7 Patikimas orų API sprendimas jūsų išmaniesiems gaminiams

Ar ketinate kurti su oru susijusią programą? Šios API gali atlikti darbą už jus.


Informacija apie orą visada buvo svarbi mūsų gyvenimo dalis ir mes negalime sustoti jos tikrinę, ypač važiuodami į darbą ir atgal. Orai gali būti nenuspėjami nuo lietaus, rūko ir sniego iki uragano, tornado ir ciklono..

Štai kodėl tokie žmonės kaip jūs ir aš kreipiamės į oro informacijos programas, kurios iš anksto informuoja mus apie dienos orų prognozę. Tokios informacijos teikėjai, kaip „Google“ ir „Yahoo“, yra puiki dar viena priežastis, kodėl jiems taip sekasi.

Jei neturite orų informacijos programos ar savo verslui skirto produkto, praleisite neįtikėtiną elementą. O dabar yra puikus laikas turėti tai, naudojant šiame straipsnyje minėtus sprendimus.

Pirmiausia sužinokime, kaip orų API gali padėti kurti su oru susijusius produktus ir programas mobiliesiems.

Naujų oro sąlygų API naudojimo gaminiams pranašumai

Oro sąlygų API naudojimas turi daug pranašumų ir pranašumų kuriant orų programas. Kai kurie iš jų yra paryškinti žemiau:

Perpus sumažinsite savo pastangas

Užuot praleidę valandas kurdami programą nuo nulio, naudodami orų API galite žymiai sumažinti šią pastangų sumą. Naudodamiesi šiame straipsnyje minimais sprendimais, gausite prieigą prie didelių orų ir istorinės informacijos duomenų bazių, kurias galima lengvai įtraukti į jūsų programą.

Taupus

Mes visi žinome, kokia investicija atitenka statant kažką nuo nulio. Tai gali būti didžiulė ir sugadinti bet kokį verslą. Kita vertus, naudojant orų API gali būti labai patogu naudoti biudžetą.

Automatiniai atnaujinimai

Kai naudojate orų API, jūsų programa automatiškai gauna atnaujinimus, susijusius su naujausiomis orų prognozėmis ir kita informacija, jums nereikia jos inžinerijos.

Orų uždanga

Su realiojo laiko orų statistika ir istoriniais duomenimis, Orų uždanga yra fantastiška orų API, kuria pasitiki daugiau nei 75 000 prekės ženklų visame pasaulyje, įskaitant „Microsoft“, „Schneider Electric“ ir „Warner Bros“. Jų API yra užpildyta orų informacija nuo daugiametės istorijos iki dabartinės orų prognozės..

Kai kurios svarbios šios API savybės yra:

 • Paprasta patikrinti milijonus vietos duomenų
 • Beveik 100 proc. Labai greitas veikimo laikas
 • Tiksli ir patikima informacija
 • Galimybė per dieną patenkinti daugiau nei milijardą užklausų
 • Ir dar daug daugiau!

Ši API turi 100% nemokamą planą, tačiau visada galite pasirinkti vieną iš jų mokamų planų, pradedant nuo 9,99 USD per mėnesį. Integruoti tai į savo programą yra tikrai paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiekti API galinį tašką ir sukonfigūruoti duomenis, kad būtų rodoma orų informacija pasauliui.

Ir palaiko visas pagrindines programavimo kalbas, įskaitant PHP, Python, JQuery ir kt.

Tamsus dangus

Tamsus dangus yra ypač draugiškas orų API kūrėjams, skirtas tokiai informacijai gauti:

 • Dabartinė prognozė ir sąlygos
 • Istorinė data
 • Rimti įspėjimai apie orą

Tai palaiko viso pasaulio duomenų aprėptį ir jūs gaunate informaciją apie minutę, pašalindami nereikalingą laukimo laiką. Ši API turi paprastą dokumentaciją, kuria galima glaustai vadovautis, kad sklandžiai integruotųsi. Tai palaiko visas pagrindines programavimo kalbas ir įvairias šnekamąsias kalbas, tokias kaip anglų, arabų, prancūzų ir kt.

„Dark Sky“ nemokama iki 1 000 skambučių per dieną. Po to tai kainuoja tik 0,0001 USD už skambutį, ir jūs galite pasirinkti mokėti taip, kaip einate. Taip pat yra įmonės planas su didesnėmis funkcijomis, dėl kurių galite su jais susisiekti ir pasiteirauti.

