Kaip tapti pirmaujančiu kūrėju (2020 m. Leidimas)?

Kaip norėtumėte padirbėti pirmaujančiose pasaulio įmonėse, darydami įtaką, naudodamiesi gražia plėtra??


Išskirtinių šiuolaikinio žiniatinklio menininkų poreikis yra didelis, o šiame vadove parodoma, kaip pradėti.

Kadangi žmonės, dirbantys programinės įrangos srityje, yra vieni geriausiai apdovanojamų asmenų, verta apsvarstyti galimybę įgyti šį naują įgūdį. Niekada nežinai, ilgainiui tai gali paversti tavo karjerą.

Pirmasis šio vadovo skyrius yra skirtas atsakyti į aktualius klausimus apie „front-end“ plėtrą. Jei žinote apie atsakomybę, atlyginimus ir kitus aspektus, susijusius su ankstesnio kūrėjo veikla, galite praleisti 2-ą dalį. Antrasis šio vadovo skyrius yra skirtas ištekliams, vadovėliams ir patarimams.

Kas yra „front-end“ plėtra?

Pritaikymas žiniatinklio plėtrai yra HTML, CSS ir „JavaScript“ naudojimo praktika norint sukurti unikalias žiniatinklio programas. Tokios programos kaip svetainės, mobiliosios svetainės, bet taip pat programos mobiliesiems ir Pažangiosios žiniatinklio programos.

Taip pat galite galvoti apie tai, kad kiekviena jūsų naršoma svetainė, įskaitant ir šią, tam tikru būdu buvo sukurta sąsajos kūrėjo. Bent jau kliento pusėje.

Kaip nauja CSS keičia viską, kas susijusi su grafiniu dizainu interneto garsiakalbių denyjeTai, ko kažkada reikalavo plačios priemonės ir sistemos, dabar gali būti padaryta naudojant savąsias specifikacijas.

Nors „front-end“ yra vienas iš prieinamiausių kelių kuriant tinklalapius, jis taip pat gali būti vienas iš sudėtingiausių.

Svetainių kūrimo technologija visada keičiasi, o tai reiškia, kad kūrėjai turi reguliariai pritaikyti savo įgūdžius prie naujausios praktikos. Tai gali būti varginantis pradedantiesiems, bet po metų ar dvejų tvirtų tobulinimosi praktikų jis tampa geresnis.

Ar galite nemokamai išmokti tobulinti programinę įrangą?

Jūs visiškai galite!

Žiniatinklio kūrimą išmokti daug lengviau, daugiausia dėl didžiulio naujų šaltinių, vadovėlių ir atvirojo kodo projektų antplūdžio..

Tokie projektai kaip „freeCodeCamp“ milijonams žmonių padeda parašyti savo pirmųjų programų kodus. Ir „freeCodeCamp“ tinklaraštis gausu įdomių straipsnių ne tik apie „front-end“, bet ir apie kitus interneto plėtros aspektus. Verta žymėti!

kodo sintaksės pavyzdysAtrodo sudėtinga? Su praktika tampa lengviau!

Nors šio vadovo nuostata yra padėti jums mokytis nemokamai, mes negalime pamiršti mokamų kursų pranašumų.

Čia yra daugybė pradedančių įmonių, aptarnaujančių ryžtingą minią, ir mes išryškinsime keletą nuostabių kursų platformų, kurios viso to pabaigoje netgi suteiks jums pažymėjimą.

Koks yra vidutinis vidutinio lygio kūrėjų atlyginimas?

Ankstesnės patirties turintis kūrėjas gali tikėtis, kad parsineš namo daugiau nei 100 000 USD per metus jei gyvenate JAV.

Tai nėra blogas skaičius!

„Juniors“ kūrėjai gali tikėtis, kad nukeliaus namo bet kur 60 000 USD ir daugiau.

Vidutinis vidutinis kūrėjų atlyginimas JAV

Panašu, kad atlyginimai Europoje taip pat yra gana pagrįsti; Vokietija turi vidutiniškai 50 000 USD per metus.

Verta paminėti tai nuotolinio darbo populiarumas pastaraisiais metais sprogo, o tai reiškia, kad kūrėjai siekia, kad jų atlyginimas visame pasaulyje būtų suderintas su tarptautiniais standartais. Tai yra daugiau priežasčių apsvarstyti galimybę tapti „front-end“ kūrėju!

