Labākais bezmaksas tīmekļa mitināšana “Bez reklāmām” 2020. gadā

Ne visos bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumos ir jāiekļauj daudz reklāmu. Mēs apkopojām 7 populārākās iespējas un sarindojām tās, ņemot vērā darbības laiku, ielādes laiku, funkcijas, atbalstu un uzticamību.


Ko mēs izdarījām, lai atrastu labāko

Mēs meklējām tīmeklī un atlasījām piecpadsmit bezmaksas vietņu mitināšanas platformas. Pēc tam mēs devāmies tālāk uz septiņiem labākajiem bezmaksas tīmekļa mitināšanas resursiem, pievēršot uzmanību daudziem faktoriem, ieskaitot pieejamās funkcijas, izmaksas, klientu atbalstu un jaunināšanas iespējas. Pēc reģistrēšanās un katra tīmekļa vietnes izveidošanas mēs izpētījām visus šos resursdatorus. Tas mums palīdzēja spriest par tādiem rādītājiem kā uptime un vidējais ielādes laiks.

Ko mēs izdarījām:

 • Pierakstījies dalībai mūsu 7 populārākajos bezmaksas tīmekļa mitinātājos.
 • Analizēts visas svarīgās viņu bezmaksas iespējas.
 • Uzstādīt vienkārša WordPress vietne.
 • Uzraudzīts (joprojām pārrauga) vietnes darbības laiku un ielādes laiku.
 • Ieņēma katram pakalpojumu sniedzējam – darbspējas laiks, ātrums, atbalsts, funkcijas un uzticamība.

bezmaksas tīmekļa mitināšana-salīdzināšanas dati

Labākais bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojums saņēma visus 10 punktus katrā kategorijā, bet sliktākais – vienu. Visbeidzot, mēs summējām katras saimnieces iegūtos rezultātus, lai iegūtu mūsu galīgo labāko 7. vietu.

Top 7 labākie bezmaksas tīmekļa mitināšanas materiāli 2020. gadā

Pirmoreiz domājot par vietnes izveidi, jūs, iespējams, vēlēsities sākt ar bezmaksas tīmekļa mitināšanas platformu.

Bezmaksas tīmekļa mitinātāji ir diezgan populāri, jo tie ļauj ietaupīt naudu un veidot reputāciju, neko neieguldot. Bet tas nav tik vienkārši, kā izskatās uz papīra. Viņi ne vienmēr ir tādi, kādi viņi ir. Dažiem bezmaksas mitinātājiem var nebūt taisnība visās vietnēs ierobežojumu un ierobežojumu dēļ, ar kuriem tie nāk.

Pareiza varianta atrašana var būt satraucoša, taču neuztraucieties, jo mēs esam paveikuši smagu darbu jūsu vietā. Paziņosim septiņām labākajām bezmaksas tīmekļa mitināšanas vietnēm.

Hostinger: labākais lēts hostings

Laiks:
99,97%

Ielādes laiks:
384 ms

Izmaksas (4 gadu plāns):
USD 0,80 mēnesī

Izmaksas (1 gada plāns):
1,95 USD / mēn

Atbalsts:
9/10

Iespējas:
8/10

Hostinger uzsāka darbību 2004. gadā un kopš tā laika ir sasniedzis vairāk nekā 29 miljonu klientu bāzi 178 valstīs. Katru dienu reģistrējas vairāk nekā 15 000 jaunu lietotāju.

Tas klientiem nodrošina kopīgu, mākoņa un VPS mitināšanu. Tās vienotajā hostinga paketē ietilpst viena vietne, viens e-pasta konts un 100 GB joslas platums par USD 0,80 mēnesī. Citur uzņēmuma mākoņdatošanas hostings sākas ar 7,45 USD mēnesī.

Pamata paketē ir īpašs IP, 40 GB krātuve, 3 GB RAM un neierobežots datu apjoms. Hostinger piedāvā sešas VPS mitināšanas iespējas, sākot no USD 3,95 mēnesī. Tas nodrošina 20 GB krātuvi, 1 000 GB datu un 2,4 GHz centrālo procesoru.

