.

Internetinis švietimas turi neprilygstamą mokymąsi miesteliu, kuriame jūs turite teisę į praktinius dalykus, tokius kaip perkėlimas, apgyvendinimas, biudžetai ir transportas. Tarptautiniai universitetai vis labiau plečia savo kursus internetinėje aplinkoje, todėl nuotolinis mokymas tampa labiau įmanomas ir pageidautinas.

Skaitmeninė rinkodara yra labai suderinamas kursas, kurį galima mokyti nuotoliniu būdu.

Pirmiausia apžiūrėkime keletą geriausių universitetų, siūlančių skaitmeninės rinkodaros kursus internete.

Ilinojaus universitetas

„Coursera“ turi partnerystę su prestižiniu Ilinojaus universitetu; todėl šio kurso patikimumas niekada nekelia abejonių. Nors šis kursas apima keletą įdomių temų, tokių kaip produktų strategijos, rinkodaros derinys ir mobilioji rinkodara, jis niekada neišnyksta iš pagrindų, tokių kaip SEO ir socialinė žiniasklaida..

Be to, praktinė patirtis šiame kurse yra tarsi vyšnia ant torto!

Vermonto universitetas

Vermonto universitetas turi keletą pasaulinių akreditacijų, todėl jis yra žinomas universitetas JAV ir visame pasaulyje. Tai siūlo puikią programą, skirtą absoliučiams pradedantiesiems, norintiems išmokti skaitmeninės rinkodaros internete. 8 savaičių kursas vadinamas Internetinės skaitmeninės rinkodaros pagrindų profesinis pažymėjimas.

Pagrindiniai šios programos aspektai yra paieškos sistemų optimizavimas, PPC, interneto ir rinkos analizė, el. Pašto rinkodara, socialinės žiniasklaidos rinkodara ir „Capstone“. Šios aštuonios savaitės galėtų suteikti jums puikų įspūdį apie jūsų skaitmeninės rinkodaros karjerą, norint pradėti gerai.

Šio kurso mokestis yra susietas su 1695 USD; tačiau jei esate Amerikos pilietis, galite mėgautis keliomis nuolaidomis ir stipendijomis.

Primygtinai rekomenduoju stoti į šį skaitmeninės rinkodaros kursą, jei jus domina kurti pagrindus jūsų tolimesniam mokymuisi toje pačioje srityje..

Toronto universitetas

Toronto universitetas yra vienas iš pirmaujančių pasaulio universitetų, siūlančių daugybę skirtingų programų. Sertifikatas Skaitmeninės rinkodaros valdymas yra vienas iš tokių dalykų, kai studentai turi apsvarstyti tris pagrindinius modulius. Šie moduliai apima skaitmeninės rinkodaros valdymo, paieškos sistemų rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos strategijos pagrindus. Šios sąvokos dėstomos išsamiai!

Šis universitetas yra gerai žinomas dėl savo pasaulinės klasės fakulteto, ir aš tikiu, kad ši programa nėra išimtis!

Geriausia šios programos dalis yra jos lankstumas, kai jūs turite 3 metus laiko atlikti visus modulius ir būti sertifikuoti. Jei norite patirti Kanados kultūrą, taip pat galite pasiimti modulį miesteliu. Iš tikrųjų Toronto universiteto skaitmeninės rinkodaros pažymėjimas tikrai nušvies jūsų CV.

Berkely universiteto koledžas

„UC Berkely“ turi aukštą reputaciją ir yra elitinis JAV universitetas. Nepaisant to, jis taip pat turi aukštą reitingą visame pasaulyje. UC Berkely siūlo patikimą skaitmeninės rinkodaros pažymėjimų programą, leidžiančią studentams įgyti aukštos kokybės ekspoziciją.

Rinkodaros vadyba, tyrimai, strategija ir socialinės žiniasklaidos rinkodara sudaro šio kurso esmę, todėl ji yra ideali priemonė taikyti tarpinę. Universitetas yra gerai žinomas dėl savo verslo administravimo fakulteto, o ši programa patinka geriausių dėstytojų, kurie yra savo srities profesionalai, paskaitoms ir vadovėliams..

Idealiu atveju šis kursas gali būti baigtas per mažiau nei dvejus mokslo metus, į kuriuos įeina 150 mokymo valandų. Programa yra lanksti, joje galite suplanuoti savo paskaitų srautą, egzaminus ir kitus komponentus pagal savo patogumą. Galiausiai taip pat galite planuoti užsiėmimus nuostabiame mieste, esančiame San Fransiske.

