Kaip įgyti internetinį technologijos magistro ir bakalauro laipsnį?

Tradiciškai pasaulinio lygio universitetiniai laipsniai buvo prieinami tik studentams, turintiems gilias kišenes ir galimybę persikelti netoliese universiteto miestelio ir gyventi ten tol, kol prireikė laipsnio. Jei norėjote dirbti norėdami susimokėti už savo studijas, turėjote apsvarstyti laukimo stalus rajone esančiame restorane.


Jau nebe.

Šiuolaikinių e-mokymosi platformų dėka aukščiausi viso pasaulio universitetai siūlo internetinius laipsnius, kurie kainuoja nedidelę dalį jų kolegijoje esančių kolegijų kainos ir yra vienodai prestižiniai. Tie patys akredituoti dėstytojai moko internete ir miesteliuose, todėl joks potencialus darbdavys nesiruošia sarkastiškai juoktis skaitydamas apie internete įgytą laipsnį.

Internetinių laipsnių pranašumai

Kažkas galėtų pateikti argumentą, kad tradicinės neprisijungusios klasės geriau skatina studentų komandinį darbą ir kad fakulteto ir absolventų bendravimas akis į akį yra svarbi aukštojo mokslo dalis. Tie, kurie tai palaiko, gali turėti prasmės, jei apsvarsto tik meno studijas ar kitas sritis, kuriose fizinis buvimas galėtų pakeisti.

Bet informatikoje ar informacinėse technologijose akis į akį bendrauti nereikia. Priešingai, kai kuriems dalykams, tokiems kaip debesų kompiuterija, programinės įrangos kūrimas ar formalūs skaičiavimo metodai, būtų naudinga, jei jie būtų pristatyti interaktyviojoje mokymosi platformoje. Studentai, kurie pasirenka internetines IT programas, gali naudoti šią technologiją įvairiais būdais palaikydami ryšį su dėstytojais ir kitais studentais, siekdami gilesnės mokymosi patirties.

Taigi, pakalbėkime apie internetinių laipsnių pranašumus:

 • Pigiau (daug)
 • Lankstūs grafikai
 • Pasiekimas visame pasaulyje

Reikia daugiau?

Apsvarstykite galimybę laisvai pasirinkti bet kurios geriausios pasaulio mokslo laipsnį. Arba, jei jau turite bakalauro laipsnį, apsvarstykite galimybę pasirinkti tą magistro laipsnį, kuris smarkiai padidins jūsų karjerą. Ir tavo atlyginimas.

Vis dėlto jokio pasivaikščiojimo parke

Tačiau dar nesijaudinkite.

Nemanykite, kad mokytis internetu reiškia atsipalaiduoti, kol žinios stebuklingai įeina į jūsų galvą. Studijuojant internetu reikia daug pastangų, ypač norint rasti tinkamą darbo, studijų, šeimos ir asmeninių projektų pusiausvyrą.

Tvarkaraščio lankstumas yra didelis pliusas, tačiau turite būti labai drausmingi, tam tikrą valandų skaičių per savaitę skirdami internetinėms studijoms. Internetinių laipsnių trukmė yra tokia pati kaip ir neprisijungusių laipsnių. Galite sutrumpinti tą laiką, jei lankysite kursus vienu metu, tačiau tai reiškia, kad mažiau laiko reikės dirbti, ilsėtis ar būti su šeima.

Ir miegoti; nepamiršk, kad galiausiai turėsi miegoti.

Nors laipsniai internetu yra daug pigesni nei studijos miesteliu, jie vis tiek kainuoja nemažas sumas pinigų, todėl prieš nusprendžiant studijuoti internetu, turėtumėte pagalvoti apie laiką ir pinigus, kuriuos turėsite išleisti tam. Kai kurios mokymosi platformos teikia finansinę pagalbą, bet tik kvalifikuotiems studentams.