Vietnes ātruma pārbaude ar veiktspējas pakāpi & ielādes laiks (Pingdom):
pingdom-hostinger

Servera atbildes laiki (Bitcatcha):
hostinger-bitcatcha

Galvenās iezīmes

 • Nav ierobežojumu Premium un Business koplietotajiem paketiem
 • Daudzi pakalpojumi ietver bezmaksas domēnu
 • Optimizēta WordPress
 • Mērogojami mākoņa plāni augošiem uzņēmumiem
 • Pielāgojamas VPS paketes
 • Pielāgots vadības panelis
 • Tērzēšanas atbalsts ir pieejams 24 stundas diennaktī

Diska vieta
Neierobežots

Joslas platums
Neierobežots

Vietnes
1

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL
19,95 USD

Hostinga plāni
www.hostinger.com

000WebHost: viens ar vēsturi

Laiks:
99,16%

Ielādes laiks:
424 ms

Uzticamība:
8/10

Nav reklāmu:

Atbalsts:
8/10

Iespējas:
8/10

000WebHost ir mūsu izvēlētais numurs daudzu iemeslu dēļ. Tā ir viena no pirmajām bezmaksas mitināšanas platformām, un tā ir pazīstama ar to, ka tā neierobežo kontu skaitu, kas var būt lietotājam.

Ar vairāk nekā 18 000 000 vietnēm, kas mitinātas platformā, 000WebHost ir viens no labākajiem bezmaksas tīmekļa mitināšanas rīkiem ar vairāk nekā desmit gadu desmitu vēsturi. Tomēr tas, iespējams, nav ļoti uzticams, jo zināms, ka tas ir bezsaistē 60 minūtes dienā, neskatoties uz solījumu par 99,9% uptime.

Vietnes ātruma pārbaude ar veiktspējas pakāpi & ielādes laiks (Pingdom):
000webhost-bitcatcha

Servera atbildes laiki (Bitcatcha):
bluehost-bitcatcha

Ierobežojumi un problēmas:

Izmantojot failu pārvaldnieku, augšupielādējamo failu lielums ir ierobežots. Tie nevar būt lielāki par 32 GB, ar to var nepietikt lielākajai daļai lietotāju. Tomēr, kad failu augšupielādēšanai izmantojat FTP, šāda ierobežojuma nav.

Izņemot šo, platforma nepiedāvā rezerves kopijas, kad mitināt savu vietni bez maksas. Tas ir liels risks, jo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs tika pakļauts nopietnam uzbrukumam 2015. gadā, kad tika noplūdināti vairāk nekā 13 000 000 lietotāju dati.

Turklāt klientu atbalsts ir arī slikts, jo nav pieejama tiešraides tērzēšana vai e-pasta opcija. Un pats galvenais – apkopes dēļ platforma nokrīt vienu stundu. Iespējams, ka tā nav ideāla lieta, ja mēģināt radīt auditoriju, jo vietnēm ir jābūt atvērtām visu diennakti.

Pieejamie jauninājumi:

000WebHost ir pazīstams ar bezmaksas pakalpojumiem, taču tas piedāvā arī maksas funkcijas, sākot no USD 0.80 mēnesī. Komplektā ietilpst bezmaksas domēna vārds, komandas diennakts atbalsts, e-pasta konts un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Šis piedāvā joslas platumu 100 GB, bet, ja ar to nepietiek, varat izmēģināt dārgāku opciju – USD 2,15 mēnesī. Tas nāk ar iknedēļas dublējumiem un neierobežotu joslas platumu.

Galvenās iezīmes

 • Papildu pakalpojumi
 • cPanel pieeja ar dažādām funkcijām
 • MySQL, PHP
 • Bezmaksas vietņu veidotājs, lai ātri izveidotu jūsu vietni
 • WordPress ir optimizēts WP vietņu mitināšanai

Diska vieta
1 GB

Joslas platums
10 GB

Vietnes
2

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
000webhost.com

InfinityFree: daudzas neierobežotas iespējas bez maksas

Laiks:
98,19%

Ielādes laiks:
306 ms

Uzticamība:
8/10

Nav reklāmu:

Atbalsts:
7/10

Iespējas:
7/10

InfinityFree ir jauns nosaukums nozarē, ar kuru var lepoties tikai 200 000 klientu, taču tas ātri kļūst par tiešo iespēju, kad runa ir par bezmaksas tīmekļa mitināšanas iespējām..

Tas ir ļoti bagātīgs ar īpašībām, kā arī piedāvā lielisku darba laiku, arī pie pienācīga ātruma. Ir tik labi, ka jums var būt grūti noticēt, ka tas ir bez maksas.