Kaip susirasti darbą kaip „front-end“ kūrėjas?

Techniniu požiūriu darbas turėtų būti paskutinis dalykas, apie kurį reikia kalbėti. Pirmiausia turite sukaupti įgūdžius ir tada galvoti apie galimas galimybes. Kadangi šis įrašas yra kaip vadovas, jūs visada galite sugrįžti ir patikrinti šį skyrių.

Nuotolinių darbų kūrėjas, rašydamas klientų palaikymąNuotolinių darbo vietų skaičius auga beprecedentiu greičiu. Galų gale, kam nepatinka idėja dirbti iš namų, o dar geriau, tiesiai iš paplūdimio?

Čia pateiktas populiariausių darbo grupių, skirtų kūrėjams, darbo sąrašas:

Tai yra šiek tiek sutrumpintas svetainių, kuriose pateikiamos rekomendacijos, kaip surasti kitą jūsų darbą, sąrašas. Kitos alternatyvos, kurias turite, yra dirbti prie asmeninio projekto, tikintis, kad jis bus pelningas, arba leisti savo laiką laisvai samdomiems koncertams..

Šaltiniai: kur pradėti.

Šie šaltiniai yra viskas apie darbo pradžią. Šiuo atžvilgiu laikomės gana linijinio požiūrio. Ir dėl paprastos priežasties, kad ten yra didžiulis išteklių kiekis.

Norėdami pradėti greitai, mūsų dėmesys sutelkiamas į platformas ir priekinius įrankius, kurie audžiami šiuolaikinėje darbo eigoje. Dėl to galite išmokti pagrindinės ir tarpinės kodavimo sintaksės, supratę įrankius, kurie valdo šiuolaikinio kūrėjo darbo eigą..

Labai rekomenduojama leisti laiką šiems ištekliams, nes jie paruoš jus kursams ir vadovėliams, pateiktiems šio vadovo antroje dalyje.

Kodekademija

Kodekademija

Jei praleidžiate net keletą minučių ieškodami išteklių, kad išmoktumėte koduoti, tada neabejotinai kodekadija yra vienas iš pirmųjų jūsų hitai. Ši mokymosi kodo platforma yra gerai žinoma ir per septynerius metus tarnavo daugiau nei 100 mln. Žmonių.

Tuo metu „Codecademy“ buvo gana revoliucinga savo dinamiška ir interaktyvia kodavimo sąsaja. Ir nors daugelis ėjo tuo pačiu keliu, Codecademy nuolat tvarko savo istoriją.

Šiomis dienomis galite gauti pažymėjimą baigę, ir daugelis pasinaudojo minėtu pažymėjimu, norėdami nusistatyti sau darbą aukščiausio lygio paleidimas; kaip jaunesnysis dev, ne mažiau.

Visą laiką yra argumento, kad nepakanka kodekadijos.

Patyrusio kūrėjo požiūriu – tikrai, galbūt ši platforma yra per daug paprasta. Bet jei jūs mokotės tik apie „front-end“ plėtrą, nėra nieko daugiau, kas džiugina, kaip žingsnis po žingsnio instrukcijas sekti realiu laiku.

Codecademy siūlo klases HTML5, CSS3, SASS, Python, JavaScript, Ruby, SQL ir Java.

Sužinokite apie CSS išdėstymą

Sužinokite apie CSS išdėstymą

Kaip sąsajos kūrėjas, jūs praleisite pakankamai laiko dirbdami su maketu. Išdėstymas yra drobė, ant kurios struktūros išdėstote svetainę. Šis tinklaraščio tekstas yra išdėstytas eilutėje, kuri yra didesnio rodinio dalis.

Tai taikoma visiems tinklalapių dizainams. Naudodamiesi „Learn CSS Layout“, galite gauti esminį supratimą apie konteinerių ir eilučių veikimą, taip pat kaip išdėstyti turinį ten, kur norite..

Papildomos priemonės, kurias galite tyrinėti, yra „Flexbox“ varlė dėl „Flexbox“ pagrindai ir Tinklelio sodas dėl Tinklelis pagrindai, atitinkamai.

Išdėstymas yra gana svarbi tema, kurią reikia suvokti, todėl praleiskite kelias valandas gilindamiesi į savo išdėstymo patirtį. Geriausias būdas mokytis yra praktika.