„OpenWeather“

Tikriausiai vienas populiariausių ten, „OpenWeather“ API yra puiki duomenų apie orus, tokių kaip prognozės, dabartinės sąlygos, istorinės, orų perspėjimai ir dar daugiau, duomenims. Jie taip pat turi praeities ir dabartinius oro taršos duomenis, tokius kaip anglies monoksidas, sieros dioksidas, azoto dioksidas ir ozonas.

Norėdami integruoti šią orų API, tereikia užsiregistruoti jų svetainėje ir gauti jūsų API raktą el. Paštu. Po kelių valandų raktas suaktyvės ir bus paruoštas naudoti jūsų programose. Tačiau turite nepamiršti neapdoroti užklausų be API rakto. Būtinai naudokite savo API raktą kiekviename API skambutyje.

Jie turi visiškai nemokamą planą pradėti, bet jūs galite bet kada atnaujinti, pradedant nuo 40 USD / mėn., Jei norite pasiekti daugiau funkcijų.

„AccuWeather“

„AccuWeather“ yra dar viena puiki galimybė orų API, turinčioms tikslias minučių ar valandos prognozes apie bet kurią Žemės vietą. Jie turi 9 API rinkinį, kurį galite naudoti, pvz .:

 • Dabartiniai orų atnaujinimai
 • Prognozė
 • Įspėjimai

„AccuWeather“ duomenis galima pateikti daugiau nei 40 kalbų ir tarmių. Tai nemokama 50 skambučių per dieną bandomoji versija ir tik vieno rakto / kūrėjo pašalpa. Po to galėsite pasirinkti bet kurį iš jų mokamų planų, pradedant nuo 25 USD per mėnesį. Nemokamos bandomosios versijos pakanka, kad būtų galima patikrinti integraciją ir našumą kaip pavyzdį.

Meteoritas

Su Meteoritas API, jūs gausite prieigą prie daugybės įdomių funkcijų, tokių kaip:

 • Dabartiniai ir istoriniai orų duomenys
 • Labai greitas reakcijos laikas
 • Mašinų mokymosi prognozės tikslumas
 • Iki 99,9% veiksnumo
 • Duomenų rinkimas iš įvairių šaltinių, įskaitant stotis

Ji palaiko daugiau nei 30 kalbų, joje yra nemokamas planas, taip pat mokamos, pradedant nuo 35 USD / mėn. Tačiau nemokama negalima naudoti komerciniais tikslais.

Kai iškart prisiregistruojate, informacijos suvestinėje galite iškart pasiekti savo API raktą. Priklausomai nuo to, kurį planą pasirinkote, funkcijos veiks pagal tai, tačiau jūs galite bet kada atnaujinti.

Meteomatika

Meteomatika teikia visuotinius orų duomenis nuo 1979 m. istorijos iki dabartinės, kartu su prognozėmis. Visa tai tiksliai!

Tai yra „platforma kaip paslauga“, skirta įmonėms greitai įdiegti API į savo programas be jokių rūpesčių, visos naudos savo jungtims ir 100 proc. Galite gauti tiesioginę prieigą prie jų API naudodami nemokamą bandomąją versiją, leidžiančią atlikti iki 500 užklausų per dieną. Jie taip pat turi įmonės planą, kuriame yra daug daugiau funkcijų, todėl verta pasidomėti.

ČIA

Kaip už Kiaušialąstės ataskaita, ČIA yra aukščiausia vieta, kai kalbama apie vietos platformas. „Kudos“ puikios bendrosios savybės, įskaitant oro sąlygų API, leidžiančią pasiekti:

 • Orų prognozės
 • Dabartinės oro sąlygos
 • Pavojingi orai
 • Svarbi informacija apie saulės ir mėnulio sukimąsi
 • 90 ir daugiau kalbų, įskaitant tajų, arabų ir rusų kalbas

Prieigą prie API galite gauti prisijungę prie jų laisvojo plano arba vieno iš jų mokamo, pradedant nuo 449 USD per mėnesį. Jis yra šiek tiek brangus, bet tada jį apima vietos API rinkinys, kuris tai pateisina. Iš kitos pusės, juo pasitiki tokie prekės ženklai kaip „Samsung“, „Intel“, „Bing Maps“, AWS ir daugelis kitų.

Išvada

Buvo daugybė kitų orų API, kurias galėjau įtraukti į šį sąrašą. Tačiau aš stengiausi sutelkti dėmesį tik į geriausius. Aukščiau pateiktas orų API sąrašas yra viskas, ko jums reikia pasirinkti.

ŽENKLAI:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map