Vietnes ātruma pārbaude ar veiktspējas pakāpi & ielādes laiks (Pingdom):
pingdom-InfinityFree

Servera atbildes laiki (Bitcatcha):
bezgalība-bitcatcha

Ierobežojumi un problēmas:

Lai gan vietne sola neierobežotu vietu un joslas platumu, jūs varat saskarties ar dažiem ierobežojumiem, kas dažādiem lietotājiem šķiet atšķirīgi. Turklāt tas ļauj katru dienu sasniegt ne vairāk kā 50 000 apmeklējumu. Izņemot šo, failiem, ko varat augšupielādēt vietnē, ir ierobežojumi. Iepazīstieties ar vadlīnijām, lai būtu pārliecināts.

Liekas, ka arī uzņēmums ir ļoti stingrs un, iespējams, neievēros divreiz, pirms apturēt vai pārtraukt konta darbību, ja neievērosit vadlīnijas. Tas var būt ļoti riskanti, jo netiek piedāvātas rezerves kopijas.

Pieejamie jauninājumi:

Uzņēmums piedāvā premium klases mitināšanu, kas nāk ar bezmaksas SSL sertifikātiem, cPanel, bezmaksas tehnoloģiju atbalstu un diennakts klientu atbalstu, bezmaksas migrāciju un 250 GB joslas platuma. Tas ir pieejams tikai par 2,99 USD mēnesī.

Ja šis joslas platums jums nav pietiekams, izmēģiniet paketi Ultimate par 5,90 USD. Tas piedāvā vairākas neierobežotas iespējas, tostarp neierobežotu joslas platumu.

Galvenās iezīmes

 • 10 bezmaksas e-pasta konti
 • Maksimāli 400 vietņu
 • Neierobežots joslas platums un diska vieta
 • Bezmaksas apakšdomēns no vairāk nekā 25 paplašinājumiem
 • Instalēšana ar vienu klikšķi ar Softaculous instalēšanas programmu

Diska vieta
Neierobežots

Joslas platums
Neierobežots

Vietnes
400

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
bezgalības bezmaksas.net

x10Hosting: Neierobežots, bet ar dažiem trūkumiem

Laiks:
97,81%

Ielādes laiks:
410 ms

Uzticamība:
7/10

Nav reklāmu:

Atbalsts:
7/10

Iespējas:
7/10

x10Hosting sola lietotājiem nodrošināt bezmaksas “pilna tīmekļa mitināšanas komplektu”, un šķiet, ka solījuma izpildē tas dara diezgan labu darbu. Tas ir viens no nedaudzajiem bezmaksas mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā neierobežotu krātuves un joslas platumu.

Uzņēmumā x10Hosting, kas darbojas vairāk nekā desmit gadu, tagad tiek uzskatīta par cienījamu platformu, lai bez maksas mitinātu vietnes. Tas piedāvā diezgan labu darbības laiku, un arī ātrums ir labs.

Tas arī piedāvā izcilu cPanel ar iespēju ar vienu klikšķi instalēt vairāk nekā 30 lietotnes. Tomēr tam ir daži jautājumi.

Vietnes ātruma pārbaude ar veiktspējas pakāpi & ielādes laiks (Pingdom):
pingdom-x10Nomātīšana

Servera atbildes laiki (Bitcatcha):
x10hosting-bitcatcha

Ierobežojumi un problēmas:

Raugoties no priekšpuses, šis šķiet risinājums visām jūsu problēmām, taču tāpat kā lielākajai daļai citu iespēju, tam ir arī daži ierobežojumi. Lielākā problēma ir e-pasta adreses trūkums, kas var būt liela problēma, ja plānojat izveidot profesionālu vietni.

Izņemot šo, klientu atbalsts nav arī ļoti labs, jo vienīgais veids, kā saņemt palīdzību, ir publisks forums. Var paiet zināms laiks, kamēr uzklausīsit ekspertus.

Pieejamie jauninājumi:

Jūs varat izvēlēties piemaksu paketi, kuras cena sākas ar 6,95 ASV dolāriem mēnesī un kurai ir diennakts atbalsts, uzlabota veiktspēja un 99,9% garantēts darbības laiks, automātiskas dublējumkopijas un virkne bezmaksas SEO rīku..

