11 Šaltinis norint išmokti Python pradedantiesiems

Siekimas išmokti naują kalbą žadina pradedančiųjų laiką. Mes išgirdome jūsų balsą. Čia yra kuratorius, kuriame pateikiami geriausi ištekliai, norint išmokti Python.


Šis straipsnis padeda rasti šaltinius, skirtus pradedantiesiems, kad išmoktų populiariausios programavimo kalbos – Python.

Kodėl turėtume išmokti Python’ą??

Dabar daugelis žmonių nori išmokti karštosios programavimo kalbos, t., Python. Kai kurie iš jų turi priežastį, o kiti ne.

Prieš išmokdami bet kurią programavimo kalbą, paklauskite savęs kodėl ketini to išmokti? Šis klausimas suteikia šiek tiek aiškumo. Ir žinok, ką gali padaryti, jei išmokai save tos programavimo kalbos. Tikriausiai šie du klausimai pateikia aiškią mintį apie jo išmokimo planus.

Tai gera patirtis, norint žinoti jums įdomias programavimo kalbos ypatybes. O kokius darbus ji gali padaryti jums? Mes matysime juos visus.

Kas yra Python?

Python yra aukšto lygio, interpretuojama ir atviro kodo kalba. Python palaiko tiek objektinio, tiek procedūrinio programavimo paradigmas.

Kodėl „Python“ yra toks populiarus?

Pažvelkime į „Python“ funkcijas, dėl kurių ji tampa viena iš populiariausių programavimo kalbų.

Anglų kalba kaip „Syntax“

Python sintaksė tokia patogi pradedantiesiems. Jei perskaitysite „Python“ kodą, atsiras jausmas, kad skaitysite angliškai. Tai sumažino stresą atsiminti sintaksę. Jei netikite manimi, peržiūrėkite žemiau esantį kodo fragmentą.

a = 1
b = 1
jei a yra b:
spausdinti ("Sveiki!")
a = 2000
spausdinti ("Taip!"), jei dar% 2 == 0 dar spausdinama ("Ne!")

Sužinoję apie Pitono didybę, jūs jį sužinosite.

Bibliotekos

„Python“ yra daugybė integruotų modulių ir bibliotekų. Yra „Python“ programavimo kalbos bibliotekų vandenynas. Moduliai ir bibliotekos palengvina programuotojo gyvenimą. Jie padeda išspręsti problemas, kurių neįmanoma išspręsti naudojant įprastas „Python“ funkcijas.

Dinamiškai įvestas

Tai dinamiškai įvesta kalba. Mums nereikia jaudintis dėl kodavimo kintamųjų deklaracijų. Jei matote kitas programavimo kalbas, pvz C, C ++, Java ir kt.., turime deklaruoti kintamuosius naudodamiesi vienu iš duomenų tipų, kuriuos palaiko ta programavimo kalba. Žr. Kodo pavyzdį kalba.

# įtraukti

int pagrindinis () {
int a = 1;
printf ("% d", a);
grįžti 0;
}

Pažiūrėkime tą patį kodą Python.

a = 1
spausdinti (a)

„Python“ automatiškai pasirenka kintamojo tipą pagal vertę. Tai sumažino daug laiko kūrėjams. Mums nereikia jaudintis dėl tokio pobūdžio duomenų. Tiesiog priskirkite.

Perkeliamumas

„Python“ seka programavimo patarle, t., Kodas vieną kartą paleiskite bet kur. Python’ą galime naudoti bet kurioje platformoje. Jums reikia tik Python paleisti bet kurį Python kodą. „Python“ nerūpi jūsų platforma.

Tai yra populiariausios „Python“ savybės. Jis turi daugybę kitų funkcijų, kurios padės pasiekti jūsų tikslus tobulinant.

Ką mes galime padaryti su Python??

Python’ą galime naudoti daugelyje programinės įrangos sričių. Pažiūrėkime standartines ir dažniausiai naudojamas Python sritis.

Mašinų mokymasis ir duomenų mokslas

Pirmenybė teikiama python’ui mašinų mokymasis ir duomenų mokslas.