Bagažinė

Dienoraščio šablonas · Įkrovos lazdelė

Kai suprantate, kaip veikia išdėstymai, laikas atlikti keletą konkrečių eksperimentų. Žinoma, galite eiti į priekį ir pabandyti sukurti tinkintą vartotojo sąsają kaip savo pirmąjį projektą, tačiau tai gali jus atbaidyti nuo daugiau nei paskatinti tęsti.

Taigi, jūs turite sužinoti apie sistemą ar dvi. Sistema yra paprastas būdas pradėti dirbti su bet kokio tipo interneto svetainių kūrimu. Jums suteikiami įrankiai ir dokumentai, kad pirmą dieną galėtumėte kurti interaktyvias svetaines. Ir vienas geriausių kada nors tai padarusių yra „Bootstrap“.

įkrovos vielos rėmo rinkinysKurkite reaguojančius, pirmuosius mobiliuosius projektus žiniatinklyje naudodamiesi populiariausia pasaulyje komponentų biblioteka. „Bootstrap“ yra atvirojo kodo įrankių rinkinys, skirtas kurti su HTML, CSS ir JS.

„Bootstrap“ yra plačiai naudojamas visame žiniatinklyje ir, be jokios abejonės, yra vienas iš populiariausių sąsajų sistemos pasaulyje..

Heck, nemaža dalis svetainių, kuriose lankotės kasdien, naudojasi kai kuriomis „Bootstrap“ funkcijomis.

Vienas iš fantastinių dalykų apie „Bootstrap“ yra kaip greitai galite pradėti. Dokumentacijos puslapiuose pilna pavyzdžių ir naudojimo atvejų. Geriausia, kad „Bootstraps“ išdėstymo sistema sukurta atsižvelgiant į reaguojantį dizainą. Taigi, jūsų „Bootstrap“ pagrindu sukurtos svetainės yra automatiškai pritaikytos mobiliesiems.

Ir jei jums patinka tai, ką siūlo „Bootstrap“, čia pateikiami papildomi šaltiniai populiariose „front-end“ sistemose:

  • 10 geriausių „JavaScript“ sistemų, kurias turėtumėte žinoti
  • 10 geriausių CSS struktūrų, skirtų kūrėjams

„Front-End Checklist“

„Front End Checklist“

Nepaisant technologijos, kurią naudojate kurdami savo svetaines, vis tiek turite laikytis tam tikrų taisyklių ir taisyklių. Žinoma, galima neatsižvelgti į tokius reikalavimus, tačiau tai kainuoja vartotojo patirtis ir skaitmeninis suderinamumas.

„Front-End Checklist“ yra puikus įrankis, kuriame galite pateikti savo svetainės URL, o platforma tikrina jūsų svetainę, kad nustatytų geriausios praktikos pavyzdžius. Tai apima patikrinimą, ar optimizavote savo vaizdus, ​​ar laikotės geriausios SEO praktikos.

Turėtumėte pabandyti naudoti šią programą tol, kol suprantate, kokie yra šiuolaikiniai reikalavimai profesionalioms svetainėms ir programoms. Be to, nepriekaištinga ir sklandi vartotojo sąsaja yra be galo malonu dirbti.

Vue.js

Viu js

„Vue.js“ yra puikus pavyzdys, parodantis, kaip maža idėja / koncepcija gali peraugti į vieną iš labiausiai pasaulyje pripažintų dalykų. Iš tiesų, „Vue.js“ audrą paėmė front-end bendruomenė.

Ši progresyvi programa padeda kūrėjams sukurti nuostabias vartotojo sąsajas naudojant HTML ir „JavaScript“.

Šią sistemą visiškai remia bendruomenė – tiek iš finansinės, tiek iš plėtros pusės.

Tai puikus pavyzdys, kaip atvirojo kodo šaltiniai gali susiburti ir padaryti puikius dalykus. Jūs, kaip programinės įrangos kūrėjas, turėtumėte daugiau mokytis atvirojo kodo ir kodėl tai svarbu.

Čia yra keletas labai rekomenduojamų „Vue.js“ puslapių:

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – patikrinkite įvairius projektus, sukurtus naudojant „Vue.js“ Vue.js vitrina Interneto svetainė.