Internetiniai bakalauro laipsniai IT srityje paprastai reikalauja ketverių metų įsipareigojimo studentams, kurie studijuoja visą darbo dieną. Dauguma magistro laipsnių gali būti baigti per vienerius metus kaip pagreitinta programa, nors kai kuriems gali prireikti dvejų ar trejų metų.

Visi IT magistro laipsniai leidžia padidinti atlyginimą, tačiau su didžiausiu pakilimu yra susijusios su STEM (mokslas, technologijos, inžinerija ir matematika).

Internetinės studijų platformos

Platformos, tokios kaip „Coursera“, „FutureLearn“ ar „edX“, koncentruoja daugelio žinomų universitetų iš įvairių pasaulio vietų pasiūlymus. Įvairiose tose platformose siūlomi kursai atveria duris į informatikos profesiją arba padeda tobulėti tiems, kurie jau dirba IT srityje..

Aukštesniųjų universitetų siūlomi internetiniai laipsniai dažnai kainuoja tik perpus mažiau nei lygiavertis universitetinis universitetinis laipsnis. Išlaidų skirtumas kartu su galimybe dirbti, kol studijuoji, paverčia šiuos laipsnius perspektyviomis galimybėmis greitai sugeneruoti investicijas..

„Coursera“

„Coursera“ siūlo internetinį informatikos bakalauro laipsnį ir visą spektrą internetinių magistro laipsnių, apimančių šiandienos paklausiausias sritis. Jos tikslas – bendradarbiauti su geriausiais universitetais ir sudaryti prieinamas mokymosi programas, kurios suteiktų laipsnius visiems prieinamesnius.

Pavyzdžiui, universiteto miestelio laipsnis, kainuojantis 52 000 USD, kainuoja tik 22 000 USD, kai jis paimamas internetu. Abiems laipsniams išduodamas tas pats diplomas.

Jei ieškote pasaulinio lygio technologijos bakalauro laipsnio, „Coursera“ siūlo informatikos bakalauro laipsnį iš Londono universiteto. Čia apžvelgiamos aktualiausios šių dienų technologijų temos, tokios kaip kompiuterinis mokymasis, AI, duomenų mokslas, fizinis kompiuteris, internetas, virtualioji realybė ir kt..

Kai gausite bakalauro laipsnį, galite pereiti į duomenų mokslo, inžinerijos ar informacinių technologijų magistro laipsnį, pasirinkdami vieną iš šių:.

 • Arizonos valstijos universitetas,
 • Los Andų universitetas
 • Ilinojaus universitetas, Urbana-Champaign
 • Kolorado universiteto Boulderis
 • „Penn Engineering“
 • Londono universitetas

„Coursera“ siūlomi internetiniai laipsniai siekia padėti studentams investuoti į mokslą ir padidinti jų uždarbio galimybes baigus studijas. Platforma taip pat siūlo finansinę pagalbą kvalifikuotiems studentams. Norėdami sumažinti įsitraukimo į ilgalaikę programą riziką, magistrantūros pažymėjimai, specializacijos ir kursai, kurie yra laipsnių dalis, leidžia pradėti mokytis iš karto, turint laisvę progresuoti pagal savo tvarkaraštį..

Jei vėliau būsite priimti į visą programą, baigti kursai padės jums mokytis laipsnio.

„FutureLearn“

Norėdami gauti internetinį laipsnį „FutureLearn“, pirmiausia turite pasirinkti vieną iš visų dalykų ir lygių, pradedant absolvento pažymėjimais ir baigiant visais magistro laipsniais. Tuomet pradedate lanksčiai mokytis internetu, dirbti pagal programas ir užsidirbti kreditų pagal savo laipsnį, kad ir kur būtumėte.

Norėdami padėti užsiėmimams, jums tereikia išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio ir prieigos prie interneto. Kad išlaikytumėte įvertinimus, turite atlikti užduotis internetu arba laikyti egzaminus asmeniui, kurie leidžia gauti grįžtamąjį ryšį ir parodyti savo supratimą.

