11 nuostabių „iOS“ išteklių, kad taptum geresniu programų kūrėju

Ar nemanote, kad patraukti mobiliųjų įrenginių naudotojų dėmesį rinkoje dėl programų antplūdžio tapo iššūkiu?


Kaip ketvirtąjį ketvirtį iš 2019 m. yra 2,57 mln. „Android“ programų ir 1,84 mln. programų, skirtų „iOS“. 2018 m. Bendros pajamos iš programų mobiliesiems parsisiuntimo, reklamos ir pirkimų programoje sudarė 365,2 milijardo JAV dolerių. Prognozuojama, kad 2023 m. Šis skaičius sieks 935,2 USD, o tai reiškia didelį šuolį beveik 2,7X.

Bet atsižvelgiant į tai, kaip viršyta mobiliojo interneto skvarba pusė pasaulio gyventojų, ši statistika nė kiek nestebina.

Vartotojai vis dar atsisiunčia programas mobiliesiems, nors visuotinis pašalinimo rodiklis po 30 dienų yra 28 proc..

11-nuostabus-iOS-ištekliai-kad-galite-padaryti-jums-geriau-app-kūrėjas-statista

Tai rodo, kad nors mobiliosios programos yra populiarios, nepakanka vien tik paleisti. Vietoj to, programos sėkmė priklauso nuo to, ar ji gerai išvystyta, parduodama ir atnaujinama. O šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime „iOS“ programų kūrimui.

„iOS“ programos imasi torto

Kalbant apie „iOS“, „Apple Store“ yra antra pagal dydį mobiliųjų programų parduotuvė pasaulyje, kurią iki 2020 m. Pabaigos sudarys 5 milijonai programų – įskaitant „iPhone“ ir „iPad“. Be to, praėjusiais metais „Apple App Store“ buvo pirmaujanti pasaulyje. JAV, kaupiantis 3X daugiau pardavimų nei „Google Play“.

11-nuostabus-iOS-ištekliai-kad-gali-padaryti-tu-geriau-app-kūrėjas-jutiklis-bokštas

Nuo to laiko, kai technologijų milžinas atvėrė savo „App Store“ duris, kūrėjų iš viso pasaulio, bandančių pasinaudoti šia pelninga galimybe, padaugėjo..

Pagal Mokėjimų skalė, „iOS“ kūrėjai, turintys penkerių metų patirtį, nuo 2020 m. JAV uždirba vidutiniškai 100 000 USD, tuo tarpu JK jie gali uždirbti 36 000 GBP. Vidutinis gaiviklio atlyginimas Indijoje yra 6,56 000 INR.

Skaičiai įrodo, kad programų kūrimas gali suteikti galimybių daug mokėti bet kurioje pasaulio vietoje. Taigi, jei esate kūrėjas, norintis kuo greičiau pradėti kurti „iOS“ programą mobiliesiems arba tobulinti savo įgūdžius, šie „iOS“ programos kūrimo šaltiniai nenuvils.

„Apple“ kūrėjas

Skaitmeninis šaltinis

Jei norite greitai išmokti „iOS“ kūrimo virvių, tada Programuotojas tinka tau. Kaip rodo pavadinimas, tai yra skaitmeninis studijų šaltinis, kurį siūlo pati „Apple“. Kūrėjo mokymosi turinys yra susijęs su „iOS“ kūrimu, „Xcode“, „Swift“, programavimo vadovais ir pristatymais.

11-nuostabus-iOS-ištekliai-kad-galite-padaryti-jums-geriau-app-kūrėjas-1

Galite greitai spustelėti saitus ir rasti šaltinius kiekvienoje „Apple“ platformoje, tokiose kaip „MacBook“, „iPhone“, „iPad“, „Apple Watch“ ir „Apple TV“. Be to, ištekliai atveria galimybes susisiekti su kitais „Apple“ kūrėjais ir keistis žiniomis.

„iOS“ kūrimas su „Objective-C“

Vadovėlis internete

Tai yra mokamas mokymasis pamoka sukūrė „Treehouse“, platformą, siūlančią internetinį išsilavinimą technologijų srityje. „iOS“ kūrimas su „Objective-C“ yra pradžios – pabaigos takelių sistema, leidžianti judėti iš vienos sekcijos į kitą, pridedant daugiau mokymosi šaltinių, tobulėjant.