„Front-End“ pagrindai

PAGRINDINIAI PAGRINDAI

Viskas, ką mes iki šiol pažvelgėme, dažniausiai buvo nemokama ir atvira. Viskas, ko jums reikia – tai patraukti save Sublimas tekstas, ir jums gali būti geras kelias eksperimentuoti, ir jūs būtinai turite būti! Mokymo vadovėlių ir pagrindų dokumentų skaitymas yra tik pusė kovos.

Tikrasis mokymasis vyksta teksto rengyklėje ir naršyklėje. Vienintelis šio požiūrio neigiamas aspektas yra tai, kad jis nėra visiškai sistemingas. Jūs dirbate laisvo visiems režimu, o rezultatai, atsižvelgiant į jūsų sugebėjimą drausminti, gali skirtis.

Nebent nuspręsite investuoti ir investuodami turiu galvoje išleisti simbolinę sumą, norėdamas nusipirkti kurią nors iš pirmųjų knygų iš Išskyrus knygas. Šie vaikinai yra vieni geriausių pramonėje, o veteranai-lyderiai ne kartą rekomenduoja savo knygas.

Pagrindiniame pagrindiniame skyriuje yra knyga apie SVG, CSS, HTML, „JavaScript“ ir „Sass“, kuri yra puiki pradžia vieta šiuolaikiškiems paslaugų teikimo procesams..

„GitHub“

github

„GitHub“ yra jūsų skaitmeninis visų dalykų kodavimo ir tobulinimo biuras. Tai didžiausia pasaulyje atvirojo kodo platforma, kurioje gyvena dauguma populiariausių pasaulio sistemų ir įrankių.

Naudodamiesi „GitHub“ galite surengti savo projektus ir pasveikinti kitus žmones pateikdami savo indėlį. Ir patys galite pateikti indėlį į kitus projektus.

Taip pat galite ištirti „GitHub“ ir viską, ką jis gali pasiūlyti. Pvz., „GitHub“ yra garsiųjų „Awesome“ sąrašų, kuriuose yra didžiulės vadovėlių, šaltinių, įrankių ir kitų dalykų, susijusių su konkrečiomis sistemomis ir technologijomis, kolekcijos, rinkiniai..

E. g., Nuostabus „Front-End“ sąrašas kuri apima naujausią informaciją apie naujausius dalykus, kuriuos reikia žinoti apie front-end ir kur ji nukreipta.

Kamino perpildymas

kamino perpildymo logotipas

„Stack Overflow“ turi garsią reputaciją, nes yra griežčiausias Q&Programavimo svetainė pasaulyje. Ir tikrai taip yra.

„Stack Overflow“ vartotojai neatsako į klausimus, kurie nebuvo ištirti ar tinkamai išanalizuoti. Ir nors tai gali jausti įžeidimą, jis padeda sukurti stiprų tikslo jausmą.

Matote, kai vartotojas pateikia atsakymą į klausimą, kiti vartotojai gali pasiūlyti ir balsuoti už šį atsakymą. Galų gale gausite keletą „patikrintų“ atsakymų, išsamiai atsakančių į vartotojų klausimus. Dėl to svetainės hierarchija išlieka aiški ir nuosekli.

Kaip pradedantysis sąsajos kūrėjas norėsite naudoti „Stack Overflow“ tam tikroms temoms suprasti, bet taip pat ir užduoti klausimus. Vis dėlto daugumai pradedančiųjų dalykų per kelias sekundes turėtumėte sugebėti rasti glaustus atsakymus.

Pamokos & Kursai: Susipažinimas su ekosistema.

Pirmasis skyrius buvo skirtas tik ištekliams ir platformoms, kurios padės jums pradėti. Turėtumėte skirti pakankamai laiko kiekvienam mūsų išvardytam ištekliui, kad galėtumėte iš tikrųjų pajusti, ko tikėtis iš priekinio tinklo plėtros.

Kai tai padarysite, galėsite atkreipti dėmesį į mokymus ir kursus. Tai yra griežčiau organizuoti ištekliai, pabrėžiantys mokymąsi.

Priekinis spektras„Front-end“ kūrimas yra įrankių, schemų, bibliotekų, testavimo programinės įrangos ir dar daug visko rinkinys. Vis dėlto neleiskite, kad jos mastas jus gąsdina!

Verta paminėti, kad kai kurie iš šių kursų nėra laisvai naudojami. Tačiau mes jus dar kartą patikiname, kad šios rekomendacijos yra visiškai svarbiausios.