Pensilvanijos universitetas

UPEN arba Pensilvanijos universitetas yra populiarus dėl savo „Wharton“ verslo mokyklos.

Kursas vadinamas Skaitmeninės rinkodaros pažymėjimo programa yra nuotoliniu būdu siūlomas visų tautybių studentams. Jus gali nustebinti įvairūs kursiniai dalykai, kuriuos mokotės mokytis skaitmeninės rinkodaros internete. Šios parinktys sutelkiamos į skirtingus pagrindus, tokius kaip „Marketingo analizė ir įrankiai“, „Santykiai su klientais“, „Pardavimo idėjos“ ir „Socialinė žiniasklaida“. & El. Komercija. “

Visas kursas trunka 24 savaites, ir, mano manymu, tai yra naudingas kursas, jei manote, kad skaitmeninė rinkodara yra pagrindinė jūsų karjera.

UPEN pažyma yra jūsų gyvenimo aprašymas. Tačiau jūs turite atkreipti dėmesį, kad kurso mokestis yra susietas su 2340 USD, kuris kai kuriems studentams gali būti didelis. Taigi svarbu investuoti į šį kursą, įvertinus ir palyginus su kitais išvardytais kursais.

Kornelio universitetas

Na, mes girdėjome visas pagyrimų apie Kornelio universitetą, bet ne mes?

Kornelio universitetas garsėja tuo, kad naudoja pažangiausias technologijas ir yra geriausias klasės fakultete. Dabar jis taip pat siūlo puikų internetiniai skaitmeninės rinkodaros kursai. Visa programa yra padalinta į keturis modulius, o baigimo laikas yra tik du mėnesiai. Nors šis kursas skirtas būsimiems verslininkams ir rinkodaros vadybininkams siekiant jų profesinio tobulėjimo, jį gali pasirinkti visi, kurie labai domisi šia sritimi. Šis kursas turi pranašumą, kai kalbama apie praktinę ekspoziciją, nes jo vienas modulis yra skirtas skaitmeninės rinkodaros strategijų įgyvendinimui.

Šio kurso vyriausiasis dėstytojas / dėstytojas yra Harvardo absolventas, ko jums dar reikia?

Savaime suprantama, kad Kornelio pažymėjimas yra labiau panašus į kainą, turintį įtikinti daugelį įdarbinančių jūsų naudai. Turėdamas puikių privalumų, šio mokesčio už mokslą kaina siekia 3600 USD, tačiau dėl savo reputacijos verta kiekvieno cento.

Vašingtono universitetas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – mūsų sąraše yra geidžiamas Vašingtono universitetas. Šis universitetas populiarus JAV ir gali pasigirti įgudusiu fakultetu. Pasakojimo ir turinio strategijos sertifikatas yra pagrindinis jų siūlomas patiekalas.

Kaip rodo pavadinimas, šis kursas yra labiau skirtas studentų kūrybinių rašymo ir copywriteravimo įgūdžių ugdymui ir efektyviam jų rinkodarai potencialiems klientams. Geriausia šio kurso dalis yra jo praktinė patirtis, kurios metu studentas gali atlikti prekės ženklo auditą, kurti turinio strategijas tikriems klientams ir išmokti įsisavinti internetinių įrankių, tokių kaip „Google Analytics“, naudojimą. Iš tikrųjų tai yra techninis kursas!

Vašingtono universitetas siūlo stipendijas reikalavimus atitinkantiems studentams. Šis kursas yra skirtas trukti aštuonis mėnesius ir jį galima lankyti tiek internetu, tiek Vašingtono universiteto miestelyje triukšmingoje Sietlo mieste. Aš tikrai rekomenduosiu šį kursą, jei gerai išmanote pagrindus arba vedėte nemokamus internetinius kursus.

O kaip mokytis NEMOKAMAI arba už mažesnę kainą?

Aukščiau paminėtą sąrašą daugiausia sudaro mokami universiteto pažymėjimai, palengvinantys skaitmeninės rinkodaros mokymąsi internete. Taip, kai kurie moksleiviai, norintys tiesiog eksperimentuoti su savo pomėgiais, gali būti nepaprastai dideli. Todėl aš taip pat norėčiau pristatyti keletą internetinės skaitmeninės rinkodaros kursų, kurie yra ekonomiški, o kai kurie yra visiškai nemokami.