Mes galime be vargo apskaičiuoti sudėtingas matematikos lygtis naudodami Python. Mes turime tokias bibliotekas pandos, šilkmedis, matplotlibas ir kt.., o tai padeda mašinų mokymosi inžinieriams ir duomenų mokslininkams.

Interneto svetainių kūrimas

„Python“ tinkle yra sukurtos sistemos.

Populiariausios „Python“ žiniatinklio sistemos yra Django ir Kolba. Django yra tvirtesnė sistema nei Flask. Naudodamiesi šiomis sistemomis, galite sukurti paprastą svetainę ir sukurti sudėtingą žiniatinklio programą. Abi struktūros yra patogios pradedantiesiems ir jas lengva išmokti naudojant dokumentus.

Žiniatinklio įbrėžimas

Įbrėžimas žiniatinklyje yra viena iš pagrindinių „Python“ sričių.

Mes galime padaryti interneto skaitytuvus „Python“ su biblioteka, vadinama „scrapy“, „BeautifulSoup4“ ir daugeliu kitų, kad būtų galima nuskaityti duomenis.

Scenarijus

Galite automatiškai padaryti bet ką, kad automatizuotumėte pasikartojančias „sysadmin“ užduotis.

 • Sąveika su OS („Windows“, UNIX ir kt.)
 • Atliekame techninę priežiūrą
 • Programos diegimas
 • Tinklalapių testavimas
 • Duomenų atsisiuntimas

Taip pat galime naudoti „Python“ GUI (grafinė vartotojo sąsaja) plėtra, Žaidimai plėtra su PyGameTinklas programavimo ir kt., kai tik pradėsite, galėsite gauti galimybę tyrinėti Python pasaulį.

Tikiuosi, jūs suprasite, kodėl „Python“ populiarėja taip pat. Augant tokiai kalbai kaip Python, teks išmokti daug išteklių (mokamų ir nemokamų). Tai problema pradedantiesiems, tokiems kaip aš (kartą). Mes turime daug galimybių išmokti Python. Tai taip painu.

Nesijaudinkite, šie dalykai yra kruopščiai kuruojami.

Vaizdo kursai

Mes turime daugybę svetainių, kuriose nemokamai ir nemokamai teikiami vaizdo kursai. Pažiūrėkime geriausius jų kursus.

Udemy

„Udemy“ yra svetainė, teikianti internetinius vaizdo kursus už nominalią kainą.

Rasite daugybę kursų, skirtų išmokti Python. Populiariausias, kuris yra draugiškas pradedantiesiems ir kainuoja mažiau Užbaigti „Python Bootcamp“: pereik nuo „nulio“ prie „Python 3“ herojaus.

„Udemy Python“ aikštynas

Baigę gausite pažymėjimą. Bet tai jūsų gyvenimo aprašymui jokios pridėtinės vertės nedaro. Svarbios yra žinios, kurias gausite iš kursų, o ne pažymėjimai.

Eik į kursą ir patikrink turinį bei tai, ko išmokai iš kurso. Jei esate patenkintas kurso struktūra ir peržiūrite vaizdo įrašus, eikite į jį.

edX

„edX“ teikia kursus nemokamai, tačiau jei jus domina gauti baigimo pažymėjimai, tada turite sumokėti tam tikrą sumą. Jie suteikia puikų kursą pradedantiesiems, norintiems pradėti naudotis „Python“. Kursas yra Įvadas į Pitoną: Absoliutus pradedantysis.

Eikite į kursą ir greitai peržiūrėkite kurso turinį, kad nuspręstumėte, ar jis jums tinka, ar ne. Nesijaudinkite, jei nepatenkintas kurso turiniu.

„TalkPython“ treniruotės

„TalkPython“ mokymas yra kursas, kuriame mokoma „Python“ projekto rengimo.

Galite išmokti daryti projektus Python’e kartu su Python’o sintakse. Baigę šį kursą, galite dirbti su savo projektais Python’e. Kursas yra „Python Jumpstart“, sukuriant 10 programų. Kurso kaina 69 USD visam gyvenimui.