Be to, tokios platformos kaip „Frontend Masters“ padės jums paspartinti visas technologijas, naudojamas sėkmingiausiuose pasaulio startuoliuose..

Šios pareigos tikslas nėra skatinti pomėgio plėtrą iš priekio, o suteikti jums apčiuopiamų išteklių, kad galėtumėte pradėti karjerą iš savo mokymosi..

MDN žiniatinklio dokumentai

MDN žiniatinklio dokumentai

MDN („Mozilla Developer Network“) padės jums vienaip ar kitaip susipažinti. Ši internetinės dokumentacijos platforma yra skirta tik žiniatinklio veiklai skatinti. Čia galite sužinoti apie kūrėjo įrankius, žiniatinklio technologijas ir pačią interneto plėtrą.

Kai ieškote tam tikros CSS ar HTML specifikacijos, dažnai „MDN“ pasirodo kaip pirmas rezultatas „Google“ ir kitose paieškos sistemose. Gidai, specifikacijos ir bendros įžvalgos yra suformuotos taip, kad prasmingiausios sąsajos kūrėjams būtų prasminga.

edX Front-End kursai

„FrontX Web Development edX“

Kaip minėta anksčiau šiame vadove, griežtos mokymo programos laikymasis yra daug linijinis būdas mokytis ir adaptuotis. Norėdami pradėti nuo kursų, turite sužinoti, ką siūlo „EdX“. Ne tik galite gauti pažymėjimus baigę, bet ir mokytis norimu tempu.

„edX“ kursai yra kruopščiai susisteminti, akcentuojant pagalbą studentams suprasti kiekvienos kurso temos pagrindus. Šiuo metu galite išmokti tokių technologijų kaip „JavaScript“, HTML5, CSS3 ir kt.

Jei norite gauti visą pirminio kurso pažymėjimą, turėsite padaryti nedidelę 500 USD investiciją – tai taip pat suteikia tiesioginę prieigą prie kursų dėstytojų ir dar daugiau. Daugybė kompanijų pasinaudojo edX, kad įtrauktų savo darbuotojus į šią specifinę programą.

„Frontend“ meistrai

„Frontend“ meistrai

„Frontend Masters“ yra panašus į „bootcamp“ patirtį. Kursai, kuriuos galite rasti šioje platformoje, yra labai nuodugnūs, pabrėžiant ilgos formos turinį ir į projektą orientuotą mokymąsi.

Čia galite sužinoti apie tokias technologijas kaip „React“, „Vue“, „Angular“, „Node.js“ ir dar daugiau. Produkcija yra ypač aukštos kokybės, todėl jūs galite mėgautis panašia patirtimi kaip ir realiuose „Bootcamp“ kursuose.

Kaip registruotas vartotojas, galite stebėti savo pažangą Mokytis puslapis. Šiame puslapyje stebima jūsų mokymosi eiga, nurodant procentus kiekvienai technologijai atskirai, bet taip pat procentus už visas krūvas. Tai įdomus būdas išlaikyti motyvaciją.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – atnaujinus „Frontend“ magistro kursą jūsų darbdavys neliks nepastebėtas.

Kiaušinis

Kiaušinis

„Egghead“ yra labai panaši į aukščiau paminėtą platformą, tačiau išsiskiria tvirtesnėmis ir sutrumpintomis pamokomis. Pvz., Pamoka „Dinaminių sąrašų kūrimas naudojant„ ListViews “yra tik 2 minutės, nors ji suteikia pakankamai mokymosi medžiagos, kad suprastumėte sąvoką iš tikrųjų..

„Egghead“ teikia mokymo programas ir kursus apie sistemas, bibliotekas, kalbas, įrankius ir platformas. Norite sužinoti apie mobiliųjų telefonų kūrimą? Ne problema, „Egghead“ turi kursų medžiagą „iOS“, „Android“ ir kitoms platformoms.

Metinė kaina yra kukli 250 USD, tačiau tai suteikia jums prieigą prie visų svetainėje rastų kursų ir vadovėlių. Kiekvieną pamoką taip pat galite aptarti su kitais bendruomenės nariais. Verta investuoti!