Baigę visas programas ir išlaikę visus įvertinimus, gausite laipsnį ir įgysite tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją. Mokymosi „Future Learn“ patirtis apima vaizdo įrašų žiūrėjimą, straipsnių skaitymą, testų atlikimą ir užduočių atlikimą internetu. Galite prisijungti prie internetinių diskusijų ir bendradarbiauti su bendraamžiais virtualiose studijų grupėse, gauti atsiliepimų iš ekspertų pedagogų ir gauti visišką prieigą prie universiteto bibliotekos, internetinių šaltinių ir palaikymo..

Universitetai, kurie šiuo metu siūlo internetinius laipsnius „FutureLearn“, yra šie.

 • Anglia Ruskin universitetas
 • Koventrio universitetas
 • Deakino universitetas
 • Murdocho universitetas
 • Atviras universitetas
 • Glazgo universitetas
 • Niukaslio universitetas Australijoje.

IT ir kompiuterių mokslo srityje „FutureLearn“ siūlo daugiau nei 70 kursų, kuriuose aptariamos tokios temos kaip duomenų gavyba, robotika, dirbtinis intelektas, kibernetinis saugumas, fintech. Magistro laipsnio kainos yra apie 20 000 USD.

„FutureLearn“ siūlo nemokamus degustatorių kursus, kurie yra dalis laipsnio programų, taigi galite suprasti, kaip mokytis internetu norint gauti laipsnį neišleidžiant pinigų..

edX

Ši platforma siūlo prieinamas ir lanksčias bakalauro laipsnio programas, vadinamas „MicroBachelors“, kurios vidutiniškai kainuoja 166 USD už kreditą. Daugelis kompanijų padeda padengti reikalavimus atitinkančių darbuotojų mokymo išlaidas, todėl jos gali būti gaunamos mažomis sąnaudomis arba visai nemokamos. „MicroBachelors“ programos leidžia jums pradėti mokytis internete ir savo tempu turinio, kuris yra svarbiausias jūsų karjerai.

Už kiekvieną jūsų uždirbtą kreditą gaunate pažymėjimą, kuriuo galite parodyti savo pasiekimus.

Magistro laipsniai „edX“ kainuoja nuo 10 000 USD iki 25 000 USD. Tokie patys laipsniai, imami lageryje, kainuoja nuo 40 000 iki 60 000 USD. Studijuodami internetinį laipsnį „edX“, pamatysite tą patį griežtumą, kaip ir studijuodami universiteto miestelyje, ir mokysitės per tiesiogines vaizdo sesijas, bendravimą tarpusavyje ir projekto darbą.

Žemiau pateiktas universitetų, kurie bendradarbiauja su edX dėstydami magistro laipsnius, sąrašas.

 • „Georgia Tech“,
 • Teksaso universitetas Austine,
 • Indianos universitetas
 • Purdue universitetas
 • Arizonos valstijos universitetas
 • Bostono universitetas.

Magistro laipsniai apima labai kryptingas temas, tokias kaip verslo analizė, geografinės informacijos sistemos, sveikatos priežiūros informatika, statistika, duomenų mokslas ir finansai..

Universitetas visiems

Liaudies universiteto prezidentas Shai Reshefas teigė, kad visi, turintys vidurinės mokyklos diplomą, gali 100% mokytis internetu ir gauti JAV akredituotą, be mokslų laipsnį. „„ UoPeople “keičia aukštąjį mokslą iš kelių privilegijų į pagrindinę teisę, prieinamą ir visiems prieinamą“, – TED paskaitoje pareiškė prezidentas Reshef..

Tokios iniciatyvos kaip ši kartu su prieinamomis galimybėmis, kurias sukuria internetinės mokymosi platformos, dramatiškai keičia aukštojo mokslo aplinką. Šiandien įmonės gali rasti reikiamus kvalifikuotus specialistus bet kurioje vietoje, užuot bandžiusios sugauti naujausius absolventus, vos tik eidamos pro universiteto vartus, laikydamos rankose laipsnius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map