Vadovėlis apima mažesnius kursus apie „Objective-C“ pagrindus, „Object-Orientted Objective-C“, „iPhone“ programos kūrimą su „Objective-C“ ir kitus – po keletą valandų. Vadovėlyje taip pat supažindinama su „Apple“ produktų kalba ir vartotojo sąsaja.

Lynda

Vadovėlis internete

„Lynda.com“ iš „LinkedIn“ yra populiari mokymosi internete platforma. Čia pateikiamas išsamus kursų apie „iOS“ programų kūrimas. Galite pasirinkti bet kurį iš jų – atsižvelgiant į jūsų patirtį – ir mokytis savo greičiu iš lengvai mokomų vaizdo įrašų paskaitų.

Be programų kūrimo, derinimo ir diegimo „Objective-C“, tyrinėkite projektavimo modelius, kodavimo gaires ir esmines koncepcijas, susijusias su programų kūrimu, tokiais kaip siužetinė lentelė, modelio peržiūros valdiklis ir delegavimas..

11-nuostabus-iOS-ištekliai-kad-galite-padaryti-jums-geriau-app-kūrėjas-2

Be to, kai kurie „Lynda.com“ kursai siūlo kontrolinį sąrašą, kaip sėkmingai pateikti programą „App Store“. Kiekvieno platformos kurso kaina skiriasi, todėl galite išsirinkti tuos, kurie jums labiau patinka.

Kamino perpildymas

Internetinė bendruomenė

Ne mokymo programa, bet tai puikus šaltinis mokytis „iOS“ programų kūrimo, jei esate tik pradedantysis. Kamino perpildymas funkcionuoja labiau kaip Q & Bendruomenė, orientuota į programavimą apskritai, ir ji taip pat leidžia susisiekti su kolegomis kūrėjais.

Jūs netgi galite naršyti kodų sprendimus ir fragmentus, kad išspręstumėte įprastas programavimo problemas. Jei turite tam tikrą problemą ir nerandate atsakymo į ją iš bet kurios mokymo priemonės iš karto, tada „Stack Overflow“ yra jūsų svetainė.

Programų, skirtų „iOS“, kūrimas

„Apple Podcast“ kursas

Nemokamą vaizdo įrašų kursą sukūrė Stanfordo inžinerijos mokykla, jį veda Paulius Hegarty. Galioja žiūrėjimas „Apple Podcast“, kursai suteikia didžiulę vertę kūrėjams, norintiems pradėti nuo „Apple“ produktų programų kūrimo pagrindų.

11-nuostabus-iOS-ištekliai-kad-galite-padaryti-jums-geriau-app-kūrėjas-3

Išmoksite naudoti „iPhone“ API ir įrankius, įskaitant sąsajų kūrimo įrankį ir instrumentus bei „Xcode“, valdyti programos atmintį, kurti vartotojo sąsają naudojant daugialypio jutiklio technologijas ir sukurti į objektą orientuotą dizainą, naudojant modelio rodinio-valdiklio modelį..

Be to, galite lengvai naršyti vaizdo įrašus ir paskaitų skaidres, kad išmoktumėte savo tempu.

„Geeky Lemon Xcode“ vadovėliai

„Apple Podcast“ kursas

Geeky Citrina yra gerai mokama šaltinis išmokti kurti „iPhone“, „iPad“, „iPod“, „Apple Watch“ ir „Apple TV“. „Xcode“ vadovėliai padės jums sužinoti apie kiekvieną žingsnį ir išmokys, kaip lengva nukopijuoti / įklijuoti kodus.

Juose yra viskas, ką reikia žinoti, pradedant nuo projektų kūrimo, reikalingo kodavimo, vizualinio tobulinimo ir dar daugiau. Vadovėliai yra išsamūs ir lengvai sekami naudojant tuo metu naujausias „Xcode“ versijas.

11-nuostabus-iOS-ištekliai-kad-galite-padaryti-jums-geriau-app-kūrėjas-4

Galite ištirti visą jų spektrą kursų čia.

Ray Wenderlich tinklaraštis

Internetinė bendruomenė

Tai dienoraštis yra daugiau nei 3000 aukštos kokybės internetinių mokymų rinkinys, padedantis pradedantiesiems greitai išmokti „iOS“ kūrimo. Čia galite rasti kursus sudėtingiausiomis temomis, susijusiomis su „iOS“, programų kūrimu ir kitomis aiškiai paaiškintomis naujomis technologijomis.