CSS-triukai

CSS-triukai

Chrisas Coyieris yra absoliuti legenda CSS bendruomenėje. Jis ne tik neatsilieka nuo CSS-Tricks daugiau nei dešimtmetį, bet ir yra vienas iš „CSS-Tricks“ įkūrėjų „CodePen“ – populiari kodų dalijimosi platforma interneto kūrėjams.

Vienas dalykas, į kurį galite pasikliauti „CSS-Tricks“, yra tas, kad jis nuolat atnaujinamas, o istorijos skelbiamos remiantis šiuo metu populiarėjančiomis temomis ir technologijomis. Dėl to galite greitai atnaujinti savo įgūdžių rinkinį naudodamiesi daugelio svetainės autorių pateiktais mokomaisiais darbais.

Trumpai tariant, tai yra naudinga svetainė, kurią galite laikyti savo žymėse ir tikrinti kartą per dieną. Jūs gausite didžiulę vertę ne tik iš pačių mokymų, bet ir kartu su jais pateiktų rekomendacijų.

Škotas

Mokymai populiariausių lentynų interneto svetainėse - „Scotch io“

„Scotch“ yra tiek mokymosi šaltinis, kiek naujausių interneto svetainių kūrimo vietų. Jau nuo 2014 m. Svetainė sužavėjo daugybę nemokamų žiniatinklio kūrimo vadovėlių.

Škotų autoriai daug dėmesio skiria tokioms technologijoms kaip „Vue“, „React“, „Laravel“, „Angular“, „JavaScript“, „Node.js“ ir pan. Ir nemanykite, kad tai yra ir keletas naujovių.

Daugiausia ketinate kurti tikras ir apčiuopiamas programas. E. g. Ar norėtumėte sužinoti, kaip sukurti „Twitter“ kloną „Vue“ ir „Adonis“? Ne problema, tiesiog užsiregistruokite į nemokamą kursą ir būsite pasiruošę.

Nuostabi svetainė ir negali to pakankamai rekomenduoti naujiems ir esamiems „end-end“ versijoms!

Patarimai: Jei nėra kovos, nėra ir progreso.

Kadangi tai padarėte iki šiol, taip pat galite pasimėgauti keliais iš šių patarimų. Nors „front-end“ yra pelningas karjeros pasirinkimas, jis apima gana kietą mokymosi kreivę ir gana didelį galvos skausmą, kai apvyniojate galvą aplink dabartinę laiko juostą..

Nepaisant to, dėl galimybių, kurias galite pritraukti, – verta mūšio į kalną!

Sužinok per protingumą.

Kodėl mokaisi programuoti? Ar norite gauti geresnį darbą? Ar norėtumėte kurti kūrybingas svetaines? Išsiaiškinkite savo priežastį, nes ji bus naudinga. Tai pravers tomis dienomis, net savaitėmis, kai trenksite galvą į sieną – suabejosite, ar verta viso to.

Raskite savo gentį.

Norėsite užmegzti bent keletą ryšių su bendraminčiais ir, jei įmanoma, net mentoriais. Kai iš savo senosios mokyklos ėjau pasiskolinti Pascal knygos iš CS mokytojo, jis buvo nepaprastai draugiškas ir atviras minčiai padėti man iškilus bet kokioms problemoms. Apsvarstykite panašų kelią surasdami vietinę bendruomenę arba surasdami kitus internetinių bendruomenių kūrėjus. Daug lengviau išmokti, kai kas nors rodo pirštu į vietą, kur jums reikia ieškoti.

Venkite visko mokytis.

Nedėkite naštos, kad turite viską žinoti patys. Pradėjus naudoti HTML5 ir CSS3, yra daugiau nei pakankamai. „JavaScript“ yra tarsi torto apledėjimas, todėl būkite atsargūs, kiek gausite apledėjimo, nes galite patys išsipūsti! Kai būsite patenkinti pagrindais, tyrinėkite naujas sritis, temas ir sistemas. Maži ir kompaktiški mokymosi įkandimai yra svarbiausia.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau, skaitykite šį įrašą pateikė Ali Spittel kur ji dalijasi daugiau nei 25 patarimais naujiems kūrėjams.

Išeik ten

Ko lauki? Išeik ten ir pradėk mokytis! Kas kelis mėnesius būtinai peržiūrėkite šį vadovą, kuriame pateikiami naujausi programos kūrimo vadovai, kad gautumėte naujų naujinimų ir patarimų.

Sėkmės!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map