5 geriausios debesies CMS, skirtos smulkiajam ir verslo verslui

Reikia greito visos CMS platformos greičio, tačiau reikia sunkumų?


Tinkinti atvirojo kodo platformą gali būti sudėtinga. Tai verčia organizaciją galvoti apie geresnius sprendimus. „Cloud CMS“ platformos yra viena iš tokių sprendimų.

Sukurti pasirinktinę platformą nuo nulio gali būti brangi investicija, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms. Sukurti ir prižiūrėti patikimą pagrindinę sistemą gali pasirodyti brangu. Čia yra „Cloud“ platforma, siūlanti begalę CMS.

Šiame straipsnyje mes suprantame „Cloud CMS“ ir išsamiai aprašome puikias platformas, paruoštas naudoti vos per kelias minutes.

„Cloud CMS“ supratimas

„Cloud CMS“ platformos yra iš anksto sukurtos paruoštos naudoti sistemos, leidžiančios saugiai valdyti turinį debesyje. Už teisingą mėnesio kainą jis suteikia iš anksto sukurtą administracinį skydelį, kad tinkle būtų galima valdyti kategorijas, žymas ir straipsnius. Naudodamas „Cloud CMS“ kaip turinio valdymo pagrindą, jis padeda sutelkti dėmesį į pagrindinį greitos interneto svetainės kūrimo aspektą..

Šis architektūrinis požiūris ne tik leidžia sukurti visiškai be serverio esančią svetainę, bet ir atleidžia nuo bet kokių iššūkių, susijusių su pagrindinių paslaugų teikimo laiko išlaikymu. Daugelis platformų yra sukurtos greitai, jei jums to reikia. Jūs mokate tik atitinkamus mėnesinius mokesčius be išankstinių investicijų.

Apžiūrėkime juos …

Debesų CMS

Debesų CMS yra įmonės lygio platforma, turinti puikias funkcijas, tokias kaip „Git“ versijų kūrimas, daugialypė aplinka ir lengvas komandos bendradarbiavimas. Jo kaina yra didesnė, palyginti su kitomis toliau aptariamomis CMS. Tačiau kainodara turi privalumų, kuriuos ji gali pasiūlyti.

Pagrindinis pranašumas yra neriboto turinio galimybė! Žemiau pateikiamos kelios išskirtinės jo savybės.

Projektinis turinio valdymas

„Cloud CMS Project“ informacijos suvestinė

„Cloud CMS“ leidžia vartotojams organizuoti turinį atskiruose projektuose. Tai leis įmonėms valdyti skirtingų savo svetainių ar skirtingų modulių turinį toje pačioje platformoje. Tai užtikrina, kad visose svetainėse ar moduliuose bus laikomasi bendro API standarto. Projekto metu jums leidžiama kurti neribotas kategorijas, žymas ir tikrąjį turinį.

Formos kūrėjas turinio tipui

Turinio tipo formos kūrėjas

Įmonėje gali būti publikuojamas įvairus turinys, pavyzdžiui, straipsniai apie tinklaraščius, tinklalapių puslapiai, informaciniai leidiniai, naujienos & renginius, taip pat raiškiąją mediją. „Cloud CMS“ galite apibrėžti kiekvieną turinio tipą ir reikiamus turinio tipo laukus. Tai užtikrina, kad bus surinkti visi atitinkami duomenys apie atitinkamą turinio tipą. GUI pagrįstas formos kūrėjas leidžia lengviau pridėti patvirtinimus ir informaciją apie tai, ko tikimasi.

Ir dar…

 • Įvairių programų, tokių kaip „Apache Kafka“, „ActiveMQ“, „Slack“, „Okta“, „Auth“ ir kitų, sujungimo palaikymas
 • Palaiko MFA, OAuth ir SSO palaikymą aukščiausios kokybės versijose
 • Palaikomos turinio valdymo įvairiose aplinkose darbo eigos
 • Paprastas integravimas su NLP varikliais, kad būtų galima greičiau išversti į kelias kalbas
 • Paruošta naudoti SDK daugeliui dažniausiai naudojamų kalbų
 • Palaikykite turinio versijas

Kainodara: nuo 200 USD per mėnesį

Turinys

„Content Stack Headless CMS“

Turinys yra viena iš „premium“ platformų, tinkanti vidutinėms ir didelėms organizacijoms. Čia pateikiamas visas rinkinys įrankių, skirtų turiniui valdyti, gražiam puslapiui kurti su vaizdo kūrimo priemone, rašyti turinį naudojant raiškiojo teksto rengyklę ir bendradarbiauti bei publikuoti įvairiose aplinkose..