„Talk Python“ treniruotės

Prieš eidami į bet kurį mokamą kursą, patikrinkite kurso struktūrą ir turinį.

„Corey Schafer“ „YouTube“ kanalas

Pradedančiajam draugiška „Python“ vadovėliai tai yra visiškai NEMOKAMA.

Corey Scharef

Svetainės

Kai kuriems iš jūsų gali nepatikti vaizdo kursai. Jei jums patinka skaityti, tada šis skyrius skirtas jums.

„W3Schools“

„W3Schools“ garsėja interneto plėtra. Tačiau pastaruoju metu pridedama naujų vadovėlių, tokių kaip Python, Java, C ++, C # ir kt.., Galite rasti vadovėlių čia. Vadovėlis yra visiškai nemokamas ir padeda išmokti Python’ą be jokių pastangų.

„W3Schools“

Programiz

„Programiz“ vadovėlius lengva suprasti ir išmokti. Vadovėliuose rasime daugybę kiekvienos koncepcijos pavyzdžių. Tai taip pat teikia internetinį vertėją darbui su Python. Galite pamatyti kursą čia.

Programiz

Edukacinis

Edukacinis yra aukščiausios kokybės mokymosi platforma. Jūs pateksite į kursą čia.

Išmoksite visus „Python“ pagrindus ir įgysite pakankamai žinių, kad galėtumėte toliau tobulinti savo „Python“ įgūdžius.

Edukacinis

Baigę pagrindus auklėjamasis, rasite daugybę kitų kursų, kuriais galėsite perimti savo „Python“ įgūdžius.

Knygos

Jei jums patinka skaityti knygas, tada šis skyrius skirtas jums. Ketiname pamatyti populiariausias knygas, kad išmoktume Pythoną.

Python avarijos takas

„Python Crash Course“ knygoje natūraliai mokoma „Python“. Knygoje taip pat galite dirbti su kai kuriais projektais. Ericas Matthesas, autorius supažindina jus su įvairių tipų projektais, tokiais kaip žaidimų kūrimas, duomenų vizualizacija ir kt., Juos galite rasti tinklalapyje „Amazon“.

„Python Crash“ kursų knyga

Vadovas Pirmasis Pitonas

„Head First Python“ yra knyga, kurioje mokomasi „Python“ ir nereikia nuobodžiauti. Kaip rodo pavadinimas, tai yra smegenims draugiška knyga, skirta mokytis pitono. Galite gauti knygą iš „Amazon“.

Vadovas Pirmasis Pitonas

Automatizuokite nuobodų daiktą su Python

Jei norite išmokti praktinių dalykų naudodamiesi Python, tai jums yra geriausia knyga. Knygoje pateikiami Python sąvokos pavyzdžiai. Pabaigoje galėsite kurti savo projektus, gaudami iš knygos gautas žinias. Galite užsisakyti šią knygą iš „Amazon“.

Automatizuoti nuobodų daiktų naudojimą su pitonu

Ši knyga taip pat yra „Safari“.

Mokymosi pitonas

Mokymosi pitonas, 5-asis leidimas, yra viena populiariausių Python knygų iš O’Reilly leidiniai. Jūs įgysite išsamių žinių naudodamiesi šia knyga. Knygą galite įsigyti iš „Amazon“.

Sužinok Python'ą

Išvada

Prieš pradėdami žiūrėkite bet kurių kursų peržiūras. Tai labai padeda. Jei jums patinka tai, kaip autorius aiškina dalykus, tada eikite į tai. Mes turime daugybę galimybių išmokti Python.

Taip pat galite kreiptis į pareigūną dokumentai. Kaip pradedančiajam galite pajusti, kad sunku pradėti nuo oficialios dokumentacijos. Taigi, aš siūlau paimti bet ką iš minėto straipsnio sąrašo.

Tikiuosi, kad rasite naudingų šaltinių pradėti savo kelionę kaip „Python“ programuotojas.

Laimingas mokymasis ��

ŽENKLAI:

 • Python

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map