„Google Digital“ atrakinta

Nėra nieko praturtingesnio, nei sužinoti apie patį paveikslą iš paties dailininko! Panašiai, jei esate šviežesnis, skaitmeninė rinkodara reiškia laimėjimą per „Google“ ir jos politiką. Negali būti geresnio mokytojo nei google!

„Google“ siūlo daugiau nei 25 skaitmeninės rinkodaros kursų sertifikavimo programą. Aš užtikrintai rekomenduočiau šį kursą, jei ieškote paprasto mokymosi būdo internete.

Udemy

Udemy yra garsi platforma, leidžianti greitai išmokti pagrindus ir sąvokas. Šis kursas yra įspūdingas pradedant ir sukuriant gerą pagrindą. Kalbant apie kurso turinį, galima suprasti, kad jis apima platų temų spektrą, pradedant internetiniu prekės ženklu ir baigiant socialinės žiniasklaidos strategija. Taigi, tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems.

Udacity

„Udacity“ skaitmeninės rinkodaros nanodegree yra puikus kursas studentams, bandantiems įsitraukti į profesines sritis. Ji apima keletą temų, tokių kaip socialinės žiniasklaidos valdymas, paieškos sistemų optimizavimas ir asmeninis prekės ženklas. Tačiau tai, kas daro šį kursą išskirtiniu, yra požiūris į skaitmeninę rinkodarą kaip teisėtą karjeros variantą.

Jie teikia paramą per pokalbius, gyvenimo aprašymus, susietus ir darbdavių ryšius.

„YouTube“

„Youtube“ yra daugiau nei 1,3 milijardo vaizdo įrašų! Nustebęs? Kiekvieną minutę įkeliama 300 valandų vaizdo įrašo. Su daugiau nei didžiuliu 50 milijonų turinio kūrėjų, Esu tikras, kad rasite savo vaikiną, kuris turi nuostabų skaitmeninės rinkodaros vadovėlių rinkinį!

Kūrėjų patirtis iš pirmų rankų paprastai įkvepia „YouTube“ vadovėlius; taigi tai yra puikus būdas pasinerti į praktinius skaitmeninės rinkodaros aspektus. Kūrėjai pateikia patarimų ir patarimų, kurie dažniausiai nėra aptariami pagrindiniuose švietimo kursuose. Taigi patikrinkite „YouTube“. Na, leiskite rekomenduoti keletą gerų kanalų:

Gary Vaynerchuk

Gary yra nuostabi kūrėja, gerai žinoma, kad kuria nemokamus vaizdo įrašus mokymuisi skaitmeninės rinkodaros internete. Kaip įsitikinęs kalbėtojas, žinomas, kad Gary daro įspūdį kiekvienam žiūrovui, kurį jis kada nors turėjo.

Neilas Patelas

Skaitmeninės rinkodaros „Youtube“ kanalas

Neilas „Youtube“ yra gerai žinomas dėl aprašomųjų vaizdo įrašų apie rinkodaros tendencijas. Kaip populiaraus nemokamo skaitmeninės rinkodaros įrankio „Uber Suggest“ savininkas, galiu patvirtinti, kad šis vaikinas turi didžiulę patirtį šioje srityje. Jei tai jums nepadarys įspūdžio, esu tikras, kad jo patrauklios miniatiūros bus!

Hoganas Chua

Hoganas Chua galbūt nėra tokie žinomi kaip pramonės pirmtakai, tačiau jūs negalite nuvertinti šio kūrėjo. Australijoje įsikūręs Hoganas turi jaunų studentų, turinčių nišą, auditoriją, norinčių pamatyti ilgus įtraukiančius vaizdo įrašus apie „WordPress“, el. Prekybos ir SEO techniką. Jo valandos trukmės vaizdo įrašai aprėpia visas svarbiausias temas su praktiniais pavyzdžiais ir tiesioginėmis demonstracijomis

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra daugybė būdų nemokamai išmokti skaitmeninės rinkodaros internete – tiek nemokamos, tiek mokamos. Be abejo, mokami kursai yra labiau žinomi ir išsamūs. Prieš investuojant į protingą sumanymą, protinga pirmiausia pasirinkti nemokamą kursą ir įvertinti savo susidomėjimą šia tema.

Baigdamas norėčiau palinkėti sėkmės jūsų mokymuisi skaitmeninės rinkodaros internete. Šiems įgūdžiams įgyti nereikia raketų mokslo, todėl pagrįstai nesunku rasti tinkamą kursą internete. Tai yra jaudinantis laukas ir ypač pelningas, jei vertinamas rimtumas ir atsidavimas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map