Tomēr, ja ar to nepietiek, varat izvēlēties ilgtermiņa līgumu. Pierakstīšanās uz vismaz 2 gadiem cenu palielina līdz 4,95 USD / mēnesī ar citām priekšrocībām, ieskaitot bezmaksas domēnu (katru gadu), bezmaksas īpašu IP adresi un bezmaksas SSL sertifikātus..

Ja tas ir dārgi un jūs plānojat ilgtermiņā, varat izvēlēties reģistrēties vismaz uz trim gadiem. Tas pazeminās cenu līdz USD 3,95.

Galvenās iezīmes

 • Neierobežota telpa un joslas platums
 • PHP un MySQL
 • Instalēšana ar vienu klikšķi vairākām trešo pušu lietotnēm
 • Bezmaksas vietņu veidotājs, lai ātri izveidotu jūsu vietni
 • FTP augšupielāde

Diska vieta
Neierobežots

Joslas platums
Neierobežots

Vietnes
1

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
x10hosting.com

AwardSpace: Diezgan uzticama bezmaksas tīmekļa mitināšana

Laiks:
99,17%

Ielādes laiks:
1111 ms

Uzticamība:
7/10

Nav reklāmu:

Atbalsts:
7/10

Iespējas:
7/10

Ar vairāk nekā 15 gadu vēsturi un 2,5 miljoniem lietotāju AwardSpace ir diezgan uzticamas bezmaksas tīmekļa mitināšanas platformas. Tas piedāvā funkcijas, kuras dara ļoti maz bezmaksas hostinga pakalpojumu sniedzēju. Tas ietver vienu bezmaksas e-pasta kontu un atbalstu visu diennakti.

Vietnes ātruma pārbaude ar veiktspējas pakāpi & ielādes laiks (Pingdom):
pingdom-awardspace

Servera atbildes laiki (Bitcatcha):
awardspace-bitcatcha.jpg

Ierobežojumi un problēmas:

AwardSpace piedāvā daudz, taču neizdodas, ja runa ir par vietu un joslas platumu, jo 1 GB vietas lielākajai daļai lietotāju var nepietikt. Turklāt dažām no pieejamajām funkcijām ir ierobežojumi. Piemēram, nav e-pasta pāradresācijas, un e-pasta ziņojumiem varat piekļūt tikai ar rīka pārlūka versiju.

Pateicoties ugunsmūra aizsardzībai, šī platforma ir diezgan uzticama un droša, taču tā nepiedāvā nekādu dublējumu. Vēl viena būtiska problēma ir daži nosacījumi viņu līgumā, kas piešķir AwardSpace atļauju pārdot jūsu datus trešajām personām. Dažiem lietotājiem tā var būt milzīga problēma.

Pieejamie jauninājumi:

Uzņēmums piedāvā plašu premium pakalpojumu klāstu, ieskaitot dalītu mitināšanu, WordPress mitināšanu, VPS Cloud hostingu, daļēji veltītu mitināšanu un SSL sertifikātus..

Lētākās dalītās mitināšanas programma sākas tikai par 2,79 eiro un piedāvā dažas fantastiskas iespējas, tostarp neierobežotu vietu ar labāku ātrumu un drošību. Ja ar to nepietiek, varat izvēlēties dārgāku paketi un baudīt bezmaksas darīšanu

Galvenās iezīmes

 • 1 GB vietas ar 5 GB joslas platumu
 • Datplūsmas statistika, lai novērtētu jūsu vietnes veiktspēju
 • Uzlabots vadības panelis ērtai piekļuvei
 • Diennakts atbalsts, ieskaitot tiešraides tērzēšanu
 • Ir atļauts 1 domēns ar 3 apakšdomēniem
 • Aizsardzība pret vīrusiem un surogātpastu

Diska vieta
1 GB

Joslas platums
5 GB

Vietnes
1

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
awardspace.com

FreeHostia: mitiniet vairākas vietnes šeit

Laiks:
99,21%

Ielādes laiks:
1168 ms

Uzticamība:
6/10

Nav reklāmu:

Atbalsts:
5/10

Iespējas:
8/10

FreeHostia ir pazīstams ar līdzsvarotiem slodzes serveriem, kas ļauj uzņēmumam piedāvāt ārkārtas ielādes un darbības laiku.