Nuo vaizdo įrašų ir internetinių transliacijų iki rašytinio turinio – Ray Wenderlich tinklaraštyje yra kažkas visiems. Be to, besimokantiesiems skirtas forumas, skirtas aptarti „iPhone“ plėtrą, išspręsti bet kokias problemas, kurios gali kilti dėl programų kūrimo, ir užmegzti ryšius su kolegomis studentais ir ekspertais.

„iOS 11“ & „Swift“ kūrėjų kursai

Udemy kursas

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, programuotojas ar kūrėjas, šis 34 valandų griežtas Udemy kursas dėl „iOS“ programų kūrimo. Sudaro 250 internetinių paskaitų, tai yra visas priemonių rinkinys visiems, norintiems kurti tokias programas kaip „iOS 11“, „ARKit“, „Depth Photo API“ ir „Swift 4“..

11-nuostabus-iOS-ištekliai-kad-galite-padaryti-jums-geriau-app-kūrėjas-6

Kursas paliečia „Xcode9“ ir „Swift 4“ pagrindus, o tada apžvelgia pažangias „iOS“ funkcijas, taip pat moko klonuoti populiarias interaktyvias programas, tokias kaip „Instagram“, „Tinder“, „Uber“ ir „Snapchat“..

Kiekvienos paskaitos pabaigoje yra besimokančiųjų iššūkis. Kad ir kokios idomios būtų „iOS 11“ naudojimo strategijos, jos gali būti greitai įtrauktos į tikrus projektus. Nereikia įdiegti mokamos programinės įrangos. Kodavimo mokoma naudojant „XCode9“, kuris yra nemokamas.

„iOS 11“ pagrindai

„PluralSight“ kursas

Programinės įrangos kūrėjams dažnai vadinamas „Netflix“, „PluralSight“ turi daugiau nei 5000 „iOS“ programų kūrimo kursų. Vienas iš populiariausių yra vadinamas „iOS 11“ pagrindai, kuris padės jums sukurti ir paleisti „Swift 4“ ir „Xcode 9“, kad sukurtumėte „iOS 11“ programas su adaptyviomis vartotojo sąsajomis.

Kursuose pradedama valdyti „iOS“ projektai ir programų blokai bei suprantama naršymo parinktis. Kursas informuoja apie naujausią geriausią „iOS“ architektūros patirtį. Kursą galite aplankyti už 299 USD.

Tačiau jei nenorite iš anksto investuoti, prisiregistruokite į 10 dienų bandomąją versiją ir nemokamai žiūrėkite 200 valandų turinio.

Trūksta vadovo

Minkštu viršeliu

Jei įvaldėte „iOS“ platformą ir žinote „Swift“ kaip užpakalinę ranką, Ši knyga padės paruošti programą „App Store“. Taip, tinkamas kodavimas yra pagrindinis programos kūrimo elementas. Tačiau tai ne tai.

11-nuostabus-iOS-ištekliai-kad-galite-padaryti-jums-geriau-app-kūrėjas-5

Prieš pateikdami programą „App Store“, turite suprasti prekės ženklą ir dizainą, tikslinę auditoriją ir programos paleidimo pagrindus. Jei rimtai ketinate išleisti programą, ši knyga užpildys jus dalykais, kurių, jūsų manymu, nereikėjo žinoti.

Kakavos dizaino modeliai

Minkštu viršeliu

Paskelbta 2009 m, knyga vis dar pabrėžia, kad turi daug informacijos „iOS“ kūrėjams, ypač dirbantiems su „MacOS“. Tačiau „Cocoa Design Patterns“ nėra knyga mėgėjams.

Pradžia pradedama skyriumi apie modelį-vaizdą-valdiklį ir pateikiamas tempas iš ten. Nesitikėkite, kad būsite užpildyti kiekviena technika. Bet jei turite patirties, susijusios su „iOS“ programavimu, ši knyga padės patobulinti įgūdžius taip, kaip neįsivaizdavote.

Apvyniokite

Galimybė sukurti programą ir paskelbti ją „Apple“ parduotuvėje yra tikrai naudinga. Todėl nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs „iOS“ programų kūrėjas. Jei turite idėją ir norite ją paversti realybe, patobulinkite savo įgūdžius naudodami bet kurį iš šių kursų.

Be to, jūsų techninės žinios visada suteiks jums konkurencinį pranašumą rinkoje. Todėl neišleiskite šios galimybės ir toliau mokykitės. Ir jei jūs negalite nuspręsti kurso, susisiekite su ekspertu, kuris teikia „iOS“ programų kūrėją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map