Jie yra žinomi dėl savo verslo mastelio, saugumo ir patikimumo. Keletas išskirtinių „Contentstack“ funkcijų yra:

 • Visavertis vaizdų kūrėjas, skirtas kurti visus puslapius naudojant blokus ir be kodavimo
 • Integracija su keliomis populiariomis programomis, tokiomis kaip „IBM Watson“, „Shopify“, „Optimizely“, „Youtube“, „Google Analytics“ ir kitomis
 • Parama integruoti visas naujas programas, turinčias atitinkamas API
 • Palaiko stacionarią svetainės generavimą jūsų priekinėje dalyje, skirtingai nei kitos CMS
 • CDN programinė įranga – greitesnis statinio turinio pateikimas
 • Automatinio mastelio apskaičiavimas nustatytas tvarkyti intensyvaus eismo šuolius.
 • Automatiškai optimizuojamas mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių turinys, pavyzdžiui, vaizdai ir kita grafika
 • Aukščiausios kokybės darbo laikas SLA įmonėms, kurios negali sau leisti mažėti

Kainodara: Nuo 3500 USD per mėnesį

SviestasCMS

„ButterCMS“ administratoriaus ekranas

SviestasCMS yra vienas iš labiausiai prieinamų sprendimų smulkiajam ir vidutiniam verslui. Nepaisant to, kad yra labiausiai prieinamas, jis palaiko daugiau nei 20 skirtingų programavimo kalbų ir sistemų. Pagrindinis dėmesys skiriamas bet kokio dydžio verslo pradėjimui nuo SEO optimizuotų tinklaraščių.

Keletas unikalių savybių yra:

SDK kelioms sistemoms

Paruošti naudoti npm moduliai ir „maven“ įskiepiai tokioms sistemoms kaip „Angular“, „React“, „Java“, PHP, .NET ir kt. Naudodami šiuos modulius galite parašyti paprastą dviejų eilučių kodą, kad gautumėte el. Pašto puslapių sąrašą.

butter.post.list ({puslapis: 1, puslapio dydis: 10}). tada (funkcija (atsakymas) {
console.log (atsakymas)
})

Kūrėjams nemokamas

Nemokama kūrėjų kūrimo ir įvertinimo versija. Kūrėjo versijoje nėra absoliučiai jokių apribojimų, ją galima gauti paprašius.

Puslapio formato kūrėjas

Puslapio tipo redaktorius GUI pagrindu

Tai leidžia jums sukurti pasirinktinius puslapių tipus, kad būtų galima valdyti įvairius turinio blokus. Pavyzdžiui, pagrindiniame puslapyje gali būti informacijos apie įmonę, klientą ir jo produktus. Šį turinį galima suskaidyti į įvairius tipus, pvz., Apie, produktą ir klientus. Kiekvieną tipą galima sukonfigūruoti naudojant atitinkamus laukus, naudojant aukščiau pavaizduotą GUI redaktorių. Tai leidžia verslininkui greitai ir lengvai sukurti turinį.

Be to, jis turi keletą funkcijų, tokių kaip:

 • Greitas ir lengvas sąranka – greitai prisijunkite naudodami „Google“ ar „Github“ ir pradėkite.
 • Puiki dokumentacija ir palaikymas plėtrai naudojant jų SDK
 • Iš anksto sukurti SEO laukai, siekiant užtikrinti, kad visi jūsų tinklaraščiai būtų optimizuojami SEO prieš juos paskelbiant.
 • Integruotas kategorijų ir žymų tvarkymo palaikymas
 • Palaikymas perkėlimui iš „WordPress“ tinklaraščių

Kainodara: Nuo 50 USD per mėnesį

CosmicJS

„CosmicJS Cloud CMS“

CosmicJS yra vartotojui patogi supaprastinta CMS, teikianti visavertę turinio valdymo platformą su paruoštu paleidimo kodu kelioms sistemoms. „CosmicJS“ leidžia importuoti tam tikrą iš anksto sukurtą turinį naudojimui arba pradėti nuo nulio. Jis turi savo unikalų būdą, kaip valdyti turinį kaušų pavidalu. Idealiai kiekvienas kaušas gali būti tokia aplinka, kaip kūrimas, pastatymas ir gamyba.