Tā klientu apkalpošana ir arī diezgan laba, un jums nevajadzēs gaidīt dienas, lai uzklausītu pārstāvi. Vēl viena spilgta vieta ir spēja mitināt piecus domēnus un baudīt ne vairāk kā trīs bezmaksas e-pasta kontus. Tomēr, neraugoties uz visu iepriekš minēto, tā nav perfekta platforma, jo tai ir daži ierobežojumi.

Vietnes ātruma pārbaude ar veiktspējas pakāpi & ielādes laiks (Pingdom):
pingdom-freehostia.jpg

Servera atbildes laiki (Bitcatcha):
freehostia-bitcatcha

Ierobežojumi un problēmas:

Tās lielākais ierobežojums ir ierobežotā diska vieta. 250 MB nepietiek lielākajai daļai lietotāju. Tas nekādā gadījumā nav piemērots vietnēm, kurās ir daudz satura, it īpaši vizuālie materiāli, jo tie aizņem daudz vietas.

Papildus tam joslas platums arī nav ļoti labs. Jums būs jāizvēlas apmaksāta programma, ja jūsu vietne uzņem garu.

Pieejamie jauninājumi:

Maksas pakešu sākums ir tik zems kā USD 1 mēnesī. Jūs baudāt 30 GB diska vietas ar 1 TB ikmēneša datplūsmu, papildus 99,9% garantijas. Tomēr tas nav tikai uzņēmuma piemaksu komplekts.

Tas piedāvā veltītus serverus par zemu cenu – USD 65 / mēnesī – ar visdārgāko iespēju – USD 149,95 mēnesī. Tas var izklausīties daudz, bet uzņēmums piedāvā atlaides, ja jūs pierakstāties ilgtermiņa plānos.

Galvenās iezīmes

 • 250 MB diska vietas un 6 GB joslas platums
 • 3 e-pasta konti
 • 1 MySQL datu bāze un 10 MB MySQL krātuve
 • 5 mitināti domēni
 • Ar vienu klikšķi WordPress instalēšana

Diska vieta
250 mb

Joslas platums
6 GB

Vietnes
5

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
freehostia.com

FreeHosting: piemērots mazām vietnēm

Laiks:
93,61%

Ielādes laiks:
1596 ms

Uzticamība:
6/10

Nav reklāmu:

Atbalsts:
5/10

Iespējas:
6/10

FreeHosting.com, kurā ir vairāk nekā 15 000 klientu un darbojas 10 gadus, ir diezgan liels vārds. Šis Eiropas uzņēmums piedāvā virkni funkciju, taču sarežģītās politikas dēļ to var būt diezgan grūti iekļūt. Jums ir jāizpilda tās stingrās prasības, lai varētu to izmantot.

Mēs iesakām pirms reģistrēšanās detalizēti iepazīties ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Vietnes ātruma pārbaude ar veiktspējas pakāpi & ielādes laiks (Pingdom):
pingdom-freehosting

Servera atbildes laiki (Bitcatcha):
freehosting-bitcatcha

Ierobežojumi un problēmas:

Vietnes FreeHosting.com neapmērtais joslas platums ir tā lielākais spēks, taču vietas trūkums (10 GB) dažiem lietotājiem var būt diezgan šķērslis. Izņemot šo, godīgas lietošanas politika ir arī nedaudz sarežģīta, jo jūs riskējat zaudēt savu kontu.

Turklāt uzņēmums nepiedāvā apakšdomēnus, un klientu apkalpošana arī ir diezgan slikta, jo vienīgā iespēja saņemt atbildi ir atvērt biļeti, kuras saņemšana var prasīt zināmu laiku, lai saņemtu apstiprinājumu.

Vēl viena liela problēma, ar kuru jūs varat saskarties, ir lēns ielādes laiks. Dažu platformu mitinātu vietņu ielāde var ilgt 2–3 sekundes, kas ir diezgan lēni. Turklāt netiek garantēts arī darbspējas laiks. Faktiski 53% lietotāju pamet vietni, ja ielādēšana prasa vairāk nekā 3 sekundes.

Pieejamie jauninājumi:

Jūs varat iegādāties papildinājumus visu mūžu vai izvēlēties piemaksu paketi, kuras cena ir zemāka par USD 7,99 un kurai ir 30 dienu naudas atdošanas garantijas..

Jūs varēsiet baudīt neierobežotu vietu diskā un joslas platumu, bezmaksas SSL sertifikātu ar apakšdomēniem kā apmaksātu klientu. Citas priekšrocības ir PHP tīkla izveide, vairāki e-pasta konti, vairāk MySQL datu bāzu, iespēja dublēt datus, detalizēta statistika un ātrāki serveri.

Galvenās iezīmes

 • Nemēra joslas platums, t.i., jums par to nav jāuztraucas
 • Ķekars tīmekļa lietojumprogrammu, ieskaitot PHP, MySQL, Apache un Linux
 • 10 GB vietas
 • 1 E-pasta konts
 • Maksimāli viens domēna vārds

Diska vieta
10 GB

Joslas platums
250 GB

Vietnes
1

Bezmaksas domēns

Bezmaksas SSL

Hostinga plāni
freehosting.com

7 labākie bezmaksas tīmekļa mitināšanas materiāli 2020. gadā

Web mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
Uzticamība
Laiks
Ielādes laiks
Vērtējums
1. Hostinger9/1099,97%384 MS4,6 / 5
2. 000WebHost8/1099,16%424 MS4.0 / 5
3. InfinityFree8/1098,19%306 MS3,8 / 5
4. x10Mītne7/1097,81%410 MS3,5 / 5
5. AwardSpace7/1099,17%1111 MS3,1 / 5
6. FreeHostia6/1099,21%1168 MS2,7 / 5
7. Bezmaksas mitināšana6/1093,61%1596 MS2,4 / 5

Par mūsu pārskatīšanas procesu

bezmaksas tīmekļa mitināšanas-pārskatīšanas process

Atšķirībā no citiem šāda veida projektiem, mēs parakstījāmies uz bezmaksas hostinga pakalpojumu no visiem šī saraksta pakalpojumu sniedzējiem.

Mēs arī analizējām viņu pakalpojumu sniegšanas nosacījumus, lai izskaustu slēptās vai negodīgās klauzulas. Mēs izmantojām katru pakalpojumu, līdz mēs to zinājām no iekšpuses un ārpuses. Mēs atzīmējām, cik viegli bija reģistrēties, navigēt fona sistēmā un instalēt WordPress. Mēs arī izveidojām testa vietnes, uzraugot servera darbības laiku un laiku, kas nepieciešams lapu ielādēšanai.

Visbeidzot, mēs novērtējām katru bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju skalā no viena līdz desmit par darbības laiku, ielādes laiku, funkcijām, atbalstu un uzticamību. Mēs summējām katra pakalpojuma punktu skaitu un attiecīgi tos sarindojām.

3 lietas, kas jāzina pirms darba sākšanas

Ir svarīgi veikt nelielu izpēti, pat ja plānojat izveidot vietni bez maksas. Šīs ir dažas lietas, kas jāņem vērā pirms bezmaksas mitināšanas platformas izvēles:

1. Servera veiktspēja (Uptime & Ātrums)

Tas ir vissvarīgākais faktors. Kāda jēga ir vietnei, ja tā vispār netiek ielādēta vai ja tās ielādēšana prasa pārāk ilgu laiku?

darbspējas un slodzes laiks

Lielākā daļa bezmaksas mitināšanas platformu ir pazīstamas ar šausmīgu darbības laiku un lēnu veiktspēju. Ir pilnīgi saprotams, kāpēc tas notiek. Viņi vēlas, lai jūs iegādātos apmaksātu mitināšanu un lielāko daļu savu resursu veltītu apmaksātām programmām.

Paredzamais laiks

Jūsu hostings var samazināties

Katru dienu
9 s

Iknedēļas
1 m

Mēnesī
4 m 19 s

Katru gadu
52 m 34 s

Turklāt tā ir sarežģīta situācija, kad vienā serverī mitinās tūkstošiem vietņu. Resursi tiek sadalīti starp lielu lietotāju kopumu, un visi saņem tikai nelielu daļu.

2. Pakalpojumu izbeigšana

Tas var izklausīties tāls, bet pastāv iespēja, ka uzņēmumi viena vai otra iemesla dēļ aizies no biznesa. Protams, tas var notikt pat tad, ja izvēlaties apmaksātu mitināšanas programmu, taču ar lielāko apmaksātu mitināšanu jūs iegūsit iespēju pārsūtīt savu vietni citam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam vai lejupielādēt dublējumu. Šāda greznība parasti nav pieejama bezmaksas mitināšanas gadījumā, un jūs varat zaudēt visus savus datus.