Žemiau pateiktos sąvokos ir savybės padarytos kitaip nei kitos rinkoje.

Objekto tipas

Objektyvus turinio valdymas

Norėdami valdyti turinį kiekvienam tikslui, galite sukurti skirtingus objektų tipus, pvz., Autorius, kategorijas, žymas, įrašus, puslapius ir kitus. Šiuose objektų tipuose, savo ruožtu, yra to konkretaus tipo elementų sąrašas. Aukščiau pateiktas vaizdas rodo objekto tipo kūrimo ekraną „Cosmic JS“.

Kodo fragmentas

kodo fragmentas

Kaip matyti iš aukščiau esančio paveikslėlio, „CosmicJS“ pateikia kiekvieno turinio kodo fragmentą tiesiogiai. Tai leidžia greitai ir lengvai vystytis naudojant iš anksto sukurtą NPM paketą arba prireikus panaudojant REST API arba GraphQL API..

Kitos funkcijos apima:

 • Lengvai perkelkite turinį iš vieno segmento į kitą.
 • Blokuojama vartotojo sąsaja – lengva naršyti ir kurti turinį
 • Peržiūrėkite savo turinį tiesiogiai, naudodami iš anksto sukurtą demonstracinės programos taikymo išdėstymą
 • Palaikykite kelių lokalių konfigūraciją kiekvienam objekto tipui
 • Palaikykite „GraphQL“ API, kurios šiomis dienomis tampa vis populiaresnės
 • Pateikia paruoštą naudoti kodo fragmentą ten, kur kuriate savo turinį

Kainodara: Nuo 99 USD per mėnesį

„DotCMS“

„DotCMS“ yra visiškai kitoks pasiūlymas, palyginti su kitomis CMS platformomis rinkoje. Tai suteikia jums visišką lankstumą prieglobos platformoje savo serveryje, virš debesies arba ant DotCMS valdomo debesies. Tai leidžia įmonėms užtikrinti, kad nepaisoma platformos, kaip paslaugos, saugumo apribojimų. Kai kurios išskirtinės platformos funkcijos apima:

Debesies diegimo parinktys

„DotCMS“ galima įsigyti kaip WAR (žiniatinklio programų archyvo) paketą kaip vykdomąjį failą, kurį galima diegti virš debesies, taip pat kaip „Docker“ atvaizdą. Įmonės gali pasirinkti CMS paleidimo konfigūracijos ir diegimo apribojimus. Visi duomenys yra tvarkomi tam skirtoje duomenų bazėje, užtikrinant, kad jūsų CMS duomenys būtų atskirti ir saugūs.

Saugumo ir atitikties standartai

„DotCMS“, skirtingai nei įprasta prenumeratos pagrindu sukurta CMS, sukurta tik įmonėms. Tai nustato, kad kuriant programą laikomasi visų būtinų saugumo standartų. Jis rūpinasi dauguma atitikties ir saugumo aspektų, tokių kaip atitikimas GDPR, CSRF filtravimas, sesijos saugumas, slapukų naudojimo stebėjimas ir kt..

Galima išplėsti su OSGI papildiniais

„DotCMS“ veikia JVM. Tai reiškia, kad jis gali palaikyti plėtinius pagal OSGi standartus. Tai reiškia, kad galite lengvai išplėsti „DotCMS“ galimybes dar pridėdami papildinius. Šie papildiniai leidžia integruoti tiesioginius šliuzus į savo duomenis su kuo mažesnėmis problemomis.

Keletas kitų teikiamų pranašumų yra šie:

 • Pirmasis API dizainas leidžia jums sąveikauti naudojant REST API, taip pat „GraphQL API“
 • Palaiko turinio šabloną, kad būtų galima visiškai pritaikyti puslapius
 • Automatiškai sukuria visą svetainės žemėlapį, pagrįstą CMS sukurtu turiniu
 • Palaikykite SaSS kompiliaciją, kuri supaprastina turinio stilių

Išvada

„Cloud CMS“ yra greitas būdas įsitraukti į priekį kuriant savo turinio svetainę. Atsakingas už visiškai atskirtą užpakalinę dalį, jis leidžia jums susikoncentruoti į elegantiškos priekinės dalies projektavimą ir plėtrą. Be to, naudodamiesi kai kuriomis platformomis, greitai gausite katilinės priekinės dalies kodą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map