Turklāt pastāv arī risks, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzējs pārtrauks jūsu kontu pakalpojumu pārkāpumu vai citu tādu iemeslu dēļ. Ir zināms, ka daudzi uzņēmumi to dara bez brīdinājuma.

3. Datu noplūde

Kibernoziegumi ir izplatīti, un viss, ko ievietojat tiešsaistē, ir pakļauts riskam. Lielākā daļa bezmaksas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nepiedāvā pareiza veida drošību, kas pakļauj riskam ne tikai jūsu vietni, bet arī jūsu datus.

Pakalpojumu sniedzējs, iespējams, neuzņemas atbildību, ja jūsu vietne tiek uzlauzta, un gadījumā, ja tas tiek piedzīts uzbrukumā, iespējams, ka jūsu rīcībā nav citas izvēles, kā vien ņemt trāpījumu..

Kāpēc bezmaksas mitināšana var nebūt laba iespēja

Neskatoties uz visiem plusiem, bezmaksas mitināšana nav īpaši laba iespēja, ja nopietni domājat izveidot tiešsaistes klātbūtni vai izveidot savu vietni. Padomājiet par piecām lietām, kas jums būs nepieciešamas veiksmīgai vietnei:

99,9% Uptime ar ātru ielādi

Maz vai nemaz nav bezmaksas hostinga serveru, kas piedāvā tik augstu veiktspēju, jo šķiet, ka vairumam tiek prasītas tikai lielas prasības.

Drošība

Lielākā daļa bezmaksas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nepiedāvā drošības rīkus, un daži pat nesniedz SSL sertifikātus, kas ir nepieciešami, ja vēlaties gūt panākumus tīmeklī..

Lielisks klientu atbalsts

Bezmaksas mitināšanas vietnes ir draņķīgas par slikta klientu atbalsta piedāvāšanu. Jums, iespējams, nav izejas, ja kādreiz iestrēdzat.

Profesionālie rīki

Jums būs nepieciešams WordPress, maksājumu vārtejas utt., Lai mitinātu e-komercijas vietni vai profesionālu platformu. Tas var nebūt iespējams, ja mitināt savu vietni bezmaksas resursdatorā ierobežojumu un funkciju trūkuma dēļ.

Migrācija

Šie ir daži no iemesliem, kādēļ tā var būt laba iespēja bez maksas pavadīt platformas. Lai arī var šķist vilinoši sākt ar bezmaksas mitināšanas paketi un pēc tam pāriet uz apmaksātu versiju, tā ne vienmēr ir laba ideja, jo vairums bezmaksas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju var neļaut jums migrēt uz citu platformu..

Labākās alternatīvas bezmaksas tīmekļa mitināšanai

Bezmaksas hostingam ir tikai viena alternatīva, un tas ir maksas hostings. Neļaujiet terminam jūs sajaukt. Apmaksātai mitināšanai nav jābūt dārgai. Jūs varat atrast vairākus labākos lētus saimniekus.

Labākās alternatīvas - par brīvu-Web mitināšana

Viņi maksā tikai USD 10 mēnesī. Jūs varat izvēlēties no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Hostinger, Bluehost vai GreenGeeks. Iepazīstieties ar mūsu labāko lēto tīmekļa mitināšanas platformu sarakstu un izvēlieties to.

Lielākā daļa uzņēmumu pat piedāvā bezmaksas tīmekļa domēnus, un tiem ir lieliskas iespējas, tostarp SEO rīki, drošības pasākumi, augsta veiktspēja, vietņu veidotāji, padziļināta statistika un lielisks klientu atbalsts..

Gala vārds

Bezmaksas mitināšana izklausās laba ideja tikai līdz brīdim, kad to izmantojat. Tiklīdz vietne tiks izveidota un darbojas, jums nāksies saskarties ar vairākiem izaicinājumiem, kas saistīti ar zemu ielādēšanas ātrumu un ierobežotu darbības laiku. Stingru noteikumu un nosacījumu dēļ jūs pat nevarēsit uzņemt īpašas vietnes bezmaksas platformās.

Labāk ir sākt ar apmaksātu platformu. Tie nav visi dārgi, un vairums piedāvā naudas atdošanas garantijas.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu. Ko jūs domājat par mūsu top-7 rangu? Vai jums ir kāda pieredze ar kādu no šajā pārskatā piedāvātajiem pakalpojumu sniedzējiem? Paziņojiet mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map